Στον Ολυμπιακό ο Φινμπόγκασον

Στον Ολυμπιακό ο Φινμπόγκασον



Παίκτης του Ολυμπιακού θα πρέπει να θεωρείται ο Άλφρεντ Φινμπόγκασον. Οι «ερυθρόλευκοι» ήρθαν σε συμφωνία με την Σοσιεδάδ και ο Ισλανδός φορ αναμένεται το Σάββατο (25/7) στην Αθήνα για ιατρικές εξετάσεις και υπογραφές.

Ο Άλφρεντ Φινμπόγκασον είναι ο εκλεκτός του Μάρκο Σίλβα για την ενίσχυση της γραμμής κρούσης του Ολυμπιακού. Οι Πειραιώτες συμφώνησαν με τη Σοσιεδάδ για τον μονοετή δανεισμό του Ισλανδού επιθετικού συν οψιόν αγοράς για το επόμενο καλοκαίρι και ο ποδοσφαιριστής αναμένεται το Σάββατο (25/7) στην Αθήνα για την ολοκλήρωση της μεταγραφής.

Υπενθυμίζεται ότι ο 26χρονος επιθετικός απασχόλησε τον Ολυμπιακό και το περασμένο καλοκαίρι, ενώ πριν λίγο καιρό βρέθηκε στο στόχαστρο του ΠΑΟΚ, όμως η συμφωνία δεν προχώρησε.

Ο διεθνής άσος πραγματοποίησε δύο εξαιρετικές χρονιές με τη φανέλα της ολλανδικής Χέρενφεϊν, σημειώνοντας 59 γκολ και 18 ασίστ σε 79 συμμετοχές με τον σύλλογο. Το περασμένο καλοκαίρι η Σοσιεδάδ κατέβαλε το ποσό των 9 εκατ. ευρώ για να τον φέρει στην Ισπανία, όμως ο Ισλανδός δεν κατάφερε να προσαρμοστεί στην Πριμέρα Ντιβιζιόν, μετρώντας μόλις 4 γκολ σε 31 παιχνίδια.

Η Σοσιεδάδ ήταν αυτή που ανακοίνωσε πρώτη τη συμφωνία, αναφέροντας: «Η Σοσιεδάδ έφτασε σε καταρχήν συμφωνία με τον Ολυμπιακό για τον δανεισμό του Αλφρεντ Φινμπόγκασον μέχρι το τέλος της σεζόν. Η συμφωνία θα ολοκληρωθεί μετά το τέλος των ιατρικών εξετάσεων στην Αθήνα. Ο Ολυμπιακός διατηρεί οψιόν αγοράς για την απόκτηση του παίκτη»




Ομάδες που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΣΟΣΙΕΔΑΔ

Σχολιασμός

39 σχόλια:

στις 24/07/2015 21:14
kala den 8a paei sthn mpaougk?

στις 24/07/2015 21:35
kanei kai tetoies pousties o vaggelas vlepo otan tha ginei i diki omos stin filaki tha psaxnei na kriftei den ginetai eno iparxoun dekades kaloi epithetikoi na agorazei auton pou thelame emeis apo tin arxi...stis pousties protoi eiste tourkosporoi kante kai alla filika me tourkikes omades bas kai valete kanena goal afou den iparxoun alles omades gia esas kai sas aresei na sas pidane oi tourkoi...

στις 24/07/2015 21:38
Ερχεται απο κακη σεζον με την Σοσιεδαδ και επειδη δεν προσαρμοστηκε στο ισπανικο πρωταθλημα αλλα και λογω ενος τραυματισμου...

Το οτι ερχεται δανεικος με οψιον αγορας ειναι καλο γιατι αμα βρει ρυθμο θα βοηθησει σε Ελλαδα και Ευρωπη

στις 24/07/2015 22:06
axristos ine palto vgike sti sociedad

στις 24/07/2015 22:12
tin 7 agonistiki ua eine etimos

στις 24/07/2015 22:42
Nevermore σε έχει κάνει ο Βαγγέλας και βλέπεις παντού φαντάσματα.. Ρε άφαντε, ο Ολυμπιακός τον κοιτούσε από πέρσι, που σου κάνε και πουστιά επειδή έχεις το καβούρι για πρόεδρος. Που ήρθε για να ξεπλύνει στον ΠΑΟΚ, και σας δουλεύει κάθε χρόνο.

