Πέμπτη, 06/10
Παρασκευή, 07/10
Σάββατο, 08/10
ΔIO ΩΡΑ ΚΩΔ ΟΜΑΔΕΣ 1 Χ 2 ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ ΛΕΠ
11:30 1508 Ντακ Λακ - Μπα Ρία Βουνγκ Τάου 0 - 10 - 2
11:45 100 Μέλμπουρν Σίτι - Γουέστερν Γιουνάιτεντ 1 - 02 - 1
13:00 1512 Μπινχ Φουόκ - Κονγκ Αν Ναν Νταν 0 - 00 - 0
13:00 1513 Κουάνγκ Ναμ - Πχο Χιέν
13:00 1514 Ντα Νανγκ - Μπιν Ντονγκ 0 - 10 - 4
14:30 1477 Σαμπάχ FA - Πένανγκ 1 - 045+3'
14:45 1493 Λάιον Σίτι Σέιλορς - Αλμπιρέξ Νιιγκάτα (Σινγκ) 1 - 135'
15:00 1497 Βέρες Ρίβνε - Μέταλιστ Χάρκιβ 0 - 015'
15:15 1478 Μελάκα - Τερενγκανού 0 - 14'
15:15 1479 Πέταλινγκ Τζάγια Σίτι - Σέλανγκορ 0 - 05'
16:00 1458 Άγκουνταντ Σπορτ Ασντόντ - Κφαρ Κασέμ
16:00 1459 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Μακάμπι Καμπίλιο Τζάφα
16:00 1460 Χάποελ Άκο - Χάποελ Κφαρ Σάμπα
16:00 1461 Χαποέλ Νιρ Ράματ Χάσαρον - Χάποελ Ρισόν Λετζιόν
16:00 1462 Χάποελ Νοφ Χαγκαλίλ - Χάποελ Πετάχ Τίκβα
16:00 1463 Ιρόνι Τιμπέριας - Χάποελ Αφούλα
16:00 1464 Μακάμπι Αχί Ναζαρέτ - Χάποελ Ραμάτ Γκαν
16:00 1465 Μακάμπι Πετάχ Τίκβα - Χάποελ Ουμ Αλ Φαχέμ
16:00 1481 Νεγκέρι Σεμπιλάν - Κέιντα
16:00 1482 Παχάνγκ - Τζοχόρ Νταρούλ Τακζίμ
16:15 1504 Ντίμπα Αλ Φουζάιραχ - Αλ Αΐν
16:15 1505 Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι - Αλ Ιτιχάντ Κάλμπα
16:30 1372 Ζίρα - Σαμαξί
16:30 1466 Έστεγκλαλ Τεχεράνης - Φούλαντ
17:00 1359 Μίτρε Σαντιάγκο Εστέρο - Αλβαράντο
17:00 1467 Κεράλα Μπλαστέρς - Ιστ Μπενγκάλ
17:00 1500 Κόλος Κοβαλίβκα - Ινγκουλέτς Πέτροβε
17:00 1501 Ρετζίς - Σολιμάν
17:30 101 Χεμπάρ Παζάρντζικ - Λοκομοτίβ Σόφιας
17:30 1356 Μάγκρα - Άρμπα
17:30 1468 Μες Κέρμαν - Χαβαντάρ
17:30 1469 Μες Ραφσαντζάν - Τράκτορ
17:55 1473 Αλ Φεχαχίλ - Αλ Τανταμόν
18:00 102 Βολουντάρι - Μιοβένι
18:30 103 Ποντμπρεζόβα - Ρουζομπερόκ
18:30 1470 Ναφτ Μάσζεντ - Γκολ Γκόχαρ
18:30 1494 Αμπά - Αλ Νασρ Ριάντ
19:00 104 Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ - Σίμπενικ
19:00 105 Φέχερβαρ - Ζαλαεγκερζέγκ
19:00 106 Σταλ Μίελετς - Πογκόν
19:00 107 Σαντέτσια - Τσοϊνιτσάνκα Τσοϊνίτσε
19:00 1429 ΑΠΟΕΛ - Καρμιώτισσα
19:00 1431 Ζιχλάβα - Προστεζόφ
19:00 1490 Αλ Σαντ - Αλ Αχλί Ντόχα
19:00 1491 Αλ Σαϊλίγια - Κατάρ ΣΚ
19:00 1492 Αλ Βάκρα - Ουμ Σαλάλ
19:00 1506 Άτζμαν - Μπάνι Γιας
19:00 1507 Αλ Τζαζίρα - Σάρτζα
19:10 108 Άμστετεν - Λαφνίτζ
19:10 109 Αούστρια Βιέννης II - Γκράζερ ΑΚ
19:10 110 Βόρβαρτς Στειρ - Σεντ Πόλτεν
19:10 111 Κάπφενμπεργκ - Ραπίντ Βιέννης ΙΙ
19:30 112 Αρμίνια Μπίλεφελντ - Καρλσρούη
19:30 113 Ρέγκενσμπουργκ - Γκρόιτερ Φιρτ
19:30 114 Φρέμαντ Αμαγκέρ - Χβιντόβρε
19:30 115 Φρεντερίτσια - Νίκομπινγκ
19:30 1471 Σεπαχάν - Περσέπολις
20:00 116 Πιρίν Μπλαγκόεβγκραντ - Μπερόε Στάρα Ζαγορά
20:00 117 Βερλ - Βικτόρια Κολωνίας
20:00 118 Λίνγκμπι - Βίμποργκ
20:00 119 Μπελενένσες Σαντ - Φαρένσε
20:00 120 Γκαζιαντέπ - Άδανα Ντεμίρσπορ
