06:00
-
|
Φατζιάνο Οκαϊάμα
Κιότο Σανγκά
|
|
|
06:00
-
|
Καματάρε Σανούκι
Γκιράβανς Κιτ.
|
|
|
06:00
-
|
Μίτο Χόλιχοκ
Γιοκοχάμα
|
|
|
06:00
-
|
Τόκιο Βέρντι
Χοκάιντο Σαπόρο
|
|
|
06:00
-
|
Φουτζιέντα
Ναγκάνο Παρσίρο
|
|
|
06:00
-
|
Μαρουγιάσου Οκαζάκι
Σπ Κιότο
|
|
|
06:00
-
|
Βεγκάλντα Σεντάι (Γ)
Έλφεν Σαιτάμα (Γ)
|
|
|
07:00
-
|
Γκιφού
Όιτα Τρίνιτα
|
|
|
07:00
-
|
Κάταλερ Τογιάμα
Τοτσίγκι
|
|
|
07:00
-
|
Ποχάνγκ
Τζετζού Γιουνάιτεντ
|
|
|
07:00
-
|
Τσουνγκνάμ Ασάν
Γκουανγκτζού
|
|
|
07:00
-
|
Τζεονάμ Ντράγκονς
Σεονγκνάμ
|
|
|
08:00
-
|
Κανμπέρα Γιουν. (Γ)
Γουέστερν Σίδνεϊ Γουόντερερς (Γ)
|
|
|
08:00
-
|
Σίδνεϊ (Γ)
Μπρίσμπεϊν Ρόαρ (Γ)
|
|
|
08:00
-
|
Μπέιτζινγκ Σπορτ Γιουν.
Σενζέν Χονγκζουάν
|
|
|
08:00
-
|
Τσινγκντάο Χαϊνίου
Χεμπέι
|
|
|
08:00
-
|
Κανγκζού Μάιτι Λάιονς
Κινγκντάο ΦΚ
|
|
|
08:00
-
|
Γουχάν Γιανγκτζέ
Τσόνγκινγκ Λαϊαντζιάνγκ
|
|
|
08:00
-
|
Εχίμε
Β-Βάρεν Ναγκασάκι
|
|
|
08:00
-
|
Χουνάν Μπιλοούζ
Γιάνμπιαν
|
|
|
08:00
-
|
Σένιανγκ
Τιαντζίν Τιανχάι
|
|
|
08:00
-
|
Σαανξί Γουζχού
BIT
|
|
|
09:00
-
|
Νταετζεόν Χάνα Σίτιζεν
Μπούτσεον 1995
|
|
|
09:00
-
|
Σουγόν
Ανιάνγκ
|
|
|
09:00
-
|
Ουλσάν HD
Σουγόν Μπλουγουίνγκς
|
|
|
10:30
-
|
Περθ Γκλόρι
Νιουκάστλ Τζετς
|
|
|
11:00
-
|
Ορνταμπάσι
Σαχτιόρ Καραγκαντί
|
|
|
11:00
-
|
Τόμπολ
Ζετίσου
|
|
|
11:00
-
|
Μπακάου
Βολουντάρι
|
|
|
11:00
-
|
Μπερσένι
Ακαντέμικα Κλιντσένι
|
|
|
11:00
-
|
Μπαλοτέστι
Ντοροχόι
|
|
|
11:00
-
|
Σαγκεάτα Ναβοντάρι
Μπράιλα
|
|
|
11:00
-
|
Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια
Φαρούλ Κονστάντζα
|
|
|
11:00
-
|
ACS Πόλι Τιμισοάρα
Ολτ Σλατίνα
|
|
|
11:00
-
|
Μιοβένι
Σόιμι Λιπόβα
|
|
|
11:00
-
|
Ριμνίκου-Βίλτσεα
Φορτούνα Π. Καμπίνα
|
|
|
11:00
-
|
Μπίχορ Οράντεα
Βιτορούλ Καρανέμπες
|
|
|
11:00
-
|
Ολίμπια Σατού Μάρε
Ουνιρέα Ταρλουνγκένι
|
|
|
11:00
-
|
Σπάρτακ Σεμέι
Ατιράου
|
|
|
11:15
-
|
Τρίνετς
Μπάνικ Σοκόλοφ
|
|
|
11:30
-
|
Χονγκ Κονγκ Πέγκασους
Ίστερν Σπορτς Κλαμπ
|
|
|
12:00
-
|
Κολχέτι Πότι
Σαμτρέντια
|
|
|
12:00
-
|
Φουκουόκα
Ματσουμότο Γιαμάγκα
|
|
|
12:00
-
|
Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ
Τζούμπιλο Ιβάτα
|
|
|
12:00
-
|
Ροάσο Κουμαμότο
Μοντ. Γιαμαγάτα
|
|
|
12:00
-
|
Σόναν Μπελμάρε
Θέσπα Κουσάτσου
|
|
|
12:00
-
|
Ντίλα Γκόρι
Ρουστάβι
|
|
|
12:00
-
|
Ζουγκντίντι
Γκούρια Λανκ
|
|
|
12:40
-
|
Γκαντζασάρ
Σιράκ
|
|
|
12:45
-
|
Μπαρτσελόνα (Γ)
Λεβάντε (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
Ντιναμό Μπρεστ
Νντεπρ Μογκίλεβ
|
|
|
13:00
-
|
Ντιναμό Μινσκ
Μπάτε Μπορίσοφ
|
|
|
13:00
-
|
Σλουτσκ
Μπελσίνα Μπόμπρουισκ
|
|
|
13:00
-
|
Νόμε Κάλιου
Σιλαμάε Κάλεφ
|
|
|
13:00
-
|
Ταράζ
Ίρτις Παβλοντάρ
|
|
|
13:00
-
|
ΑΦΚ Λέοπαρντς
Σοφαπάκα
|
|
|
13:00
-
|
Μουχορόνι Γιούθ
Γκορ Μαχία
|
|
|
13:00
-
|
Πάιντε Λιναμεσκόντ
Ταμέκα Τάρτου
|
|
|
13:30
131
|
Γκεντσλερμπιρλιγκί
Μπασακσεχίρ
|
|
|
13:55
-
|
Αλ Αντάλαχ
Αλ Σαχέλ Κατίφ
|
|
|
14:00
-
|
Αβερντόρ
Ρισχόι Μπόλντκλαμπ
|
|
|
14:00
-
|
Β 1908
ΧΙΚ Χέλερουπ
|
|
|
14:00
-
|
Κόλντινγκ ΙΦ
Ρίνκγκόμπινγκ
|
|
|
14:00
-
|
Αννόβερο ΙΙ
Λούμπεκ
|
|
|
14:00
-
|
Αλ Καρχ
Ναφτ Αλ Ουασάτ
|
|
|
14:00
-
|
Ακτόμπε
Καϊράτ Αλμάτι
|
|
|
14:00
-
|
Αστάνα
Καϊσάρ
|
|
|
14:00
-
|
Ουλίνζι Στάρς
Μπαντάρι
|
|
|
14:00
-
|
Ουσούρου
Τσεμέλι Σούγκαρ
|
|
|
14:00
-
|
Μέτα Λου
Σπάρτακς Τζουρμάλα
|
|
|
14:00
