Εξηγήσεις από Λίλα ζητάει ο ΠΑΣ

Εξηγήσεις από Λίλα ζητάει ο ΠΑΣ



Θέση για τα τηλεοπτικά πλάνα που δείχνουν τον Άντι Λίλα να συμμετέχει στα επεισόδια που σημειώθηκαν στον αγώνα της Σερβίας με την Αλβανία πήρε ο ΠΑΣ Γιάννινα, με την διοίκηση να καλεί τον παίκτη να δώσει εξηγήσεις για τα όσα έγιναν στο χθεσινό παιχνίδι.

Από τις φωτογραφίες και τα βίντεο που έχουν κυκλοφορήσει για τα επεισόδια στον αγώνα της Σερβίας με την Αλβανία, ο Άντι Λίλα φαίνεται πως συμμετέχει στα όσα έγιναν χθες το βράδυ στο Βελιγράδι.

Γι’ αυτό ο διεθνής Αλβανός κλήθηκε από τη διοίκηση του ΠΑΣ Γιάννινα για να δώσει εξηγήσει για τα όσα συνέβησαν.

Η ανακοίνωση:

Ο αθλητισμός πρέπει να ενώνει τους λαούς και οι Έλληνες, κυρίως μέσω των Ολυμπιακών αγώνων, αυτό κληροδότησαν διαχρονικά στην ανθρωπότητα.

Τα όσα θλιβερά έγιναν στο Βελιγράδι κάθε άλλο παρά υπηρετούν αυτές τις πανανθρώπινες αθλητικές αξίες.

Στα τηλεοπτικά πλάνα από τα θλιβερά επεισόδια εμφανίζεται και ποδοσφαιριστής του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ. Ελπίζουμε ότι ο εν λόγω ποδοσφαιριστής προσπάθησε να κατευνάσει τα πνεύματα και όχι να ενισχύσει το λάδι που έριχνε στην φωτιά η παρουσία του ιπτάμενου mini αεροπλάνου.

Αυτονόητο είναι ότι ο ποδοσφαιριστής θα κληθεί άμεσα από την διοίκηση, προκειμένου να δώσει εξηγήσεις για την συμπεριφορά του και ανάλογα με αυτές θα αποφασισθούν οι περαιτέρω ενέργειες.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.003.053.302.151.451.211.251.59
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.501.803.751.851.60
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.401.704.2525.00

Σχολιασμός

52 σχόλια:

στις 15/10/2014 16:08
9a bainei opiowsdhpote opados mesa 9a xtupaei me karekla enan paixth kai 9a ton afhsoune.. kala you ekane o cana kai ton arxise sta mpouketidia

στις 15/10/2014 16:55
marinosJuventus gamo tin albania soy kai to mini tis mana soy poy gamao ka8e mera

στις 15/10/2014 17:19
Πουτανας γιε νικοςΜ!

στις 15/10/2014 17:28
roctor4 pes aleyri i xrisi aygi se girebi ante na aytoktonisis giati ise kai legese ALBANOS

στις 15/10/2014 17:31
niko sou gamo ti xrisi avgi ti sou kanane oi anthropoid kai tous vrizis ; epidi ine apo ali xora prepi na tous vrizis racisti.. gamo ti xrisi avgi sou xana

στις 15/10/2014 17:35
bravo tou magkia tou kala ekane twra to ti lete eseis sta arxidia mas zwa fasistes oust ntroph sas

στις 15/10/2014 17:41
Γαμω τη χρυση αυγη σου..πουτανας ΓΙΕ!!!!

στις 15/10/2014 17:41
Αλλα βαριεμαι

στις 15/10/2014 17:59
RE NUKOSM GAMO TIN XRYSI AUGI KAI ESENA MAZI MPASTARDE REZILEUEIS TIN XWRA SOU RE AGRAMATE OUTE ELLINIKA DEN KSEREIS NA GRAFE3IS POUTANAS GIE GAMO TIN XRISY AYGH POU EISTE OLI FLORI

