Στην Εθνική Ντίνας και Τασουλής!

Στην Εθνική Ντίνας και Τασουλής!

Αφορά τον αγώνα ΕΛΛΑΔΑ - ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ


Οι τραυματισμοί των Χολέμπας και Φορτούνη ανάγκασαν τον Κλαούντιο Ρανιέρι να τους αποκλείσει από την αποστολή, με τον Ιταλό να κάνει την έκπληξη, καλώντας τους Ντίνα και Τασουλή στη θέση τους.

Χοσέ Χολέμπας και Κώστας Φορτούνης δεν θα μπορέσουν λόγω τραυματισμών να ενισχύσουν την προσπάθεια της Εθνικής να πάρει την πρώτη της νίκη στον όμιλο κόντρα στα Ν. Φερόε, με τον Κλαούντιο Ρανιέρι να τους αποκλείει από την αποστολή και για το φιλικό με τη Σερβία.

Στη θέση τους ο Ιταλός τεχνικός επέλεξε να πάρει τον μεσοεπιθετικό του Παναθηναϊκού, Θανάση Ντίνα του Παναθηναϊκού και τον μπακ του Πανιωνίου, Χρήστο Τασουλή!





Στοιχεία για τον αγώνα: ΕΛΛΑΔΑ - ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ
1Χ2OverUnderX2
1.077.0017.501.502.055
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.302.8512.002.201.40
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.002.002.307.50

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 08/11/2014 22:38
krima gia ton fortouni pou ton theorw enan apo tous kalyterous mesoepithetikous pou diathetei i ellada an oxi o kalyteros...isws na adikeitai fetos ap ton mitsel mias kai den tou exei dwsei polles eukairies...pistevw stin poreia tha tis parei...pexnidia kai psixologia thelei autos o pextis kai meta tha petaei...

στις 08/11/2014 22:42
emena akoma na me kalesei o ranieri... krima

στις 08/11/2014 23:26
tou xronou me to pou pao stin ethniki katefthian ston adron tha me stiloun tha sas kouvaliso ego sto euro min anisixite

στις 09/11/2014 00:27
ΡΑΝΙΕΡΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ Ο ΣΚΟΡΔΟΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΟΝ ΕΒΡΟ ΣΟΥΦΛΙΟΥ.ΔΕΙΝΟΣ ΣΚΟΡΕΡ.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΛΕΙΣ ΒΡΕ ΗΛΙΘΙΕ?

στις 09/11/2014 00:44
tasoulis ok ntina gt?

στις 09/11/2014 10:05
ελεως! ας ερθει να παρει παικτες και απο τον Α.Ο ΣΑΡΤΗΣ

στις 09/11/2014 10:19
Σας αποχεραιτω παλικαρια... Μολις ελαβα ενα email Αγαπητε Κυριε........ Καθως ειδαμε σε βιντεο τους αγωνες σας το τοπικο πρωταθλημα Ξανθης.... θα θελαμε να σας ενημερωσουμε πως... εχετε κληθει στην Εθνικη μας ομαδα.... Ειμαστε πολυ χαρουμενη στην ομαδα και περιμενουμενα παραβρεθειτε στην πρωτη σας προπονηση.....Βεβαια εγω τους απαντησα.... Εχω ενα φιλο λιγο χοντρουλις ειναι αλλα ξερει μπαλα μια πασα θα την δοση....! μου ειπαν φερτον ολοι οι καλοι χορανε... Ετσι σορρυ μαγκες αλλα bye bye με φωναζει ο Ρανιερι!!!!

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ.. ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗ.......! ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΛΤΑ ΜΑΖΕΨΑΜΕ ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣ.

στις 09/11/2014 11:42
καλά κάνει ο άνθρωπος παίρνει όσους είναι σε φόρμα και σε καλή κατάσταση.

άλοστε εσείς ξέρετε περισσότερα από αυτόν και μιλάτε

στις 09/11/2014 15:17
Κιαλλος για το πουλμαννννν....χαχχαχα ,μου θυμιζει την προεδραρα της wind

στις 09/11/2014 15:27
pantos o ntinas apo ton samara kalyteros einai

στις 09/11/2014 17:40
Ρε ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ που εισαι οταν σε χρειαζόμαστε ρεεεεεεε :P

στις 09/11/2014 19:10
ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΤΑ ΠΗΡΕ ΠΑΙΧΤΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟ ΕΛΕΟΣ......

στις 09/11/2014 19:11
ΟΧΙ ΟΤΙ Ο ΝΤΙΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΟΝΟΜΑ....

στις 09/11/2014 19:13
Ο ΑΛΛΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΔΙΚΗΤΕ Ο ΦΟΡΤΟΥΝΗΣ ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΒΛΑΚΑΣ Ο ΜΙΤΣΕΛ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙ ΠΟΤΕ ΕΝΩ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ?????

στις 10/11/2014 01:33
trolarei kosmo o filos re mn psaroneis

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.