-
|
Αμαζόν Γκριμστάντ (Γ)
Γκραντ Μποντό (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Άρνα Μπιόρναρ (Γ)
Ρόα (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Αβάλντσνες (Γ)
Κολμπότν (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Κλεπ (Γ)
Βαλερένγκα (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Λίλεστρομ (Γ)
Στάμπαεκ (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Ρόζενμποργκ (Γ)
Μεντκίλα (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Μπρομαποϊκάρνα
Έλφσμποργκ
|
|
|
14:00
-
|
Αντάλιασπορ
Μπούκασπορ
|
|
|
14:00
-
|
Σανλιουρφασπόρ
Μανίσασπορ
|
|
|
14:00
-
|
Αλ Χουντότ
Αλ Ναφτ
|
|
|
14:00
-
|
Σάλαμ Ζγκάρντα
Αλ Άκχα Αλ Αχλί
|
|
|
14:00
-
|
Σολερόντ Βενμπάεκ
Χόλμπαεκ
|
|
|
14:00
-
|
Γιάμερμπουγκτ
ΒΣΚ Αάρχους
|
|
|
14:00
-
|
Βέντσπιλς
BFC Νταουγκάβπιλς
|
|
|
14:00
-
|
Ντιναμό Ότο
Τίρασπολ
|
|
|
14:00
-
|
Φορέστα Σουσεάβα
Γκλόρια Μπουζάου
|
|
|
14:00
-
|
Μπουκόβινα Πογιοράτα
Σπόρτινγκ Λιέστι
|
|
|
14:00
-
|
Βιτορούλ Αξιντέλε
Ντουναρέα Καλαράσι
|
|
|
14:00
-
|
Κονκόρντια ΙΙ
Ατλέτικ Μπράντου
|
|
|
14:00
-
|
Ιντούστρια Γκάλντα
Αριεσούλ 1907 Τούρντα
|
|
|
14:00
-
|
Άβαντουλ Ρέγκνιν
Σανατατέα Κλουζ
|
|
|
14:00
-
|
Ουνιρέα Ζούκου
Ζαλάου
|
|
|
14:00
-
|
Ντέσνα Τσερνίγκοφ
Κόμπρα Χάρκοβο
|
|
|
14:00
-
|
Μπάλερουπ Σκοβλούντε (Γ)
Σκοβμπάκεν (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Τζουρμάλα
Σκόντο Ρίγα
|
|
|
14:00
-
|
Νταουγκάβα Ρίγα
Γιελγκάβα
|
|
|
14:00
-
|
Βιτορούλ Ντομνέστι
Μετάλοσπορτ Γκαλάτι
|
|
|
14:00
-
|
Σπόρτινγκ Ροσιόρι
Ουρμπάν Τίτου
|
|
|
14:00
-
|
Στεφανέστι
Ποντάρι
|
|
|
14:00
132
|
Νυρεμβέργη
Ζανκτ Πάουλι
|
|
|
14:00
133
|
Χάιντενχαϊμ
Ντάρμσταντ
|
|
|
14:00
134
|
Ατβίνταμπεργκ
Μάλμε
|
|
|
14:00
135
|
Γκέτεμποργκ
Χάλμσταντ
|
|
|
14:00
136
|
Γκέφλε
Χέλσινγκμποργκ
|
|
|
14:00
137
|
Έρεμπρο
Χάκεν
|
|
|
14:00
138
|
Κάλμαρ
ΑΪΚ Στοκχόλμης
|
|
|
14:00
140
|
Τζουργκάρντεν
Νόρκεπινγκ
|
|
|
14:00
141
|
Φάλκενμπεργκ
Μιάλμπι
|
|
|
14:00
142
|
Ελσίνκι
Ίντερ Τούρκου
|
|
|
14:10
-
|
Ουλίσες
Αλασκέρτ
|
|
|
14:10
-
|
Αλ Καουκάμπ
Αλ Σαρκ
|
|
|
14:15
-
|
Λάκι Μάιλ
Σάτιν
|
|
|
14:15
143
|
Γουλβς
Μπέρμιγχαμ
|
|
|
14:30
-
|
Ράντινκ Μπιτζελίνα
Τράβνικ
|
|
|
14:30
-
|
Σλάβια Σαράγιεβο
Ολιμπίκ Σαράγιεβο
|
|
|
14:30
-
|
Σλόμποντα Τούζλα
Βελέζ Μόσταρ
|
|
|
14:30
-
|
Ένωσις Ν. Παραλιμνίου
ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς
|
|
|
14:30
-
|
Καρμιώτισσα
Άρης Λεμεσού
|
|
|
14:30
-
|
Πάφος
Ολυμπιακός Λευκωσίας
|
|
|
14:30
-
|
Όντερ
Μπράμπραντ
|
|
|
14:30
-
|
Ραμποτνίσκι
Πέλιστερ
|
|
|
14:30
-
|
Μπάμπελσμπεργκ
Ουέρμπαχ
|
|
|
14:30
-
|
Νοϊστρέλιτζ
Μπούντισα Μπάουτζεν
|
|
|
14:30
-
|
Βάκερ Νορντχάουζεν
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ
|
|
|
14:30
-
|
Άικα
Σοροκσάρ
|
|
|
14:30
-
|
Μπούντουτσνοστ
Γκρμπάλι
|
|
|
14:30
-
|
Πετροβάτς
Ρούνταρ Πλιέβλια
|
|
|
14:30
-
|
Τίτογκραντ
Μόρναρ Μπαρ
|
|
|
14:30
-
|
Σουτιέσκα Νίκσιτς
Λόβτσεν
|
|
|
14:30
-
|
Ρένοβα
Σκεντίγια
|
|
|
14:30
-
|
Ζβιγιέζντα Γκράντασατς
Μπάνια Λούκα
|
|
|
14:30
-
|
ΑΕ Ζακακίου
Νίκος & Σωκράτης Ερήμης
|
|
|
14:30
-
|
Ένωση Νέων Παρεκκλησιάς
Διγενής Οροκλίνης
|
|
|
14:30
-
|
Ομόνοια Αραδίππου
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς
|
|
|
14:30
-
|
Γκιόρτσε Πετρόφ
Γκοστιβάρ
|
|
|
14:30
-
|
Σζτκ Ερίμα