στις 15/10/2014 19:09
ο οπαδός γιατι μπηκε το σκεφτηκατε εσεις που λετε οτι καλά εκανε ο παίκτης. απο που προέλθει ολο το σκηνικό; δηλαδη εσας θα σας αρεσε μεσα στην Αλβανία ενας σερβος ή οποιοδήποτε ατομο απο αλλη χωρα να εκανε το ιδιο με το ελικοπτερακι έχοντας πανω μια σημαία... φαντάζομαι θα γινόταν χαμός. .οποτε μη λέτε

στις 15/10/2014 19:15
e vevaia babikos o kathe alvanos petagete kai leeei AUTOI EXOUN DIKAIO EGW DEN EIMAI ME KANENAN DEN EIMAI RATSISTHS OUTE TIPOTA ALLA EFOSON PATE SE 3ENH XWRA STIN SERBIA KAI MOU VAZETE TO MOUFO ELIKOPTERAKI NA KOUVALAEI ME SHMAIA TIS ALAVANIAS STIN MESI TOU PAIXNIDIOU KAI E3ETIAS AUTIS TIS SHMAIAS STAMATAEI TO PAIXNIDH PAEI META O PAIXTIS TIS SERBIAS...PIANEI TO SKINI NA KATEVASEI TO ELIKOPTERAKI GIA NA TELIONEI TO THEMA KAI NA SUNEXISTEI TO PAIXNIDH KAI ERXONTAI OI MAGES OI PODOSFAIRISTES KAI ORMANE...KAI META PERIMENETE OI SERBOI FILATHLOI POU EIXAN ARXIDIA OI PODOSFERISTES TIS ALVANIAS NA ORMI3OUN MESA STIN SERBIA KAI TON LAO TIS O LAOS DHLADH TIS SERBIAS NA TO PAREI KALA E; OLA KALA; KALA TOUS KANANE META KAI TOUS PETOUSAN KAREKLES KAI MPIKANE MESA KAI TRWGANE 3ULO GIA EMENA PREPEI NA FANE KAI OI 2 POINH APO TIN UEFA ALLA IDIAITERA H ALVANIA GIATI AUTI TO ARXISE ME TO ELIKOPTERAKI! KAI EGINE OLO AUTO TO MPAXALO!

στις 15/10/2014 19:20
mareno δεν θα γινεις ελληνας ποτε αλβανε!!!

στις 15/10/2014 19:25
nikosm albanos albanos tin poutsa mas na τρως palio malaka

στις 15/10/2014 19:30
kalemis egw 8a se gamaw kai esi 8a proskinas

στις 15/10/2014 19:45
κολοαλβανοι πουτανας γιοι

στις 15/10/2014 19:47
Βρε ξελιγδωμενοι γαμαλβανοι που ηρθατε ξυπολυτοι απλυτοι και αγραμματοι μεσα αποτα βουνα και παρακαλουσαν οι πατεραδες σας για να σκαψουν κηπους για να φανε.παλιοκλεφτες και τσιμπουκια σας καναμε ανθρωπους και ζητε και αναπνεετε κωλοτουρκοσποροι.να ψοφησετε ολοι

στις 15/10/2014 19:55
gamo tous xrisavgtes den ime alvanos alla de simfono me to na tous vrizoume xoris logo skatoracistes gamo ti xrisi avgi sas gamo

στις 15/10/2014 20:12
arias34567 den ime xrisabgitis ala ayti 8a tous diojoun tosa xronia jeris ti zimia kanoyn stin xora mas

exoume esoda apo ton tourismo kai ayti mazeboun leyta kai ta stelnoyn stis albanikes trapezes

στις 15/10/2014 20:26
gia kapious malakes pou 8eloun na mas ma8oune tin istoria.otan milame gia sxesis kosovo(albvania)-servia prepi na 3erete kapia pragmata.prin pao eki i8ela na sas po pote egine to sfaksimo teon armenon apo tous torkous?posa xronia prin?borune afti i lai na exoun kales sxesis?ti 8a ginotane ean enas tourkos 8a puraze ton alo simea?tis poutanas!gia tetia sxesi milame.otan i servi sfaksane ginekopedia sto kosovo esis legate kala tus kanane!eidate ti ine simea gia enan alvano ?kie sti fotia rixnete gia afto!eki mesa sto beligradi o cana,o lila,o bala oli ta pedia den to evalan kato,me bunis apadisan stous pio malakes opados tis poutanas tis evropis.ksero pou 8a me vrizete.sta a...a mou.kie tora 8elete na sas dosi e3igisis o lila!anti na dite ta halia tis e8nikis sas asxoliete mie ton alo.Emis tos filus sas serbus 8a tus gamisoume otan er8un sta tirana.Kie agria omos!

