06:36
1845
|
Σιμαρόνες Ντε Σονόρα
Καφεταλερος Τσιάπας
|
|
|
07:00
-
|
Ντέβονπορτ Σίτι Στράικερς
Χόμπαρτ Ζέμπρας
|
|
|
07:00
-
|
Κίνγκμπορο Λάϊονς
Νόρθερν Ρέιντζερς
|
|
|
07:00
1848
|
Σεντρ Οφ Έξελανς
Μονάρο Πάνθερς
|
|
|
08:00
1853
|
Νόρθκοουτ Σιτι
Ρίτσμοντ ΣΚ
|
|
|
08:00
1871
|
Γουόντεν Γουέστον
Τουγκερανόνγκ
|
|
|
08:00
2522
|
Βαλεντάιν Φοίνιξ
Μπροντμεντόου Μάτζικ
|
|
|
08:30
-
|
Καμπελτάουν Σίτι
Αδελαίδα Ολύμπικ
|
|
|
08:30
1854
|
Αδελαΐδα Γιουν. ΙΙ
Αδελαΐδα Ρέιντερς
|
|
|
08:30
1855
|
Αδελάιδα Μπλου Ίγκλς
Αντέλαϊντ Κόμετς
|
|
|
08:30
1856
|
Αντέλαϊντ Σίτι
Γουέστ Τόρρενς Μπιρκάλα
|
|
|
08:30
1858
|
Νορθ Ίστερν Μέτροσταρς
Κρόιντον Κινγκς
|
|
|
08:30
1859
|
Σάουθ Αντελάιντ
Δυτική Αδελαΐδα
|
|
|
09:00
-
|
Ριούτσου Κεϊζάι
Νουμάζου
|
|
|
09:00
-
|
Σόνι Σεντάι
Τοτσίγκι Ούβα
|
|
|
09:30
-
|
Λάνσεστον Σίτι
Σάουθ Χόμπαρτ
|
|
|
09:30
-
|
Κλάρενς Γιουν.
Ολίμπια Γουόριορς
|
|
|
10:00
-
|
Σ. Γ. Κουίν. Θάντερ
Ολίμπικ ΦΚ
|
|
|
10:00
1861
|
Ίγκλγουντ Γιουνάιτεντ
Σορέντο ΦΚ
|
|
|
10:00
1862
|
Κόκμπερν Σίτι
Αρμαντέιλ
|
|
|
10:00
1863
|
Μπαλκάτα
Εκού Γιουνταλούπ
|
|
|
10:00
1864
|
Μπεϊσγουότερ Σίτι
Σουμπιάκο
|
|
|
10:00
1865
|
Περθ Γκλόρι Νέοι
Περθ
|
|
|
10:00
1866
|
Φλορεάτ Αθήνα
Στίρλινγκ Μασεντόνια
|
|
|
10:00
1868
|
Νόρθερν Φιούρι
Μπρίσμπεϊν Ρόαρ Γιουθ
|
|
|
10:00
1869
|
Άλμπανι Κρικ
Μίτσελτον
|
|
|
10:30
1849
|
Τσινγκντάο Χαϊνίου
Γουχάν Γιανγκτζέ
|
|
|
10:30
1872
|
Γιάνμπιαν
Σαντόνγκ Ταϊσάν
|
|
|
11:00
-
|
Σαουθ Τσάινα
Γιουβέντους
|
|
|
11:00
1873
|
Λόγκαν Λάιτνινγκ
Πενίνσουλα Πάουερ
|
|
|
12:00
-
|
Μαντούρα Γιουνάιτεντ
Περσιπούρα Τζαγιαπούρα
|
|
|
12:00
-
|
Χούγκανγκ Γιουν.
Γκέιλανγκ
|
|
|
12:00
-
|
Τόκιο Μουσασίνο
Οσάκα
|
|
|
12:00
1876
|
Κέρνς
Ρέντλαντς Γιουν.
|
|
|
12:00
1877
|
Χακόα Σιδνεϊ
Παραμάτα Ιγκλς
|
|
|
12:00
1878
|
Ίστερν
Καπαλάμπα Μπουλντόγκς
|
|
|
12:00
1879
|
Βεντφορέτ Κόφου
Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς
|
|
|
12:30
1880
|
Μόρετον Μπέι Γιουν.
Σάνσαϊν Κοστ
|
|
|
12:30
1881
|
Φουκουόκα
Σεντάι
|
|
|
13:00
-
|
Τζέονμπουκ
Γκουανγκτζού
|
|
|
13:00
-
|
ΟΝΣ Ούλου (Γ)
Τούρκου (Γ)
|
|
|
13:00
1882
|
Σάνα Καν Χόα
Κουάνγκ Ναμ
|
|
|
13:00
1883
|
Μπιν Ντονγκ
Ντα Νανγκ
|
|
|
13:00
1884
|
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα
ΦΚ Τόκιο
|
|
|
13:00
1885
|
Βίσελ Κόμπε
Ομίγια
|
|
|
13:00
1886
|
Γιοκοχάμα Μαρίνος
Ναγκόγια
|
|
|
13:00
1887
|
Τζούμπιλο Ιβάτα
Κασίβα Ρέισολ
|
|
|
13:00
1888
|
Γκάμπα Οσάκα
Χιροσίμα
|
|
|
13:00
1889
|
Σόναν Μπελμάρε
Καβασάκι
|
|
|
13:00
1890
|
Σαγκάν Τοσού
Κασίμα Άντλερς
|
|
|
13:00
1891
|
Ουλσάν HD
Τζεονάμ Ντράγκονς
|
|
|
13:00
1892
|
Σουγόν
Γκιμτσεόν Σανγκμού
|
|
|
13:00
1893
|
Γκανγκβόν
Σεούλ Ι-Λάντ
|
|
|
13:00
1894
|
Γκοϊάνγκ Ζάικρο
Ανιάνγκ
|
|
|
13:00
1897
|
Βόλφσμπουργκ ΙΙ
Βέιτσε Φλένσμπουργκ
|
|
|
14:00
-
|
Σπάρτα Ρότερνταμ
Μπρέντα
|
|
|
14:00
-
|
Τσιανγκράι Γιουν.