Μπεκεσάμπα
|
|
|
14:30
-
|
Ζέτα
Μπεράνε
|
|
|
14:30
-
|
Ράντνικ Σουρντούλιτσα
Μπεζανίγια
|
|
|
14:30
-
|
Βίτεζ
Μλάντοστ Βελίκα
|
|
|
14:30
-
|
Ντρίτα Μπογκοβίντζε
Μλάντοστ Κάρεβ
|
|
|
14:30
-
|
Γκόρνο Λίσισε
Βλάζριμι 77
|
|
|
14:30
-
|
Κοζχούφ Μιράβτσι
Σκούπι
|
|
|
14:30
-
|
Νάπριντοκ Κιτσέβο
ΦΚ Σκόπια
|
|
|
14:30
-
|
Μποκέλι
Μόγκρεν
|
|
|
14:30
-
|
Μάτσβα Σάμπατς
Κολουμπάρα
|
|
|
14:30
-
|
Σλόγκα Π. Να Μλάβι
Μπι Σι Κέι
|
|
|
14:30
-
|
Αλ Χιλάλ Αλ Σαχίλι
Αλ Γιαρμούκ Αλ Ρουάντα
|
|
|
14:30
-
|
ΑΛ Ιτιχάντ IBB
Αλ Βάντα Σανά
|
|
|
14:30
-
|
Αλ Σάαμπ Ιμπ
Αλ Σάαμπ Χαντραμάουτ
|
|
|
14:30
-
|
Αλ Ουάντα Έιντεν
Αλ Τιλάλ
|
|
|
14:45
-
|
Ένπι
Πίραμιντς
|
|
|
14:45
-
|
Τζοχόρ Νταρούλ Τακζίμ
Σρι Παχάνγκ
|
|
|
14:45
144
|
Νιούκαστλ
Λίβερπουλ
|
|
|
15:00
-
|
Σίγκμα Όλομουτς
Παρντουμπίτσε
|
|
|
15:00
-
|
Βλασίμ
Βικτόρια Ζίσκοφ
|
|
|
15:00
-
|
Ντιναμό Δρέσδης
Κίκερς Στουτγάρδης
|
|
|
15:00
-
|
Κότμπους
Ουντερχάκινγκ
|
|
|
15:00
-
|
Χόλσταϊν Κίελ
Αρμίνια Μπίλεφελντ
|
|
|
15:00
-
|
Βέχεν
Τσέμνιτσερ
|
|
|
15:00
-
|
Άιντραχτ Μπραουνσβάιγκ II
VFB Όλντενμπουργκ
|
|
|
15:00
-
|
Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ
Γκοσλέρερ
|
|
|
15:00
-
|
Χόμπουργκ
Κόμπλεντζ
|
|
|
15:00
-
|
Φράιμπουργκ ΙΙ
Νέτινγκεν
|
|
|
15:00
-
|
Νεκάρελζ
Σααρμπρίκεν
|
|
|
15:00
-
|
Βορμάτια Βορμς
Βάλντχοφ Μανχάιμ
|
|
|
15:00
-
|
Μόναχο 1860 II
Σελινγκενπρότεν
|
|
|
15:00
-
|
Γκιόρι Έτο
Ντιοσγκιόρι
|
|
|
15:00
-
|
Νάξαρ Λάιονς
Πιέτα Χότσπερς
|
|
|
15:00
-
|
Γκβι
Φρέμαντ Αμαγκέρ
|
|
|
15:00
-
|
Σίντβεστ 05
Νάεστβεντ
|
|
|
15:00
-
|
Αστόρια Γουάλντορφ
Σβαιμπρούκεν
|
|
|
15:00
-
|
Έλβερσμπεργκ
ΚΣΒ Μπαουνατάλ
|
|
|
15:00
-
|
ΑΟ Τρίκαλα
Πύρασος
|
|
|
15:00
-
|
Μίντελφαρτ
Κόλντινγκ Μπόλντκλουμπ
|
|
|
15:00
145
|
Νιόρ
Νανσί
|
|
|
15:00
146
|
Πλατανιάς
ΠΑΣ Γιάννινα
|
|
|
15:00
147
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Ζενίτ
|
|
|
15:25
-
|
Αλ Μοτζέλ
Αλ Βατάνι
|
|
|
15:30
-
|
Βάρντε
Κιέλερουπ
|
|
|
15:30
-
|
Γκόα
Οντίσα
|
|
|
15:30
-
|
Μαρτίνα Φράνκα
Μέλφι
|
|
|
15:30
-
|
Γκαζ Μέταν Μέντιας
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ
|
|
|
15:30
-
|
Γκαμπεσιέν
Καϊρουανέζ
|
|
|
15:30
-
|
Βερόνα (Γ)
Ρόμα (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Μπέκα SC
Αλ Ανσάρ Βηρυτού
|
|
|
15:30
-
|
Ορομπίκα (Γ)
Κούνεο (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Ζακάρια (Γ)
Φιορεντίνα (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Αταλάντα (Γ)
Κόμο 2000 (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Πινκ Μπάρι (Γ)
Πορντενόνε (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Ετουάλ Μετλαούι
Εσπεράνς Σπ. Ζαρζίς
|
|
|
15:30
148
|
Άντερλεχτ
Λόκερεν
|
|
|
16:00
-
|
Σαούρα
Μπελουϊζντάντ
|
|
|
16:00
-
|
Σπορτίβο Ιταλιάνο
Κλαμπ Αλμάγκρο
|
|
|
16:00
-
|
ΡΝΚ Σπλιτ
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
|
|
16:00
-
|
Ντούκλα Πράγας
Μπουντεγιόβιτσε
|
|
|
16:00
-
|
Μπρονσόι
Φρεντερίτσια
|
|
|
16:00
-
|
Β 93 Κοπεγχάγη
Νίκομπινγκ
|
|
|
16:00
-
|
Φλόρα Ταλίν
Ταλίνα Κάλεβ
|
|
|
16:00
-
|
Λεβάντια Ταλίν ΙΙ
Κιβιόλι Τάμε ΟΤΟ
|
|
|
16:00
-
|
Ζολνόκι Μαβ
Σιόφοκ
|
|
|
16:00
-
|
Μάντοβα
Φεραλπισάλο
|
|
|
16:00
-
|
Πράτο
Φορλί
|
|
|
16:00
-
|
Κασερτάνα 1908
Ισολαβέρδε
|
|
|
16:00
-
|
Txάτ Ράς
Αλ Φαϊσάλι Αμμάν
|
|
|
16:00
-
|
Λινλιθγκόου Ρόουζ