στις 15/10/2014 20:47
Oxaoxaoxaaaa...re manouras13!!!Afta pou les gia tous albanous to kseris oti den apexis kai poly makria na katantiseis etsi kai esy...oso pou einai tourki oi albani ofto simfono apolita..opos eisai kai esy tourkogenima.,bromas.,miazeis.,kai simberiferese to idio ma albano kai tourko mazi...to apodixni i tileorasi kathe mera oli mera kai as min to dexete kanenas ETSI EINAI 400-500 Xronia opos gamisan tis albanides etsi gamagane kai tis ellinides oi tourki min to psaxnis k'as mi sarasi..den pirazei...oi albani den eina kleftes oso o elinas apateonas kai frapedoxaramofais...akoma den'tomathes pou zeis re sto pakistan giati idio xroma exis m'aftous to kseris kala kai bromas to idio...ase tin albania na vgali ta matia'tis kita ta dikasou xalia...pou se gamai oli e europi epidi 2-3 ekatomiria elinopoula patriotes ethnikistes katantisan tin elada etsi..Aaaa kai i Albani tourki kratisan kai ta onomata kai tin thriskia eno esy ta alakses kai ta dio alla kratise to epitheto,i misi ellada exi tour

στις 15/10/2014 20:48
kika opos mitroglou.,arnaoutoglou.,tourkoglou lene ton patrioti ton venizelo...kita re pou oli i boria ellada se ligo tha pai boulgaria na agorazei kai psomi na fai kai ase ta racistika sxolia sxolia...kai den eimai oute albanos.,oute ellinas oute tourkos..,oute mouslimanos oute xristianos...Aplos anthropos eimai kai grafo s'tarxidiamou tis patrides kai tis thriskies...GIATI KAMIA APO AFTES DEN NIAZETAI GIA MENA KAI OUTE GIA SENA...GIA EKMETALEUSI KAI NA MAS TRONE TA LEFTA MAS EXOUNE MONO...

στις 15/10/2014 21:00
Joel4005 den einai pleon fili serbi kai ellines apla exoume tin idia thriskia ti na kanoume...o theos giafto eftiakse mouslimanius kai xristianous gia na gielai mazimas..ti na kano ston kresic pou espase to kefali tou bourousi kai mas xalase to xristianizmoo!!!

στις 15/10/2014 21:23
Καλα εκανε ο λιλα την χωρα του υπερασπηζετε

στις 15/10/2014 21:34
Αυτος ξεκινησε τα επεισοδια μαζι με το ΝΟ 14 , ΓΙΑ κατι που δεν υπαρχει τελικα.... δεν θα μας τρελανετε τελικα.

στις 15/10/2014 21:58
ΤΟ ΚΟΣΣΟΒΟ ΕΙΝΑΙ ΣΕΡΒΙΑ.....ΑΣ ΤΟ ΜΑΘΟΥΝ ΠΡΩΤΑ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΕΣ ΤΟΥΣ ........οσο για την συμπαθη ρατσα των αλβανων,γιατι ολοι δεν ειναι ιδιοι,καλα θα κανουν να επενδυσουν στο μελλον των παιδιων τους γιατι ιστορικα και πολιτιστικα ειναι το απολυτο μηδενικο.