Άρμι Γιουνάιτεντ
|
|
|
14:00
-
|
Μπουριράμ Γιουνάιτεντ
BBCU
|
|
|
14:00
1895
|
Τάν Κουανγκ Νιχ
Χάι Φονγκ
|
|
|
14:00
1896
|
Τχαν Χόα
Καν Το
|
|
|
14:00
1898
|
Άλτα
Σένζα
|
|
|
14:00
1899
|
Κορτεντάλα
Σκόφτεμπιν
|
|
|
14:00
1901
|
Χάκα
Γκράνκουλα ΙΦΚ
|
|
|
14:30
1851
|
Νταλιάν Τράνσεντενς
Τιαντζίν Τιανχάι
|
|
|
14:30
1902
|
Έβερτον
Μπέτις
|
|
|
14:30
1903
|
Σαβεντάλενς
Εσκιλσμίνε
|
|
|
14:35
1852
|
Χουνάν Μπιλοούζ
Μέιζου Χάκα
|
|
|
14:35
1904
|
Σανγκάη Σενχούα
Τσιανγκσού Σούνινγκ
|
|
|
14:35
1905
|
Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν
Γκουανγκτσού Εβεργκράντε
|
|
|
15:00
-
|
Σααρμπρίκεν
Σαντχάουζεν
|
|
|
15:00
-
|
Μπαγιανγκάρα
Περσίγια Τζακάρτα
|
|
|
15:00
-
|
Φλόρο
Στορντ Σανχόρνταλαντ
|
|
|
15:00
-
|
Μπρούνεϊ Νπμμ
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα (Σινγκ)
|
|
|
15:00
-
|
Σουκοτάι
Νάκον Ρατσασίμα
|
|
|
15:00
-
|
Σουπανμπούρι
Σούπερ Πάουερ
|
|
|
15:00
1780
|
Βάιντεν
Βιρτσμπέργκερ FV
|
|
|
15:00
1906
|
Άμπεργκ
Έρλενμπαχ
|
|
|
15:00
1908
|
Σόντοφεν
Ουντερφοχρίνγκ
|
|
|
15:00
1909
|
Βέχεν
Άαλεν
|
|
|
15:00
1910
|
Έρφουρτ
Χάλεσερ
|
|
|
15:00
1911
|
Μάιντζ ΙΙ
Σβικάου
|
|
|
15:00
1912
|
Ρέγκενσμπουργκ
Χάνσα Ροστόκ
|
|
|
15:00
1913
|
Τσέμνιτσερ
Σόνενχοφ
|
|
|
15:00
1914
|
Χόλσταϊν Κίελ
ΦΣΒ Φρανκφούρτης
|
|
|
15:00
1915
|
Άουγκσμπουργκ ΙΙ
Σελινγκενπρότεν
|
|
|
15:00
1916
|
Βατενσάιντ
Βερλ
|
|
|
15:00
1918
|
Γκάρχινγκ
Ίνγκολσταντ ΙΙ
|
|
|
15:00
1919
|
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ
TSV Μπούτσμπαχ
|
|
|
15:00
1920
|
Κολωνία ΙΙ
Ντόρτμουντ Β
|
|
|
15:00
1921
|
Μπονέρ
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ
|
|
|
15:00
1922
|
Γκλάντμπαχ ΙΙ
Σάλκε ΙΙ
|
|
|
15:00
1923
|
Ομπερχάουζεν
Ροτ Βάις Άλεν
|
|
|
15:00
1924
|
Σπορτφρόιντε Ζίγκεν
Αλεμάνια Άαχεν
|
|
|
15:00
1925
|
Σπρόκχοβελ
Ροντινγκχάουζεν
|
|
|
15:00
1930
|
Χαμ Καμ
Νάρντο
|
|
|
15:00
1932
|
Ανούντσο
Τίμρα
|
|
|
15:00
1933
|
Γκαλιβάρε Μάλμπεργκετ
Χέρνεσαντ ΦΦ
|
|
|
15:00
1934
|
Κβάρνμπι
ΒΚ Ολίμπικ
|
|
|
15:00
1936
|
ΙΦΚ Μπέργκα
ΙΦΚ Χάσλεχολμ
|
|
|
15:00
1937
|
Τένχουλτς
Χέλσινγκμποργκ Ακάντεμι
|
|
|
15:00
1938
|
Τορνς
Νίμπρο
|
|
|
15:00
1939
|
ΙΦΚ Χάσλεχολμ
Λίντσανταλς
|
|
|
15:00
1940
|
Χέγκαμποργκς
Ασιρίσκα ΒΚ
|
|
|
15:00
1941
|
TPV Τάμπερε
Αλάντ
|
|
|
15:30
-
|
Ντεν Μπος
Σερκλ Μπριζ
|
|
|
15:30
-
|
Μπραουνσβάιγκ
Χέρτα Βερολίνου
|
|
|
15:30
-
|
Βίλεμ
Μαγιόρκα
|
|
|
15:30
1942
|
Ισμάνινγκ
Κιρκανσκόρινγκ
|
|
|
15:45
-
|
Χέρακλες
Καρντεμίρ Καραμπόκ
|
|
|
16:00
-
|
Ινφονέτ Ταλίν
Νάρβα Τρανς
|
|
|
16:00
-
|
Ντόρντρεχτ
Φόλενταμ
