Στην Κίνα ο Ρομπίνιο

Στην Κίνα ο Ρομπίνιο



Στην Κίνα για λογαριασμό της Γκουανγκζού Εβεργκράντε θα συνεχίσει την καριέρα του ο Ρομπίνιο, με τον Βραζιλιάνο να υπογράφει συμβόλαιο για τους επόμενους έξι μήνες.

Η Γκουανγκζού Εβεργκράντε είναι ο επόμενος σταθμός στην καριέρα του Ρομπίνιο. Ο Βραζιλιάνος ήρθε σε συμφωνία με την ομάδα του Λουίς Φελίπε Σκολάρι και υπέγραψε εξάμηνο συμβόλαιο.

Ο 31χρονος, που είχε ακουστεί και για τον Ολυμπιακό, έγινε έτσι ο 4ος βραζιλιάνος που υπογράφει στην ομάδα της Κίνας, μετά τους Έλκεσον, Ρικάρντο Γκουλάρτ και Παουλίνιο.



Ομάδες που αφορά: ΚΙΝΑ, ΛΟΥΙΣ

Σχολιασμός

14 σχόλια:

στις 16/07/2015 15:10
Εχει γεμισει το αμπελαλε

στις 16/07/2015 15:23
TOU XRONOU PHGENE PAKISTAN

στις 16/07/2015 15:48
ΕΛΑ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙΣ ΤΡΟΠΑΙΑ

στις 16/07/2015 17:26
kalo t4sos tha peis kialo h na gelaso tora?

στις 16/07/2015 17:51
Η αποψη μ συστελετε σε πλατωνικα υψηπετη.

Ή αλλιως αντε γαμησου.

στις 16/07/2015 17:53
xaxaxaxaxaxaxax wraios o t4sos xaxaxaaxaxaxax

στις 16/07/2015 19:13
ΟΧΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ...ΜΙΑ ΜΕ ΡΟΝΑΛΝΤΙΝΙΟ ΜΙΑ ΜΕ ΡΟΜΠΙΝΙΟ...ΟΧΙ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ...ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΣ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ??ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΣΥ ΑΦΟΥ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΟΥΣ ΕΙΧΕ ΣΙΓΟΥΡΟΥΣ...ΕΧΕ ΓΟΥΣΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΟΥΤΕ ΝΕΝΕ ΟΥΤΕ ΜΙΡΑΛΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ....!!!!!ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΓΑΥΡΑΚΙΑΑΑΑ!!ΜΕ ΓΙΑΝΝΙΩΤΑ ΚΑΙ ΚΑΠΙΝΟ ΘΑ ΠΑΤΕ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ..ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Η ΝΤΟΥΓΚΛΑ ΣΑΣ ΤΟΝ ΦΟΡΕΣΕ!!!!

στις 16/07/2015 22:01
ΒΙΑΖΕΣΕ ΠΟΛΥ ΒΛΑΚΑΑ!

στις 17/07/2015 00:17
οταν τελειωσει το πρωταθλημα πουστρακια να συναντηθειται αεκακια βαζελακια και παοκακια να γλυψεται την πουτσα του πρωταθλητη.Η ΑΕΚ παει για πρωταθλημα με μπαροχα χαχαχα ο παοκ κοροιδευει και χανει απο την λοκομοτιβα που δεν την ξερει ουτε η μανα της και ο παναθηναικος μαζευει τα καπι που μεχρι το τελος του πρωταθληματος θα εχουν ψοφησει απο την κοπωση...μπορει να μην πηραμε ροναλντινιο και ρομπινιο αλλα δεν τους παιρνουμε γιατι ακομα και με ντουρμαζ και ντοσεβι σηκωνουμε τα τροπαια

στις 17/07/2015 04:50
lokomotiva , estoril ... ta xwria pou glentane tous egxwrious pelates ... autoi oi pelates vgainoun k sxoliazoun

στις 17/07/2015 18:17
katse ligo pws th lene....

a nai malme!!!!!

στις 17/07/2015 18:52
φιλαρακι ξεχνας γιουβε ατλετικο και την 4αρα στην μαλμε..ενω εσεις τον τρωγατε συνεχως σπυρακο

στις 17/07/2015 19:11
thes twra na sygrinoumethn istoria pou exoume sthn eyrwph!!?

στις 18/07/2015 12:27
ρε φιλε παλια δεν ειχε καλες ομαδες παρτο ειδηση...3-4 ηταν

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.