στις 15/10/2014 23:14
ade gamo to spiti kathe ratsistomoutrou gamo tin mana tou oti exi ke den exi agamito to soi tou ke na tou kaoun ta kokala sto tafo astodialo koloratsistes mounopana

στις 15/10/2014 23:16
στο ονομα του "αντιρατσισμου" καντε τουμπεκι ραγιαδες... οταν θα μας παρουν τα σπιτια θα ναι πολυ αργα

στις 15/10/2014 23:19
mareno ANTE GAMISOU RE KOLOALBANE POU GIA OLA FTENE OI KOLOALBANOI MALAKA ERXESE KAI MILAS EDO RE POUSTI

στις 15/10/2014 23:39
o Alex1011983 ta leei apwlutws sosta .. oloi eseis pou vrizete alloe9nhs epeidh tous exete axti h gia opoiodhpote logo diavaste ti grafei to palikari .. myalo o xazos den vazei pote ayto einai to mono sigouro .. alla mhpws kai enas katsei kai euas9htipoiei estw kai ligo..

kai pali bravo file .. sxedon 3-5 stous 100 uposthrizei kai leei oti oloi an9rwpoi eimaste kai tetoia oi ypoloipoi aplws vrizoun alvanian-ellada kai oikogeneies.. dixws na sevastoun tis dikes tous prwta

στις 16/10/2014 00:03
mangeis polu efkola vgazete akri mesa sta internet ....oli to eidio pragma 8a kanane otan gnorizis oti anamesa se 2 xwres yparxei megalo ratsimos ....prota psakste kala ta pragmata kai ti legan ih serbi olo ton agona ...kai ama to kanane afto sti ellada ..ih se opoia alli xwra kai nane ...tote as eimaste la8os i albania .....alla mou fenete oti esis ksekasate oti apo aftous pou esis lete aderfia ..fagate ksulo sto gypedo .....kai den kanate prama......polu asxolieste me ta ratsistika edw mesa kai vrizete ...elpizw na kerdizete kati toulaxiston pou vrizete ,,,,giati tote tsampa o kopos ..........zoume to 2014 eleos me ta ratsistika.....oli eiane antropi ...eite aspros eite mavros ..eite ellinas ..eite alvanos ,,eite americanos ........oli exoun psixi .........to ksero meta pou 8a diavazete afto,,meta 8a me vrizete ,,den me aposxoli kan ..alla prota rotiste to neaftos,,,..i diki sas pou eiane ekso otan tous vrizoun

στις 16/10/2014 00:05
allarixos9,prin na grafis afta pou grafis,prepi na ma8is pou i sllavi ir8an sta valkania peripou 200 xronia meta ton albanon.tin ependisi sto melon gia ta pedia den prepi na to kanoun mono i alvani omos kie esis epidi exete mini akoma sto par8enona.kie gia tin istoria tis xoras mou den 3eris tipota,ma tipota!esi den 3eris pou o e8nikos mas iroas exi pai stin italia kie voi8use ton vasilia tis napolis tote,ton ferdinant na ton eferi sto frono tou!esi den 3eris pou apo tin xora mou eine tri papes tis romis.esi den 3eris kie pos na 3eris pou i gonxhe bojaxhiu,i alios mama tereza eine alvanidha!kie tora gia pion politizmo mou les?otan o milosevic esfakse oli tin proin jugoslavia mono esis kie i rosi ton ipostirizate!ine afto politizmo?otan i USA voi8ouse tus kosovarus esis pigate sin amerikaniki perzvia sti athina na valete fotia!afto eine politizmo?Otan prodosate ton ocalan to igeti ton kurdon afto eine politizmo?kie sto telos.3 eris esi file gia ti egine sto londino sto 1913 pou xorizan

στις 16/10/2014 00:10
ta sinora gia ta balkania?ean den 3eris diavaze,ma8e kie 3anamilame.eps tote kalinixta!

στις 16/10/2014 01:58
nikos m eise tsiraki apo ta xrhsa auga eise provato kaneis oti sou lene eise aderfara eise agramatos ellina pou den ksereis tin istoria tou pia istoria edw den ksereis gramata den sou exoune mathei i goneis sou gramata eise amorfotos kai egw se katourao vasika katoura oli tin xera sou xezmeni tin exw to katalaves malkizmeno pou tha miliseis kiolas poutanaki

ante apo do kai esena mpastarde barca gamo to spiti sou flore gamo esena kai oli tin servia ellada to katalaves poutanas gie eise floros kai kotoula malka aderfara poutanogenima se gamane i servoi kai tous glifeis malaka den exei sevazmo apo kamia xwra erxonte kai se xinoune stin maa kai sou aresi malka

giauto mogo poutanosperama giati ama se xiso stin mapa tha vlepeis ton kosmo malakizmeno meta ok

στις 16/10/2014 10:21
axaxaxaxax blepw kati ellhnarades pou akoma kai to eisai to grafoun "ise". dld ok paidia tzampa spate ta neura sas me kati tetoia noumera,paizei o allos na boskeita gidia o allos se kanena koutsoxwri mou 8elei kai na ekfrasei kai thn gnwmh tou pou den exei kan epixeirhmata,eleos.

