Forum / Συζητήσεις

Επιλογή κατηγορίας » Γενική Συζήτηση » PIOS PSIFIZEI OTI EIMAI BASTARDOS ADERFI
29/05/2014 01:02
EIMAI GAY POUSTIS BASTARDOS KOBLEKSIKOS VGALTE OLO TO AXTI SAS SE AFTO TO FORUM ME GAMATE OLOI EIMAI I POUTANA TOU SITE....PIPOSA TON ADMINE GIA NA GINW MELOS NA FADASTITE.....MIRALLAS EINAI O GAMIAS MOU GAMAEI KALA KAI EMENA KAI TIN MANOULA MOU....TRWME KALO POUTSO........EIMAI POUTANA TI NA KANOUME ME GAMAEI OLO TO SITE.......ALLA ETSI EINAI I ZWI PREPEI NA EXEI KAI POUTANES.....PAW STIN PIATSA TA LEME PSIFISTE OSOI SUMFWNITE MANARIAAAAAAA <33333333333333333333

29/05/2014 01:40
Klaiwwwwwwwww...ftanei pia...thelw amesh apanthsh apo proedro...alestos=fragka etsi ki alliws...prosoxh stis apomimhseis...

29/05/2014 02:01
Eχεις υψηλης ποιοτητας χιουμορ εσυ redgu για αυτο κλαις..Ποιηση ,κουλτουρα,φανταζομαι εκτος απο κορυφαιος παικτης στοιχηματος εισαι και εσυ τεραστιος γκομενος..με εχεις εκπληξει με τις αρετες σου, και τα πολυποικιλα ταλεντα σου!!!Υποκλινομαι λοιπον στον redbull eee redgu redgu τον γαρο στο χερι και ....δινει φτεραααααα!!!!Κοψε τα γαρα redbull γιατι οταν θα προσγειωθεις ,εκεινη η μερα θα ειναι σκληρη....Τους ατιμους χιουμορ!!υψηλη ποιοτητα τι να πω εγω??,το αφηνω στον αλεστο.........

29/05/2014 04:07
Malakes ton gamaw alla gia na MATHENETE OTI O ALESTOS DENN EINAI TIPOTA BROSTA SE EMENA EINAI DIKO M TO ACC K THA FAEI KIALLO POUTSO EAN DEN SIMFILIOTHEI

29/05/2014 04:28
Για πιο λόγο να βγάλουμε άχτι?Δεν καταλαβαίνω σε τι αναφέρεσαι και τι σε προβληματίζει .Ο μιραλάς σε γαμάει? Μπράβο ,αν γουστάρεις,αλλά σκέψου και συ και ο τυρόπιτας ότι αν κάποιοι σε έχουν άχτι μήπως έχεις ευθύνη????.Μιραλάς σωστή απάντηση σε μαλακία σχόλιο.Αλέστο,εγω επειδή σε λίγο καιρό αποχωρώ οριστικά γιατί δεν αντέχω άλλο,μία συμβουλή.Οταν προκαλείς θα δέχεσαι και τις επικρίσεις.Και κάτι τελεθταίο.Οταν μπαίνεις στο τσατ και η πρωτη κουβέντα σου είναι βρισίδι σε όλους,τότε καλά να πάθεις απο τις απαντήσεις που παίρνεις,οπως αυτη του μιραλάς.Χωρίς κακία ,αλλά με προβληματισμό,για τις "κόντρες" κάποιων πισω απο το pc.

29/05/2014 04:32
teo file eisai sostos poli....egw dn zw mesa apo to pc alla opos thimase kai esu poli kala kai poloi alloi den maresoun aftoi pou xalane to site....etsi ginome kakos epikritikos kai prospathw na tous kseftilisw me enan tropo oste na min ksanaboun...opos alloste ekana kai me ton xastouki kai simorfothike...opote kata tin gnwmi mou einai sosto afto pou kanw kai elpizw merikoi na to katalavoun....aftos einai o skopos mou

