Τον Δεκέμβριο η 6η αγωνιστική της Σούπερ Λιγκ

Τον Δεκέμβριο η 6η αγωνιστική της Σούπερ Λιγκ



Η 6η αγωνιστική της Σούπερ Λιγκ, που περιλαμβάνει το ντέρμπι Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ, μεταφέρεται για τις 3 Δεκεμβρίου, όπως αποφασίστηκε στο ΔΣ της Λίγκας. Το πρωτάθλημα επαναρχίζει την ερχόμενη εβδομάδα με την 7η αγωνιστική.

Όπως αποφασίστηκε στο ΔΣ της Σούπερ Λιγκ, η έκτη αγωνιστική του πρωταθλήματος, που αναβλήθηκε λόγω του θανάτου του φίλου του Εθνικου Κώστα Κατσούλη, θα διεξαχθεί την Τετάρτη στις 3 Δεκεμβρίου.

Τη συγκεκριμένη ημερομηνία επρόκειτο να γίνουν οι αγώνες της τρίτης αγωνιστικής των ομίλων του Κυπέλλου, ωστόσο τα παιχνίδια αυτά θα οριστούν σε άλλη ημερομηνία.

Να σημειωθεί πως στο πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής περιλαμβάνεται το ντέρμπι Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ, ενώ μετά τη διακοπή λόγω των προκριματικών του Euro 2016, το πρωτάθλημα θα συνεχιστεί με τους αγώνες της 7ης αγωνιστικής.



Ομάδες που αφορά: ΝΤΕΡΜΠΙ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

14 σχόλια:

στις 08/10/2014 17:08
O χοντρος νταβατζης του ελληνικου μπουρδελοποδοσφαιρου τοτε ηθελε, τοτε εβαλε το ντερμπι.

ΡΕ ΔΕ ΠΑΤΕ ΝΑ.....

στις 08/10/2014 17:39
anka.. αφιερωμενο.... σε πιανουν κλαμματα...αχαχαχαχαχ

https://www.youtube.com/watch?v=VLHn6p8dM-o

στις 08/10/2014 17:42
anka ama den goustarei h omadoula sou na paei sto boulgariko bourdelosfairo pou einai kalhtero.....ksereis esy!!

στις 08/10/2014 18:27
κανονικα επρεπε η αγωνιστικη να συνεχιστει απο εκει που σταματησε

στις 08/10/2014 19:13
kai pali tha xasate paokakia!ante geiaaaaaaaaaaaaaaa

στις 08/10/2014 20:13
Είναι σε φόρμα τα μπαόκια... γι'αυτό χάνουν από την ουραγό της Γαλλίας.

Γελάνε και οι πέτρες!

στις 08/10/2014 20:48
ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ Η ΤΣΑΠΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΟΚΙΑ

στις 08/10/2014 22:34
ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΓΙΔΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΖΑΝΗ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ!!!ΟΞΩ ΠΟΥΣΤΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕ

στις 08/10/2014 22:41
_GOLDEN ΣΩΣΤΟΣ, ΑΛΛΟ Η ΚΑΖΟΥΡΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ

στις 08/10/2014 22:50
ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ Ο anka ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΛΑΚΑΜΑΣ? ΚΑΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ ΟΛΛΟ ΜΑΛΑΚΙΕΣ

στις 09/10/2014 00:25
Τον Δεκέμβριο θα έχει κριθεί το πρωτάθλημα οπότε πούτσα μας!

στις 09/10/2014 03:20
malakies. den eimai paoktsis alla oute olympiakos. apo tin stigmi pou akyroneis tin 6 agonistiki apo ekei tha prepei na xekinisei kai oxi na paixoun kamia 10aria paixnidia gia na piasei ta paokia sta xalia tous. eyxomai olopsixa stous karkiniarides olympiakous na xasoun to prwtathlima me tis malakies pou kanoun kai as einai kai apo tin kwlopetinitsa. kali tyxi stin europi kai gia tis dy omades gt styrizoume ellada. alla oxi tis malakies pou kanoun edw

στις 09/10/2014 11:58
xestikate kologavroi esti mpravo fa akoute PAOk kai fa tremete poustarades rezili ginate solo ton kozmo

στις 10/10/2014 09:05
Μα ποση υποκρισια..

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.