Μαρινάκης: «Παραμένω πρόεδρος»

Μαρινάκης: «Παραμένω πρόεδρος»



Την απόφαση να παραμείνει στον προεδρικό θώκο της ΠΑΕ Ολυμπιακός ανακοίνωσε ο Βαγγέλης Μαρινάκης. «Παραμένω Πρόεδρος, μέτοχος και εγγυητής του μέλλοντος του Ολυμπιακού μας», τόνισε.

Επίσημη θέση για τους περιοριστικούς όρους που του επιβλήθηκαν πήρε ο Βαγγέλης Μαρινάκης.

Ο ισχυρός άνδρας του Ολυμπιακού διαβεβαίωσε πως η σημερινή απόφαση δεν έχει καμία επίπτωση στην ομάδα και ότι θα παραμείνει στον προεδρικό θώκο της ΠΑΕ παρότι δεν μπορεί να ασκεί διοίκηση.

Μάλιστα προανήγγειλε αποφάσεις στο Δ.Σ της Δευτέρας (22/6) όσον αφορά τον σχεδιασμό της ομάδας για τη νέα σεζόν.

Αναλυτικά η δήλωση του Προέδρου της ΠΑΕ Ολυμπιακός:

«Θέλω να διαβεβαιώσω τον κόσμο του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ότι η σημερινή απόφαση δεν έχει καμία επίπτωση στην ομάδα μας.Παραμένω Πρόεδρος, μέτοχος και εγγυητής του μέλλοντος του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ μας.

Μετά το Διοικητικό Συμβούλιο της Δευτέρας 22/6 θα ανακοινωθούν οι αποφάσεις για τον σχεδιασμό της αγωνιστικής περιόδου 2015-2016, που έχει ήδη σχεδιαστεί και δρομολογηθεί, με σκοπό την κατάκτηση του Πρωταθλήματος και μια σπουδαία πορεία στο Champions League».




Σχολιασμός

50 σχόλια:

στις 19/06/2015 00:01
Sto elladistan ti perimename? Pali katharh tha thn bgalei o xontros .

στις 19/06/2015 00:02
Ektroma

στις 19/06/2015 00:03
Edw den exoun mpei filakh oi politikoi .tha mpei autos?

στις 19/06/2015 00:05
Σας ποναει αλοθρησκοι

φοροφυγαδες και λαθρεμποροι

στις 19/06/2015 00:07
Fisika mas ponaei h adikia epeidh eimaste antrwpoi oxi zwa kologauroi xaxa

στις 19/06/2015 00:10
δωσε πονο προεδρε!!

στις 19/06/2015 00:12
olo malakies saftin tn elladitsa re

στις 19/06/2015 00:20
GAMHSE TOUS VAGGELA MHN DEIXEIS ELEOS...STEILE TOUS PRAGMATIKOUS ENOXOUS STHN FYLAKH NA KSEVROMISEI O TOPOS EPITELOUS..Oloi xeroume oti oi perioristikoi oroi DEN DHLWNOUN ENOXH alla tous epivalloun oi dikastes gia na einai kalymenoi...OLOI GNWRIZOUME OTI H EGKLHMATIKH ORGANWSH ANHKEI ALLOU..O PROEDROS EDWSE TA ONOMATA STON DIKASTH.POIOS EIDE TON VAGGELA KAI DEN TON FOVITHIKE...

στις 19/06/2015 00:23
Εξάλλου, ο ίδιος έχει δώσει μια υπόσχεση. Θα παίρνει το πρωτάθλημα ο Ολυμπιακός για 20 σερί χρόνια. Οπότε θα πρέπει οι αλλόθρησκοι και πονεμένοι να μαζευτούν λίγο, γιατί ακόμα δεν έχει τελειώσει το... μαρτύριό τους. Έχει πολύ ακόμα...

Ο Ολυμπιακός και ο Βαγγέλης Μαρινάκης θα τους δώσουν πολύ πόνο ακόμα και θα προσφέρουν πολλές χαρές, πρωταθλήματα, κούπες και πάρα πολλές στιγμές χαράς στα εκατομμύρια ΓΑΥΡΟΥΣ σε όλο τον πλανήτη!

στις 19/06/2015 00:41
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΑΝ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΝΩΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΊΝΕΙ ΠΡΟΕΔΡΟΣ... ΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ!