29/05/2014 04:46
Μιραλάς δεν ειπα για σένα,αλλά για τα παιδάκια που μόνη χαρά τους ειναι να στενοχωριούνται οι άλλοι.Εσύ καμμία σχέση.Βλέπω όμως με λύπη μου να βρίζονται και να μαλώνουν για το ποιός ειναι πιο μάγκας ,ποιός εχει φράγκα,ποιος ειναι κουβάς και στην αρχη στενοχωριόμουνα.Τωρα απλά εχω εκνευριστεί και για αυτό πρωτολέω ότι σε λίγο θα αποχωρήσω οριστικά απο το τσατ για να μην χαλιέμαι.Εξάλλου στα 48 μου μπήκα στο τσατ για να ξεφύγω απο τα δικά μου προβλήματα και οχι να αποκτήσω και άλλα .Απλά συμβούλεψα τον Αλέστο να μην κάνει αυτά που του γυρνάνε μπούμεραγκ.Αν θέλει ας καταλάβει.Αλλιως με το να γράφει ειμαι αδερφή ,μπάσταρδος,εστω και με πικρία μόνο εις βάρος του είναι είναι.Προσωπική μου γνώμη,η οποία δεν αλλάζει

29/05/2014 09:18
xaxaxaxxaxaaaaaaaxaxaxaxaxaxaxaaxxaxaxaxaxxaxaxa

29/05/2014 09:51
Ρε συ teowoolf Υπάρχουν site που μπορεις να surfareis παντά με μετρο και να ξεφύγεις προσωρινά απο τα οποια προβλήματα...Το θέμα ειναι τι επιλογή site κανεις...Οταν κανεις εισοδο σε ενα site με μεσο ορο ηλικιας χρηστων 17 ετη,ειναι λογικό να εκνευριστείς και να χαλαστείς!!Και ο χαβαλες ειναι οτι δεν υπάρχει δικαιολογία για κάποιον σοβραό ανθρωπο να παραμενεί σε αυτό το site διαδικτυομένος για περισσοτερο απο ένα χρονο (πολυ έβαλα) εκτός αν κάνει τον χαβαλέ του (που ομολογουμένος προσφέρεται) ή να χρησημοποιει το site για τα θετικά του που δεν είναι και λίγα αλλωστε και ένα απο τα κυριότερα οτι σου δίνει την δυνατότητα να κρατας στατιστικη σε ματς που παίζεις στο διαδικτυο...Δυνατότητα που δεν υφισταται απο οσο γνωριζω σε κανενα Ελληνικο στοιχηματικο site ,ούτε ακόμα σε καμία στοιχηματικη διαδικτυακή εταιρια spoortbook αλλά και ανταλακτηρίου...Συμπέρασματικα εαν δεν κάνεις χρήση κάποιος σοβαρός ανθρωπος δύο απο τα προανάφερομενα ''θετικά'' αυτόυ του ιστότοπου τότε δεν υπάρχει απολύτως κανένας σοβαρός λόγος να δικτυώνεται εδώ μέσα,οχι μονό στο τσατ αλλα γενικα να δικτυόνεται εδω μεσα....Το πρόβλημα τελικά ισώς να το έχουμε ορισμένοι που ενώ διακρινουμε ολοφάνερα ότι έχουμε να κανουμε με μεσο όρο ηλικίας χρηστων που θα μπορούσανε να είναι παιδία μας....Οπότε αποφασίζεις τι θές απο ένα site που σπαταλάς καποιές ώρες της ζωης σου και αν επιλέξεις να παραμείνεις συστηματικά δικτυομένος στο agones.gr,και αν τυχόν είσαι και λίγο ευσηνείδητος αναγκάζεσαι να εκτέλεις και χρέη παιδαγωγου!!!