|
|
|
16:00
-
|
Άρσεναλ Κιέβου
Πολτάβα
|
|
|
16:00
-
|
ΠΚ-35 Ελσίνκι (Γ)
Ελσίνκι (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Τσονμπούρι
Μουανγκθόνγκ Γιουνάιτεντ
|
|
|
16:00
-
|
Νάις Φούτις (Γ)
Άαλαντ Γιουνάιτεντ (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Χόνκα (Γ)
Παλόκισατ (Γ)
|
|
|
16:00
1943
|
Ρεντ Σταρ 93
Οσέρ
|
|
|
16:00
1944
|
Βίλτζινγκ
Πούλαχ
|
|
|
16:00
1945
|
Φοχτ
Βικτόρια Ασχάφενμπουργκ
|
|
|
16:00
1946
|
Ίλβες
Βαλένθια
|
|
|
16:00
1947
|
Αρμίνια Μπίλεφελντ
Μαρσέιγ
|
|
|
16:00
1950
|
Μόλντε ΙΙ
Τίνσετ
|
|
|
16:00
1951
|
Λούντς
ΙΦΚ Μάλμε
|
|
|
16:00
1952
|
Ζιχλάβα
Βικτόρια Πλζεν
|
|
|
16:00
1953
|
Κέμι
VPS Βάσα
|
|
|
16:00
1954
|
Χέλσινγκφορς
Σεϊναγιοέν
|
|
|
16:00
1955
|
Κοκόλα GBK
Καχάανι
|
|
|
16:00
1956
|
Γκνιστάν
Μικέλι
|
|
|
16:00
1957
|
Γιαπς
Βατζακόσκι
|
|
|
16:00
1958
|
Κούφου 98
Κούλτσου
|
|
|
16:00
2543
|
Ουγγαρία (Γ)
Σερβία (Γ)
|
|
|
16:30
-
|
Καρλσρούη
Ντέρμπι
|
|
|
16:30
1959
|
Χρόνινγκεν
Σαουθάμπτον
|
|
|
16:30
1966
|
Φρέντρικσταντ
Μιοντάλεν
|
|
|
16:30
2501
|
Ουνιόν Βερολίνου
Ουτρέχτη
|
|
|
17:00
-
|
Ντεν Χάαγκ
Ηρακλής
|
|
|
17:00
-
|
Μπλάκμπερν
Χιρόνα
|
|
|
17:00
-
|
Μπράντφορντ
Καρλάιλ
|
|
|
17:00
-
|
Τσάρλτον
Βάαλβαϊκ
|
|
|
17:00
-
|
Χάρτλπουλ
Σκάνθορπ
|
|
|
17:00
-
|
Χάιντ
Ρέξαμ
|
|
|
17:00
-
|
Ίπσουιτς
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
|
|
|
17:00
-
|
Λέιτον Όριεντ
Τζίλιγχαμ
|
|
|
17:00
-
|
Λίνκολν Σίτι
Κρου
|
|
|
17:00
-
|
Μάκλσφιλντ Τάουν
Στόκπορτ
|
|
|
17:00
-
|
Μεϊντενχέντ Γιουνάιτεντ
Γουίκομ
|
|
|
17:00
-
|
Μίλγουολ
Μπρέντφορντ
|
|
|
17:00
-
|
Πιτέρμπορο
Μπάρνσλεϊ
|
|
|
17:00
-
|
Τβέντε
Κόνιασπορ
|
|
|
17:00
-
|
Γκλέναβον
Κρουσέιντερς
|
|
|
17:00
-
|
Φλεκερόι
Αρεντάλ
|
|
|
17:00
-
|
Νταντί
Φόρφαρ
|
|
|
17:00
-
|
Ινβερνές
Αρμπρόουθ
|
|
|
17:00
-
|
Ρος Κάουντι
Κόουβ Ρέιντζερς
|
|
|
17:00
-
|
Σεντ Τζόνστον
Στέρλινγκ Άλμπιον
|
|
|
17:00
-
|
Σεντ Μίρεν
Έντινμπουργκ Σίτι
|
|
|
17:00
-
|
Βόλιν Λουτσκ
Ολιμπίκ Ντόνετσκ
|
|
|
17:00
-
|
Σπάρτακς Τζουρμάλα
BFC Νταουγκάβπιλς
|
|
|
17:00
-
|
Κάμπουσκορπ
Πορσελάνα
|
|
|
17:00
-
|
Σκάλα Στρύι
Μικολάιβ
|
|
|
17:00
1874
|
Φορτούνα Ντίσελντορφ
Μάλαγα
|
|
|
17:00
1926
|
Κόναχ Κουέι Νόμαντς
Σάλφορντ Σίτι
|
|
|
17:00
1948
|
Νόριτς
Αννόβερο
|
|
|
17:00
1968
|
Σάλτσμπουργκ
Βολφσμπέργκερ
|
|
|
17:00
1969
|
Αλεμάνια Χάιμπαχ
Έλτερσντόρφ
|
|
|
17:00
1970
|
Γκροσπάρντορφ
Άουμπσταντ
|
|
|
17:00
1971
|
Χάνκοφεν Χάιλινγκ
Γκαντελφίνγκεν
|
|
|
17:00
1972
|
Χάνσα Λούνεμπουργκ
Λούπο Μαρ. Βόλφσμπουργκ
|
|
|
17:00
1973
|
Κοπεγχάγη
Νόρτζελαντ
|
|
|
17:00