Ρέιθ Ρόβερς
|
|
|
16:00
-
|
Χάλμια
Λούντς
|
|
|
16:00
-
|
Κρίστιανσταντ
Κβίντινγκ
|
|
|
16:00
-
|
Μοτάλα
Όσκαρσαμνς ΑΪΚ
|
|
|
16:00
-
|
Νόρμπι
Ούτσικτενς
|
|
|
16:00
-
|
Έργκριτε
Τρέλεμποργκ
|
|
|
16:00
-
|
Σκόβντε
Όντεβολντ
|
|
|
16:00
-
|
Λίσμπερν Ντιστίλερι
Ντέργκβιου
|
|
|
16:00
-
|
Μπάνμπριτζ Τάουν
Νιούινγκτον
|
|
|
16:00
-
|
Ντουντέλα
Μπανγκόρ
|
|
|
16:00
-
|
Ντολινγκστάουν
Κόουχ Γιουνάιτεντ
|
|
|
16:00
149
|
Νάπολι
Ρόμα
|
|
|
16:00
150
|
Αβελίνο
Κατάνια
|
|
|
16:00
151
|
Βίρτους Εντέλα
Βίρτους Λαντσιάνο
|
|
|
16:00
152
|
Κάρπι
Βιτσέντζα
|
|
|
16:00
153
|
Κροτόνε
Περούτζια
|
|
|
16:00
154
|
Λιβόρνο
Μπολόνια
|
|
|
16:00
155
|
Πεσκάρα
Σπέτσια
|
|
|
16:00
156
|
Προ Βερτσέλι
Μπάρι
|
|
|
16:00
157
|
Τερνάνα
Τσιταντέλα
|
|
|
16:00
158
|
Τραπάνι
Μπρέσια
|
|
|
16:00
159
|
Μπούρσασπορ
Σίβασπορ
|
|
|
16:30
-
|
Σαγκράντα Εσπεράνσα
GD Ιντερκλούμπε
|
|
|
16:30
-
|
Ιτιχάντ Κεμισέτ
Κασμ Μαρακές
|
|
|
16:30
-
|
Καρμάρθεν Τάουν
Μπανγκόρ Σίτι
|
|
|
16:30
-
|
Κόναχ Κουέι Νόμαντς
Πορτ Τάλμποτ
|
|
|
16:30
-
|
Ριλ
Μπάλα Τάουν
|
|
|
16:30
-
|
Ντεσπορτίβο Ουίλα
Προγκρέσο Ασοσιασάο
|
|
|
16:30
-
|
Κάμπουσκορπ
Πέτρο Λουάντα
|
|
|
16:30
-
|
Όνζε Μπράβος
Ρεκρεατίβο Ντα Κάαλα
|
|
|
16:30
-
|
Πριμέιρο Ντε Μάιο
Αβιασάο
|
|
|
16:30
-
|
Ρεκρεατίβο Ντο Λιμπόλο
Ουνιάο ντο Ουίγκι
|
|
|
16:30
-
|
Σπόρτινγκ Ντε Καμπίπντα
Μπενφίκα Ντε Λουάντα
|
|
|
16:30
-
|
Αλ Μαρκίγια
Λεκβίγια ΙΙ
|
|
|
16:30
-
|
Αλ Ραγιάν
Αλ Βάκρα ΙΙ
|
|
|
16:30
-
|
Ελ Ζάις II
Αλ Σαχάνια II
|
|
|
16:30
160
|
Αμβούργο
Μπάγερ Λεβερκούζεν
|
|
|
16:30
161
|
Αννόβερο
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
|
|
|
16:30
162
|
Μάιντζ
Βέρντερ Βρέμης
|
|
|
16:30
163
|
Στουτγκάρδη
Βόλφσμπουργκ
|
|
|
17:00
-
|
Ασμ Όραν
Ελ Χάρας
|
|
|
17:00
-
|
Ελ Εούλμα
USM Αλγέρι
|
|
|
17:00
-
|
USM Μπελ Αμπές
MC Οράν
|
|
|
17:00
-
|
Δόξα Κατωκοπιάς
Απόλλων Λεμεσού
|
|
|
17:00
-
|
Χάρας Ελ Χόντοντ
Σμούχα
|
|
|
17:00
-
|
Μπάροου
Γκίσλεϊ
|
|
|
17:00
-
|
Μπόστον Γιουν.
Φάιλντ
|
|
|
17:00
-
|
Μπράκλι Τάουν
Κόλβιν Μπέι
|
|
|
17:00
-
|
Μπράντφορντ Παρκ Άβενιου
Τάμγουορθ
|
|
|
17:00
-
|
Γκέινσμπορο Τρίνιτυ
Τσόρλι
|
|
|
17:00
-
|
Χάρογκεϊτ Τάουν
Στόκπορτ
|
|
|
17:00
-
|
Λέμινγκτον
Γουορτσέστερ
|
|
|
17:00
-
|
Λόβεστοφτ
Γκλόουσεστερ
|
|
|
17:00
-
|
Νορθ Φέριμπι Γιουνάιτεντ
Όξφορντ Σίτι
|
|
|
17:00
-
|
Σόλιχαλ Μουρς
Χάιντ
|
|
|
17:00
-
|
Στάλιμπριτζ Σέλτικ
Χέντνεσφορντ Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Μπεϊσινγκστόουκ
Τσέλμσφορντ Σίτι
|
|
|
17:00
-
|
Μπαθ Σίτι
Σεντ Άλμπανς
|
|
|
17:00
-
|
Μπίσοπς Στόρτφορντ
Χέμελ Χέμπστεντ
|
|
|
17:00
-
|
Κονκόρντ Ρέιντζερς
Γουέστον Σούπερ Μέιρ
|
|
|
17:00
-
|
Ίστμπουρν Μπόρο
Μπρόμλεϊ
|
|
|
17:00
-
|
Φάρνμπορο
Γκοσπόρτ Μπόρο
|
|
|
17:00
-
|
Στέινς Τάουν
Έμπσφλιτ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Γουίλντστόουν
Μεϊντενχέντ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Γουάιτχοκ
Χάβαντ & Γουοτερλούβιλ
|
|
|
17:00
-
|
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
Χαλάντας
|
|
|
17:00
-
|
Κάποσβαρ
Ζέγκεντ
|
|
|
17:00
-
|
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα
Μακάμπι Χάιφα
|
|
|
17:00
-
|
Ρενάτε
Νοβάρα
|
|
|
17:00
-
|
ΣΠΑΛ
Λα Κούιλα
|
|
|
17:00
-
|
Ντίφα Χασάνι
Ολιμπίκ Ντε Σάφι
|
|
|
17:00
-
|
Μπαλιναμάλαρντ Γιουν.
