Οζίλ: «Μπορώ να κερδίσω τη Χρυσή Μπάλα»

Οζίλ: «Μπορώ να κερδίσω τη Χρυσή Μπάλα»



Πεπεισμένος ότι τα επόμενα χρόνια θα μπορέσει να κατακτήσει το βραβείο της «Χρυσής Μπάλας» εμφανίστηκε σε δηλώσεις του ο Μεσούτ Οζίλ, ο οποίος τόνισε πως νιώθει καλύτερα από ποτέ σε ότι αφορά τη φυσική του κατάσταση.

Με δηλώσεις του στη «Bild», ο Μεσούτ Οζίλ δήλωσε ότι τα επόμενα χρόνια θα είναι σε θέση να κερδίσει το βραβείο της «Χρυσής Μπάλας»:

«Εάν συνεχίζω να αναπτύσσομαι σωστά και παραμείνω υγιής, τότε θα ήθελα τα επόμενα χρόνια να κρατάω στα χέρια μου το βραβείο της Χρυσής Μπάλας. Είμαι πεπεισμένος πως αυτό μπορεί να γίνει. Αισθάνομαι πολύ θετικά. Είμαι παγκόσμιος πρωταθλητής και αγωνίζομαι σε κορυφαίο σύλλογο της Πρέμιερ Λιγκ. Νιώθω καλύτερα από ποτέ σε ό,τι αφορά τη φυσική μου κατάσταση».




Σχολιασμός

23 σχόλια:

στις 25/03/2015 18:45
Προσεξε μην σκισεις κανενα καλσον αμπαλε και ανυπαρκτε, μπροστα στον μεσι εισαι ενα τιποτα

στις 25/03/2015 18:54
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΟΦΗ ΑΠΟ ΠΑΝΩ

στις 25/03/2015 19:03
ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΟΥ ΜΟΝΟ ΟΖΙΛ

στις 25/03/2015 20:35
ta arxidia mu tha paris o cr7 tin exi gia kamia 10ria xronia akomi

στις 25/03/2015 21:00
fetos pali o messi tha thn parei

στις 25/03/2015 21:03
to pali pou to ides ? tis 2 proigumenes xronies ti pire o cr7 de leo gnomi s gai to mesii alla pou kolai to pali ? :p

στις 25/03/2015 21:09
ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΉΣΕΙΣ ΤΟ ΧΡΥΣΟ [email protected]@ΡΙ!

στις 25/03/2015 21:12
Ta arxidia mou na parete oloi oi parapanw...opws exoun pei kai merikoi MEGALOI afou den exoun parei xrush mpala opws o Malntini kai Del Piero na kanete tis xruses mpales zirgonio kai na tis xwsete ston kwlo sas.

Re 8a trela8oume...te8otan zhthma na parei xrush mpala o Neuer axaxax edw re gataki den exei parei o BUFFON...poios?? o mpoufon...pou 8ewreitai makran to kalutero terma tis teleutaias 20etias...h akriboterh metagrafh termatofulaka(kai sas milaw gia epoxes pou o Zidane eixe 50-60m aksia). Xarite me tis xruses mpales kai eseis tagaria kai tragoudiste oloi mazi me autous to "xaropa ta duo mou xeri ta xtupw" tsompanoblaxoi prwteuousianoi pou gia na 3exwrisete to offside prepei na deite ton Alefanto gidia

στις 25/03/2015 21:32
Οταν ησουν στην ρεαλ οπου ησουν ο καλυτερος της ομαδας μαζι με τον ντι μαρια και μετα τον ροναλντο μπορει.Τωρα οχι.

στις 25/03/2015 21:49
καλοs αλλα μεχρι εκει ιεροσυλιεs καπουτ

στις 25/03/2015 21:50
οζιλ ωραια ανεκδοτα λες!

στις 25/03/2015 22:33
παρτα αρχιδια μου για αρχη

στις 25/03/2015 22:49
Το μουνι της μάνας σου κωλοτουρκε

στις 25/03/2015 23:40
Guevara giati?? apagoreyetai na to parei kapoios ektos real-barca???oxi oti to axizei alla toy xronoy paizei apisteyta na min to parei??

στις 26/03/2015 01:39
gelane oloi ozil

στις 26/03/2015 02:47
Ε ενταξει τωρα εμεινε να βγει και ο Κωστακης ο Μητρογλου να πει οτι αξιζει και αυτος την χρυση μπαλα

στις 26/03/2015 07:26
Σκαστε γιδοτσελιγκες και μαθετε οτι η μπαλα παει εκει που αποφασιζει η κλικα για ευνοητους λογους

στις 26/03/2015 09:14
Thodori δεν ειπα αυτο.Απλα τοτε επαιζε καλυτερα και μπορουσε να ειχε προταθει.

Μα και για φετος για οσο εχουμε δει αν δεν ειχε τραυματιστει ειχα συγουρο υποψηφιο τον Pogba μαζι με τον Messi που μαλλον θα την παρει.

στις 26/03/2015 15:37
εξαιρετικος παιχτης που θα τον ηθελε καθε ομαδα αλλα δεν θα ειναι ποτε ο ηγετης που θα παρει την ομαδα στη πλατη του.

στις 26/03/2015 15:38
στην αρσεναλ ηγετης ηταν πριν λιγα χρονια ο γουολκοτ αλλα μετα τον τραυματισμο λιγα πραγματα

στις 26/03/2015 16:26
etsi nai simfwnw .apla genikotera nomizw oti paei na ginei monopwleio metaxi messi-ronaldo , otan as poyme perysi den eprepe na einai kan ipopsifios o kontos afoy itan i xeiroteri toy sezon stin barca ( bebaia i diki toy xeiroteri einai super allwn )

στις 26/03/2015 21:43
ΟΖΙΛ ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΕΣΥ ΤΗΝ ΧΡΥΣΗ ΜΠΑΛΛΑ Ο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΠΑΠΑΡΙ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 26/03/2015 22:15
οζιλ κανα χρυσο δοντι θα παρεις και αυτο επειδη φερνεις λιγο σε Αγια βαρβαρα style...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.