1974
|
Άστον Βίλα
Μίντλεσμπρο
|
|
|
17:00
1975
|
Γιουνάιτεντ Οφ Μάντσεστερ
Ρότσντεϊλ
|
|
|
17:00
1978
|
Γουλβς
Σουόνσι
|
|
|
17:00
1979
|
Ίστλιχ
Νορθάμπτον
|
|
|
17:00
1980
|
ΚΠΡ
Γουότφορντ
|
|
|
17:00
1981
|
Λιντς
Αταλάντα
|
|
|
17:00
1982
|
Μπαρνέτ
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
1983
|
Μπέρμιγχαμ
Ρόντα
|
|
|
17:00
1984
|
Μπεσίκτας
Εϊμπάρ
|
|
|
17:00
1985
|
Μπόλτον
Πρέστον
|
|
|
17:00
1986
|
Μπόρνμουθ
Κάρντιφ
|
|
|
17:00
1987
|
Μπρίστολ Σίτι
Πόρτσμουθ
|
|
|
17:00
1988
|
Νιούκαστλ
Φίτεσε
|
|
|
17:00
1989
|
Νότιγχαμ Φόρεστ
Χαλ
|
|
|
17:00
1990
|
Ντιναμό Δρέσδης
Βέρντερ Βρέμης
|
|
|
17:00
1991
|
Όλντερσοτ Τάουν
Κρόουλι Τάουν
|
|
|
17:00
1992
|
Ρέιντζερς
Μπέρνλι
|
|
|
17:00
1994
|
Στίβενεϊτζ
Μίλτον Κέινς Ντονς
|
|
|
17:00
1995
|
Φούλαμ
Κρίσταλ Πάλας
|
|
|
17:00
1997
|
Βίνταρ
Βαρντ Χάουγκεσουντ
|
|
|
17:00
1998
|
Μπαερούμ
Νότοντεν
|
|
|
17:00
1999
|
Μπιάσεν
Γιόβικ Λιν
|
|
|
17:00
2000
|
Νεστ Σότρα
Έγκερσουντ
|
|
|
17:00
2001
|
Οπσάλ
Κιελσάας
|
|
|
17:00
2002
|
Ορν-Χόρντεν
Κβικ Χάλντεν
|
|
|
17:00
2003
|
Ούλερν
Σκέιντ
|
|
|
17:00
2004
|
Σολά
Φέρντε
|
|
|
17:00
2005
|
Στιόρνταλς Μπλινκ
Έλβερουμ
|
|
|
17:00
2006
|
Στριντχάιμ
Νάιμπεργκσουντ Τρισίλ
|
|
|
17:00
2007
|
Φάνα IL
Λισεκλόστερ
|
|
|
17:00
2009
|
Φραμ Λάρβικ
Βίντμπιαρτ
|
|
|
17:00
2011
|
Ιστ Στέρλινγκ
Ανάν Αθλέτικ
|
|
|
17:00
2012
|
Κιλμάρνοκ
Άλμπιον Ρόβερς
|
|
|
17:00
2013
|
Κουίν Οφ Σάουθ
Στενχάουσμιουρ
|
|
|
17:00
2014
|
Μόρτον
Μπέργουικ
|
|
|
17:00
2015
|
Νταμπάρτον
Πίτερχεντ
|
|
|
17:00
2017
|
Πάρτικ Θιστλ
Κουίνς Παρκ
|
|
|
17:00
2018
|
Ρέιθ Ρόβερς
Αλόα Αθλέτικ
|
|
|
17:00
2022
|
Στρανράερ
Μάδεργουελ
|
|
|
17:00
2023
|
Φόλκερκ
Μπρέχιν
|
|
|
17:00
2024
|
Χάμιλτον
Λίβινγκστον
|
|
|
17:00
2025
|
Γκέφλε
Χάμαρμπι
|
|
|
17:00
2026
|
Έστερσουντ
Έλφσμποργκ
|
|
|
17:00
2027
|
Σούντσβαλ
Νόρκεπινγκ
|
|
|
17:00
2028
|
Ασιρίσκα ΦΦ
Ατβίνταμπεργκ
|
|
|
17:00
2029
|
Λιουνγκσκίλε
Χάλμσταντ
|
|
|
17:00
2030
|
Τρέλεμποργκ
Ντάλκουρντ
|
|
|
17:00
2031
|
Άνγκε ΙΦ
Σκελέφτεα
|
|
|
17:00
2032
|
Αραμέισκα Συριάνσκα
Εσκιλστούνα Σίτι
|
|
|
17:00
2033
|
Έρεμπρο Συριάνσκα
Βάνερσομποργκς ΦΚ
|
|
|
17:00
2034
|
Κάρλσταντ ΒΚ
Στένουνγκσουντς
|
|
|
17:00
2035
|
ΙΦΚ Κούμλα
Ουντεβάλα
|
|
|
17:00
2036
|
Ρίνινγκε
Σκόβντε
|
|
|
17:00
2037
|
Σολεντούντα
Σκίλιεμπο
|
|
|
17:00
2246
|
Μπόσκο Μπάμπεργκ
Φρόινλαχ
|
|
|
17:00
2518
|
Ζανκτ Πάουλι
Σεβίλλη
|
|
|
17:00
2520
|
Μπλάκπουλ
Μπέρι
|
|
|
17:00
2527
|
Φόρεστ Γκριν
Νιούπορτ Κάουντι
|
|
|
17:00
2528
|
Χάλιφαξ
Άκρινγκτον
|
|
|
17:00
2545
|
ΠΣΝΙ
Μπανγκόρ Σίτι
