Στον «αέρα» το Πανθρακικός-Ολυμπιακός

Στον «αέρα» το Πανθρακικός-Ολυμπιακός



Στον «αέρα» βρίσκεται η αναμέτρηση του Ολυμπιακού με τον Πανθρακικό στη Κομοτηνή. Η καταρρακτώδης βροχή που πέφτει από το πρωί στην πόλη έχει επιβαρύνει τον αγωνιστικό χώρο και υπάρχει κίνδυνος αναβολής.

Θέμα αναβολής του αγώνα ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Πανθρακικό προκύπτει τις τελευταίες ώρες, καθώς η καταρρακτώδης βροχή που πέφτε στη Κομοτηνή έχει επιβαρύνει το ήδη ταλαιπωρημένο χόρτο, προκαλώντας μεγάλα προβλήματα στον αγωνιστικό χώρο του γηπέδου.

Να σημειωθεί πως οι καιρικές συνθήκες δεν προβλέπεται να αλλάξουν και όλα θα κριθούν αύριο πριν την έναρξη του αγώνα. Εφόσον δεν γίνει το ματς, το πρώτο σενάριο είναι να διεξαχθεί την Κυριακή την ίδια ώρα, ενώ υπάρχει και το ενδεχόμενο αναβολής.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X
10.005.001.201.651.853.33
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
8.002.601.452.101.45
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.601.802.9011.00

Σχολιασμός

25 σχόλια:

στις 06/03/2015 21:35
περιερα τον μπαστια στηλτον για διακοπες εχης ατλονητη προσεχε γιατι δεν θα δης πλεον τον περαια.

στις 06/03/2015 21:45
Αν εσυ καταλαβες τι εγραψες εγω ειμαι αστροναυτης......

στις 06/03/2015 21:59
Όλοι οι ΠΡΟ-ΠΑτζήδες θα παίξουν κινητά,μετρητά και ακίνητα στο διπλό.Αν αναβληθεί, θα τα τοκίσουν 8%.

στις 06/03/2015 22:02
olo to sympan exei simaxhsei gia na erthoun ksekourasta ta karkinwmata you elinikou podosfairou alla kai pali then poutsa that tin fate the tetarth

στις 06/03/2015 22:06
PAME LOGO BROXIS KERDIZEI O GAYROS

στις 06/03/2015 22:29
Lucadiririo psofa re gamimene

στις 06/03/2015 23:13
ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΡΕΖΙΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΞΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΟΥΝ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΚ!!! ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΔΗΛΑΔΗ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΤΣΙ;; ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ ΣΥΧΑΜΕΝΟΙ!

στις 06/03/2015 23:32
να ξεκουραστει κανενα μηνα ρε παιδια ο ολυμπιακος γιατι την τεταρτη παιζει με την μπαρτσελονα . αφου ρε καρκινογαυροι μαρινακηδες την αεκμδεν τη φοβαστε? η την φοβαστε τελικα? γιατι οταν ο οφη εκανε επεισοδια δεν διακοπηκε το πρωταθλημα και διακοπηκε οταν τα εκανε ο παναθηναικος? βρωμιαρηδες

στις 06/03/2015 23:37
toulaxiston tora pou 8a pe3ei me aek dn 8a exei tin dikaiologia pou htan kourasmenoi

στις 06/03/2015 23:45
ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΒΡΑΧΕΙ ΤΟ ΚΟΛΑΡΑΚΙ ΤΩΝ ΓΑΒΡΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΨΟΛΙΑ ΣΤΟ ΟΑΚΑ.

στις 06/03/2015 23:45
Egzecutor arxidi th les re moynopanaki toy kerata poy se gamane oloi oi blaxoi ante na pexhs to mikro soy to poylaki kai meta mila .. kolarxido

στις 06/03/2015 23:48
tha sas xemoyniash oloys o gayros kolarxida...