Oso gia thn eidhsh den mou kanei entupwsh.8uxthke o ellhnaras gia to pano(skefteite poso tragoi) kai mou bgazei anakoinwsh o PAS gia to an ekane epeisodia h oxi.DLD poso ratsistes eiste,poso, 3estrbw8eite gamw to farao sas mesa afou blepete oti mpainoun opadoi kai barane paixtes dld ti eprepe na kanoun na gurisoun kai to allo magoulo??apla teleiws ratsistikh h kinhsh ths omadas kai ka8olou para3eno.

Edw re uparxoun akoma amorfwtoi pou akoma pisteuete oti h Kwn/polh htan ellhnikh axaxaxax dld ti na poume twra.

Kai kati akoma...eiste aderfia me tous serbous lete e???hmmmm kala pate,an kai oi serboi einai k aderfia me tous Π.Γ.Δ.Μ. ara eseis me tous skopianous peftei na eiste 3aderfia e?? axaxaxaxaxaxaxaxaxaxax

στις 16/10/2014 14:01
βρε μαλακα nerazzuro4 επειδη εισαι γκαβος ειχε και τμηματα ελληνικα! μαλλον γουσταρεις αλβανους να σε πηδανε... οταν θα σου παρουν και το σπιτι(αν δεν προλαβει ο μαλακας ο σαμαρας) θελω να δω τι θα λες μαλακα! δυστυχως εχεις δικιο στο πρωτο σου σχολιο!

στις 16/10/2014 14:37
tha ksekoliasoo shmera thn ALBANIDA POY GAMAO EDO KAI ENA MHNA APO TON KOLO

στις 16/10/2014 17:41
mareno

ante na aytoktonisis giati ise kai legese ALBANOS

στις 16/10/2014 18:15
Apoelistas1

Re file me ta sxolia pou blepw me kanete na apantaw kai gw ratsistika gamw t farao sas dld eleos.Katarxas esu den eisai kan ELLHNAS re megale,esena se eixan Galloi se eixan Aggloi se eixan Tourkoi kai esu pisteueis kai kala oti eisai ellhnas??nai nai opws h Kwn/polh einai ellhnikh toso eiste kai eseis.Edw ellhnika den 3ereis re megale dld milate kai einai san na akoume kinezous,san dekaoxtoures akougeste mhn trela8oume.(bariemai na s grafw gia to 8ema sou alla)

Oso gia to allo pou les eixe ellhnika tmhmata.ok dexto an kai htan ena pano kai pou o ka8enas mporei na balei oti 8elei kai ta pisteuw tou einai analogos me ton ka8ena kai mporei o ka8enas na leei thn koutroumara tou,dld epeidh eides auto to pano mhpws alla3an ta sinora?? mpoumpouna e mpoumpouna pou trwte koutoxorto.kai kati akoma,TI DOULEIA EXEI MIA P.A.E ME TA POLITIKA??? APANTHSE M LIGO E3YPNAKIA,OI PAIXTES(opws 8a ekanan oloi an eixan kotsia kai mprabo tous)MAZEPSAN THN SHMAIA TOUS.DLD H P.A.E TI ROLO BARAEI??

στις 16/10/2014 18:16
***PROKALESE O PAIXTIS OLO TO XAOS EKEI?? BGHKE KAI DHLWSE TPT O PAIXTIS OTI TPT??