29/05/2014 10:18
Teo o redgu dinei fteraaaaaaaa...haterssss pou phdiountai gia mish turopita eimai edw mwra mou...opoios thelei rantevou thanatou inbox 24/7...ta upoloipa einai mono logia...klapse twra... :(

29/05/2014 10:33
Φιλε redgu μου θυμιζεις ενα φιλαρακι μου που ειναι φυλακη...Του αρεσε και εκεινου ή μαλον υποδυόταν οτι του άρεσε η ποίηση η λογοτεχνία και η κουλτουρα και ήταν και εκεινος ως προς συμπτώσεως προγραμματιστής οπώς εσυ,γνωστος στην linuχ Κοινοτητα,εκανε χρηση assembly με αρχαιοΕλληνικη αριθμολεξια θεωρηται αν γνωριζεις ενας απο τους κορυφαιους στον κοσμο...Ο μάγκιτης πως την πατησε? γιατι δεν με άκουγε και εκείνος ποτέ!!Μπηκε μία μέρα και χάκαρε ενα λογαριασμό ενός τυπου,χωρις να γνωριζει οτι ο αυτος ο λογαριασμος email ανηκε σε αστυνομικο της αντιτρομοκρατικης!!!Και τώρα εδώ και χρονια φυλακισμενος με εφεσεις και κοντρα εφέσεις και ματαπαλι μεχρι Αρειο Παγο, προσπαθει να αποδειξει οτι δεν είναι ελεφαντας!!!Καλο παιδι και αυτος οπως εσυ αλλωστε,αλλά τον έφαγε η περιέργεια...Προσεχε λοιπον την περιεργεια σου αδελφε μου redgu,τελικο ηθικο διδαγμα σημερινο....

29/05/2014 10:53
Διοτι είναι χρέος μας να διαπαιδαγωγουμε και να σωφρονιζουμέ την επιπόλαιη νεολαία!!!Ακτιβιστης της παιδαγωγικης τεινω να γινω όπως βλεπείς φιλτάτε teowoolf,βλεπείς ενα απλό παράδειγμα με τον εκλεκτό φιλό redbull ποιητή και hooligoon/halygaly?? πως τους λενε αυτούς με τα ραντεβου θανάτου!!!Φανερά επηρρεάσμενος απο ποίηση Ελυτή οπώς διακρίνεις στο χρονολόγιο του redgu ,συνδυαζόμενο με επίγευση επιρροής Προσωκρατικού Εμπεδοκλή ποιητή....είναι δυο βασικές κατηγορίες λογοτεχνών και ποιητών που διδκτυόνονται στο agones.gr ειναι οι GOODNIGHTERS ΚΑΙ ΟΙ ΜIRODIANS ποιητες!!!Συγχρονές προοδευτικές τάσεις εναλακτικής ποιήσης...redgU γνωστός εναλλακτικός ποιητής λογοτεχνής της κατηγορίας MIRODIANS!!!

29/05/2014 10:55
ΕΠΑΙΞΗΓΗΣΗ: MIRODIANS ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΜΥΡΩΔΙΑΔΕΣ

GOODNIGHTERS ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑΚΗΔΕΣ......

29/05/2014 11:24
Klaps... :(

29/05/2014 11:49
MIRALLA PAIDI MOU TWRA THES APANTISH??? ME LIGA LOGIA MOU EKLASES TA ARXIDIA MALAKA MONOS SOU XEFTILISEZE, EMENA DIAFIMISH TSAMPA MOU KANEIS! CACACACCACACACACCACA PLITS PLITS PLITS PARE KATOURO MALAKA.. ALESTOS=FRAGA

29/05/2014 11:49
ESENA MALAKA TEO SE EIXA GIA XIPNIO, MILAS STON ALESTO XWRIS NA EXW GRAPSEI AKOMA, TWRA EGRAPSE O ORIGINAL ALESTOS,,,, HELLO I GH GYRIZEI

29/05/2014 11:51
KAI MONO POU KATHESTE KAI FTIAXNETE FAKE ALESTOUS FENETE POIOS EINAI O GAMIAS SAS,....