|
|
|
17:30
-
|
GD Ιντερκλούμπε
Σαγκράντα Εσπεράνσα
|
|
|
17:30
2040
|
Φράιμπουργκ
Μόναχο 1860
|
|
|
17:30
2041
|
Ζενίτ
Λοκομοτίβ Μόσχας
|
|
|
18:00
-
|
ΑΕ Ζακακίου
Ομόνοια
|
|
|
18:00
-
|
Τσβόλε
Γκεντσλερμπιρλιγκί
|
|
|
18:00
-
|
Σούμι
Βέρες Ρίβνε
|
|
|
18:00
-
|
Χίρνικ Σπορτ
Μαριούπολ
|
|
|
18:00
-
|
Ινγκουλέτς Πέτροβε
Όμπολον Κιέβου
|
|
|
18:00
-
|
Άβανχαρντ Κραματόρσκ
Τσερκάσκι Ντνίπρο
|
|
|
18:00
-
|
Κόλος Κοβαλίβκα
Κόμπρα Χάρκοβο
|
|
|
18:00
1907
|
Ισχστάτ
Άνσμπαχ
|
|
|
18:00
1928
|
Ναφτάν
Ίσλοχ
|
|
|
18:00
2039
|
Χάλμια
Ουλαρέντς ΙΚ
|
|
|
18:00
2043
|
Σαντ ΦΚ
Αμερθάλ
|
|
|
18:00
2044
|
Μπάγερν Χοφ
Μόναχο 1860 II
|
|
|
18:00
2046
|
TSV Στάινμπαχ
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
|
|
|
18:00
2047
|
Μπάλτι
Πετροκούμπ
|
|
|
18:00
2048
|
Ντιναμό Ότο
Σερίφ Τιρασπόλ
|
|
|
18:00
2049
|
Σαχάν Σεαντίρ Λούνγκα
Ακαντέμια Κισινάου
|
|
|
18:00
2050
|
Βάρτα Πόζναν
Κότβισα Κόλομπρεγκ
|
|
|
18:00
2051
|
Γκριφ Βεϊχερόβο
Μπλέκιτνι Στάργκαρντ
|
|
|
18:00
2052
|
Μπελτσάτοφ
Ολίμπια Ζάμπροφ
|
|
|
18:00
2053
|
Σιάρκα Τάρνονμπζεγκ
Ραντόμιακ Ράντομ
|
|
|
18:00
2054
|
Γιάμπλονετς
Κάρβινα
|
|
|
18:00
2055
|
Ζλιν
Πρίμπραμ
|
|
|
18:00
2073
|
Λουμεζάνε
Μπρέσια
|
|
|
18:00
2092
|
Ραντ Βελιγραδίου
Βοζντόβατς
|
|
|
18:00
2098
|
Ρεν
Γκινγκάμπ
|
|
|
18:00
2529
|
Ολίμπια Ράντοτιν
Βλασίμ
|
|
|
18:00
2530
|
Στέτι
Ούστι Ναντ Λαμπέμ
|
|
|
18:00
2531
|
Λίσεν
Οτροκόβιτσε
|
|
|
18:00
2532
|
Κλάτοβι
Βίσεχραντ
|
|
|
18:00
2548
|
Βικτόριε Πρερόβ
Ουνέξ Ουνίκοφ
|
|
|
18:30
-
|
Ντέσνα Τσερνίγκοφ
Νάφτοβικ Ουκράφτα
|
|
|
18:30
2056
|
Κιέβο
Σαμπντόρια
|
|
|
18:30
2057
|
Μποτοσάνι
Κλουζ
|
|
|
18:30
2065
|
Βίτεζ
Μλάντοστ Ντόμποϊ
|
|
|
18:30
2066
|
ΝΚ Μεταλέγκε-BSI
Κρούπα
|
|
|
18:30
2067
|
Ολιμπίκ Σαράγιεβο
Ζελέζνιτσαρ
|
|
|
18:30
2544
|
Λευκορωσία (Γ)
Ρουμανία (Γ)
|
|
|
18:45
-
|
Λεβαδειακός
ΑΕΛ
|
|
|
18:45
2060
|
Σιόν
Σεντ Γκάλεν
|
|
|
18:45
2061
|
Βιλ 1900
Ζυρίχη
|
|
|
18:45
2062
|
Βίντερτουρ
Ααράου
|
|
|
19:00
-
|
Αούστρια Σάλτσμπουργκ
Άλταχ ΙΙ
|
|
|
19:00
-
|
Σεεκίρχεν
Χόενεμς
|
|
|
19:00
-
|
Μάαρντου Λινάμεσκοντ
Βάντρα Βάρπους
|
|
|
19:00
-
|
Μπολόνια
Αλ Αΐν
|
|
|
19:00
-
|
Μπούρσασπορ
Ντάρμσταντ
|
|
|
19:00
-
|
Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ
Χάποελ Τελ Αβίβ
|
|
|
19:00
-
|
Ντορμπίρν 1913
Βάκερ Ίνσμπρουκ ΙΙ
|
|
|
19:00
-
|
Εούγκεντορφ
Σβατς
|
|
|
19:00
-
|
Μάντα
Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο
|
|
|
19:00
-
|
Χαρντ
Σακ 1914
|
|
|
19:00
2063
|
Μουσκρόν
Άντερλεχτ
|
|
|
19:00
2064
|
Μπότεφ Πλόβντιβ
