«Όχι» της Έβερτον σε 8,6 εκατομμύρια για Μιραλάς

«Όχι» της Έβερτον σε 8,6 εκατομμύρια για Μιραλάς



Αρνητική ήταν η απάντηση της Έβερτον σε πρόταση 8,6 εκατ. ευρώ της Γουέστ Χαμ για την απόκτηση του Κέβιν Μιραλάς. «Επανέρχονται με νέα πρόταση οι Λονδρέζοι» λένε αγγλικά δημοσιεύματα.

Στο κενό έπεσε η προσπάθεια της Γουέστ Χαμ να φέρει στο Λονδίνο τον Κέβιν Μιραλάς. Σύμφωνα με το «Sky Sports» τα «σφυριά» κατέθεσαν στην Έβερτον πρόταση ύψους 8,6 εκατ. ευρώ για τον πρώην ποδοσφαιριστή του Ολυμπιακού, όμως η ομάδα του Μέρσεσάϊντ απάντησε αρνητικά.

Τα «ζαχαρωτά» επιθυμούν ένα ποσό κοντά στα 11,5 εκατ. ευρώ για την παραχώρηση του Βέλγου άσου και σύμφωνα με αγγλικά και γαλλικά Μέσα, η Γουέστ Χαμ αναμένεται να επανέλθει με νέα βελτιωμένη πρόταση.



Ομάδα που αφορά: ΕΒΕΡΤΟΝ

Σχολιασμός

9 σχόλια:

στις 20/07/2015 18:14
poooooo poooo ama ton parei h west ham ton mirallas 8a exei kai ton payet kai valencia 8a ftia3ei trwmerh 3 ada epi8eseis kai proponhths slaven bilic 8a ginei arketa kalh omada

στις 20/07/2015 18:20
BAKGELA PROEDRARA JHLOSOY KAI FERE TON MIRALAN NA MHN MHNH APOYLYTO KANENA DIARKEIAS.

στις 20/07/2015 19:59
ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΠΙΣΩ ΚΑΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΓΑΒΡΟΙ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΤΣΑΡΟΥΧΙΑ.ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΔΩΣΕΙ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ Ο ΜΠΟΥΛΗΣ 11 ΕΚ.ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΡΑΛΑΣ.ΜΕ 100.000 ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΓΙΑ ΑΡΧΗΓΟ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΣΥΡΙΑΣ.

στις 20/07/2015 21:43
axxaaxaxxaaxx ti lei o book xxaxaaxaax

στις 21/07/2015 00:58
Empistosyni ston proedro magkes...empistosyni!

στις 21/07/2015 09:25
Empistosinei???????? Ston MPASTARDO ston XONRO ston Malaka?????? Poia proedrara re ?????? Mas exei kanei anokato me tis MALAKIES tou

στις 21/07/2015 10:25
re mangas01...eleos.se eixa gia xipnitzi.tha dwsei o marinakis 11 miria gia paikti pou poulise peripou tosa sin 2 miria symvolaio ton xrono;;;pas kala re file...ti skata olimpiakoi eiste.tha prepe toso kairo pou parakoloutheis tin omada sou na deis oti o marinakis panw apo 5-6 miria den exei dwsei gia kanenan paikti...gia kanenan.mexri ta 4-5 enai kai meta pontarei na vgalei 10-15 apo aytes tis metagrafes.kai meta lete giati sas fwnazoun provata.

στις 21/07/2015 10:32
ελα ρε παιχταρα στην ομαδαραα

στις 21/07/2015 12:00
Tha ton parei tzampa o xontros

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.