Μάλλον παράρτημα μας και η Σοσιεδάδ ε? Α ρε καημένε!

στις 24/07/2015 23:11
Ο Άρνεσεν δεν τον είχε ψηλά στην λίστα λέγανε ότι είναι κοντά στον ΠΑΟΚ ενώ δεν έγινε πρόταση,για να λένε νίκη του gay επί του ΠΑΟΚ.

στις 24/07/2015 23:19
ΣΙΓΑ ΤΗΝ ΛΟΥΛΟΥ.ΠΗΡΑΝΕ ΤΟΝ GAY ΓΙΑ ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΡ.ΑΦΟΥ ΤΟΣΟ ΣΤΟΚΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΑΒΡΟΙ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ.ΤΟΥΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΨΙΛΟ ΓΑΖΙ Ο ΜΠΟΥΛΗΣ Ο ΜΠΟΥΧΕΣΤΡΙΔΗΣ.Ο ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ,Ο ΚΑΡΕΛΗΣ,Ο ΜΠΕΡΓΚ,Ο ΤΖΙΜΠΟΥΡ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΝΑΠΟΛΕΟΝΙ ΤΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΛΑΣΗ ΑΝΩΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΛΤΟ.ΘΑ ΤΟ ΦΟΡΑΕΙ Ο ΜΠΟΥΛΗΣ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΟΤΑΝ ΚΡΥΩΝΕΙ.

στις 24/07/2015 23:45
4 goal se 31 pexnidia k ton thelete akoma ? 2plos mitorglou

στις 25/07/2015 00:32
ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΠΕΡΣΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΑΣ ΛΕΓΑΤΕ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΩΝ ΙΣΠΑΝΩΝ

στις 25/07/2015 00:46
Στην ολλανδια ειχε κανει κσριερα και ο χαριστεας....

στις 25/07/2015 01:25
bookadoros eisai ka8isterimenos?

στις 25/07/2015 02:15
Ετσι ξαφνικα ερχεται και αυτος οπως ο παρντο..ηθελα να ξερα τι σκατα κανουν οι δημοσιογραφοι.Διαβαζουμε χιλια ονοματα και ερχεται στο τελος καποιος απο το πουθενα

στις 25/07/2015 02:42
gi auto sas douleuoun..

στις 25/07/2015 04:38
Krima pou miothikane i soudajeis gia gia syndaji einai mazi me tous allous

στις 25/07/2015 09:10
RED_KOZANH_7 MAΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΜΥΡΩΔΙΑΣ ΑΠΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ.ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΤΑΒΛΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΙΟΥ ΠΙΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΕΙ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΕΟΣ ΠΕΛΕ.ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΛΕΩ ΠΡΟΒΑΤΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΣΤΕ.ΜΠΕΕΕΕΕ ΞΥΠΝΑΤΕ ΓΑΒΡΟΙ ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΨΙΛΟ ΓΑΖΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΥΛΗΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΣΑΝ ΧΑΝΟΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΤΟ ΚΑΤΑΠΙΝΕΤΕ.Ο ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ.

στις 25/07/2015 09:54
o paxaros kai o loukas vyntra na paei ston olimpiako paiktaras tha leei.re gavroi...apokteiste epitelous proswpiki krisi gia to poios erxetai stin omada sas.o sygkekrimenos einai enas apla kalos epithetikos..oxi tipota spoudaio.kai ayto to lew giati eida kapoia paixnidia tou stin ispania.

στις 25/07/2015 10:39
Όποιος ξέρει από μπαλίτσα και δεν φορά οπαδικά γυαλιά , ξέρει πως ο παίκτης είναι πολύ καλός , τώρα όλα τα υπόλοιπα είναι να είχαμε .. να λέγαμε!

Έχει φτιάξει καλή επίθεση ο ΟΣΦΠ , κέντρο-άμυνα έχει θεματάκια .

στις 25/07/2015 13:23
Α μπράβο. Σωστός ο PanosAEK-R21-. Τι κακός παίχτης και είναι παλτό και μαλακίες του καράμπελα. Καλός επιθετικός. Στη Herenfen είχε πιάσει αυτός ο παίχτης. Άλλωστε ο Σίργκουντσον και ο Φινμπόγκασον είναι οι καλύτεροι Ισλανδοί παίχτες μέχρι στιγμή.

