Ρετζιοναλίγκα
Βαθμολογία και Στατιστικά

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα: Ανατολή 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Βίνερ Σπορτ Κλουμπ81961113:4
2Μπρουκ Λέιθα91860324:11
3Λεόμπεντορφ71860116:9
4Τραϊσκίρτσεν91651320:9
5Στρίπφινγκ Βάιντεν61550110:4
6Βιένερ Λάινιεν71240310:7
7Μάρτσφελντ Ντοναουάουεν81132313:12
8Αντμίρα Τζούνιορς71132210:9
9Βίνερ Βικτόρια972168:17
10Μαουέρβερκ862067:18
11Νεουσιέντλ 1919862066:17
12Ντράσμπουργκ9512612:22
13Βίνερ Νέουσταντ741152:12

2. Liga

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα: Σεντράλ 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Γκλέισντορφ 1919132783226:17
2Σεντ Άννα Αμ Άιγκεν122682233:15
3Ουνιόν Γκούρτεν132675122:13
4Χέρτα Βελς132581434:20
5Μπαντ Γκλάϊχενμπεργκ122372328:18
6Στουρμ Γκρατς II132372423:17
7Κάλσντορφ132271520:19
8Βόλφσμπεργκερ II131853521:18
9Βάιτς131651724:20
10Ντοιτσλαντσμπέργκερ131637329:27
11Αλερχάιλιγκεν111341626:24
12Ριντ II121233620:28
13Σταντλ Πάουρα131132820:32
14Σπίταλ12923710:25
15Ουνιόν Βόκλαμαρκτ13822911:28
16Βελς13714814:40

2. Liga

Relegation

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα: Σάλτσμπουργκ: Δύση 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Κουχλ122891229:13
2Αούστρια Σάλτσμπουργκ142891421:15
3Σεεκίρχεν142372524:23
4Μπισοφσχόφεν132264317:11
5Γκρόντιγκ131860723:24
6Ανίφ141745520:16
7Πινζάου Σάλφελντεν131651718:19
8Σεντ Γιόχαν141435617:22
9Σακ 1914121233615:26
10Βαλς Γκρουνάου13822915:30

Promotion Group

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα: Τίρολο: Ανατολή 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Κίτζμπουχελ153093329:13
2Όμπι Βοργκλ142891434:26
3Ιμστ142682436:19
4Ρισχενάου152473525:17
5Κουφστάιν132365225:14
6Βάκερ Ίνσμπρουκ ΙΙ142264430:21
7Σβαρόφσκι Βάτενς ΙΙ151651929:45
8Σβατς121543519:24
9Τελφς161536725:32
10SV Χολ140001412:53

Promotion Group

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα: Βόραλμπεργκ: Ανατολή 2020/2021