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ
|
|
|
19:00
2071
|
Εξέλσιορ
Εσπανιόλ
|
|
|
19:00
2074
|
Νανσί
Ντιζόν
|
|
|
19:00
2076
|
Σιλαμάε Κάλεφ
Ταμέκα Τάρτου
|
|
|
19:00
2078
|
Λιεπάγια
Βέντσπιλς
|
|
|
19:00
2079
|
Βίκινγκ
Ρόζενμποργκ
|
|
|
19:00
2080
|
Ούιπεστ
Πακς
|
|
|
19:00
2081
|
Χαλάντας
Χόνβεντ
|
|
|
19:00
2082
|
Λέχια Γκντάνσκ
Βίσλα Κρακοβίας
|
|
|
19:00
2083
|
Ζνιτσζ Προυσζκόβ
Μπιτόβια Μπίτοφ
|
|
|
19:00
2084
|
Κατοβίτσε
Βίγκρι Σουβάλκι
|
|
|
19:00
2085
|
Ολίμπια Γκρούντζιαντζ
Ποντμπεσκίτζιε
|
|
|
19:00
2086
|
Στομίλ Ολστζίν
Σχρόμπρι Γκλογκόβ
|
|
|
19:00
2087
|
Όντρα Οπόλε
Σταλ Στάλοβα Βόλα
|
|
|
19:00
2095
|
Άνγκελχολμς
Σίριους
|
|
|
19:00
2100
|
Μονπελιέ
Σάντερλαντ
|
|
|
19:00
2416
|
Σαντιάγο Γουόντερερς
Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε
|
|
|
19:00
2509
|
Ναντ
Αθλέτικ Μπιλμπάο
|
|
|
19:15
-
|
Σοζοπόλ
Ροζόβα Ντολίνα
|
|
|
19:15
-
|
Λέουβεν
Έντραχτ Άαλστ
|
|
|
19:30
-
|
Τσερνομόρετς Οδησσού
Σαχτάρ Ντόνετσκ
|
|
|
19:30
-
|
Ζίρκα Κιροβόχαρντ
Ζόρια Λουγκάνσκ
|
|
|
19:30
2096
|
Ριντ
Στουρμ Γκρατς
|
|
|
19:30
2097
|
Πλίμουθ
Γουέστ Μπρομ
|
|
|
19:30
2507
|
Μπράγκα
Βιγιαρεάλ
|
|
|
20:00
-
|
Βόρβαρτς Στειρ
Ουνιόν Γκούρτεν
|
|
|
20:00
-
|
Μπούργος
Νουμάνθια
|
|
|
20:00
-
|
Λιρς
Κόρδοβα
|
|
|
20:00
-
|
Ρεάλ Μούρθια
Λεβάντε
|
|
|
20:00
-
|
Οβιέδο
Λα Κορούνια
|
|
|
20:00
-
|
Λογρονιές
Ουέσκα
|
|
|
20:00
-
|
Χαποέλ Ιρόνι Κιριάτ Σμόνα
Μακάμπι Χάιφα
|
|
|
20:00
-
|
Ζιλ Βιθέντε
Ακαδέμικα
|
|
|
20:00
-
|
Πορτιμονένσε
Σάντα Κλάρα
|
|
|
20:00
-
|
Πέτρο Λουάντα
Ρεκρεατίβο Ντα Κάαλα
|
|
|
20:00
-
|
Κλαν Γιούβενιλ
LDU Πορτοβιέγο
|
|
|
20:00
2089
|
Γιαβόρ
Νόβι Παζάρ
|
|
|
20:00
2099
|
Μπαρτσελόνα
Σέλτικ
|
|
|
20:00
2101
|
Μπορντό
Ανζέ
|
|
|
20:00
2102
|
Τσιμπάλια
Ίντερ Ζάπρεζιτς
|
|
|
20:00
2103
|
Βίσλα Πουλάβι
Κλούκσμπορκ
|
|
|
20:00
2104
|
Ανζί Μαχάτσκαλα
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
|
|
|
20:00
2105
|
Ζίλινα
Τατράν Πρέσοφ
|
|
|
20:00
2106
|
Ζλάτε Μοράφτσε
Τρεντσίν
|
|
|
20:00
2107
|
Σένιτσα
Ζέμπλιν Μιχαλόβτσε
|
|
|
20:00
2114
|
Ρεάλ Μαδρίτης Καστίγια
Λεγκανές
|
|
|
20:00
2508
|
Μορεϊρένσε
Φελγκιέιρας
|
|
|
20:30
-
|
Αντβέρπ
Ντεσσέλ
|
|
|
20:30
-
|
Κούλτουραλ Λεονέσα
Μιράντες
|
|
|
20:30
2108
|
Ντονκάστερ Μπέλες (Γ)
Μπέρμιγχαμ Σίτι (Γ)
|
|
|
20:30
2109
|
Γαλατασαράι
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
|
|
|
20:30
2110
|
Χέρενφεν
Ρεάλ Σοσιεδάδ
|
|
|
20:30
2111
|
Αγιακούτσο
Σπόρτινγκ Κριστάλ
|
|
|
21:00
-
|
Κάντιθ
Οσασούνα
|
|
|
21:00
-
|
Χαποέλ Ασκελόν
Χάποελ Μπερ Σεβά
|
|
|
21:00
-
|