στις 25/07/2015 13:25
Να δούμε αν θα πιάσει στον Ολυμπιακό.

στις 25/07/2015 14:54
malakes xipnete ua sas gamisi kai fetos o xo xotros gamo ti liberpoyl

στις 25/07/2015 14:57
gamiete kai poystorel

στις 25/07/2015 15:44
Ειναι γκολτζης αν ειναι υγειης θα κανει πολλα γκολ εδω στην ελλαδιτσα

στις 25/07/2015 15:45
Αλλα παλι δανεικο ο βαγγελας πηρε σας δουλευει

στις 25/07/2015 16:29
Δανεικός με οψιόν αγοράς αγοράς φίλε. Και στην περίπτωση αυτή καλά κάνει. Αν δεν πιάσει δεν θα τον πάρει. Γιατί να πάρει ακόμη έναν που μπορεί να σου βγεί Χάρα.. Αν και τόσο χάλι δεν παίζει να είναι, απλά για την αναφορά.. Αν όμως παίξει καλά, τότε θα τον πιέσει ο κόσμος έτσι κ αλλιως να τον πάρει. Άσε που θα τον πάρει, γίατι θα βλέπει million στο μέλλον ο Βαγγέλας με 1-2 καλές σεζόν.

στις 25/07/2015 18:58
steve87 fantasmata tha vlepei o proedros sas stin filaki otan tha ginei i diki...ti logiki einai auti pou exeis abale ektos tou oti den to kanei proti fora perisi egine akrivos to idio me ton fortouni ti egine fetos metraei pou den akoustike katholou to onoma tou gia ton gayro opote auto legetai poustia eidika se autes tis sinthikes pou den boreis na fereis kalous paixtes logo tis katastasis stin xora...o proedros mou exei valei perissotera xrimata apo ton diko sas kai ton theoreis kavouri xaxaxaxaxaxa asxete kanenas allos den edose tosa ekatommiria sto kratos gia na plirosei to xreos...koroido mono perisi evgale o proedros sas 50 ekatommiria apo metagrafes kai tin eisodo sto champions league gia na sas ferei 3-4 palta gia na ta dioksei meta apo ligous mines kai nomizeis oti koroideuei emas xaxaxaxaxa periptosara siga min einai parartima sas kai i barcelona epeidi ithele na paiksei sto champions league irthe se esas alla pou na to katalaveis me to mialo pou kouvalas...monos sou to les

στις 25/07/2015 18:59
oti fernei palta tipou xara kai kanei peiramata me daneikous paixtes epeidi den kserei an tha tou vgoun me liga logia sas koroideuei kanonikotata alla me toso papa pou tros pos na to katalaveis...

στις 25/07/2015 22:47
ΤΙ ΚΑΝΟΝΑΡΑ ΕΦΕΡΕ ΠΑΛΙ Η ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ..!!

4 ΓΚΟΛ ΣΕ 31 ΑΓΩΝΕΣ???!!!!

ΡΕ ΣΥ ΤΟΣΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥ ΡΕΝΤΗ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩΡΕΣΕΙ...ΡΕ ΣΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΚΟΨΟΥΝ ΛΙΓΟ???...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΡΕΕΕ ΑΑΑΝΤΕΕΕΕ ΓΕΙΙΑΑΑΑΑΑ....!!!!!!!

στις 25/07/2015 23:09
esena o tigroulis sou mexri twra ta lefta pou exei dosei gia metagrafes einai mexri 700.000 kai polla lew..etsi pws hr8ate opws lete sas vlepw na ksanagirizete pisw

στις 25/07/2015 23:11
mpaougkia klapste makedones tis fapas h rwsida sas apo fapa se fapa einai sas kanei plaka o vaggelas allo8riska

στις 26/07/2015 01:03
xaxaxaxaxaxaxaxa kozaniti meta apo mia mera ksipnises kai eipes na grapseis auto tourkospore pali kala pou katalaves mono esi oti to ekane epitides stin filaki o proedros sas tha einai apo pidima se pidima pelates o xronos sas teleionei 5 kakourgimata einai auta...