Promotion Group

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
31/10/2020 Ρότενμπεργκ Ρόθις0 - 10 - 3
30/10/2020 Μάρτσφελντ Ντοναουάουεν Αντμίρα Τζούνιορς0 - 01 - 1
30/10/2020 Όμπι Βοργκλ Ρισχενάου3 - 13 - 2
30/10/2020 Ουνιόν Γκούρτεν Βάιτς2 - 12 - 1
30/10/2020 Ουνιόν Βόκλαμαρκτ Γκλέισντορφ 19190 - 21 - 3
30/10/2020 Χέρτα Βελς Σπίταλ1 - 04 - 0
30/10/2020 Κάλσντορφ Σταντλ Πάουρα0 - 03 - 0
30/10/2020 Ντοιτσλαντσμπέργκερ Βελς3 - 26 - 2
30/10/2020 Βόλφσμπεργκερ II Στουρμ Γκρατς II0 - 21 - 2
28/10/2020 Βιένερ Λάινιεν Μαουέρβερκ1 - 12 - 1
26/10/2020 Γκλέισντορφ 1919 Κάλσντορφ2 - 12 - 1
26/10/2020 Σεντ Άννα Αμ Άιγκεν Ντοιτσλαντσμπέργκερ1 - 03 - 0
26/10/2020 Βάιτς Μπαντ Γκλάϊχενμπεργκ1 - 13 - 4
26/10/2020 Σπίταλ Ουνιόν Γκούρτεν0 - 10 - 2
26/10/2020 Σταντλ Πάουρα Βόλφσμπεργκερ II0 - 00 - 1
26/10/2020 Βελς Ουνιόν Βόκλαμαρκτ0 - 02 - 0
26/10/2020 Στουρμ Γκρατς II Χέρτα Βελς0 - 00 - 1
26/10/2020 Αλερχάιλιγκεν Ριντ II2 - 15 - 1
26/10/2020 Κίτζμπουχελ Τελφς1 - 04 - 1
26/10/2020 Όμπι Βοργκλ SV Χολ3 - 06 - 1
26/10/2020 Ντόρμπιρνερ Αούστρια Λουστενάου (Ερ)1 - 01 - 3
26/10/2020 Σβαρόφσκι Βάτενς ΙΙ Ρισχενάου1 - 01 - 0
24/10/2020 Βίνερ Βικτόρια Ντράσμπουργκ1 - 12 - 1
24/10/2020 Χόενεμς Ρότενμπεργκ3 - 04 - 1
24/10/2020 Ρανκβέιλ Μπρέγκενζ0 - 21 - 2
24/10/2020 Ντόρμπιρνερ Ρόθις1 - 11 - 3
24/10/2020 Στρίπφινγκ Βάιντεν Μαουέρβερκ1 - 02 - 0
24/10/2020 Λαουτεράχ Βόλφουρτ1 - 12 - 2
24/10/2020 Ρισχενάου Ιμστ1 - 12 - 3
23/10/2020 Βίνερ Σπορτ Κλουμπ Νεουσιέντλ 19191 - 02 - 0
23/10/2020 Τραϊσκίρτσεν Λεόμπεντορφ2 - 13 - 1
23/10/2020 Ουνιόν Βόκλαμαρκτ Σεντ Άννα Αμ Άιγκεν0 - 00 - 2
23/10/2020 Ουνιόν Γκούρτεν Στουρμ Γκρατς II2 - 02 - 1
23/10/2020 Κάλσντορφ Βελς3 - 14 - 1
23/10/2020 Μπαντ Γκλάϊχενμπεργκ Σπίταλ1 - 02 - 1
23/10/2020 Χέρτα Βελς Σταντλ Πάουρα3 - 17 - 2
23/10/2020 Βάιτς Αλερχάιλιγκεν0 - 02 - 0
23/10/2020 Κίτζμπουχελ Όμπι Βοργκλ1 - 02 - 0
23/10/2020 Τελφς Βάκερ Ίνσμπρουκ ΙΙ0 - 11 - 1
23/10/2020 Κουφστάιν Σβαρόφσκι Βάτενς ΙΙ2 - 13 - 1

