Ανακοίνωσε Μοντόγια και Μουρίγιο η Ίντερ

Ανακοίνωσε Μοντόγια και Μουρίγιο η Ίντερ



Την απόκτηση των Μάρτιν Μοντόγια και Τζέισον Μουρίγιο ανακοίνωσε η Ίντερ, ενισχύοντας ακόμα περισσότερο την αμυντική της γραμμή.

Μετά τον Μιράντα, η Ίντερ προχώρησε σε ακόμα δύο μεταγραφές αμυντικών, ανακοινώνοντας την απόκτηση των Μάρτιν Μοντόγια και Τζέισον Μουρίγο.

Όσον αφορά τον πρώτο, οι «νερατζούρι» ήρθαν σε συμφωνία με την Μπαρτσελόνα για τον μονοετή δανεισμού του Ισπανού μπακ, ενώ διατηρούν οψιόν αγοράς του το άλλο καλοκαίρι.

Από την άλλη, η ομάδα του Μιλάνου ανακοίνωσε την απόκτηση του Τζέισον Μουρίγιο από τη Γρανάδα. Ο Κολομβιανός στόπερ υπέγραψε πενταετές συμβόλαιο, ενώ το ποσό της μεταγραφής υπολογίζεται στα 8 εκατ. ευρώ συν άλλα δύο ως μπόνους επίτευξης στόχων.



Ομάδες που αφορά: ΙΝΤΕΡ, ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Σχολιασμός

13 σχόλια:

στις 04/07/2015 01:59
OTI NA NE

στις 04/07/2015 02:08
ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

στις 04/07/2015 03:42
tha vgi tha gini maxi gia to protathlima roma lazio milan juve fiora napoli ider tromero protathlima stin italia tha exume fetos !

στις 04/07/2015 04:17
paxar0s enw esu pou bgaineis eurwph piponeis kala??? polu kales metagrafes ante na aneboun oi omades kai na exei pali epituxies h polh tou Milanou.

στις 04/07/2015 10:45
Θα εβγεί ευρώπη βλέπω την Ίντερ ξανά κορυφή. Έκανε καλές μεταγραφές και συνεχίζει. Η Μίλαν είναι άτυχη. Έχασε 2 παίκτες ήδη.

στις 04/07/2015 13:33
h inter pote htan ksana korufh?2-3 fores?milan einai to afentiko stin italia ksupnate re kai f etos enisxuthike poly kai tha gamisi kserete ti...kai tou xronou makari na parei h milanara tsampions league!

στις 04/07/2015 13:42
to afentiko sthn italia einai blakes h juventus

στις 04/07/2015 14:06
Inter . Forza inter ante gamisoy argentina

στις 04/07/2015 17:02
ok argentina oti peis ksexases na peis oti o osfp tha parei to cl hahahahahaha

στις 04/07/2015 17:02
gelane kai oi petres me ayta pou les paxare!!!!!

στις 04/07/2015 22:42
Milanakia ok pername kai oi duo krhsh alla xalarwste ligo...isa prwta8lhmata exoume kai edw kai mia 10etia peripou pelates sas exoume!! dld eleos...opadoi tis plakas na poume pou brizete akoma kai thn prwhn shmaia kai ton megalutero arxhgo pou exei perasei apo sas!! akoma kai bouthgmenoi sta skata glwssa bgazete...ade pate paikste kanena topiko me epi8etiko ton Mpaka twra giati me to roster mas den aksizei na ta suzhthsoume kan...

στις 05/07/2015 03:10
pw re gamoto kai den thymame posa cl exete?

kai palio papara na doume poios tha parei kalyterh thesh fetos pou tha mou vgaleis kai glwssa axriste

στις 05/07/2015 18:17
Tha sas gamisei i Juve kai tha isixasete kai oi me kai oi de..! i alitheia einai o i MILAN einai se poli kalitero feggari apo tin INTER metagrafika..! alla i Juve vlepo na sikonei alla 2 seri..! exei anevei 4 epipeda pano ap olous stin italia

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.