Υπογράφει στην Γαλατά ο Ποντόλσκι

Υπογράφει στην Γαλατά ο Ποντόλσκι



Τη συμφωνία της με την Άρσεναλ για την απόκτηση του Λούκας Ποντόλσκι επιβεβαίωσε η Γαλατασαράι. Οι πρωταθλητές Τουρκίας γνωστοποίησαν ότι ο Γερμανός παίκτης θα βρεθεί το Σάββατο (4/7) στην Κωνσταντινούπολη για ιατρικές εξετάσεις και υπογραφές.

Μόνο οι λεπτομέρειες απομένουν προκειμένου ο Λούκας Ποντόλσκι να θεωρείται παίκτης της Γαλατασαράι.

Μέσω ανακοίνωσης, η «τσιμ μπομ» γνωστοποίησε ότι ο Γερμανός μεσοεπιθετικός της Άρσεναλ θα βρεθεί το πρωί του Σαββάτου (4/7) στην Κωνσταντινούπολη προκειμένου να περάσει από ιατρικές εξετάσεις και να υπογράψει συμβόλαιο.

Ο Ποντόλσκι δεν βρίσκονταν στα βασικά πλάνα του Αρσέν Βενγκέρ για τη νέα σεζόν και ο Γερμανός επέλεξε να συνεχίσει την καριέρα του στην Τουρκία. Σύμφωνα με τη «Bild», ο 30χρονος θα υπογράψει τριετές συμβόλαιο ενώ το ποσό της μεταγραφής αγγίζει τα 4 εκατ. ευρώ.



Ομάδες που αφορά: ΑΡΣΕΝΑΛ, ΤΟΥΡΚΙΑ

Σχολιασμός

8 σχόλια:

στις 04/07/2015 01:46
Wow

στις 04/07/2015 01:52
doksa to 8eo pou efuge apo mas!! kata ta alla paixtaras gia duo paixnidia to xrono einai.

στις 04/07/2015 03:40
itan pektaras alla tr epidi megalose k exi poloniks rizes katastrafike

στις 04/07/2015 04:45
▶Μπράβο ομαδάρα μου! Καλή μεταγραφή! Καλώς ήρθες μάνκα μου!◀

στις 04/07/2015 09:48
i galata kleinei podolski to palto kai o thrynos tsandari tin paiktoura....poses metagrafares exetekanei reeeee lemeeeee....kolasi o thrylos

στις 04/07/2015 15:19
Mehmet1 η φενερ πηρε νανι τι εχεις να πεις γι'αυτο?και......ωωωωωωχ γαυρακια? τον χασαμε ΚΑΙ αυτον?ελα ρε μαλακα ποτς γενεν ατο?

στις 04/07/2015 20:56
t4sos den to volonis poustario...h galata einai h omada me tous perissoterous titlous st egxwrio prwtathlima..einai h moni omada tis tourkias me eurwpaika tropaia gamw th shalke k th fener karkinos st swsthika

στις 04/07/2015 20:57
undisputed den s apantaw gt apo elladistan eimai pao

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.