3upnate gidiaaa...oloi asxolh8hkate me thn Albania to oti eixe ellhnika tmhmata,edw h e8nikh mas exase 0-2 kai thn exoun kanei pelathsa.A nai swsta eimaste ratsistes kai xrusa auga prwta kai meta petame kai ena PATRIWTES.

perimenw apanthsh apo kanena gidi san kai sena na gelasw ligo gt eimaste palikaria emeis me tous adunamous enw me allous eimaste magkia klania kai e3atmish,pare paradeigma ti kaname stous Tourkous pou kanane enaeries epidromes axaxaxax san klapsomounia phgainame sthn Eurwph axaxaxax gamw thn xrush augh sas kai ta muala pou koubalate.Probata

στις 17/10/2014 00:33
FUCK ALBANIA

στις 17/10/2014 11:30
Νερατζουρο φιλε μου...εκτος απο τις πολλες βλακειες που εγραψες (αμετρητες)ειπες οτι τα κυπριακα ειναι σαν κινεζικα..ε μαθε λοιπον στοκε μου οτι τα κυπριακα ειναι αρχαια ελληνικα ...αλλα μαλλον ανηκεις κ εσυ σε αυτους που βριζεις...γιδι!

στις 17/10/2014 12:07
Nikel

Xairw polu xairopoulos...an eisai kuprios kai s etsoukse den 8a bgalw akri mazi sou kai to 3erw an eisai ellhnas kai mpoumpounoPatriwths na s pw oti allo na m peis apo pou proerxetai h glwssa kai allo ti milane...dld me pio auti akouses ta arxaia ellhnika esu?? an k sorry megale pou den zoume akoma sthn arxaia ellada.dld eleos...a kai oso gia ta arxaia ellhnika??hmmmm mhpws h3eran kai agglika tote oi arxaioi gt oi Kuprioi misa-misa ta milane...an s etsoukse bale k piperi. prosgeiwsou megale kai ase ta patriwthka kai na m apanthseis me pragmata pou 3ereis oxi na m petas ena "les polles blakeies" alla na m apanthseis me epixeirhmata.

στις 17/10/2014 15:34
να κανουμε συζητηση ευχαριστως..ξεκινα με το να γραφεις ελληνικα γτ αυτα που διαβαζω ειναι ορνιθοσκαλισματα!!!

στις 17/10/2014 16:12
grafw apo laptop to opoio einai apo Germania kai den exei ellhnikous xarakthres...parakatw...

στις 17/10/2014 16:21
Αφηνουμε τους κυπριους στην ακρη και παμε στο θεμα το οποιο διαβασαμε .δλδ την φασαρια στην Σερβια.Θα σου πω ενα παραδειγμα φανταστικο και δωσε μου την απαντηση σου.Πιθανο και φανταστικο ματς στο λονδινο.Αγγλια-Ισπανια...0-0 το σκορ και καποια στιγμη ενα ελικπτερακι με μια χ εικονα πεταει πανω απο τον αγωνιστικο χωρο..κανει τις βολτες του και καποια στιγμη κατεβαινει τοσο ωστε ο Ρουνει να το φτασει και να το κατεβασει.Η αντιδραση του Ινιεστα θα πρεπει να ειναι η εξης;;;Τρεξιμο κατοσταρι κ επιθεση στον Ρουνει που προσγειωσε ανωμαλα το ελικοπτερακι;

στις 17/10/2014 16:30
To e8eses wraia...8a sto pw kai gw me ton tropo sou...mats Tourkia-Ellada.Tragoudiete o umnos thn elladas kai olo to ghpedo brizei kai den akougetai tpt para mono brisies,kladeboun tous paixtes opote anebainoun ta neura.Kai emfanizetai sto ghpedo elikopteraki me thn ellhnikh shmaia na kimatizei kai polu kala 8a kanei o allos pou 8a phdh3ei kai 8a thn katebasei(kai paei enas allos tourkos kai kanei kinhsh na thn mazepsei h tsalakwsei etsi k alliws den 3es ti 8a kanei) den prepei na pane oi ellhnes paixtes na prostatepsoun thn ellhnikh shmaia??Oxi katostari alla kai diakosari mhn s pw. egw 8a phgaina prwtos, esu ti 8a ekanes??? giati ta neura file mou se tetoia mats einai sta oria kai eisai se ena ex8riko periballon opote ekei 8a fanei poios exeis arxidia kai poios oxi.