29/05/2014 12:51
τυρόπιτας.Ειμαι μέσα σε αυτο το σάιτ 1,5 χρόνια .μπήκα για να ξεχαστώ,οπως προανέφερα και να συζητήσω για θέματα στοιχήματος.Τον πρωτο καιρό ολα ηταν μια χαρά και περνούσα ωρες και ωρες βλέποντας ,και μαθαίνοντας,Τετραδιο με προνβλέψεις,στατιστικά κ.λ.π Με τον καιρό πλησίασα δειλα-δειλά κάποα άτομα που μου κίνησαν το ενδιαφέρονγια την ποιότητα και την αψογη συμπερυφορά τους.Το πρωτο άτομο ηταν ο redgu, ο οποίος χωρίς να με γνωρίζει με βοήθησε ,με τρόπο που με συγκίνησε.Κατόπιν γνώρισα και άλλους πάντa πίσω απο ένα pc ,που και αυτοί μου φέρθηκαν άψογα,οπως ο Κωστης 21 αεκ.Ηλικιες δεν ρωτησα γιατί εχω δει 17 χρονα να συμπεριφέρονται σαν ώριμα άτομα και 40ηδες να αυτοεξευτελίζονται.Απλά η ηλικία δεν κάνει το άτομο,άλλοι παράγοντες τον κάνουν.Μέχρι πριν 1 μηνα δεν ειχα κάνει μπαν σε κανέναν.Οταν όμως αρχισε μία επίθεση σε μένα στο τσατ ή μεσω μυνημάτων,αποφάσισα να αποκλείσω κάποιους χρήστες.Ειμαι δυστυχως και νευρικό άτομο,μεγα ελλάτωμα,οπότε τους αγνόησα.Δυστυχως,όμως συνεχίστηκε το ίδιο απο άτομα διαφόρων ηλικιών και δεν μιλάω για τον αλέστο ,μόνο,αλλά για πολλούς.

29/05/2014 13:05
Συνέχεια...Και αυτό όμως δεν με έκανε να θέλω να φύγω απο το τσατ.η επσιδιξιομανία,ο ξευτελισμός κάποιων,το κομπλεξ ανωτερότητας-κατωτερότητας κάποιων,με εκνευρισεΚαι δεν ειναι 17χρονα παιδιάΕξάλλου 17 ημουν και γω ,κάποτε.Και σε ένα σάιτ σαν και αυτό δεν θεωρώ χρεος μου τη διαπεδαγώγηση κάποιων ατόμων με ψυχολογικά .Εγω έχω περισότερα.Δεν θα δεχτω όμως την άδικη επίθεση σε 2-3 άτομα που μιλάμε στο τηλέφωνο,εχουμε ανταλλάξει προσωπικά μυστικά και έχουμε δεθει.Δεν μπορει κανεις να κατηγορήσει τον redgu,τον Κ¨ωστα 21 αεκή τον πουγιόλ για παράδειγμα.Για ναφτάσει ο redgu σε σημείο αγανάκτησης,σίγουρα έχει δίκαι.Οταν σου βρίζουν τη μάνα π.χ ,οταν σε κατηγορούν γιατί λες καληνύχτα σε κάποιον ,τότε ο ενάγων,γίνεται εναγωμενος.Και επειδή με τα συγκεκριμένα παιδια που ουτε ρωτησα την ηλικία τους δεν θα χαθω αποχωρω σε λίγο καιρό γιατί βαρέθηκα τα μίζερα,κακεντρεχή,απαξιωμένα απο τη ζωή άτομα.Κοινώς να πάνε κάποιοι να γ@@νε.Εχω σοβαρότερα θέματα απο το ποιος ειναι top user η πιο λεφτας,στα λογια,απο τον άλλο.Κρίμα πάντως γιατι 10 άτομα χαλάνε μία καλή παρέα 2.000 ατόμων που ενδιαφέρονται για να μάθουν και οχι να υφίστνται σε ειρωνικά σχόλια απο τον κάθε κομπλεξικο,μετην κακια ένοια.Πολλά εχω να πω ακόμη αλλα γίνομαι κουραστικός,οπότε σταματάω για την ωρα