Ντιναμό Βουκουρεστίου
ACS Πόλι Τιμισοάρα
|
|
|
21:00
-
|
Γκιόρι Έτο
Τραμπζονσπόρ
|
|
|
21:00
2091
|
Μπόρατς Τσακάκ
Μλάντοστ Λουτσάνι
|
|
|
21:00
2093
|
Σπαρτάκ Σουμπότιτσα
Ραντνίτσκι Νις
|
|
|
21:00
2112
|
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Έουπεν
|
|
|
21:00
2113
|
Σιντ Τρούιντεν
Λόκερεν
|
|
|
21:00
2115
|
Γιούνγκ Μπόις
Λουγκάνο
|
|
|
21:15
2117
|
Ντουνάφ Ρούσε
Βερέγια
|
|
|
21:15
2118
|
ΝΝ Γκόριτσα
Ραντόμλζε
|
|
|
21:15
2119
|
Ρούνταρ Βελένζε
Κόπερ
|
|
|
21:15
2120
|
Σπάρτα Πράγας
Σλοβάτσκο
|
|
|
21:30
-
|
Αλμπαθέτε
Βαλένθια Β
|
|
|
21:30
-
|
Φουενλαμπράδα
Ράγιο Βαγιεκάνο
|
|
|
21:30
-
|
Ταραγόνα
Ρεάλ Σαραγόσα
|
|
|
21:30
-
|
Γρανάδα
Αλ Αχλί Τζέντα
|
|
|
21:30
-
|
Περούτζια
Κάρπι
|
|
|
21:30
1931
|
Ροστόφ
Όρενμπουργκ
|
|
|
21:30
2121
|
Σαρλερουά
ΣΚ Μπέβερεν
|
|
|
21:30
2122
|
Βιτσέντζα
Τσιταντέλα
|
|
|
21:30
2123
|
Λόνγκφορντ Τάουν
Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ
|
|
|
21:30
2124
|
Φερεντσβάρος
Ντιοσγκιόρι
|
|
|
21:30
2125
|
Βίσλα Πλοκ
Λέγκια Βαρσοβίας
|
|
|
21:45
2126
|
Βιμέρμπι
Λίνκοπινγκ Σίτι
|
|
|
22:00
-
|
Σπορτίβο Σαν Λορέντζο
Σπορτίβο Τρινιντένσε
|
|
|
22:00
-
|
Μετροπολιτάνος
Λάλα
|
|
|
22:00
-
|
Ρεσιστένθια
Οβετένσε
|
|
|
22:00
-
|
Ατλέτικο Βενεζουέλα Β
Τουκάνες
|
|
|
22:00
-
|
Κριστομπάλ Κολόν Ντε Νεμπί
3 Ντε Φεμπρέρο
|
|
|
22:00
-
|
Φερνάντο Ντε Λα Μόρα
Ντεπορτίβο Λιμπερασιόν
|
|
|
22:00
-
|
Σπορτ Κολόμπια
Ντεπορτίβο Σαντάνι
|
|
|
22:00
-
|
Σπορτίβο Ιτένο
Καακούπε
|
|
|
22:00
-
|
Μινέρος ΙΙ
Ανγκοστούρα
|
|
|
22:00
-
|
Γιαρακουγιάνος
Καράκας ΙΙ
|
|
|
22:00
2127
|
Νιου Γιόρκ Σίτι
Κολοράντο Ράπιντς
|
|
|
22:00
2130
|
Τζόινβιλ
Οέστε ΣΠ
|
|
|
22:00
2131
|
Ρεάλ Μαδρίτης
Τσέλσι
|
|
|
22:00
2136
|
Μποκοτά
Ορσομαρσό
|
|
|
22:00
2365
|
Λέτσε
Αλτοβισεντίνο
|
|
|
22:00
2502
|
Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Βόλφσμπουργκ
|
|
|
22:30
-
|
Ρεάλ Φροντέρα
Ούνιον Ατλ. Φάλκον
|
|
|
22:30
-
|
Σαμόρα Β'
Ατλέτικο Σοκόπο
|
|
|
22:30
2132
|
Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο
Μπαΐα
|
|
|
22:30
2386
|
Ζούλια
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα
|
|
|
22:30
2523
|
Κούρικο Ουνίδο
Ρέιντζερς Ντε Τάλκα
|
|
|
23:00
2141
|
Σπορτίβο Λουκένιο
Χενεράλ Καμπαγέρο
|
|
|
23:00
2142
|
Ντεπορτίβο Μουνισιπάλ
Κούσκο
|
|
|
23:00
2395
|
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα
|
|
|
23:00
2524
|
Κοκουίμπο Ουνίδο
Κομπρελόα
|
|
|
00:00
-
|
Μακαρά
Γκουαλασέο SC
|
|
|
00:00
-
|
Ντεπορτίβο Κολόν
Ντεπορτίβο Κίτο
|
|
|
00:00
-
|
Ιμπαμπούρα
Ολμέντο
|
|
|
00:00
2143
|
Ίντερ