στις 19/06/2015 00:58
Στα φρυδια του

στις 19/06/2015 01:28
Ε Ναι Ο ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΑΛΗΣ ΑΓΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΜΑΓΚΑΣ1 εισαι γτπ

στις 19/06/2015 01:44
oute olympiakos eimai oute uposthrizei kamia allh omada,kai dn me noiazei ti lei o ka8enas(sebomai thn ka8e apopsh alla dn me endiaferei logou eleipsh endiaferontos) apla na kserete kati h apopsh h dikia m einai fusika oti o marinakhs exei stusei matchakia alla dn mporei tupoi p uposthrizoun aek/pao/paok klp na bgainoun kai na brizoun ton idio ton marinakh kai na ton kathgoroun mono auton gia auta p ginonte,oloi kseroume kala oti kai alloi steinoun xwris na uparxei orio,opote oti kai an ginei kai o marinakhs na fugei panta 8a uparxei kapoios allos..sumperasma:to podosfairo sthn ellada dn exei kapoio logo parakolou8hshs..kai kati akoma,kai emeis an mporousame ta idia kai xeirotera 8a kaname.

στις 19/06/2015 01:56
AUTO TO ARXIDI TO VOUTHROPAIDO TOU MPAMPA POS NA PAEI FILAKA ME TOSA EKATOMYRIA? STO KOSMO POU ZOUME OI PLOUSIOI GINONTAI PLOUSIOTEROI KAI OI FTWXOI FTWXOTEROI. GAMW THN XRUSH AVGH TA CARTEL NARKWTIKWN KAI TON MARINAKH

στις 19/06/2015 01:59
ama exeis ta kone me thn kuvernisi kai thn epo etsi einai..etsi ekane k o kokkalis kai o koskotas kai o vardinogiannis na leme kai toy stravoy to dikaio..edw epese h rangers kai h juve..h fener efage dieth apoklismo apo thn eurwpi..sas thumizw oti fener kai gauros katigorithikan gia ta idia pramata..ti simvaini alla metra k stathma se tourkia kai ellada...??xmm gia skefteite to ligo ugeiws :) kalo kalokairi na exoume

στις 19/06/2015 02:07
manga01-rebel-tziovani_10 xalarwste ligo to opadiliki exei kai ta oria tou allwste den einai timitiko na pernete prwtathlimata st xartia h stous tuflous na kuriarxei o monofthalmos..dialexte oti sas voleui..skefteite to paradeigma tis elsinki kai tis celtic..antikeimenika milwntas o gauros ekane matsares sthn europi fetos alla sthn ellada dn axize kan na to parei..gia 1h fora oi omades ton play off kopsane apo ton gauro 13 pontous...kati leei afto se sindiasmo me thn paraga... :)

στις 19/06/2015 03:33
Οι υποχρεώσεις του Βαγγέλη Μαρινάκη

1. Ο Βαγγέλης Μαρινάκης ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να ασκεί διοίκηση στην ΠΑΕ Ολυμπιακός. Τούτο δεν τον υποχρεώνει να παραιτηθεί από την προεδρία, ανεξάρτητα από τι θα αποφασίσει στο φινάλε ο ίδιος. Έχει δηλαδή το δικαίωμα να διατηρήσει τον τίτλο του προέδρου, αλλά αυτός θα είναι τυπικός, δεν θα έχει καμία ισχύ. Ως εκ τούτου δεν έχει διευκρινιστεί αν θα αναζητηθεί διάδοχος ή όχι.

2. Ο Βαγγέλης Μαρινάκης ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να μετέχει στα διοικητικά συμβούλια της "ερυθρόλευκης" ΠΑΕ και να λαμβάνει μέρος σε ψηφοφορίες-αποφάσεις που αφορούν τη λειτουργία της ομάδας, ακόμη κι αν αποφασίσει να παραμείνει στην προεδρία της.

3. Ο Βαγγέλης Μαρινάκης ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να εκπροσωπεί την ΠΑΕ Ολυμπιακός στο ΔΣ της Super League ή της ΕΠΟ. Ακόμη κι αν διατηρήσει τον τίτλο του προέδρου, τού απαγορεύεται οποιαδήποτε παρουσία σε συνεδριάσεις του Συνεταιρισμού ή της Ομοσπονδίας, καθώς έχουν άμεση σχέση με το ποδόσφαιρο.