στις 07/03/2015 00:08
mipos to kalokairi p tha exei zesti naanavlithoun oi agones? allo gipedo den iparxei? kai an oxi pera pao auto teti agipeda den prepei na paizontai bala na epivaloun stis omades na exoun' kalo agonistiko xoro . vlepeis se alles xores rixni poso nero kai pali san na min rixni einai edw me ti mia stis laspes

στις 07/03/2015 01:51
kamariza apo pou eisai? WTF

στις 07/03/2015 01:51
kamariza apo pou eisai? WTF

στις 07/03/2015 03:15
Βρέ κουτέ Egzecutor,τα σκέφτεσαι αυτά που λές;Δεν είναι δυνατόν,μάλον πλάκα πρέπει να κάνεις.Δεν μπορεί να είσαι τόσο χαζός

στις 07/03/2015 03:33
ΓΑΑΥΡΟΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΟΛΥΜΠΙΛΑΓΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙ.ΑΕΚ ΑΕΚ ΟΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΕΚ

στις 07/03/2015 05:43
Αντί να μιλάτε για την ποιότητα των γηπέδων της "SUPER" League, που δεν αντέχουν την... βροχή, (για βροχή στην Ελλάδα μιλάμε, όχι στην Αγγλία ή στην Γερμανία), εσείς τσακώνεστε για το ποιος φταίει που έβρεξε!!! Καλά, πάλι για Ελλάδα μιλάμε, οπότε, δικαιολογείται το φαινόμενο...

στις 07/03/2015 07:24
ΕΛΑ ΔΩΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ 3 ΒΑΘΜΟΥΣ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ!

στις 07/03/2015 09:48
zikowww ΘΑ ΜΑΣ ΚΛΑΣΕΙ ΜΙΑ ΜΑΝΤΡΑ ΑΡΧΙΔΙΑ Ο ΓΑΒΡΟΣ.ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕ COURRIER ΜΙΑΣ ΞΥΡΙΣΤΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ,ΑΦΡΟ ΞΥΡΙΣΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΗ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΤΟ ΚΟΛΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΙΟ ΚΑΙ ΑΠΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΡΠΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΜΑΟΥΝΙΕΡΗ.Ο ΔΙΚΟΣ ΣΑΣ Ο ΚΛΑΣΟΜΠΑΝΙΕΡΑΚΙΑΣ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΛΕΩΦΟΡΟ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΟΛΑ ΣΑΝ ΤΟΝ ΚΟΛΟ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΑΚΑ?ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΦΕΡΕΤΡΟ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.ΑΝΤΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΞΕΦΤΙΛΙΣΕΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΖΩΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΜΕ ΕΣΑΣ ΠΟΥΣΤΟΓΑΥΡΟΙ.

στις 07/03/2015 12:14
Αν κολάει η μπάλα στο χωράφι του Πάνθρακα ο Ολυμπιακός φτάει?? Για τις βροχές που ρίχνει ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ο Μαρινάκης ευθύνεται?

Εγω του καταλογίζω ευθύνες στις επιλογές παικτών και φοβόμαστε να αποκλειστούμε από την ΑΕΚ.

Αν όμως η ΑΕΚ νομίζει ότι θα προκριθεί τότε πλανάται οικτρά διότι δεν είναι καλύτερη και ούτε θα γίνει ποτέ , άσχετα αν τώρα δεν πατάμε καλά.

Καλά θα κάνουν οι ΑΕΚτζήδες πρώτα να προκριθούν και μετά να ομιλούν γιατί προβλέπω πολύ κλάμα για το κυπελλάκι, άλλωστε μόνο για αυτό ζείτε, για ένα απλό κυπελλάκι κορόιδα...

στις 07/03/2015 14:50
Οταν εμεις παιζαμε στα Γιαννενα 2 ημιχρονα σε 2 μερες ενω Η ΔΙΟΗΚΗΣΗ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΝΑ ΑΚΥΡΩΘΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ και τετοια??????

στις 07/03/2015 14:51
Τελος παντων οι κανονες πρεπει να τηρουνται.Αν ειναι να ακυρωθει να ακυρωθει.Αν ειναι να ξεκουρασει η ομαδαρα να ξεκουραστει.

στις 07/03/2015 15:55
mabouni?mh t peis para eksw auta tha se arxisoun stis xlepes malaka provato,pou tha milhseis gia THN AEK MALAKAAAA

στις 07/03/2015 16:53
Ιστορικέ nUeVa θύμισε μας μόνο τις κατακτήσεις σας <πέστε κάτω> και μετά μίλα.

Προφανώς έχετε γίνει ανορεξικοί από την έλλειψη τίτλων για αυτό άντε και γαμήσου κουφαλίτσα παρδαλομούνου...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.