Μπάγερν Μονάχου
|
|
|
00:00
2539
|
Πασακουίνα
Αλιάνσα Σαν Σαλβαδόρ
|
|
|
00:30
2128
|
Φιγκεϊρένσε
Βιτόρια Μπαΐα
|
|
|
00:30
2129
|
Παϊσαντού
Βίλα Νόβα
|
|
|
00:30
2144
|
Σπορτ Ρεσίφε
Ατλέτικο Παραναένσε
|
|
|
00:30
2145
|
Αντίγκουα ΓΦΚ
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
|
|
|
00:30
2540
|
Μάραθον
ΚΝ Πλατένσε
|
|
|
01:00
-
|
Πορτουγκέσα
Μότζι Μίριμ
|
|
|
01:00
2146
|
Ντεπορτίβο Ανζοατεγκουί
Εστουντιάντες Μέριντα
|
|
|
01:00
2147
|
Ατλέτικο Τζούνιορ
Αλιάνσα ΦΚ
|
|
|
01:00
2148
|
Κερέταρο
Πουέμπλα
|
|
|
01:00
2149
|
Ζακατεπέκ
Ατλάντε
|
|
|
01:00
2400
|
Λος Μιγιονάριος
Ριονέγκρο Αγκουίλας
|
|
|
01:00
2413
|
Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα
Κομπρεσάλ
|
|
|
01:00
2417
|
Καραμπόμπο
Ντεπορτίβο Λάρα
|
|
|
01:00
2424
|
Παρανά
Σεάρα
|
|
|
01:00
2538
|
Σάντα Τέκλα
Σονσονέιτ
|
|
|
01:10
2150
|
Ολίμπια Ασουνσιόν
Ντεπορτίβο Καπιάτα
|
|
|
01:45
2151
|
Μελγκάρ
Αλιάνσα Ατλέτικο
|
|
|
02:00
-
|
Πλάζα Αμαντόρ
Ταούρο
|
|
|
02:00
-
|
Οταβα Φιούρι
Τάμπα Μπέι Ρόντις
|
|
|
02:00
-
|
Φορτ Λότερντειλ Στράικερς
Τζάκσονσβιλ Αρμάντα
|
|
|
02:00
-
|
Σάντα Τζέμα
Ατλέτικο Βεραγκουένσε
|
|
|
02:00
2152
|
Ουάσινγκτον Σπίριτ (Γ)
Σκάι Μπλου (Γ)
|
|
|
02:00
2153
|
Μπράντφορντ Γκάλαξι
Χάμιλτον Σίτι
|
|
|
02:30
-
|
Άσα Αλ
Ρέμο
|
|
|
02:30
-
|
Νιου Γιόρκ Κόσμος
Πουέρτο Ρίκο ΦΚ
|
|
|
03:00
-
|
Αγκουίλα
Λουίς Έιντζελ Φίρπο
|
|
|
03:00
-
|
Μαϊάμι FC
Ίντι Ελέβεν
|
|
|
03:00
1838
|
Μίλτον
Σέρμπιαν Γουάιτ Ιγκλς
|
|
|
03:00
2154
|
Σικάγο Ρεντ Σταρς (Γ)
Κάνσας Σίτι Κάρεντ (Γ)
|
|
|
03:00
2155
|
Ατλέτικο Μινέιρο
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
|
|
|
03:00
2156
|
Σκάρμπορο ΣΚ
Τορόντο Ατόμικ
|
|
|
03:00
2157
|
Άτλας
Βέρακρουζ
|
|
|
03:00
2158
|
Μοντερέι
Κρουζ Αζούλ
|
|
|
03:00
2162
|
Αλεμπρίγιες Ντε Οάξακα
Σελάγια
|
|
|
03:00
2401
|
Τσίκο
Τολίμα
|
|
|
03:00
2435
|
Βάσκο Ντα Γκάμα
Κρισιούμα
|
|
|
03:00
2519
|
Λόρος Ουν.
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
|
|
|
03:06
2160
|
Πατσούκα
Νεκάξα
|
|
|
03:30
-
|
Τσαλατενάνγκο
Ισίντρο Μεταπάν
|
|
|
03:30
2161
|
Χιούστον Ντας (Γ)
Γουέστερν Νιου Γιορκ (Γ)
|
|
|
03:30
2412
|
Ουατσιπάτο
Αουντάξ Ιταλιάνο
|
|
|
04:00
-
|
Ράγιο Οκλαχόμα Σίτι
Μινεσότα Γιουνάιτεντ
|
|
|
04:00
2159
|
Χουάρεζ
Λεόνες Νέγκρος
|
|
|
04:00
2163
|
Χουάν Άουριτς
Ουνιβ. Σαν Μάρτιν
|
|
|
05:00
2164
|
Λίβερπουλ
Μίλαν
|
|
|
05:00
2165
|
Κλαμπ Αμέρικα
Τίγκρες
|
|
|
05:00
2166
|
Ντοράντος
Λόμπος BUAP
|
|
|
05:00
2407
|
Ερεντιάνο
Μουνισιπάλ Λιμπέρια
|
|
|
05:30
2167
|
Πόρτλαντ Θορνς (Γ)
Σιάτλ Ρέιν (Γ)
|
|
|