29/05/2014 13:30
teo ειναι προφανες οτι εχουμε την ιδια αποψη επιπαντος επιστητού θεματος εδω μεσα!!!Στο μονο που διαφερουμε ειναι η εκτιμηση καποιων ατομων εκατεροθεν,και η ειδοποιως διαφορα ειναι οτι εγω συμπεριλαμβανω και στον παραγοντα αξιολογησης μου καποιων ανθρωπων εδω μεσα, στο οτι κανουν χαβαλεδακο...Ο χαβαλες καποιες φορες προσβαλει,αυτο που με ενδιαφερει ειναι αυτος που κανει χαβαλενα μην ειναι κακοπροαιρετος ,γιατι οπως εγραψα προηγουμενως το site αυτο συνισταται για πλακιτσα ,δεδομενου οτι ειναι στηχηματικο πρωτιστα,και καταληκτικα θεωρω οτι καποια παιδια που εσυ θεωρεις ως Αγιους εγω τους θεωρω αλητες και επειδειξιες ,αλλα κατα γενικη ομολογια οπως καταληξαμε κοινη συνεναιση το θεωρητικο μας υποβαθρο συμφωνει...Συμφωνω με τον ΤΕΟ 100% με καλυψες πληρως...Απλα καποια στιγμη πρεπει να ξεχωρισουμε την καλοπροαιρετη πλακα,με τους διαξιφισμους με δηλωσεις ''ραντεβου θανατου'' και ''αυτος ειναι ψυχικα αρρωστος''...Δεδομενου οτι δεν ειμαστε Ιατροι με διπλωμα για να γνωριζουμε αν καποιος ειναι ψυχικα αρρωστος!!!Αλλα ο διαδικτυακα εθισμενος ,ειναι κατι που διακρινεται απο τον οποιοδηποτε χωρις να χρειαζεται να κατεχει καποιες ειδικες γνωσεις ή διπλωματα ψυχιατρικης!!!!χαρηκα που συγγραψαμε φιλε teo,πιστευω οτι οδηγηθηκαμε και οδηγησαμε σε ενα λογικο συμπερασμα τον αναγνωστη....

29/05/2014 13:40
Δηλαδη με λιγα λογια ο φιλος που ποσταρε αυτο το ποστακι καθε αλλο καλοπροαιρετη πλακιτσα κανει....Αυτο ειναι κραυγαλεο αλλωστε, οτι βγαζει μισος για τον ιδιαιτερο και ιδιοτροπο χαρακτηρα ναι μεν , αλλα κατα την ταπεινη γνωμη μου μεγαλο χιουμοριστα αλλα και καλο ανθρωπο αλεστο....Η κακοπροαιρετη πλακα ειναι που εχει σαφεις ευδιακριτες πτηχες μισους, ειναι αυτη που δεν μπορουσα ποτε να χωνεψω με τιποτα σε αυτο το site απο το 2012 που ΠΡΩΤΟΜΠΗΚΑ σε αυτο.....Που οταν ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΟΤΙ ειναι καλοπροαιρετη μπορει να συγχωρεσω, ακομα και αυτον που εξυβριζει τα Θεια ή συγγενικα προσωπα χρηστων!!!οταν ειναι κακοπροαιρετη εκει δυσκολευομαι λιγο να ''βαλω καλο βαθμο'''....Αλλα εμπασει περιπτωση, επειδη ισως ο φιλος να ηταν εκνευρισμενος θα αρκεστω να προσπερασω συγχωροντας για αλλη μια φορα....

29/05/2014 14:34
Αλεστο tis mana sou ths kariolas na pas na autoktwnhseis re kouvadia.neo forum me kouvades apo 2 profil sou.tha einai kana 1000ariko.alestos=arxikouvas magges ton pernei orthios

29/05/2014 16:22
re kraksteton sas lew.....etimazete kai facebook pou tha kikloforisei se olo to agones.gr....alesto min fovase den me kssereis kala

29/05/2014 16:24
MIRALA MIRALLA SOU GAMAME TH MAMA

29/05/2014 16:26
xaxaxaxaxaxaxa ti na sas pw....dikio exei o teo...