στις 17/10/2014 17:11
Αρα εν μερη συμφωνουμε.ξερεις που διαφωνουμε;;στο οτι σε εναν ποδοσφαιρικο αγωνα οι γειτονες Αλβανοι βρηκαν την ευκαιρια να κανουν την προβοκατσια τους και να προκαλεσουν την χωρα με την οποια εχουν διαφορες σε πολιτικο επιπεδο.γτ φιλε μου κλωτσιες και σκληρα μαρκαρισματα βλεπεις και στο λαρισα-βολος.δεν χρειαζεται να παιξει τουρκια -ελλαδα .η αγγλια-αργεντινη για να δεις!!!εδω φιλε μου μιλαμε για ενα λαο λυσασμενο με επιθετικες προς τους γειτονες του βλεψεις..κ δεν μιλαμε για λαο με αρχιδια...αλλα για αρχιδια λαο..δεν φαινετε απο εκει ο λαος...και για να προλαβω δεν βριζω τον αλβανικο λαο...αλλα λεω οτι τετοιες συμπεριφορες κανουν τους λαους αρχιδια.γτ οι τουρκοι ,,οι αλβανοι και γενικα πολλοι μουσουλαμνικοι λαοι να εχουν μονιμως τετοιες επιθετικογενεις βλεψεις;;γτ δεν μπορουμε να ζησουμε με τα υπαρχοντα συνορα;;τι φταει φιλε μου;;;εδω ειναι το ολον προβλημα πασα μου!!!!

στις 17/10/2014 17:53
Katarxas den katalabes ti akribws ennoousa mallon den exei na kanei me to lao auto alla me tous paixtes.Oi paixtes tous s ekeinon ton agona edei3an arxidia kai kala kanane.gt opoios allos htan sth 8esh tous to idio 8a ekanan an bebaia opws eipa eixan arxidia.Kai den ftaine oi paixtes an auto einai ena gamhmeno politiko paixnidi.Oi paixtes ekanan auto pou tous armoze sto ghpedo,paizeis gia to e8noshmo kai den afhneis kanenan na parei h na tsalakwnei thn shmaia sou.oso anafora tis epi8etikogeneis blepeis pou les re magka emeis den exoume ta idia me tous tourkous pou ta ekanan edw kai aiwna prin enw autoi molis to 90' tous esfa3an tis oikogeneies.dld kai o xouligkan o Bogdanovic pou tou einai apagoreumeno kai kala na mpainei se ghpedo pws perpatouse xalaros??

στις 17/10/2014 18:13
καταλαβα τι λες,.και σου λεω κ εγω..εγιναν μαγκες και με αρχιδια οι παικτες μιας ομαδας ,σε κατι προβοκατορικο που προκαλεσαν οι ιδιοι και οι αλλοι επρεπε να καθησουν με τα χερια σταυρωμενα για να μην στεναχωρεθουν οι αλβανοι ..καταλαβες τι λεμε τοσες ωρες;;εαν δεν ειχαμε αεροπλανακια και σημαιες με μεγαλες αλβανιες κτλ.και ο αγωνας εμενε στα σκληρα μαρκαρισματα ,θα εκανε το κουμαντο ο ρεφερι.θα μοιραζε καρτες .θα τελειωνε το ματς κ δεν θα το θυμοταν κανενας..ομως φιλε μου.αυτος ηταν ο σκοπος..να περασει το μνμ...και οπως βλεπουμε παραπερασε...

στις 17/10/2014 18:15
και ξαναλεω..δεν εχω τπτ μα τπτ με τους αλβανους...και με κανεναν λαο..ολα οι πολιτικοι τα κανουν ..για τον λογο του ο καθενας..απλα το ποδοσφαιρο ειναι μαζες..και οι μαζες κουμανταρονται ευκολα !

στις 20/10/2014 01:46
Άτιμη ράτσα οι Αλβανοπίθηκοι... χειρότεροι όσοι τους έχουν στην δούλεψή τους ή στις ομάδες.

Θυμηθείτε τον γύφτουλα του ΠΑΟΚ με την φανέλα του UCK.

Έγραψε στα παλαιά του όλο τον ΠΑΟΚ και αντί να του δώσουν δρόμο, το έχουν και τον χειροκροτούν.

στις 20/10/2014 21:04
τα ιδια γινονται και τωρα, θα του δωσουνε το βραβειο στα Γιαννενα

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.