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
31/10/2020 Σβαρόφσκι Βάτενς ΙΙ Κίτζμπουχελ-
31/10/2020 Χόενεμς Αούστρια Λουστενάου (Ερ)-
31/10/2020 Σβατς Κουφστάιν-
31/10/2020 Ιμστ Τελφς-
31/10/2020 Μπρέγκενζ Λαουτεράχ-
31/10/2020 Λεόμπεντορφ Στρίπφινγκ Βάιντεν-
31/10/2020 Βιένερ Λάινιεν Βίνερ Βικτόρια-
1/11/2020 Μαουέρβερκ Βίνερ Νέουσταντ-
3/11/2020 Στρίπφινγκ Βάιντεν Βιένερ Λάινιεν-
3/11/2020 Σβαρόφσκι Βάτενς ΙΙ Όμπι Βοργκλ-
3/11/2020 Ιμστ Κίτζμπουχελ-
3/11/2020 Αντμίρα Τζούνιορς Λεόμπεντορφ-
4/11/2020 Κουφστάιν Όμπι Βοργκλ-
6/11/2020 Μπρουκ Λέιθα Μάρτσφελντ Ντοναουάουεν-
6/11/2020 Γκλέισντορφ 1919 Ντοιτσλαντσμπέργκερ-
6/11/2020 Αλερχάιλιγκεν Σεντ Άννα Αμ Άιγκεν-
6/11/2020 Βάιτς Χέρτα Βελς-
6/11/2020 Μπαντ Γκλάϊχενμπεργκ Ουνιόν Γκούρτεν-
6/11/2020 Τραϊσκίρτσεν Ντράσμπουργκ-
6/11/2020 Βίνερ Νέουσταντ Αντμίρα Τζούνιορς-
6/11/2020 Βίνερ Σπορτ Κλουμπ Βιένερ Λάινιεν-
7/11/2020 Στρίπφινγκ Βάιντεν Νεουσιέντλ 1919-
7/11/2020 Τελφς Όμπι Βοργκλ-
7/11/2020 Ρισχενάου Κίτζμπουχελ-
7/11/2020 Κουφστάιν Βάκερ Ίνσμπρουκ ΙΙ-
7/11/2020 SV Χολ Ιμστ-
7/11/2020 Σβατς Σβαρόφσκι Βάτενς ΙΙ-
7/11/2020 Ρόθις Αούστρια Λουστενάου (Ερ)-
7/11/2020 Σταντλ Πάουρα Ουνιόν Βόκλαμαρκτ-
7/11/2020 Λαουτεράχ Ρανκβέιλ-
7/11/2020 Βελς Ριντ II-
7/11/2020 Στουρμ Γκρατς II Κάλσντορφ-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Χόενεμς51550019:7
2Κουχλ51550013:4
3Ουνιόν Γκούρτεν51341010:5
4Σεντ Άννα Αμ Άιγκεν51240112:4
5Κάλσντορφ51240113:5
6Χέρτα Βελς51240116:4
7Ιμστ51240112:8
8Στρίπφινγκ Βάιντεν5124017:4
9Λεόμπεντορφ51240111:6
10Γκλέισντορφ 19195113208:4
11Μπισοφσχόφεν5103116:3
12Βίνερ Σπορτ Κλουμπ5103116:2
13Μπαντ Γκλάϊχενμπεργκ51031110:8
14Λαουτεράχ51031120:13
15Τραϊσκίρτσεν51031113:3
16Κίτζμπουχελ51031112:6
17Κουφστάιν51031114:9
18Μπρέγκενζ5930211:9
19Αούστρια Σάλτσμπουργκ593024:3
20Αούστρια Λουστενάου (Ερ)5930211:11
21Γκρόντιγκ5930210:5
22Σβαρόφσκι Βάτενς ΙΙ5930210:11
23Μπρουκ Λέιθα5930215:8
24Όμπι Βοργκλ5930213:7
25Βιένερ Λάινιεν593027:5
26Στουρμ Γκρατς II593027:5
27Μάρτσφελντ Ντοναουάουεν5822110:7
28Αντμίρα Τζούνιορς582217:5
29Βόλφσμπεργκερ II572126:4
30Ριντ II5721212:11
31Αλερχάιλιγκεν5721215:10
32Σβατς572128:9
33Σεεκίρχεν572128:10
34Βίνερ Βικτόρια562037:9
35Σεντ Γιόχαν561317:5
36Ρόθις562039:10
37Ντοιτσλαντσμπέργκερ5613113:12
38Πινζάου Σάλφελντεν562037:7
39Σπίταλ562036:10
40Ρισχενάου562037:8
41Τελφς5613112:12
42Ρανκβέιλ5620310:15
43Βόλφουρτ541139:14
44Ανίφ541135:9
45Βάκερ Ίνσμπρουκ ΙΙ541135:8
46Βίνερ Νέουσταντ531042:9
47Νεουσιέντλ 1919531043:14
48Ντόρμπιρνερ531046:14
49Μαουέρβερκ531042:10
50Βελς531047:18
51Βάιτς531046:9
52Ντράσμπουργκ520237:12
53Σακ 1914520233:14
54Βαλς Γκρουνάου510146:12
55Ουνιόν Βόκλαμαρκτ510142:11
56SV Χολ500057:21
57Σταντλ Πάουρα500053:15
58Ρότενμπεργκ500056:18