4. Ο Βαγγέλης Μαρινάκης ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να συνδιαλέγεται με εκπροσώπους άλλων ΠΑΕ ή ε

στις 19/06/2015 03:34
5. Ο Βαγγέλης Μαρινάκης ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να μιλάει εξ ονόματος της ΠΑΕ Ολυμπιακός. Τοποθετήσεις θα μπορεί να κάνει είτε με τον τίτλο του μεγαλομετόχου είτε του απλού φιλάθλου.

6. Ο Βαγγέλης Μαρινάκης ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να μετέχει σε επίσημες αποστολές των "ερυθρολεύκων" στο εξωτερικό προκειμένου να δίδει το "παρών" σε διεθνείς εκδηλώσεις, όπως φερ' ειπείν η κλήρωση των ομίλων του Champions League

στις 19/06/2015 03:35
Wriste O Proedros Ths Omadas Mas Ths Ekane Ths Mlkies Tou Kai Den Tha Einai Parwn Sthn Klhrwsh Twn Omilwn Tou Uefa Champion League Gmt

στις 19/06/2015 03:36
Τα δικαιώματα του Βαγγέλη Μαρινάκη

1. Ο Βαγγέλης Μαρινάκης ΜΠΟΡΕΙ να είναι κάτοχος του πλειοψηφικού πακέτου των μετοχών της ΠΑΕ Ολυμπιακός και κατ' επέκταση ιδιοκτήτης. Ως εκ τούτου δεν χρειάζεται να μεταβιβάσει τις μετοχές σε οποιοδήποτε τρίτο πρόσωπο ή ενδιαφερόμενο για την αγορά του ποσοστού που κατέχει.

2. Ο Βαγγέλης Μαρινάκης ΜΠΟΡΕΙ να παρακολουθεί αγώνες του Ολυμπιακού από την κερκίδα. Δεν του έχει απαγορευτεί η είσοδος στους αγωνιστικούς χώρους σε κανένα γήπεδο της χώρας.

3. Ο Βαγγέλης Μαρινάκης ΜΠΟΡΕΙ να παραβρίσκεται σε ποδοσφαιρικές εκδηλώσεις ως καλεσμένος.

στις 19/06/2015 03:37
Xaxaxaxaxaxa Eleos

στις 19/06/2015 07:42
sas gamaei k tha sas gamaei LATHREMPORES FYLAKOVIOUS K FOROFYGADES

στις 19/06/2015 08:45
manga apo pio idrima me batsarda vgikes ?

στις 19/06/2015 09:21
ΠΑΡΑΜΕΝΩ ΠΡΟΕΔΡΟΣ!!!!

στις 19/06/2015 10:03
Kαημενα γαυρακια ....... κλαψτε λιγο ακομα για τον βλακα Προεδρο σας , που θα σας φερει αλλα 20 πρωταθληματακια και χαρες και πανηγυρια στον γκει πουστροσυλλογο σας !! Μια ζωη τετοιους μεγαλομετοχους ειχατε, αληταραδες και ανθελληνες κοπριτες με κορυφαιο τον προηγουμενο σας ( Κοκκαλη ) με 2 καταδικες για Εθνικα θεματα. Ποιοι ειναι οι αλλοθρησκοι βλαμενα γαυρακια ??? Ανοιξτε τα ματακια σας , δειτε τι συμβαινει γυρω σας και μετα να λετε τις μαλακιες σας. Ο Χοντρος σας ΤΕΛΟΣ......... ΡΟΜΠΑ ξεκουμπωτη εγινε ο κολοτρυπιδας .......... σιγα- σιγα θα την κανει και μην στεναχωριεστε ....... αλλο κοπροσκυλο ιδιας ρατσας θα βρεθει να σας αναλαβει παλι ......... και η ζωη συνεχιζεται !!!

στις 19/06/2015 10:39
ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΜΠΟΥΧΕΣΑ.ΑΛΛΑΞΑΝ ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΕΑ ΣΕΖΟΝ ΘΑ ΤΡΩΣ ΑΠΑΝΩΤΕΣ ΠΟΥΤΣΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΒΟΥΒΑΛΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ ΑΡΝΑΚΙ ΓΑΛΑΚΤΟΣ.ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΦΩΤΙΑ Η ΚΟΛΑΡΑ ΣΟΥ ΧΟΝΤΡΕΕΕΕ.ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ!!!

