Γκρανέρο: «Ο Μπεν μου είπε ότι υπέγραψε στον Ολυμπιακό»

Γκρανέρο: «Ο Μπεν μου είπε ότι υπέγραψε στον Ολυμπιακό»



Στην αποκάλυψη ότι ο Μπεν έχει υπογράψει συμβόλαιο με τον Ολυμπιακό προχώρησε ο τεχνικός της Βέροιας, Κάρλος Γκρανέρο.

Το λόγο που αποφάσισε να αφήσει τον Μπεν εκτός αποστολής για το ματς με τον Ολυμπιακό εξήγησε ο τεχνικός της Βέροιας, Κάρλος Γκρανέρο, ο οποίος αποκάλυψε πως ο 26χρονος επιθετικός έχει υπογράψει στους «ερυθρόλευκους»:

«Ο Μπεν μου είπε ότι υπέγραψε στον Ολυμπιακό, γι αυτό έκρινα σωστό να τον αφήσω εκτός» δήλωσε ο Γκρανέρο.

Όσον αφορά τον αγώνα με τον Ολυμπιακό, τόνισε: «Είμαι χαρούμενος και περήφανος επειδή η ομάδα μας ήταν σίγουρη, αισιόδοξη και στάθηκε με αξιοπρέπεια στον αγωνιστικό χώρο, με 11, με 10 και με 9 παίκτες»



Ομάδες που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΚΑΡΛΟΣ

Σχολιασμός

10 σχόλια:

στις 01/02/2015 23:33
Αδικα πηγες στον γαυρο, στον παγκο θα σε εχουν και θα σε βαζουν με κανενα ηρακλη ψαχνων και κανεναν φωκικο, δεν ξερουν να διαχειριζονται το υλικο που εχουν. Αντιθετως στο εξωτερικο ξερουν πολυ κλ τι κανουν για αυτο και η σουπερλιγδα ειναι ο πατος των πατων στα πρωταθληματα ποδοσφαιρου

στις 02/02/2015 00:31
g.4 ΠΕΤΑΓΕΣΑΙ ΣΑΝ ΠΟΥΤΣΑ ΣΥΝΑΙΧΕΙΑ, ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΡΙΞΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΙΚΟΣΙ ΓΚΟΛ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΥΟ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΚΡΗΤΗ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΟΝΟ ΤΑ ΧΑΝΙΑ!

στις 02/02/2015 00:39
tziovani esu p ksereis apo palikaria pes mas k alla.. ;)

στις 02/02/2015 10:31
Re ton gauro...! ton pire apla gia na min ton exei i Beroia..! dn uparxei allos logos nomizo..!

στις 02/02/2015 10:50
to idio tha ginei opws me ton olaitan tha ton dwsoun se kanenan ergoteli levadiako i kerkira aaa re ben ipergrapses simvoleo thanatou

στις 02/02/2015 15:21
η φαση ειναι πως μερικοι διαφωτιστες του δημοσιογραφικου κλαδου εδω στην θεσσαλονικη σχολιαζαν το γεγονος πως ο μπεν ειναι εκτος αποστολης και ελεγαν οτι τον αφησε ο προεδρος γιατι αρνηθηκε 3 φορες να παει στον παοκ και ενω οι δυο πλευρες τα ειχαν βρει σε ολα και ο μπεν ηταν ο κακος της υποθεσης δηλαδη χαχαχαχαχα γελαει ο κοσμος τον.ενα μετα τον αλλο σου κλεβουν τους παικτες ρωσοποντιεεεε ξυπνα

στις 02/02/2015 15:48
το καλοκαιρι φευγει ο μητρογλου και καποιος δεν θελει να δωσει πολλα για να καλυψει το κενο του.

στις 02/02/2015 16:03
de pa na paroune k ton big ben ton idio h tsapou alogou b' kathgorias einai konta!

στις 02/02/2015 18:55
οκ οκ και πεσ οτι το ειπε ο μπεν θεωρω οτι καπιοσ του εχει πει οτι αν παιξεις το συμβολαιο δν ισχυει . θεωρω γτ πιοσ δν θα ηθελε να παιξει εναντια σε μια μεγαλη ομαδα

στις 03/02/2015 11:26
chris doukas... dn itan apofasi tou BEN na min pe3ei..! i superleage exei monarxia...! ;)

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.