Οι αποκρούσεις του Ρομπέρτο με τη Γιουβέντους (video)

Οι αποκρούσεις του Ρομπέρτο με τη Γιουβέντους (video)



Μπορεί ο Κασάμι να πέτυχε το γκολ, ωστόσο ο Ρομπέρτο ήταν ο μεγάλος πρωταγωνιστής του Ολυμπιακού με τις τεράστιες επεμβάσεις του κόντρα στη Γιουβέντους. Δείτε σε βίντεο τις αποκρούσεις του.

Ο Ισπανός γκολκίπερ πραγματοποίησε μία ακόμα μεγάλη εμφάνιση σε βραδιά Τσάμπιονς Λιγκ, κρατώντας στο μηδέν τη Γιουβέντους, η οποία παρά τις ευκαιρίες που δημιούργησε, δεν μπόρεσε να κερδίσει τον γκολκίπερ του Ολυμπιακού.

Δείτε σε βίντεο τις μεγάλες αποκρούσεις του Ρομπέρτο που ανάγκασαν τους παίκτες της Γιουβέντους να… υποκλιθούν στον Ισπανό πορτιέρο (στο βίντεο λείπει η απόκρουση στη σέντρα-σουτ του Πογκμπά)





Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
1Χ2OverUnder12X2
1.354.507.251.701.801.142.78
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.752.406.501.751.70
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.401.802.9012.50

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 23/10/2014 02:36
RESPECT ΡΟΜΠΕΡΤΟ

στις 23/10/2014 03:10
ROBERTAROS!

στις 23/10/2014 06:47
τορα θα τον καλεση ο μποσκε στην εθνικη ισπανιαςειχανα δω τετοιες αποκποθυσης απο την εποχη του πε4ντζαροπουλουτους εδωσε χρυσαφη τα λεφτα που του δωσανε.

στις 23/10/2014 07:49
exi reina valdes iker casillassssssssssssssss kai de gea ton Roberto tha kalesi epidi ekane ena kalo mats; ti na to kani ama pari cl ton ferni alla de perni

στις 23/10/2014 08:05
Η αντιπαθεια μου για τον ολυμπιακο γνωστη...... Αλλα οφειλω να ομολογησω οτι ο ολυμπιακος εχει φερει του καλυτερους παικτες στην ελλαδα.... Στην Επιθεση ο Τζιοβανι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ....Επιθετικος που εχει περασεο απο ελλαδα οσοι ειστε λιγο μεγαλη θα θυμαστε τι μαγικα εκανε... ο Μελμπεργκ Φυσικα στην Αμυνα που ηταν ΚΕΡΒΕΡΟΣ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΤΕ ΨΗΛΑ ΕΙΤΕ ΧΑΜΗΛΑ! και τωρα ο Ρομπερτο δεν εχω ξαναδει τετιο κιπερ στην ελλαδα...........!! Ρισπεκτ σε αυτο το κιπερ μπορει που και που να τρωει αχρηστα γκολ.... Αλλα εκει που πρεπει ειναι παρων!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΟΜΠΕΡΤΟ!!

στις 23/10/2014 11:26
fhmes lene oti o roberto to vrady meta ton agona epiase KAI thn guneka tou me allon !

στις 23/10/2014 11:59
axaxaxaxax Red thn dikia tou kai tou geitona mazi axaxaxaxax

στις 23/10/2014 15:13
KYRIAKH KONTH GIORTH,ENNOIA SAS KAI PEITE OTI IRTHAME KIOLAS.TELEIOSATE GAY-ROI

στις 23/10/2014 16:03
livorno ante pane pies to gala sou re

στις 23/10/2014 19:57
to mouni ths manas sou lage LIVORNO21.Tha sas gamhsoume ton kwlo pou sas kserase thn Kyriakh.Pare ton mpourmpo kai ton karelh kai pare fora na mas klaseis ta arxidia.POUTANAS GIE BAZELE

στις 26/10/2014 11:07
0-3 kuriaki

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.