στις 19/06/2015 11:18
πρόβατα είστε και πρόβατα μα παραμείνετε gay

στις 19/06/2015 12:11
ade re bookadore se parakalo pos mou milas

στις 19/06/2015 12:21
kala oi opadoi tou olympiakou tha to po kai dn vrizo.. sas euxome ola ta kaka tou kosmou an pragmatika ennoeite auta pou grafete ..! eisaste gamopeda kai anthelines..! GAMO TI PANAGIA SAS ..! gia auto tha minete sta 400 euro gia mia zwh kai tha zite me ti mana sas malakes .! ante gupedo kathe kiriaki apo tou xronou ..! BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE provata ...! ante voskiste twra..! kante plakitsa me ton mellon sas dn peirazei .! otan omos tha eiste 40 kai tha eiste varos tis koinonias tote travate ston vaggela i opoiodipote proedro pae upostirizete na sas dosei douleia.>! MALAKISMENA ..! kala na pathete oti kai na pathete ..! exete kai gnomi .>! varos tis koinonias eisaste oloi oi opadoi .>! gamoxristoi pou leronete tin koinonia me tin gamonootropia ..! KATHOME KAI EXO APOPSI .>! ena tpt eisaste .>! nioste twra oti kanate kati me ta sxolia pou grapsate pio pano .>! tha prepe na ntrepeste tpt allo ..!

στις 19/06/2015 12:22
0 is to pilikon ...! GAMOPEDA ..!

στις 19/06/2015 12:22
kai pragmatika to euxome karkino sti surepleage .. kai GREXIT ..!

στις 19/06/2015 13:02
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ GREXIT ΜΕ ΕΜΑΝΕ ΣΤΟ ΠΡΟΣΚΥΝΙΟ ΓΑΤΑΚΙΑ!!!

στις 19/06/2015 13:02
ΘΑ ΠΕΙ Ο ΜΙΣΤΕΡ ΜΠΟΥΛΗΣ

στις 19/06/2015 13:04
ειλικρινά θλίβομαι που ακόμα και τωρα υπαρχει τοση πωρωση για το Ελληνικο πρωτάθλημα και τις Ελληνικες ομαδες, πωρωση που φυσικα δεν την αξιζουν ουτε κατα διανοια. ειναι ηλιου φαεινοτερο λοιπον οτι ο χοντρος, οπως και η συντριπτικη πλειοψηφια των παραγοντων του ποδοσφαιρου εχει χεσμενη τη φωλια του. εν κατακλείδι, το μονο που ενας φυσιολογικος ανθρωπος θα επρεπε να επιθυμει να βγει απ αυτη τη ιστορια ειναι να βελτιωθει το Ελληνικο πρωταθλημα και να μπορεσει καποια στιγμη στο μελλον να γινει ανταγωνιστικο των αντιστοιχων ευρωπαικων πρωταθληματων!

στις 19/06/2015 13:06
γεγονος που οσο υπαρχουν ανθρωποι σα τον χοντρο ειναι αδυνατον να γινει

στις 19/06/2015 13:51
kala tsakwthite esei gia tous proedrous....oloi theloun na valoun to xeris tous sto vazo me to meli

y.g o mellisanidis me sxoli odigwn ksekinise kai des prokopi

στις 19/06/2015 14:56
ΑΠΟ ΟΚΤΩΜΒΡΗ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΠΟΥ ΔΕ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΠΙΟ ΤΡΕΛΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΑς ΧΑΧΑΧΧΑ

ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΝΤΕ Κ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ

στις 19/06/2015 15:21
mitsthegreek eise o pio sostos ap olous mpravo file eise la8os omws se ena pragma...gt ka8ese kai asxolise me ta mpeee?den 8a tous allaxeis miala....manga01 eixa arxisei na anisixw pou den sxoliazes toso kairo...trollaki sinexize na mas xarizeis stigmes xaras kai na psaroneis ta atoma edw mesa,panta 8a vriskomai egw na to tonizw oti trolareis mpas kai t ktlvoun edw mesa

στις 19/06/2015 16:41
Ολοι όσοι αγαπάμε το ποδόσφαιρο και θέλουμε να ξαναβλέπουμε την εθνική δυνατή και ενα πρωτάθλημα ανταγωνιστικό και κερδοφόρο για όλες τις ομάδες και οχι να κερδίζει στις πλάτες τον άλλων ο πουστης ο γαύρος, πρεπει ξα ενωθούμε και να πολεμήσουμε τους κολογαυρους. Οχι με βια,αλλα έξυπνα.εμπάργκο στον ολυμπιακο!