στις 26/07/2015 08:02
Νevermore ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.....ΕΧΕΙΣ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΡΛΕΚΙΝ???ΕΚΕΙ ΙΣΩΣ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΜΠΑΛΙΤΣΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡ...59 ΓΚΟΛ ΣΕ 79 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΔΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ ΟΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΛΑΣΣΗ ΑΝΩΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΕΚΤΙΜΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ...ΟΡΘΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟ ΟΨΙΟΝ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΚΤΗ...Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΟΣΦΠ ΠΛΕΟΝ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ SCOUTING ΚΑΙ ΕΚΤΙΜΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΣΟΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΡΦΗ ΔΑΝΕΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΞΕΡΟΥΝ....

στις 26/07/2015 17:38
EPEIDI ESI DEN KATALAVAINEIS TI GRAFO DEN SIMAINEI OTI DEN TA DIAVAZEI KANEIS EISAI TOSO ASXETOS POU DEN KATALAVAINEIS OUTE POIOS KSEREI BALA EXO SKEFTEI NA SE GRAFO KANONIKA ALLA EIPA NA APANTISO BAS KAI KATALAVEIS TA VASIKA...AUTO ELEIPE ENO TON THELAME KAI EMEIS NA MIN EINAI AKSIOPISTI EPILOGI OTI KALITERO EXEI NA PROSFEREI I ISLANDIA EINAI AN EKSAIRESOUME ENAN MESO TIS SWANSEA...ENNOEITAI OTI IPARXEI SOVAROS LOGOS DEN EINAI MLKS NA PETAKSEI TA LEFTA TOU ENO KSEREI OTI BOREI NA PAEI FILAKI...

στις 26/07/2015 18:49
EIPES ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ NEVERMORE ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ..ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΑΔΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚΤΙΜΩ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΣΗΚΩΝΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ ΕΔΩ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ Ο ΚΑΡΛ ΓΙΟΥΓΚ....

στις 26/07/2015 19:07
nevermore championship again in salonica μην τον ακους σε ζηλευει φιλε...Συνεχισε εσυ να γραφεις και να μας εξηγεις για να καταλαβαινουμε...Χρειαζομαστε ενα γνωστη οπως εσυ ...συνεχισε φιλε nevermore again ....εκπληκτικος τυπος...δακρυσα παλι

στις 26/07/2015 19:14
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA TORA EIMAI SIGOUROS POUSTRAKI BEAVIS OTI GRAFEIS ME 2 ACCOUNTS STO SITE SIGA MIN EINAI TIXAIO OTI EGRAPSES GIA PROTI FORA EDO LIGO META APO TO ALLO SOU ACCOUNT SOU DEN IKSERA OTI MILAS KAI EUGENIKA SPORE XAXAXAXAXAXAXA GIA TON POUTSO ENTELOS EISAI MONOS SOU KARFOTHIKES AFOU EISAI ANAPIROS POS NA KATALAVEIS TI GRAFO ENNOEITAI OTI TA DIAVAZEIS MONO ESI TORA SIGA MIN ASXOLOUNTAI ALLOI ME ENA XAMENO THEMA...KLAPSIARIKO PAIDAKI STIS POUSTIES PROTOS EISAI TO MONO EUKOLO EINAI NA GRAFO KAI EGO ME DEUTERO ACCOUNT DEN TO IKSERA OTI EISAI APOLLON ATHINON TORA EKSIGEITAI GIATI IPARXEI TOSO VLAKEIA STO KEFALI SOU OUTE OMADA DEN BOREIS NA DIALEKSEIS SOSTA XAXAXAXAXAXA KLAIW SINEXISE NA MAS DIASKEDAZEIS SPORE...

στις 26/07/2015 21:34
Eισαι διαννοια δεν υπαρχεις χαχαχαχαχαχαχαχα ααχ τον μαλακα αποθεωση γελιου ειναι χαχαχαχαχαχαχαχαχα γιατι ειπα εγω βρε ζουδι οτι ειμαι διαφορετικο ατομο χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα με καταλαβες ρε θηριο συνεχισε μοιραζε τις γνωσεις σου τις ποδοσφαιρικες να μαθαινει ο κοσμακις .....αναμενουμε με ποπ κορν και παραγγειλαμε πιτσες να σε απολαυσουμε χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ΥΓ. ευγενικα αποκρινομαι σε σοβαρους ανθρωπους που γραφουν...σε τριμαλακες οπως εσυ παντα κανω χαβαλε...γιατι προσφερεται απλετος χαχαχαχαχαχαχαχα αφου το διασκεδαζεις και εσυ μαζι μου συνεχισε φιλε μου μπαοκιτζη

