Φιλικό με Μπεσίκτας στο Καραϊσκάκη

Φιλικό με Μπεσίκτας στο Καραϊσκάκη



Φιλικό παιχνίδι με την Μπεσίκτας θα δώσει ο Ολυμπιακός στις 9 Αυγούστου στο «Γ. Καραϊσκάκης».

Μετά τις Ρίζεσπορ, Φενέρμπαχτσε και Αντάλιασπορ, ο Ολυμπιακός θα τεθεί αντιμέτωπος και με την Μπεσίκτας.

Το φιλικό θα πραγματοποιηθεί στις 9 Αυγούστου στο «Γ. Καραϊσκάκης» και θα αποτελέσει το πρώτο παιχνίδι των «ερυθρόλευκων» επί ελληνικού εδάφου.

Η ανακοίνωση της ΠΑΕ Ολυμπιακός: "Η ΠΑΕ Ολυμπιακός ανακοινώνει την διεξαγωγή φιλικής αναμέτρησης με την τουρκική Μπεσίκτας την Κυριακή 9 Αυγούστου στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης»".



Ομάδες που αφορά: ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

14 σχόλια:

στις 24/07/2015 16:08
Καλα μονο με τουρκους παιζει ο γαυρος. Μηπως να παιξει εκει πρωταθλημα?

στις 24/07/2015 16:24
εσεις γιατι δεν πατε βουλγαρια

στις 24/07/2015 16:32
fener rize adalia besiktas galata oli ti turkia tin exi adimetopisi...

στις 24/07/2015 17:03
kai edo pezoyme me lagoys toyrkoys boylgaroys den imaste ratsistes

στις 24/07/2015 19:08
ΒΡΕ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟΥΣ ΓΑΒΡΟΥΣ ΤΟ ΟΘΩΜΑΝΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ?ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΚΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΠΑΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΚΤΟΥΝ?ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΘΑ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΑ ΚΟΛΑΡΑΚΙΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΗΔΟΝΗ ΑΠΟ ΑΥΤΟ?ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙΣ ΤΟΥΡΚΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ?ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΑΣ ΡΙΞΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ...

στις 24/07/2015 19:21
αντε γαμησου ρε μουνοπανο bookadore μαλακα νομιζεις οτι καποιος εισαι ιδεα δεν εχεις απο στοιχημα

στις 24/07/2015 22:27
Eνω εσυ ναυπλιο εχεις ε?

στις 24/07/2015 23:13
nafliogate7 ΣΙΓΑ ΒΡΕ ΠΑΠΑΡΙΔΗ ΜΗΝ ΛΕΩ ΤΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΑΝ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΤΑΜΕΙΟ.ΕΔΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΚΑΤΙ ΣΤΟΚΟΥΣ ΓΑΒΡΟΥΣ ΣΑΝ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΜΩΡΗ ΛΟΥΛΟΥΥΥΥΥ

στις 24/07/2015 23:14
bookadoros eisai megalos... AHHAHAHA

στις 25/07/2015 00:26
Bookadore εισαι μεγαλος μαλακας καλα για τον μαλακα τον t4sos δεν ασχολουμε αυτος ειναι στον κοσμο του αυτος μπορει να μας πει οτι ο παοκ φετος θα παρει πρωταθλημα

στις 25/07/2015 01:25
bookadoros eisai ka8isterimos?

στις 25/07/2015 09:14
ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΓΑΒΡΑΚΙΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΦΕΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΠΡΟΒΑΤΑ ΜΠΕΕΕΕΕΕΕ ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΣ ΛΑΔΟΡΙΓΑΝΗ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΕΧΕΤΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ ΚΟΡΝΕΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΤΑΤΕ ΣΤΟΥ ΡΕΝΤΗ.

στις 25/07/2015 10:05
Bookadore και ποιος θα παρει το πρωταθλημα ο τρυανταφυλλοπουλος πουστη

στις 25/07/2015 13:12
τους αρεσει τουρκικη πουτσα φαινεται

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.