29/05/2014 16:26
MIRALA MIRALLA SOU GAMAME TH MAMA

29/05/2014 16:29
Αλεστο σκασε ρεμπουχεσα

29/05/2014 16:46
tyropita....pragmatika file ama exeis kamia diafonia gia afto pou kanw....borei na sto eksigisei kai o teo kai egw...gia na min pareksigomaste...alla re file pragmatika bravo pou milas starata

29/05/2014 17:06
mirallas επειδη σε ξέρω και εισαι απο τα σοβαρα παιδια εδω μεσα,τουλαχιστον απο αυτους που συστηματικα γραφουν,με καλη παρουσια στο site..Dεν ξερω τι ειχε συμβει,απλα επειδη γνωριζω και τον αλεστο ,με τον οποιο ειχα γινει ματσομπουρδελο τις πρωτες μερες που σαν ρουκι εμπαινε στο site,σε πληροφορω και σε ενημερωνω οτι ειναι ενταξει παιδι, απλα εχει καποιες ιδιοτροπιες ,περαν αυτου ειναι καλοπροαιρετος με αυξημενο επιπεδο χιουμορ και ειναι πολυ καλος ανθρωπος...πΡΟΦΑΝΩς εχει γινει καποια παρεξηγηση μεταξυ σας...λογικο ειναι,συμβαινουν αυτα, τετοια η υφη του site,που μπορει δυο σοβαρα ατομα να ''πλακωθουν'' μεταξυ τους,ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΚΑΧΥΠΟΠΤΟΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟ SITE,και μαλιστα υπαρχουν και παραδειγματα παρομοιων περιπτωσεων ,που αυτοι οι χρηστες στο παρελθον ηταν παρεξηγημενοι για μεγαλο χρονικο διαστημα!!Το ζητουμενο ειναι να αντιλαμβανομαστε ορισμενα πραγματα , και οι σοβαροι τουλαχιστον μεταξυ μας οταν αντιλαμβανομαστε τα κακως κειμενα, να διορθωνουμε καταστασεις....Δινοντας το παραδειγμα στους αναπηρους...Oloi μας εχουμε τσακωθει ανα καιρους με σοβαρα ατομα ειναι φυσιολογικο,το ζητουμενο ειναι οτι παντοτε οταν συμβαινει κατι τετοιο ,μεχρι στιγμης τα σοβαρα αυτα ατομα επειτα εγιναν καλοι διαδικτυακοι φιλοι...Διοτι η διαφορα σας mirallas ,me ton alesto συγκριτικα με κατι αλλους αναπηρους εδω μεσα ,ειναι οτι και οι δυο διαθετετε αυξημενη αντιληψη και εγκεφαλο...Δεκτες οι παρεξηγησεις,αρκει καποια στιγμη να λυνονται πολιτισμενα και συνετα....

29/05/2014 17:17
τυροπιτα....εμαθα πραγματα για εσενα που ισχυουν οποτε θα σε παρακαλουσα να αποχωρησεις απο αυτο το φορουμ....

29/05/2014 17:29
Οκ φιλος επειδη το εγραψες εσυ,ανεξαρτητα τις πηγες σου θα αποχωρησω οχι απλά απο το φορουμ,αλλα απο το site ακολουθοντας τον δρομο καποιων αλλων χρηστών του παρελθοντος..Αλλωστε δεν υπαρχει καποιος σοβαρος λογος για να παραμεινω....επειδη το εγραψες εσυ...

29/05/2014 17:36
δεν ειμαι σιγουρος εαν ισχυει αλλα εαν ισχυει θα σε παρακαλουσα να μην μου ξαναμιλησεις εμενα προσωπικα..

29/05/2014 19:13
τυρόπιτας ο πρόεδρος παραπάνω που με αποκαλεί μαλάκα ,δεν κατάλαβε τιποτα απο το πρωτο σχόλιο μου.Στην ουσία το μέρος του πήρα.Τωρα αν εγραψε κάποιος άλλος αυτά και τα παρουσίασε σαν αλέστος δεν ειχα την "εξυπνάδα" να το καταλάβω.Και στο κάτω=κάτω δεν με νοιάζει κι'ολλας.Δεν Αγιοποίησα καν'εναν .Πάντα όταν μου ζητάνε τη γνώμη μου για κάποιον θα κρίνω τον κάποιον με υποκειμενικά κτιτήρια.Τη στιγμή που τα παιδιά που προανέφερα,με στηριξαν προσωπικά,οχι μόνο στοιχηματικά,αλλά και ανθρώπινα (redgu,kvstis 21 ,poygiol,) για μένα ειναι παληκάρια και φίλοι καρδιάς.Φυσικά εσύ τους κρίνεις επίσης υποκειμενικά και θεωρείς αλητεία και επιδειξιομανία κάποια πραγματα.Δικαίωμα σου .οπως και δικό μου.Και για τον πρόεδρο εγω μία συμβουλή του έδωσα,την οποία θα του την έδινα,ακόμη και αν ηξερα οτι ειναι λόγια άλλου αυτά που πρωτογράφτηκαν.Απλά δεν με "έπιασε".Αυτά τυρόπιτας για την ώρα

