Πριμέρα Ντιβιζιόν: Νίκη στο 90+4’ για Μπαρτσελόνα (video)

Πριμέρα Ντιβιζιόν: Νίκη στο 90+4’ για Μπαρτσελόνα (video)

Αφορά τον αγώνα ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ


Με γκολ του Μπουσκέτς στο 90+4’ η Μπαρτσελόνα απέδρασε με τη νίκη (1-0) από την έδρα της Βαλένθια και διατήρησε στο -2 τη διαφορά της από την Ρεάλ. Πέταξαν μπουκάλι στον Μέσι οπαδοί των γηπεδούχων.

Όλα έδειχναν ότι η Μπαρτσελόνα θα γνώρισε βαθμολογική απώλεια στο «Μεστάγια» κόντρα στη Βαλένθια, ωστόσο στην τελευταία φάση του αγώνα, ο Μπουσκέτς με σουτ από το ύψος της μικρής περιοχής χάρισε τη νίκη (1-0) στους «μπλαουγκράνα»

Η ομάδα του Λουίς Ενρίκε δεν βρέθηκε σε καλή ημέρα, είχε προβλήματα στη δημιουργία παιχνιδιού και έμεινε «όρθια» χάρη στις εξαιρετικές αποκρούσεις του Μπράβο, που όποτε χρειάστηκε κράτησε το μηδέν όπως σε δύο περιπτώσεις στο δεύτερο μέρος, βγαίνοντας νικητής σε τετ-α-τετ με τον Φεγκουλί (71’) και αποκρούοντας σουτ του Νεγρέδο (77’).

Από την πλευρά της η Μπαρτσελόνα δικαιολογείται να φωνάζει για το γκολ του Σουάρες που ακυρώθηκε λανθασμένα ως οφσάιντ, ωστόσο στο φινάλε κατάφερε να φύγει με μια ανέλπιστη –έτσι όπως εξελίχθηκε το ματς- νίκη από το «Μεστάγια» και να διατηρηθεί στο -2 από τη Ρεάλ.

Το γκολ (κατά τη διάρκεια των πανηγυρισμών, οπαδός πετάει μπουκάλι στο κεφάλι του Μέσι):






Στοιχεία για τον αγώνα: ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
1Χ2OverUnder1X12X2
3.403.301.801.701.801.671.181.16
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
3.751.952.301.551.90
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.501.852.8012.50

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 01/12/2014 00:01
ouff

στις 01/12/2014 00:07
pou na psofisete oloi eki sti katalonia mpastarda!!!

στις 01/12/2014 00:13
mono real fetos afantes gia emena barca k atletico toulaxiston sto protathlhma

στις 01/12/2014 00:13
ΚΩΛΟΦΑΡΔΙΑΑΑΑΑΑΑ ΣΑΣ ΑΝΟΙΞΕ ΣΑΝ ΧΩΝΙ Ο ΚΩΛΟΣ ΣΑΣ... ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΧΡΩΣΤΟΥΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ

στις 01/12/2014 00:14
omadoula apla aporo pos ine mono sto -2 apo real gatakia,,,,,,,,,hala madridddddddddddd

στις 01/12/2014 00:17
petaxan sto messi bukala opos lei kai o gimnastis mou iste anagogoi re :p oi opadoi tis Valencia se ayti ti periptosi

στις 01/12/2014 00:21
ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ...ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΕΙΧΕ ΝΑ ΣΚΟΡΑΡΕΙ Ο ΜΠΟΥΣΚΕΤΣ??

στις 01/12/2014 00:23
kana xrono

στις 01/12/2014 01:13
zwa fila8loi

στις 01/12/2014 01:38
πουτανα βαλενθια γαμω την μανα σου δεν μπορεσες να κρατησεις το 0-0 και εξαιτιας σου εχασε η βασιλισσα το +4

στις 01/12/2014 02:46
Καταρχήν γατάκια που μιλάτε άσχημα για την Μπαρτσελόνα δεν θα πρέπει να ξεχνάτε πως της ακυρώθηκε και καθαρό γκολ του Σουάρεζ...

στις 01/12/2014 05:13
ΡΕ ΠΑΛΙΟ ΜΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ ΕΣΕΙΣ ΟΙ 2 ΤΗΣ ΡΕΑΛ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΟΤΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΟΛΟΦΑΡΔΟΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΧΡΩΣΤΟΥΜΕΝΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΤΙΣ ΞΕΚΟΛΙΑΡΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΟΤΑΝ ΑΚΥΡΩΣΕ ΠΟΛΥ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ ΤΟ ΓΚΟΛΑΚΙ ΤΟΥ ΣΟΥΑΡΕΖ ΑΥΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΡΕ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ?ΕΤΣΙ ΠΑΛΙΟ ΑΡΧΙΔΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙΝ ΝΑ ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΘΕΛΩ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΠΟΝΕΣΕ ΠΟΛΥ Η ΠΟΥΤΣΑ ΤΟΥ ΜΠΟΥΣΚΕΤΣ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΣΠΙΤΑΚΙΑ ΣΑΣ?ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΡΕ ΒΛΑΜΕΝΟΑ ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ?ΝΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΙΑ ΘΑ ΧΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΔΩ ΠΑΛΙ ΤΙ ΘΑ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΒΡΙΣΕΤΕ ΕΤΣΙ?ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΠΑΛΙΟ ΒΛΑΜΕΝΑ ΑΣΥΛΑ ΑΣΧΕΤΑ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ.

στις 01/12/2014 09:41
river7!

Παλικαρι σημερα παιρνεις Νομπελ Μαλακιας.........! Μονο ενα διεστραμενο αποβλητο...υπόθετο μυαλο σαν εσενα θα εγραφε τα αυδιαστικα λογια... οκ για τις ομαδες οκ... ρην παναγια το χριστο τι σου εφταιξαν..... !!! Εχω γραψει και σε αλλα αρθα αυτη τη φραση!! Ξερω οτι θα απαντησεις σε αυτα που γραφω... και μετα θα ξαναμπεις να δεις εαν σου απαντησα εγω...!!ΑΛΛΑ στη ζωη μου σε πουτανα δεν εχω δοση αξια ποτε... ΔΕ θα κανω την Αρχη μαζι σου..!!

στις 01/12/2014 15:30
river διαβαζεις τι γραφεις πριν το γραψεις? αυτοι γραφουν κακα για την μπαρτσελονα και εσυ βριζεις χριστους.. τι να σου πω.. εισαι αξιος της μοιρας σου.

στις 02/12/2014 14:12
Κλείσαμε ταμείο με το under

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.