Πλησιάζει στον Παναθηναϊκό ο Εσιέν

Πλησιάζει στον Παναθηναϊκό ο Εσιέν



Μια «ανάσα» από το «μπαμ» με την απόκτηση του Μίκαελ Εσιέν βρίσκεται ο Παναθηναϊκός! Οι δύο πλευρές φέρεται ότι ήρθαν σε συμφωνία στο οικονομικό σκέλος και οι εκπρόσωποι του έμπειρου μέσου αναμένονται στην Ελλάδα την προσεχή εβδομάδα για τις τελικές συζητήσεις.

Έτοιμος να ντυθεί στα πράσινα είναι ο Μίκαελ Εσιέν. Σύμφωνα με τις πληροφορίες, η διοίκηση του Παναθηναϊκού έδωσε τα χέρια με τον Γκανέζο σούπερ σταρ και απομένουν λεπτομέρειες για να ολοκληρωθεί η μεγάλη συμφωνία.

Ο 32χρονος φέρεται ότι δέχτηκε τους οικονομικούς όρους που του πρότειναν οι «πράσινοι» (οι ετήσιες απολαβές του ανέρχονται περίπου στο 1,5 εκατ. ευρώ) και οι εκπρόσωποι του αναμένονται στην Ελλάδα τις επόμενες ημέρες για τις τελικές συζητήσεις.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
1Χ2OverUnder12X2
1.453.755.751.851.651.162.27
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.852.155.501.801.65
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.901.803.2517.00

Σχολιασμός

18 σχόλια:

στις 23/05/2015 02:58
Μπράβο που τα βρήκε τα λεφτά ο τσιγκούνης.

στις 23/05/2015 09:57
fere kai cisse kai kleisame.

στις 23/05/2015 10:12
μακαρι να παιξει καλα ειναι ενας πολυ εμπειρος παικτης....γιατι αν ηρθε μονο για τα λεφτα θα παιζει σαν τον αφελαι !

στις 23/05/2015 10:14
ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΕ?ΑΦΟΥ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ,Ο ΠΑΤΕΡΑΣ,Ο ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ.ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΒΙΤΡΙΝΑ.ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ?

στις 23/05/2015 10:22
axristos tha ine.. san ton abidal k to saviola tu osfp

στις 23/05/2015 11:10
etsi einai file mpaokaki otan den spatalas aduka ta leyta sou se danikous tupou stoch poy ton vazeis ston pagko kai ton kaneis allagh sthn allagh logiko einai na exeis xrimata kai na ta 3wdeueis se polu kales kai poiotikes metagrafes tupou berg steele

στις 23/05/2015 15:08
οταν ξεχρεωσεις overakia αυτα που χρωστας τοτε τα ξανα λεμε

στις 23/05/2015 15:47
Παιδια μην τρελενεστε με το δηθεν μπαμ.Ο Εσσιεν και ο καθε Εσσιεν εχει τελειωσει την καριερα του για αυτο το λογο ερχεταιωκαι Ελλαδα.Πριν απο 7-8 χρονια που ηταν 26 γιατι δεν ερχοταν που τα λεφτα ηταν περισσοτερα και ο Παναθηναικος καλυτερος??

στις 23/05/2015 16:25
Pragmati...axizei na anaferthei oti gia ena diastima o pextis apasxolouse ton olympiako alla gia na min proxwrise i metagrafi mallon milame gia mappa to karpouzi...

στις 23/05/2015 16:28
Parola auta den meiwnw katholou ton pexti afou gia ena kairo ton thewrousa to kalytero amyntiko xaf tou kosmou,aplws ta xronia pernane...gia ton vazelo kalos einai...siga ta amyntika xaf pou exei stin teliki

στις 23/05/2015 16:34
ΧΑΧΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ΓΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΝΤΑΝΑ!ΧΑΧΑΧΑ ΑΝΥΠΑΡΚΤΕ

στις 23/05/2015 16:47
manga vges sto balkoni k pida

στις 23/05/2015 17:12
καλυτερα με τα λεφτα που θα δωσει να παρει κανα πιο νεο σε ηλικια και οχι μεταγραφες αεροδρομιου . συνηθως ολοι αυτοι ερχονται για διακοπες , γκομενες φαι και ξενυχτια.

στις 23/05/2015 17:13
δεν λεω καλος παικτης αλλα τα ονοματα συνηθως ειναι παλτα

στις 23/05/2015 19:07
Φυσικα...το οτι ο εσσιεν διαλεξε την μιλαν αντι του ολυμπιακου...ειναι μαπα το καρπουζι..

Περα απο αυτο θα πρωτημουσα με τα ιδια λεφτα να παρουμε δυο λατινοαμερικανους νεους παιχτες με μελλον. Γιατι πολλες φορες μπορεις να βγαλεις λαβρακι.

Ωπος λεει και ο φιλος απο πανω ειναι ποδοσφαιριστης αεροδρομιου για τα ελληνικα γηπεδα..μεγαλος παιχτης μεν...μεγαλος σε ηλικια δε.

Βεβαια ας δουμε πρωτα και μετα να κρινουμε...

στις 23/05/2015 19:42
O Εσσιέν και για εκδρομή να έρθει, πάλι καλύτερος είναι από τα ταγάρια στο κέντρο που είχανε πριν. Για λεφτά δν παίζει να ήρθε γιατί αμα ήθελε λεφτά θα πήγαινε Ολυμπιακό, όχι στους πεινάλες. Εκτός και αν ο Βαρδινογιάννης δίνει κανα χαρτζηλίκι στο καραφλο υπόθετο και το παίζει πρόεδρας ο άλλος.

στις 23/05/2015 23:52
καλη κινηση θεωρω απο τον παναθηναικο (θα δειξει μεσα στο γηπεδο)ενδυναμωνει το κεντρο του.βεβαια το μεγαλο του προβλημα παραμενει θεωρω η αμυνα οπου με τριανταφυλλοπουλο,ταβλαριδη και σιφο δεν πας πουθενα στην ευρωπη θελει τουλαχιστον δυο παικτες στην αμυνα και αν παραμεινει ο καρελης θεωρω πως με μπεργκ-καρελη-πετριτς-ζεκα-κλωναριδη-εσσιεν θα δημιουργηθει μεσω σκληρης δουλειας και προπονησης ενα πολυ δυνατο κεντρο και μια επιθεση ακομη πιο αποτελεσματικη σε σχεση με τα προηγουμενα χρονια.αλλα η αμυνα παραμενει το αδυναμο σημειο(οπως το βλεπω εγω σαν ουδετερος φιλαθλος)

στις 25/05/2015 13:55
kologauroi gamw to mouni tis mana sas fagate porta persi apo essien kai fetos voulonete...plaka tha kanei edw...ellada einai oxi ispania BASTARDA!!!!!!!!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.