29/05/2014 22:01
TYROPITAS APLA O FILOS MIRALAS NOMISE OTI EGW EFTIAXA FAKE ACCOUNT ME TO ONOMA TOU, EGW OUTE POU TON XERW TON TROMPAKO GIATI NA KATSW NA ASXOLITHW MAZI TOU

29/05/2014 22:48
diafimhsh ths malakias sou kanoune kouvadoalesto....katalaveto eisai enas xazos anhlikos...diadoxos tou xastouki...efuge autos irthes esu na gamiseis to site....oso gia to alestos bet team den to sxoliazw ..to team eisai esu kai o xrhstos pou exete o kathenas apo 50 pseutika account edw mesa....kai to paizete kai kai book....xaxaxaxa...book ths apotuxias...uperdhplasioi kouvades apo ta tameia pou dwsate....auta ta oliga...!!

30/05/2014 00:57
patela aleto,telo to mama mou pito

30/05/2014 01:56
Loipon tyropitas kai loipoi...epeidh den einai to styl mou na ksekatiniazomai ksekatharizw oti me ton alesto den eixa pote thema kai to kserei kai o idios,allwste eimai apo tous prwtous pou ton sthrizoun kai as exei mia idiaiterh sumperifora polles fores parekshghsimh...katalave pisteuw kai o idios oti ton peiraza legontas tou na apanthsei amesa...otan me enoxlei kapoios xrhsths ton kanw mute kai an thelei na suzhthsei ligo pio sovara gia live bet kuriws tou vgazw to mute kai ola kala...etsi leitourgw egw...uparxei xronos kai gia xavale,alla kai gia bet...uparxei xronos gia ola...kai ton redako exei tuxei na kanw mute otan vrizotan kai tou eipa otan teleiwsei na mou to pei na vgalw to mute...apla epeidh anaferthike to onoma mou xwris na prokalesw oute na anaferthw se sena tyropita sou apanthsa opws sou apanthsa kai pisteuw den to travhksa oso esu...apo merias mou sorry prwta gia kapoious pou isws psiloapogohteusa me thn sumperifora mou kai deuteron gia mena...to idaniko chat tha htan me sunergasia,alla epeidh auto akoigetai kapws romantiko kai mh efikto toulaxiston gia thn wra,proswpika tha apomonwnw ta atoma pou prosvalloun tous allous...katalavainw oti o mesos oros hlikias einai kapws mikros alla h hlikia pote den htan dunath dikaiologia apo monh ths...sorry loipon apo mena kai sunexizoume opws prwta...

30/05/2014 01:58
akougetai*

30/05/2014 03:20
O AUTISTIKOS O SILVOS EINAI ALESTAKO AUTOS POULES PREPEI NA MPEI NA TO PARADEXTEI

30/05/2014 06:38
re aleste den eipes oti tharthei olo to alestos fun club ston euosmo.mono enas astegos htan ekei pou eipame.xaxaxaaxax eise eleos re

30/05/2014 12:32
REDGU=ADERFOS

30/05/2014 12:58
den einai aderfos.....apla diplomatis kala kanei

05/06/2014 02:38
popo klaiw omws leei psifiste oti eiai aderfi xaxaxaxaxaxaxaxa eliwsa

Απάντηση

Σχόλιο:  

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.

Παίξε Online Στοίχημα

Δοκίμασε μία από τις παρακάτω δοκιμασμένες και νόμιμες Ελληνικές στοιχηματικές εταιρίες: