Πρόβλημα (και) με Κοσιελνί στην Άρσεναλ

Πρόβλημα (και) με Κοσιελνί στην Άρσεναλ



Δεν σταματάνε τα προβλήματα τραυματισμών στην Άρσεναλ, καθώς ο Λοράν Κοσιελνί αναγκάστηκε να επιστρέψει στο Λονδίνο, λόγω ενοχλήσεων στον αχίλλειο αν και οι πρώτες πληροφορίες αναφέρουν πως δεν πρόκειται για κάτι το ανησυχητικό.

Μία ημέρα μετά τον σοβαρό τραυματισμό του Μεσούτ Οζίλ, πρόβλημα αποκόμισε και ο Λοράν Κοσιελνί ο οποίος αποχώρησε από την αποστολή της Εθνικής Γαλλίας με ενοχλήσεις στον αχίλλειο.

Παρόλα αυτά σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, ο παίκτης είναι πιθανό να προλάβει τον αγώνα με τη Χαλ, στην επανέναρξη του αγγλικού πρωταθλήματος.

Να σημειωθεί πως νοκ άουτ στην Άρσεναλ λόγω τραυματισμών είναι ήδη οι Οζίλ, Ζιρού, Γουόλκοτ, Ντεμπισί, Ράμσεϊ και Αρτέτα



Ομάδες που αφορά: ΑΡΣΕΝΑΛ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

9 σχόλια:

στις 09/10/2014 21:46
gimnasti reeee

στις 09/10/2014 23:01
κάθε χρόνο τα ίδια... Αυτός μόνος του μας κρατάει στην άμυνα.

στις 09/10/2014 23:05
αυτοι οι τραυματισμοι μας εχουν ταραξει καθε χρονο

στις 10/10/2014 01:16
Και ακόμα είναι αρχή του πρωταθλήματος ..δηλαδή μέχρι τέλος της σεζόν τι μας περιμένει !!!ελεος

στις 10/10/2014 04:56
afoy ipotithetai oti pirame ton fysiotherapeyti tis ethn germanias.

στις 11/10/2014 17:44
kourazontai polu ta paidia apo tis poluwres proponiseis kai meta sernopntai sto gipaido ! ksupnate re oli agglia stimeni einai !

nomizete oti i giounaitent twn toswn ekatomuriwn de mporei na nikisei ti lester kai ti kathe lester !

ola stoiximatika ginontai . etsi kai oi traumatismoi einai meros tis olis plektanis gia na minei twra pisw i arsenal kai perasei mprosta i united kai na termatisoun sto telos prwti i chelsea deuteri i city triti i giounaitent kai tetarti i arsenal

στις 11/10/2014 17:45
remember my words !

στις 11/10/2014 22:08
file teleia kai paula mporeis na exeis kai dikio , poios xerei alla as afisoyme kai ena prwtathlima isixo na to eyxaristiomaste...

στις 11/10/2014 23:36
primera division to kalitero protathlima

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.