στις 19/06/2015 16:50
ΑΝ ΞΑΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΗΝ ΣΟΥΠ.ΛΙΓΚ.Ο ΓΑΥΡΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΙΣΤΡΈΨΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΛΕΜΜΈΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΉΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΑ (Π.Χ.ΑΣ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ)ΠΡΕΠΕΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΑΕΚ-ΠΑΟΚ-ΠΑΟ-ΗΡΑ-ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΕΒΟΎΝ ΣΤΟ ΠΡΟΤΑΘΛΗΜΑ 2015-2016 ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΜΕΤΑ ΠΟΣΑ ΑΠΙΔΙΑ ΠΙΑΝΕΙ Ο ΣΑΚΟΣ!ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Η ΝΟΒΑ?

στις 19/06/2015 16:57
kostheo gia pes mas se poies omades na ta epistrepsoume ta prota8lhmata kai ta kypella na gelasoume ligo?

στις 19/06/2015 16:58
kai mhn koroideueis ton eauto sou den exeis kaneis ta arxidia na mhn kateuei tou xronou sto prota8lhma mhn tros koutoxorto megale

στις 19/06/2015 17:03
isobiaaa sto tenekeeeee

axaxaxaxax

στις 19/06/2015 18:03
ΑΥΤΟ ΕΛΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗ ΚΑΤΕΒΟΥΝ ΣΤΗ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΔΑ Κ ΝΑ ΧΑΣΟΥΝ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΗΛ/ΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΧΟΡΗΓΟΥς ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙς ΚΤΛ

ΝΑ ΤΟ ΛΕΝΕ ΜΠΟΡΟΥΝΕ ΕΧΟΥΝΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝΕ Κ ΝΑ ΜΠΟΥΝΕ ΜΕΣΑ ΜΕΡΙΚΑ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΕΥΡΩ??

ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ

στις 19/06/2015 18:12
Prepei na drepeste re rimadia pou xereste giayto to mpastardo ton xodro mesa na se valoyn re na sapisis xodre

στις 19/06/2015 19:10
Esena ti se noiazei me ti 8a xeromaste emeis edw eseis xereste pou kerdizete ton olympiako ka8e 5 xronia Kai den koitate na ftiaksete omada na eiste antagonistikoi an den allaksete notropia den prokite na dite titlo oute se 30 xronia

στις 19/06/2015 19:34
ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΠΑΝΑΝΙΑ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΔΕΝ ΠΛΗΡΟΝΗ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ ΟΛΟΚΛΕΙΡΗ ΓΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΕΝΑ ΧΑΡΑΚΤΙΡΙΣΤΙΚΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΟΥ ΓΕΛΑΣΕ ΚΑΘΕ ΠΥΚΡΑΜΕΝΟΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ Η ΕΛΛΑΔΑ

στις 19/06/2015 21:27
ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ.ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥΤΣΟΑΡΠΑΓΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΑΒΡΟΥΣ.ΘΑ ΠΑΘΟΥΝ ΑΚΡΑΤΕΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΓΑ...ΣΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ (ΠΟΣΕΙΔΩΝΟΣ) ΕΧΟΥΝ ΓΕΜΑΤΕΣ ΑΠΟΘΗΚΕΣ ΜΕ ΚΟΡΝΕΔΕΣ?ΚΑΤΙ ΞΕΡΟΥΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.ΘΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΝΕ ΣΤΟΥ ΡΕΝΤΗ ΣΥΝΝΕΦΟ!!!ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΟΙ ΓΑΒΡΟΙ ΘΑ ΑΠΟΔΟΚΙΜΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΜΠΟΥΧΕΣΤΡΑΚΗ ΛΑΘΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ.ΜΟΥ ΞΕΦΥΓΕ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΟΥΣΤΗ ΧΟΝΤΡΕ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΦΩΤΙΑ Η ΚΟΛΑΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΣΒΗΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟ ΣΩΜΑ.

στις 19/06/2015 22:26
bookadoros kses pou 8a tous valoume tou kornedes mantepse...?

στις 19/06/2015 23:36
parameni ------> .!.

auto enoouse paidia.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.