|
|
11:00 |
1524
|
Περσεμπάγια Σουραμπάγια - Μπαλί Γιουν. Πουσάμ | | | | 0 - 1 | 0 - 2 | | 2 |
|
|
12:00 |
-
|
ΣΚΑ Χαμπάροφσκ - Ρόντινα | | | | 0 - 0 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
12:00 |
-
|
Σέντραλ Κόουστ Μάρινερς - Αμπντίς-Ατά | | | | 0 - 0 | 3 - 0 | | 1 |
|
|
13:00 |
-
|
Νάρα Κλαμπ - Χιροσίμα | | | | 0 - 1 | 0 - 1 | | |
|
|
13:00 |
858
|
Μπάουμπλιτζ Ακίτα - Σόναν Μπελμάρε |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | 46' | |
|
|
13:00 |
859
|
Φατζιάνο Οκαϊάμα - Γιοκοχάμα |
|
|
| 1 - 1 | 1 - 1 | | |
|
|
13:00 |
860
|
Ροάσο Κουμαμότο - Σαγκάν Τοσού |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 1 | | |
|
|
13:00 |
861
|
Θέσπα Κουσάτσου - Κασίβα Ρέισολ |
|
|
| 0 - 3 | 0 - 3 | | |
|
|
13:00 |
862
|
Γιοκοχάμα Μαρίνος - Ουλσάν HD |
|
|
| 3 - 2 | 3 - 2 | | |
|
|
13:00 |
1518
|
Κάταλερ Τογιάμα - Σιμίζου |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | | |
|
|
13:00 |
1519
|
Ναγκάνο Παρσίρο - Κιότο Σανγκά |
|
|
| 1 - 2 | 1 - 2 | | |
|
|
13:00 |
1520
|
Ριούκιου - Γκάμπα Οσάκα |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 0 | | |
|
|
13:30 |
1507
|
Σανσάιν Κοστ Γουόντερερς - Λάιονς ΦΚ |
|
|
| | | | |
|
|
13:30 |
1521
|
Γκαϊνάρε Τοτόρι - Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς |
|
|
| | 0 - 2 | 32' | |
|
|
14:30 |
-
|
Λιντς U18 - Ντέρμπι U18 | | | | | | | |
|
|
14:30 |
-
|
Κράσνονταρ 2 - Μούρομ | | | | | | | |
|
|
15:00 |
1525
|
Πέρσικ Κεντίρι - Σλίμαν | | | | | | | |
|
|
15:30 |
-
|
Νοβοσιμπίρσκ - Ρόντινα 2 | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
JKT Τανζανία - Γιανγκ Άφρικανς | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Κούμπαν Χόλντινγκ - Σπάρτακ Νάλτσικ | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Πόμπεντα Χασαβιούρτ - Σεβαστόπολ | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Μούζα - Ενκβάζι | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Βίρτους Μπολζάνο - Πορτογκρουάρο | | | | | 0 - 0 | | |
|
|
16:00 |
-
|
Φοβέ Αζούρ - Άιγκλε Ρόγιαλ | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Ίρτις Ομσκ - Σπαρτάκ Κοστρόμα | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Κοπεγχάγη U19 - Νόρτζελαντ U19 | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Όρενμπουργκ - Ντιναμό Μόσχας | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Σλόβαν Μπρατισλάβας ΙΙ - Μαλζενίτσε | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Τιουμέν - Τσερνομόρετς Νοβοροσίσκ | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Εξπρές FC - Κιτάρα | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Τσίκεν Ιν - Χγουάντζ | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Χέρενταλς - Χαιλάντερς | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Πλάτινουμ - ZPC Καρίμπα | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Μπικίτα Μίνεραλς - Σίμπα Μπχόρα | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Ενγέζι Πλάτινουμ - Γιαντάχ | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Τελ Ουάν - Μπουλαβάγιο Σιφς | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Μάσιουκ ΚΜΒ - Ντιναμό Μπρζανσκ | | | | | | | |
|
|
16:00 |
1500
|
Γκαμπάλα - Ζίρα |
|
|
| | | | |
|
|
16:45 |
863
|
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ - Πολιτέχνικα Ιάσι |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 |
-
|
Βόλγα Ουλιανόβσκ - Χίμικ Τζέρζινσκ | | | | | | | |
|
|
17:00 |
-
|
Ραντνίτσκι 1923 - Βοϊβοντίνα | | | | | | | |
|
|
17:00 |
-
|
Ζβιγιέζντα 09 - Τούζλα Σίτι | | | | | | | |
|
|
17:00 |
-
|
Βόλγαρ Άστραχαν - Τορπέντο Μόσχας | | | | | | | |
|
|
17:00 |
-
|
Αλάνια Βλαντικαφκάς - PFC Κούμπαν | | | | | | | |
|
|
17:00 |
864
|
Λαμία - ΠΑΟΚ |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 |
1502
|
Ελ Γκαΐς - Ένπι |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 |
1522
|
Γκόα - Μουμπάι Σίτι |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 |
1587
|
Βιτορούλ Σελιμπάρ - Μιερκουρέα Τσίουκ |
|
|
| | | | |
|
|
17:30 |
-
|
Ντόλνι Κούμπιν - Χουμενέ | | | | | | | |
|
|
17:30 |
-
|
Πετρζάλκα - Σπίσκα Νόβα Βες | | | | | | | |
|
|
17:30 |
-
|
Τατράν Λιπτόβσκι Μίκουλας - Σλαβόι Τρεβίζοφ | | | | | | | |
|
|
17:30 |
-
|
Ποβάσκα Μπίστριτσα - Κομάρνο | | | | | | | |
|
|
17:30 |
-
|
Πούχοφ - Τατράν Πρέσοφ | | | | | | | |
|
|
17:30 |
-
|
Σαμορίν - Ζίλινα ΙΙ | | | | | | | |
|
|
17:30 |
-
|
Άκρον Τογκλιάτι - Λενινγκράντετς | | | | | | | |
|
|
17:30 |
-
|
Κοζάρα Γκραντίκα - Σλόμποντα Μ. Γκραντ | | | | | | | |
|
|
17:30 |
-
|
Σλάβια Σαράγιεβο - Ντρίνα Ζβόρνικ | | | | | | | |
|
|
17:30 |
-
|
Ρούνταρ Πριγιέντορ - Λέοταρ Τρεμπίνιε | | | | | | | |
|
|
17:30 |
-
|
Ρομάνιτσα - Λακτάσι | | | | | | | |
|
|
17:30 |
-
|
Βελέζ Νεβεσίνιε - BSK Μπάνια Λούκα | | | | | | | |
|
|
17:30 |
-
|
Λιούμπιτς Πρνγιάβορ - Φάμος | | | | | | | |
|
|
17:30 |
-
|
Ζελέζνιτσαρ Μπάνια Λούκα - Σουτιέσκα Φόκα | | | | | | | |
|
|
18:00 |
-
|
Μπαμπούτος - Απέγιες | | | | | | | |
|
|
18:00 |
-
|
ΦΚ Ιντερνασιονάλ - Ιγκάλο | | | | | | | |
|
|
18:00 |
-
|
ΦΚ Ποντγκόριτσα - Γκρμπάλι | | | | | | | |
|
|
18:00 |
-
|
Ότραντ Ολίμπικ - Λόβτσεν | | | | | | | |
|
|
18:00 |
-
|
Μπεράνε - Ίσκρα Ντανίλοβγκραντ | | | | | | | |
|
|
18:00 |
-
|
Μποκέλι - ΚΟΜ Ποντγκόριτσα | | | | | | | |
|
|
18:00 |
-
|
Σοκόλ Σαράτοφ - Γιενισέι Κρασνογιάρσκ | | | | | | | |
|
|
18:00 |
-
|
Νεφτεχίμικ - Σινίκ Γιάροσλαβλ | | | | | | | |
|
|
