Φιλικό ΑΕΚ-Παναθηναϊκός στο ΟΑΚΑ!

Φιλικό ΑΕΚ-Παναθηναϊκός στο ΟΑΚΑ!



Η αναβολή των πρωταθλημάτων οδήγησε ΑΕΚ και Παναθηναϊκό σε συμφωνία για τη διεξαγωγή φιλικού αγώνα στο ΟΑΚΑ το Σάββατο, ο οποίος όμως θα είναι κεκλεισμένων των θυρών.

Όπως ανακοινώθηκε, ΑΕΚ και Παναθηναϊκός θα δώσουν φιλικό παιχνίδι στο ΟΑΚΑ το 22 Νοεμβρίου και ώρα 15:00, μετά την αναβολή των πρωταθλημάτων της Superleague και της Football League.

Ωστόσο η αναμέτρηση θα είναι κεκλεισμένων των θυρών και θα επιτραπεί η είσοδος μόνο στους εκπροσώπους του Τύπου. Να σημειωθεί επίσης πως μέχρι στιγμής είναι άγνωστο αν θα μεταδοθεί τηλεοπτικά.

Η ανακοίνωση της ΠΑΕ Παναθηναϊκός:

«Φιλικό παιχνίδι με αντίπαλο την ΑΕΚ, στο ΟΑΚΑ, θα δώσει το Σάββατο 22 Νοεμβρίου στις 15:00 ο Παναθηναϊκός. Σημειώνεται ότι η αναμέτρηση θα είναι κεκλεισμένων των θυρών και η είσοδος θα επιτραπεί μόνο στους εκπροσώπους του Τύπου».

Η ανακοίνωση της ΠΑΕ ΑΕΚ:

«Το Σάββατο 22 Νοεμβρίου και ώρα 15:00 θα πραγματοποιηθεί στο ΟΑΚΑ φιλικός αγώνας μεταξύ ΑΕΚ και Παναθηναϊκού. Η αναμέτρηση θα είναι κεκλεισμένων των θυρών ενώ θα επιτραπεί η είσοδος μόνο στους εκπροσώπους του Τύπου».



Ομάδες που αφορά: ΑΕΚ, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Σχολιασμός

20 σχόλια:

στις 20/11/2014 17:11
χτιζονται συμμαχιες!

στις 20/11/2014 17:14
1-1

στις 20/11/2014 18:09
γουσταρω να χασουν τα βαζελια

στις 20/11/2014 18:30
ta filarakia.............

στις 20/11/2014 19:03
droph kai aisxos auto to pragma. San na kanei filiko i arsenal me tin chelsea. RE TI ALLO 8A DOUME EDW?

στις 20/11/2014 19:38
den theloyme filies me tis zeledes

στις 20/11/2014 20:52
ERXOSASTE?

στις 20/11/2014 21:48
Δεν καταλαβα γιατι εγινε η διακοπη . Εαν δεν τους αρεσει να πανε στο διαολο τελικα . Απ το ποδοσφαιρο ζουνε και δουλευουν χιλιαδες ανθρωποι,δεν το ισοπεδωνουμαι το προστατευουμαι.

στις 20/11/2014 21:50
χεστικε η φοραδα στ αλωνι για το φιλικο

στις 20/11/2014 23:01
kati parapanw apo ena filiko

στις 21/11/2014 01:16
εμπροςς αετεεε

στις 21/11/2014 01:23
diladi filiko simainei oti oi omades exoun kales sxeseis re gavroi?ara kai eseis me tous tourkous tis galata exete kales sxeseis,afou kanate filiko.kante mpeeeeee twra

στις 21/11/2014 01:24
gamw ton vazelo stin teliki

στις 21/11/2014 04:03
apo pote uparxei kodra me tin galata re file? mono kai mono pou sigrineis ekeino to paixnidi me to auto fenete ti myalo kouvalas.Eseis exete xronia kai kala kontra me ton vazelo ara esy mpeeee pouse doulevei o pappous p se esteile γ katigoria kai s leei pipes oti 8a ftia3ei ghpedo edw kai 2 xronia.

στις 21/11/2014 04:13
xtizontai sumaxies leei o allos kai exei tis mises omades tis elladas me to meros tou..!!..axaxxaxaxaxa...

στις 21/11/2014 07:22
γιατι δεν κανουν ενα μινι τουρνουα να βαλουν και τον παοκ..

στις 21/11/2014 09:32
gayroi adelfia mazi tha to sikwsoume stin nea filadelfeia....sas leei tipota to refrenaki;re gauyroi eseis den lete monoi sas kai oloi mas ;;nai re malakes 1.000 fores na dw tin koula na me pernaei se prwtathlimata para to diko sas to mpourdelo dimosioi ipaliloi e dimosioi ipalliloi.tiger-ivan-tweety tha sas steiloun mia wra nwritera ston agiristo.sta petrina xronia pou xanarxontai.magkes tou mpouloukiou kai tis posotitas

στις 21/11/2014 16:54
pousti gavre emathes gia to panevrwpaiko skandalo stimenwn pou prwtos kai kaliteros einai o mpouxesas sou???se ponaei pou i xounta sou teleiwnei se polu ligo kai asxoleisai me ta filika tis AEK.mathe loipon oti kai AEK-gayros exei peksei filiko palia ara de leei kati afto ennoousa kai prin alla pou na katalaveis me mualo provatou.oso gia sena vazele gia to ''gavroi adelfia'' pou les,oi FILATHLOI palia thimasai pws itane?giati na sou thimisw ena pano pou sikwsan gavroi kai legan sinxaritiria sta aderfia mas tous panathinaikous gia to webley.

στις 21/11/2014 20:11
ola edw plhrwnontai poutanes kwlogavroi

στις 21/11/2014 23:46
Ο ηλίθιος και ο πανηλιθιος

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.