Πορταντάουν
|
|
|
17:00
-
|
Κολερέιν
Ινστιτιούτ
|
|
|
17:00
-
|
Κρουσέιντερς
Γουορενπόιντ Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Ντάνγκανον
Κλίφτονβιλ
|
|
|
17:00
-
|
Γκλέναβον
Λίνφιλντ
|
|
|
17:00
-
|
Γκλέντοραν
Μπαλιμένα Γιουν.
|
|
|
17:00
-
|
Μπράγκα Β
Σάντα Κλάρα
|
|
|
17:00
-
|
Αρμπρόουθ
Νερν Κάουντι
|
|
|
17:00
-
|
Έντινμπουργκ Σίτι
Μπρόρα Ρέιντζερς
|
|
|
17:00
-
|
Σπάρτανς
Κλάιντ
|
|
|
17:00
-
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο Β'
Σεστάο Ρίβερ
|
|
|
17:00
-
|
Βόρσκλα Πολτάβα
Μαριούπολ
|
|
|
17:00
-
|
Μογιόλα Παρκ
Κουίνς Γιουνιβέρσιτι
|
|
|
17:00
-
|
Ντουναουβάρος Πασέ
Πέκσι Μέτσεκ
|
|
|
17:00
-
|
Παγκανέζε
Μπαρλέτα
|
|
|
17:00
-
|
Μπάλικλερ Κόμρεϊντς
Ορμάγκ Σίτι
|
|
|
17:00
164
|
Άρσεναλ
Μπέρνλι
|
|
|
17:00
165
|
Έβερτον
Σουόνσι
|
|
|
17:00
166
|
Λέστερ
Γουέστ Μπρομ
|
|
|
17:00
167
|
Στόουκ
Γουέστ Χαμ
|
|
|
17:00
168
|
Τσέλσι
ΚΠΡ
|
|
|
17:00
169
|
Χαλ
Σαουθάμπτον
|
|
|
17:00
170
|
Γουίγκαν
Φούλαμ
|
|
|
17:00
171
|
Γουότφορντ
Μίλγουολ
|
|
|
17:00
172
|
Κάρντιφ
Λιντς
|
|
|
17:00
173
|
Μπλάκμπερν
Ρέντινγκ
|
|
|
17:00
174
|
Μπλάκπουλ
Ίπσουιτς
|
|
|
17:00
175
|
Μπρέντφορντ
Ντέρμπι
|
|
|
17:00
176
|
Ρόδεραμ
Μίντλεσμπρο
|
|
|
17:00
177
|
Τσάρλτον
Σέφιλντ Γουένσντεϊ
|
|
|
17:00
178
|
Χάντερσφιλντ
Νότιγχαμ Φόρεστ
|
|
|
17:00
179
|
Κόλτσεστερ
Πορτ Βέιλ
|
|
|
17:00
180
|
Κρόουλι Τάουν
Κρου
|
|
|
17:00
181
|
Λέιτον Όριεντ
Κόβεντρι
|
|
|
17:00
182
|
Μίλτον Κέινς Ντονς
Σουίντον Τάουν
|
|
|
17:00
183
|
Μπράντφορντ
Ντονκάστερ
|
|
|
17:00
184
|
Μπρίστολ Σίτι
Όλνταμ
|
|
|
17:00
185
|
Νοτς Κάουντι
Γουόλσολ
|
|
|
17:00
186
|
Πιτέρμπορο
Σκάνθορπ
|
|
|
17:00
187
|
Ρότσντεϊλ
Πρέστον
|
|
|
17:00
188
|
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Μπάρνσλεϊ
|
|
|
17:00
189
|
Τσέστερφιλντ
Γιόβιλ Τάουν
|
|
|
17:00
190
|
Φλίτγουντ Τάουν
Τζίλιγχαμ
|
|
|
17:00
191
|
Έξετερ
Λούτον
|
|
|
17:00
192
|
Μάνσφιλντ
Σάουθεντ
|
|
|
17:00
193
|
Μπέρι
Κέμπριτζ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
194
|
Μπέρτον
Πλίμουθ
|
|
|
17:00
195
|
Νορθάμπτον
Γουίμπλεντον
|
|
|
17:00
196
|
Ντάγκεναμ & Ρεντ
Σριούσμπερι
|
|
|
17:00
197
|
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
Γουίκομ
|
|
|
17:00
198
|
Πόρτσμουθ
Καρλάιλ
|
|
|
17:00
199
|
Τρανμίρ
Στίβενεϊτζ
|
|
|
17:00
206
|
Τσέλτεναμ
Γιορκ
|
|
|
17:00
207
|
Χάρτλπουλ
Νιούπορτ Κάουντι
|
|
|
17:00
208
|
Αούστρια Βιέννης
Στουρμ Γκρατς
|
|
|
17:00
209
|
Γκρίμσμπι Τάουν
Ντάρτφορντ
|
|
|
17:00
210
|
Γουέλινγκ Γιουνάιτεντ
Μπαρνέτ
|
|
|
17:00
211
|
Ίστλιχ
Τσέστερ
|
|
|
17:00
212
|
Κιντερμίνστερ
Τορκί
|
|
|
17:00
213
|
Μπρέιντρι
Γουόκινγκ
|
|
|
17:00
214
|
Νάνιτον
Μάκλσφιλντ Τάουν
|
|
|
17:00
215
|
Όλντερσοτ Τάουν
Γκέιτσχεντ
|
|
|
17:00
216
|
Όλτρινχαμ
Άλφρετον Τάουν
|
|
|
17:00
217
|
Ρέξαμ
Χάλιφαξ
|
|
|
17:00
218
|
Σάουθπορτ
Ντόβερ
|
|
|
17:00
219
|
Τέλφορντ
Μπρίστολ Ρόβερς
|
|
|
17:00
220
|
Φόρεστ Γκριν
Λίνκολν Σίτι
|
|
|
17:00
221
|
Γρανάδα
Ρεάλ Μαδρίτης
|
|
|
17:00
222
|
Μαγιόρκα
Λούγκο
|
|
|
17:00
223
|
Κιλμάρνοκ
Νταντί
|
|
|
17:00
224
|
Νταντί Γιουνάιτεντ
Σεντ Μίρεν
|
|
|
17:00
225
|
Σέλτικ