18:00 |
-
|
Μέταλουργκ Λίπετσκ - Τσελιάμπινσκ | | | | | | | |
|
|
18:00 |
-
|
Τεκστιλστίκ Ιβανόβο - Τορπέντο Μιάς | | | | | | | |
|
|
18:00 |
-
|
Άβανγκαρντ Κουρσκ - Καλούγκα | | | | | | | |
|
|
18:00 |
-
|
Καρμιώτισσα - Οθέλλος Αθηαίνου | | | | | | | |
|
|
18:00 |
1537
|
Τρανσινβέστ - Χέγκελμαν Λιτάουεν |
|
|
| | | | |
|
|
18:15 |
-
|
Νίζνι Νοβγκόροντ - Λοκομοτίβ Μόσχας | | | | | | | |
|
|
18:30 |
-
|
Μουάιτερ - Κατάρ ΣΚ | | | | | | | |
|
|
18:30 |
-
|
Τσάικα - Ουφά | | | | | | | |
|
|
18:30 |
865
|
Κότκα - Σεϊναγιόεν Β' |
|
|
| | | | |
|
|
18:30 |
866
|
Γιαπς - Σάλπα |
|
|
| | | | |
|
|
18:30 |
867
|
Γιάρο - Κάπα Καπιλάν Πάλο |
|
|
| | | | |
|
|
18:30 |
868
|
Μικελίν - Γίπο |
|
|
| | | | |
|
|
18:30 |
869
|
ΠΚ-35 - Τούρκου |
|
|
| | | | |
|
|
18:30 |
1530
|
Αλ Βάκρα - Αλ Γκαράφα |
|
|
| | | | |
|
|
18:30 |
1531
|
Αλ Ραγιάν - Αλ Αχλί Ντόχα |
|
|
| | | | |
|
|
18:30 |
1532
|
Αλ Σαμάλ - Αλ Σαντ |
|
|
| | | | |
|
|
18:30 |
1533
|
Αλ Αράμπι Ντόχα - Αλ Μαρκίγια |
|
|
| | | | |
|
|
18:30 |
1535
|
Ουμ Σαλάλ - Αλ Ντουχαΐλ |
|
|
| | | | |
|
|
18:45 |
870
|
Λουντογκόρετς - Χεμπάρ Παζάρντζικ |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
-
|
Χίμκι - Καμάζ | | | | | | | |
|
|
19:00 |
-
|
Μπάνια Λούκα - Ποσούτζε | | | | | | | |
|
|
19:00 |
-
|
Λεβάντε Λας Πλάνας (Γ) - Μπαρτσελόνα (Γ) | | | | | | | |
|
|
19:00 |
-
|
NEC ΦΚ - Μπουλ Τζίνζα | | | | | | | |
|
|
19:00 |
-
|
Ρότορ Βολγκογκράντ - Βελές Μόσχας | | | | | | | |
|
|
19:00 |
-
|
ΑΕ Λεμεσού - Νέα Σαλαμίνα | | | | | | | |
|
|
19:00 |
-
|
Τορβαστάντ - Βίκινγκ | | | | | | | |
|
|
19:00 |
-
|
Βαρντ Χάουγκεσουντ - Σάντνες Ουλφ | | | | | | | |
|
|
19:00 |
-
|
Ασκέι - Μπραν | | | | | | | |
|
|
19:00 |
-
|
Μπιάργκ - Ασάνε | | | | | | | |
|
|
19:00 |
-
|
Φλόγια - Τρόμσο | | | | | | | |
|
|
19:00 |
-
|
Έλβερουμ - Χαμ Καμ | | | | | | | |
|
|
19:00 |
871
|
Βίσλα Πλοκ - Μιέντζ Λέγκνικα |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
872
|
Ζνιτσζ Προυσζκόβ - Άρκα Γκντίνια |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
873
|
Φαρούλ Κονστάντζα - Ραπίντ Βουκουρεστίου |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
874
|
Βικτόρια Πλζεν - Ζλιν |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
875
|
Σεϊναγιοέν - Ελσίνκι |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1501
|
Καραμπάγκ - Νέφτσι Μπακού |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1538
|
Κάουνο Ζαλγκίρις - Μπάνγκα Γκαργζντάι |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1544
|
Ράαντε - Μος |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1545
|
Έιντσβολντ Τερν - Μιοντάλεν |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1546
|