20:00 1438 Σβάινφουρτ - Τουργκουτσού Μούνχεν
20:00 1439 Τσέμι Λειψίας - Καρλ Τσάις Ιένα
20:00 1440 Άουγκσμπουργκ ΙΙ - Πίπινσριντ
20:00 1442 Ιλερτίσεν - Ισχστάτ
20:00 1443 Οφενμπάχερ Κίκερς - Αστόρια Γουάλντορφ
20:00 1444 Φορτούνα Κολωνίας - Ντίρεν
20:00 1445 Μπάλινγκεν - TSV Στάινμπαχ
20:00 1446 TSV Μπούτσμπαχ - Άνσμπαχ
20:00 1447 Βικτόρια Ασχάφενμπουργκ - Ράιν Λεσχ
20:00 1448 VSG Αλτγκλιένιτσκε - Τσέμνιτσερ
20:00 1484 Τουάργκα - Σαμπάμπ Μοχαμέντια
20:00 1502 Αντάνασπορ - Μπαντίρμασπορ
20:11 1488 Πολόνια Βαρσοβίας - Γκαρπάρνια Κρακοβίας
20:15 1474 Αλ Ζάχρα - Αλ Νασρ Κουβέιτ
20:30 121 Ξαμάξ - Μπελιντσόνα
20:30 1449 Μπλάου Βάις Λόχνε - Γέντελοχ
20:30 1503 Σούπερσπορτ Γιουν. - Σεκούκουνε Γιουνάιτεντ
21:00 122 Χρόνινγκεν - Βάαλβαϊκ
21:00 123 Τοπ Ος - Μάαστριχτ
21:00 124 Άγιαξ Β' - Χέλμοντ Σπορ
21:00 125 Αϊντχόφεν B' - Τελστάρ
21:00 126 Άλκμααρ Β' - Μπρέντα
21:00 127 Βίλεμ - Ντεν Μπος
21:00 128 Ντεν Χάαγκ - ΦΚ Αϊντχόφεν
21:00 129 Ντόρντρεχτ - Τσβόλε
21:00 130 Ουτρέχτη Β' - Άλμερε Σίτι
21:00 131 Ρόντα - Φένλο
21:00 132 Χέρακλες - Ντε Γκράαφτσαπ
21:00 133 Άργκες Πιτέστι - Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
21:00 1360 Μπράουν ντε Αντρόγκε - Αλμιράντε Μπράουν
21:00 1389 Ντέντερ - ΣΚ Μπέβερεν
21:00 1417 Άντερλεχτ U23 - Βίρτον
21:00 1495 Αλ Αντάλαχ - Αλ Φάιχα
21:00 1496 Αλ Ιτιχάντ Τζέντα - Αλ Φατέχ
21:05 134 Ούιπεστ - Κέτσκεμετι ΤΕ
21:15 135 Ααράου - Τουν
21:30 136 Ντορμπίρν 1913 - Μπλάου Βάις Λινζ
21:30 137 Χόφενχαϊμ - Βέρντερ Βρέμης
21:30 138 Τζένοα - Κάλιαρι
21:30 139 Γιαγκελόνια - Βίσλα Πλοκ
21:30 140 Βίσλα Κρακοβίας - ΛΚΣ Λοτζ
21:45 141 Αντβέρπ - Σιντ Τρούιντεν
21:45 142 Γιου Σι Ντι - Σλίγκο Ρόβερς
21:45 143 Μποέμιαν - Ντρόχεντα
21:45 144 Ντάνταλκ - Σεντ Πάτρικς
21:45 145 Ντέρι Σίτι - Φιν Χαρπς
21:45 146 Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ - Άθλοουν Τάουν
21:45 147 Γουότερφορντ Γιουνάιτεντ - Τρίτι Γιουνάιτεντ
21:45 148 Κόουβ Ράμπλερς - Λόνγκφορντ Τάουν
21:45 149 Κορκ Σίτι - Γουέξφορντ
21:45 150 Ινβερνές - Πάρτικ Θιστλ
21:45 1485 Κλίφτονβιλ - Κρουσέιντερς
21:45 1486 Γκλέντοραν - Κάρικ Ρέιντζερς
21:45 1487 Νιούρι Σίτι - Λάρνε
22:00 151 ΚΠΡ - Ρέντινγκ
22:00 152 Λυών - Τουλούζ
22:00 153 Οσασούνα - Βαλένθια
22:00 154 Σπόρτινγκ Χιχόν - Βιγιαρεάλ Β'
22:00 1426 Ατλέτικο Παλμαφλόρ - Μπολιβάρ
22:00 1517 Ντεπορτίβο Μαλντονάντο - Σέρο Λάργκο
22:15 155 Ζιλ Βιθέντε - Εστορίλ
23:30 1489 UΤC Καχαμάρκα - Σιενσιάνο
00:00 156 Ενβιγκάδο - Πατριότας
01:00 157 Κρισιούμα - Ναούτικο
01:00 158 Ουατσιπάτο - Κοκουίμπο Γιουνίντο
01:00 1483 Μινέρος Ντε Ζακατέκας - Κανκούν
02:15 1518 Σερίτο - Αλμπιόν
03:00 1437 Ντελφίν - Λίγκα Ντε Κίτο
03:10 1361 Φέρο Καρίλ - Κλαμπ Αλμάγκρο
03:30 159 CS Αλαγκοάνα - Σαμπάιο Κορέα
03:45 160 Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα - Λα Εκιδάδ