Ινβερνές
|
|
|
17:00
226
|
Χάμιλτον
Πάρτικ Θιστλ
|
|
|
17:00
227
|
Ανάν Αθλέτικ
Λίβινγκστον
|
|
|
17:00
228
|
ΕΪΡ Γιουνάιτεντ
Αλόα Αθλέτικ
|
|
|
17:00
229
|
Ιστ Φάιφ
Μπέργουικ
|
|
|
17:00
230
|
Κουίνς Παρκ
Άλμπιον Ρόβερς
|
|
|
17:00
231
|
Μόρτον
Ερντριόνιανς
|
|
|
17:00
232
|
Νταμπάρτον
Ρέιντζερς
|
|
|
17:00
233
|
Πίτερχεντ
Στρανράερ
|
|
|
17:00
234
|
Στενχάουσμιουρ
Μπρέχιν
|
|
|
17:00
235
|
Φόρφαρ
Κάουντενμπιθ
|
|
|
17:00
236
|
Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε
Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα
|
|
|
17:15
-
|
Μπαλζάν
Βαλέτα
|
|
|
17:15
237
|
Βέροια
Πανιώνιος
|
|
|
17:25
-
|
Αλ Ουέχντα Μέκκα
Αλ Ριάντ
|
|
|
17:30
-
|
Ζρίνσκι Μόσταρ
Τσέλικ Ζένιτσα
|
|
|
17:30
-
|
Ντουνάισκα Στρέντα
Σένιτσα
|
|
|
17:30
-
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
Σλάβια Σόφιας
|
|
|
17:30
-
|
Σαν Σιμόν
Αγιακούτσο
|
|
|
17:30
238
|
Ντεν Μπος
Τοπ Ος
|
|
|
18:00
-
|
Μπάνικ Οστράβα
Χράντετς Κράλοβε
|
|
|
18:00
-
|
Ζμπροϊόφσκα Μπρνο
Σλοβάτσκο
|
|
|
18:00
-
|
Σλάβια Πράγας
Πρίμπραμ
|
|
|
18:00
-
|
Τέπλιτσε
Ζιχλάβα
|
|
|
18:00
-
|
Χάποελ Χάιφα
Χάποελ Μπνέι Σαχνίν
|
|
|
18:00
-
|
Προ Πατρία
Μπασάνο
|
|
|
18:00
-
|
Τεράμο
Προ Πιατσένζα
|
|
|
18:00
-
|
Γιούβε Στάμπια
Λούπα Ρόμα
|
|
|
18:00
-
|
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
Μποτοσάνι
|
|
|
18:00
-
|
Μπόρατς Τσακάκ
Ναπρέντακ
|
|
|
18:00
-
|
Τσουκαρίτσκι
Μλάντοστ Λουτσάνι
|
|
|
18:00
-
|
Σπάρτακ Μιγιάβα
Ζλάτε Μοράφτσε
|
|
|
18:00
-
|
Αμορεμπιέτα
Ρεάλ Ουνιόν
|
|
|
18:00
-
|
Μαρίτιμο Β'
Κοβίλια
|
|
|
18:00
239
|
Λοριάν
Παρί Σεν Ζερμέν
|
|
|
18:00
240
|
Βεστσάελαντ
Έσμπιεργκ
|
|
|
18:00
241
|
Πεναφιέλ
Εστορίλ
|
|
|
18:05
-
|
Ουρκουίθα
Βίγια Σαν Κάρλος
|
|
|
18:30
-
|
Ασντόντ
Χάποελ Ραανάνα
|
|
|
18:30
-
|
Ελαζίγκσπορ
Άδανα Ντεμίρσπορ
|
|
|
18:30
-
|
Ελ Νασιονάλ
Ολμέντο
|
|
|
18:45
-
|
Σαφχάουζεν
Λε Μοντ
|
|
|
18:45
-
|
Βίντερτουρ
Λουγκάνο
|
|
|
18:45
-
|
Κομερσιάντες Ούνιδος
Αλφόνσο Ουγκάρντε Πούνο
|
|
|
18:45
-
|
Αλ Αχλί Ντόχα ΙΙ
Αλ Σαϊλία II
|
|
|
18:45
-
|
Αλ Κχόρ II
Ουμ Σαλάλ II
|
|
|
18:45
242
|
Ζυρίχη
Λουκέρνη
|
|
|
19:00
-
|
Ατλέτικο Τεμπερλέι
Ατλέτικο Τουκουμάν
|
|
|
19:00
-
|
Οπάβα
Ζλιν
|
|
|
19:00
-
|
Ινφονέτ Ταλίν
Νάρβα Τρανς
|
|
|
19:00
-
|
Τσαμπάμπ Κάσμπα Τάντλα
Ράσινγκ Καζαμπλάνκα
|
|
|
19:00
-
|
Λιόα
Κονκουένσε
|
|
|
19:00
-
|
Ιτιχάντ Τάνγκερ
Ράζα Μπένι Μελάλ
|
|
|
19:00
-
|
Τεμάρα
Ολιμπίκ Ντίτσιρα
|
|
|
19:00
-
|
Βιντάντ Φες
Βιντάντ Τεμάρα
|
|
|
19:00
-
|
ΜΟ Μπετζάια
Άρμπα
|
|
|
19:00
-
|
Λόμπαρντ Πάπα
Ντεμπρετσένι
|
|
|
19:00
-
|
ΑΣ Σάλε
Ουνιόν Αιτ Μελούλ
|
|
|
19:00
-
|
Σάμπαμπ Ουάρα
Μασσίρα
|
|
|
19:00
-
|
Μουλούντια Ούζντα
Ουνιόν Μοχαμέντια
|
|
|
19:00
-
|
Γιουσούφια Μπερετσίντ
Κοντμ Μέκνες
|
|
|
19:00
243
|
Σταντάρ Λιέγης
Μαλίν
|
|
|
19:00
244
|
Ατλέτικο Μαδρίτης
Κόρδοβα
|
|
|
19:00
245
|
Αλαβές
Αλκορκόν
|
|
|
19:00
246
|
Μπαρτσελόνα Β
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
|
|
19:00
247
|
Έμπολι
Γιουβέντους
|
|
|
19:00
248
|
Εθνικός Άχνας
ΑΠΟΕΛ
|
|
|
19:00
249
|
Ακισασπόρ
Τραμπζονσπόρ
|
|
|
19:15
250
|
Μπόρνμουθ
Μπράιτον
|
|
|
19:15