στις 26/07/2015 21:59
GRAFEIS KAI TA IDIA TORA SPORE EPEIDI DEN KSEREIS TI NA APANTISEIS XAXAXAXAXAXAXA GIOTOBALO APO EKEI POU EGRAFES ME 2 ACCOUNTS DIAFORES MLKIES TORA VARIESAI NA GRAPSEIS ALLA ME TO IDIO ACCOUNT...AMA DEN IKSERA EGO TI POUSTRAKI EISAI KANEIS DEN THA KATALAVAINE OTI EINAI ALLO ACCOUNT AS KARFOTHIKES MONOS SOU TOSO XAZOS POU EISAI POS NA MIN DIASKEDAZOUME ME AUTA POU VLEPOUME AURIO THA GELAME ME TIS ORES MOLIS TA DOUNE OLOI OI GNOSTOI MOU AFOU PIO XAZOS PETHAINEIS TOUS KSEPERASES OLOUS PERIPTOSARA...

στις 26/07/2015 22:00
╔═══╦═══╦═══╦═══╦═══╗╔═══╦═══╦══╦═══╦═══╦═══╦═══╗

║╔═╗║╔═╗║╔═╗║╔═╗║╔══╝║╔══╣╔═╗╠╣╠╣╔═╗║╔═╗║╔══╣╔═╗║

║╚══╣╚═╝║║─║║╚═╝║╚══╗║╚══╣╚═╝║║║║║─║║╚══╣╚══╣╚══╗

╚══╗║╔══╣║─║║╔╗╔╣╔══╝║╔══╣╔══╝║║║╚═╝╠══╗║╔══╩══╗║

║╚═╝║║──║╚═╝║║║╚╣╚══╗║╚══╣║──╔╣╠╣╔═╗║╚═╝║╚══╣╚═╝║

╚═══╩╝──╚═══╩╝╚═╩═══╝╚═══╩╝──╚══╩╝─╚╩═══╩═══╩═══╝

╔═══╦═══╦════╦═══╗╔═══╦═══╦═╗─╔╗╔═══╦═══╦═══╦══╗ ║╔═╗║╔═╗║╔╗╔╗║╔═╗║╚╗╔╗║╔══╣║╚╗║║║╔═╗║╔═╗║╔══╩╣╠╝ ║╚═╝║║─║╠╝║║╚╣║─║║─║║║║╚══╣╔╗╚╝║║╚═╝║║─║║╚══╗║║ ║╔══╣╚═╝║─║║─║║─║║─║║║║╔══╣║╚╗║║║╔══╣╚═╝║╔══╝║║ ║║──║╔═╗║─║║─║╚═╝║╔╝╚╝║╚══╣║─║║║║║──║╔═╗║╚══╦╣╠╗ ╚╝──╚╝─╚╝─╚╝─╚═══╝╚═══╩═══╩╝─╚═╝╚╝──╚╝─╚╩═══╩══╝ ╔═══╦══╦═══╗╔╗╔═╦═══╦════╦═══╗╔╦╦╦╦╦╦╦╦╦╦╦╦╦╦╦╦╗ ║╔═╗╠╣╠╣╔═╗║║║║╔╣╔═╗║╔╗╔╗║╔═╗║║║║║║║║║║║║║║║║║║║ ║╚═╝║║║║║─║║║╚╝╝║║─║╠╝║║╚╣║─║║║║║║║║║║║║║║║║║║║║ ║╔══╝║║║║─║║║╔╗║║╚═╝║─║║─║║─║║╚╩╩╩╩╩╩╩╩╩╩╩╩╩╩╩╩╝ ║║──╔╣╠╣╚═╝║║║║╚╣╔═╗║─║║─║╚═╝║╔╦╦╦╦╦╦╦╦╦╦╦╦╦╦╦╦╗ ╚╝──╚══╩═══╝╚╝╚═╩╝─╚╝─╚╝─╚═══╝╚╩╩╩╩╩╩╩╩╩╩╩╩╩╩╩╩╝

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.