251
|
Μπανταλόνα Φουτούρ
Σανταντέρ
|
|
|
19:30
-
|
Χάποελ Άκο
Χάποελ Μπερ Σεβά
|
|
|
19:30
-
|
Μέταλουργκ Ζαπορίζια
Τσερνομόρετς Οδησσού
|
|
|
19:30
-
|
Αλ Χιλάλ Ριάντ
Γουέστερν Σίδνεϊ Γουόντερερς
|
|
|
19:30
252
|
Βίνερ Νέουσταντ
Γκρόντιγκ
|
|
|
19:30
253
|
Ριντ
Βολφσμπέργκερ
|
|
|
19:30
254
|
Σάλτσμπουργκ
Αντμίρα Βάκερ
|
|
|
19:30
255
|
Μπάγερν Μονάχου
Ντόρτμουντ
|
|
|
19:30
256
|
Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός
|
|
|
19:30
257
|
Άγιαξ
Ντόρντρεχτ
|
|
|
19:45
-
|
Κούσκο
Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες
|
|
|
19:45
-
|
Μακαρά
Ντεπορτίβο Αζόγκες
|
|
|
20:00
-
|
Ουρακάν
Σπορτίβο Μπελγκράνο
|
|
|
20:00
-
|
Σλάβεν Μπελούπο
Ριέκα
|
|
|
20:00
-
|
Λόμπος BUAP
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
|
|
|
20:00
-
|
Νόβι Παζάρ
Ραντνίτσκι Νις
|
|
|
20:00
-
|
Ρεάλ Μαδρίτης Καστίγια
Ράγιο Βαγιεκάνο Β
|
|
|
20:00
258
|
Βιτόρια Γκιμαράες
Σπόρτινγκ Λισαβόνας
|
|
|
20:15
-
|
Σετίφ
Βίτα Κλαμπ
|
|
|
20:20
259
|
Πόντε Πρέτα
Σαμπάιο Κορέα
|
|
|
20:30
-
|
Μπράουν ντε Αντρόγκε
Κλουμπ Ατλέτικο Φένιξ
|
|
|
20:30
-
|
Κομουνικασιόνες
Ντεπορτίβο Αρμένιο
|
|
|
20:30
-
|
Ντεπορτίβο Εσπανιόλ
Κλαμπ Ατλέτικο Ατλάντα
|
|
|
20:30
-
|
Ντεσσέλ
Λόμελ
|
|
|
20:30
-
|
Μάντα
Ντεπορτίβο Κουένκα
|
|
|
20:30
-
|
Ρεάλ Βιτσέντζα
Κρεμονέζε
|
|
|
20:30
-
|
Πίζα
Σαν Μαρίνο Κάλσιο
|
|
|
20:30
-
|
Άστρα Γκιούργκιου
Τσεαχλάουλ Πιάτρα Νέαμτς
|
|
|
20:30
260
|
Παλεστίνο
Αντοφαγκάστα
|
|
|
20:45
261
|
Τβέντε
Χέρενφεν
|
|
|
20:45
262
|
Φέγενορντ
Τσβόλε
|
|
|
20:45
263
|
Βάαλβαϊκ
Άλμερε Σίτι
|
|
|
20:45
264
|
Ντε Γκράαφτσαπ
Χέλμοντ Σπορ
|
|
|
21:00
-
|
Νουέβα Σικάγο
Σαν Μάρτιν ΣΧ
|
|
|
21:00
-
|
Έουπεν
Ρόζελαρ
|
|
|
21:00
-
|
Σιντ Τρούιντεν
Χέιστ
|
|
|
21:00
-
|
Γουάιτ Σταρ
Πάτρο Εϊσντέν Μαασμέχελεν
|
|
|
21:00
-
|
Δε Στρόνγκεστ
Ρεάλ Ποτόσι
|
|
|
21:00
-
|
Παϊσαντού
Μότζι Μίριμ
|
|
|
21:00
-
|
Φερεντσβάρος
Πακς
|
|
|
21:00
-
|
Μαχρίμπ Τετουάν
Κενίτρα
|
|
|
21:00
-
|
Μπιλμπάο (Γ)
Σάντα Τερέσα (Γ)
|
|
|
21:00
-
|
Τούμπιζε
Βόλουβε Ζάβεντεμ
|
|
|
21:00
-
|
Ουνιβερσιτάριο Πάντο
Σπόρτ Μπόις Γουάρνες
|
|
|
21:00
265
|
ΣΚ Μπέβερεν
Οστάνδη
|
|
|
21:00
266
|
Σερκλ Μπριζ
Κόρτραϊκ
|
|
|
21:00
268
|
Γκινγκάμπ
Μπαστιά
|
|
|
21:00
269
|
Λιλ
Σεντ Ετιέν
|
|
|
21:00
270
|
Μετς
Καέν
|
|
|
21:00
271
|
Μονπελιέ
Εβιάν
|
|
|
21:00
272
|
Νις
Λυών
|
|
|
21:00
273
|
Βασιλεία
Γκρασχόπερς
|
|
|
21:00
274
|
Μπαρτσελόνα
Θέλτα
|
|
|
21:00
275
|
Λας Πάλμας
Αλμπαθέτε
|
|
|
21:00
276
|
Σαμπαντέλ
Μιράντες
|
|
|
21:15
-
|
Βικτόρια Πλζεν
Σπάρτα Πράγας
|
|
|
21:15
277
|
Γοδόι Κρουζ
Μπελγράνο
|
|
|
21:20
-
|
Ικάσα
Ναούτικο
|
|
|
21:20
267
|
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
Αμέρικα Νατάλ
|
|
|
21:20
278
|
ABC Νατάλ
Αμέρικα Μινέιρο
|
|
|
21:30
-
|
Σαρμιέντο Χουνίν
Πατρονάτο
|
|
|
21:30
-
|
Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ
Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ
|
|
|
21:30
-
|
Σουντ Αμέρικα
Ελ Τάνκε Σίσλεϊ
|
|
|
21:30
-
|
Γκραν Βαλένθια
Τσίκο Ντε Γκουιάνα
|
|
|
21:30
-
|
Χόρχε Βίλστερμαν
Ατλέτικο Μπερμέχο
|
|
|
21:30
-
|
Εστουντιάντες Καρ.
Αροσέρος Καλαμπόζο
|
|
|
21:45
279
|
Πάρμα
Ίντερ
|
|
|
21:45
280
|
Αϊντχόφεν
Ντεν Χάαγκ
|
|
|
21:50
-
|
Λυών (Γ)
Παρί Σεν Ζερμέν (Γ)
|
|
|
22:00
-
|
Ρούνα
Λίγκα Ντε Λόχα
|
|
|
22:00
-
|
Πασακουίνα
Ισίντρο Μεταπάν
|
|
|
22:00
-
|
Ουνιβ. Σαν Μάρτιν
Μελγκάρ
|
|
|
22:00
-
|
Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ
Νασιονάλ Μοντεβιδέο
|
|
|
22:00
-
|
Μουνισιπάλ Κανάρ
Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο
|
|
|
22:00
-
|
Ατλέτικο Μινέρο
Αλιάνσα Ουνιβερσιδάδ
|
|
|
22:00
281
|
Κολόμπους Κρου
Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον
|
|
|
22:15
-
|
Ριονέγκρο Αγκουίλας
Ντεπορτίβο Πάστο
|
|
|
22:15
282
|
Πόρτο
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
|
|
22:30
-
|
Γουαδαλούπε
Λιμόν
|
|
|
22:30
-
|
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα
Ατλέτικο Βενεζουέλας
|
|
|
22:30
-
|
Γκουαγιακίλ Σίτι
Ντεπορτίβο Εσπόλι
|
|
|
22:30
-
|
Ντεπορτίβο Κουπσόλ
Χοσέ Γκάλβεζ
|
|
|
22:30
-
|
Βάλτερ Ορμένο
Ουνιόν Ουαράλ
|
|
|
22:30
-
|
Σαμόρα Β'
Ούνιον Ατλ. Φάλκον
|
|
|
23:00
-
|
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε
|
|
|
23:00
-
|
Ρέιντζερς Ντε Τάλκα
Σαντιάγκο Μόρνινγκ
|
|
|
23:00
-
|
LDU Πορτοβιέγο
Ντελφίν
|
|
|
23:00
-
|
UT Κοτοπάξι
Ιμπαμπούρα
|
|
|
23:00
283
|
Χιμνάσια Λα Πλάτα
Ρασίνγκ Κλουμπ
|
|
|
23:00
284
|
Ρεάλ Σοσιεδάδ
Μάλαγα
|
|
|
23:00
285
|
Ουατσιπάτο
Κομπρελόα
|
|
|
23:30
286
|
Κίλμες
Βελέζ Σάρσφιλντ
|
|
|
23:30
287
|
Γκοϊάς
Φλουμινένσε
|
|
|
23:30
288
|
Γκρέμιο
Βιτόρια Μπαΐα
|
|
|
00:00
-
|
Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε
Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ
|
|
|
00:05
-
|
Ακασούσο
Λος Άντες
|
|
|
00:30
-
|
Ντεπορτίβο Κάλι
Ενβιγκάδο
|
|
|
00:30
-
|
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
Λα Εκιδάδ
|
|
|
01:00
289
|
Κορίνθιανς
Κοριτίμπα
|
|
|
01:00
290
|
Μπόα Εσπόρτε
Σεάρα
|
|
|
01:00
291
|
Κλαμπ Αμέρικα
Γουαδαλαχάρα Τσίβας
|
|
|
01:00
292
|
Πουέμπλα
Πατσούκα
|
|
|
01:15
-
|
Χουάν Άουριτς
UΤC Καχαμάρκα
|
|
|
01:30
-
|
Φορτ Λότερντειλ Στράικερς
Οταβα Φιούρι
|
|
|
01:30
-
|
Νορθ Καρολάινα
Μινεσότα Γιουνάιτεντ
|
|
|
01:30
-
|
Τάμπα Μπέι Ρόντις
Ίντι Ελέβεν
|
|
|
01:30
293
|
Μπαρνετσέα
Ουνιόν Εσπανιόλα
|
|
|
01:45
294
|
Ροζάριο Σέντραλ
Ατλέτικο Ραφαέλα
|
|
|
02:00
-
|
Κάπιταλ (Γ)
Νόρθερν (Γ)
|
|
|
02:00
295
|
Ρεάλ Σολτ Λέικ
Λος Άντζελες Γκάλαξι
|
|
|
02:30
-
|
Σαν Αντόνιο Σκόρπιονς
Νιου Γιόρκ Κόσμος
|
|
|
02:45
-
|
Φορταλέζα CEIF
Ατλέτικο Νασιονάλ
|
|
|
03:00
-
|
Φας
Αγκουίλα
|
|
|
03:00
-
|
Ατλάντε
Νεκάξα
|
|
|
03:00
-
|
Όκλαντ Σίτι
Χοκς Μπέι Γιουν
|
|
|
03:00
296
|
Τίγκρες
Κερέταρο
|
|
|
03:00
297
|
Σαν Μάρκος ντε Αρίκα
Ουν. Κονσεπσιόν
|
|
|
03:30
-
|
Σεζάρ Βαγιέχο
Λος Καϊμάνες
|
|
|
04:00
-
|
Λεόν
Άτλας
|
|
|
04:00
-
|
Τιμ Ουέλινγκτον
Ουέλινγκτον Φοίνιξ Β'
|
|
|
04:00
-
|
Πετάπα
Αλκόνες
|
|
|
04:06
298
|
Λεόν
Άτλας
|
|
|
05:00
299
|
Λεόνες Νέγκρος
Σάντος Λαγκούνα
|
|
|
05:00
300
|
Τζαγκουάρες Τσιάπας
Κρουζ Αζούλ
|
|
|