Γιούνκερεν - Μπόντο Γκλιμτ |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1547
|
Κιελσάας - Κόνγκσβινγκερ |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1548
|
Μάνταλσκαμερατένε - Μπρίνε |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1549
|
Μέλχους - Ρανχάιμ |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1569
|
Μπαερούμ - Στάμπαεκ |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1570
|
Ουλενσάκερ Κίζα - Ρόζενμποργκ |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1571
|
Πορς Γκρένλαντ - Οντ |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1572
|
Σκιερβόι - Άλτα |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1573
|
Στιόρνταλς Μπλινκ - Λεβάνγκερ |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1574
|
Στορντ - Λισεκλόστερ |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1575
|
Στριντχάιμ - Μόλντε |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1576
|
Τραφ - Κρίστιανσουντ |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1577
|
Φλεκερόι - Έγκερσουντ |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1578
|
Φραμ Λάρβικ - Αρεντάλ |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1579
|
Φρίγκ - Κφουμ Όσλο |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1580
|
Φρόγια - Σογκντάλ |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1581
|
Χοντ - Αάλεσουντ |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1588
|
Μιοβένι - Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1592
|
TPV Τάμπερε - Ίλβες Κίσατ |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1593
|
Πάλο Λιρότ - HJS Ακατέμια |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
1594
|
Χόνκα - EBK |
|
|
| | | | |
|
|
19:15 |
1589
|
Αλ Μπουκαϊριγιά - Αλ Καντισίγια |
|
|
| | | | |
|
|
19:15 |
1590
|
Αλ Τζαμπαλάιν - Αλ Νάιμα Σπορτ Κλαμπ |
|
|
| | | | |
|
|
19:30 |
-
|
Μπάγερν Χοφ - Αμερθάλ | | | | | | | |
|
|
19:30 |
-
|
Χεμελίνγκεν - Μπρινκούμερ | | | | | | | |
|
|
19:30 |
-
|
Ντιναμό Μαχατσκαλά - Άρσεναλ Τούλα | | | | | | | |
|
|
19:30 |
-
|
Ράντινκ Μπιτζελίνα - Ομάρσκα | | | | | | | |
|
|
19:30 |
-
|
Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) - Παρί (Γ) | | | | | | | |
|
|
19:30 |
-
|
Ντιζόν (Γ) - Ρεμς (Γ) | | | | | | | |
|
|
19:30 |
-
|
Χάβρη (Γ) - Φλέρι 91 (Γ) | | | | | | | |
|
|
19:30 |
-
|
Λυών (Γ) - Γκινγκάμπ (Γ) | | | | | | | |
|
|
19:30 |
-
|
Μονπελιέ (Γ) - Σεντ Ετιέν (Γ) | | | | | | | |
|
|
19:30 |
-
|
Λιλ (Γ) - Μπορντό (Γ) | | | | | | | |
|
|
19:30 |
-
|
Μπλίντχάιμ (Γ) - Φορτούνα Άλεσουντ (Γ) | | | | | | | |
|
|
19:30 |
876
|
Αούστρια Κλάγκενφουρτ - Σάλτσμπουργκ |
|
|
| | | | |
|
|
19:30 |
877
|
Χάρτμπεργκ - Λασκ Λίντσερ |
|
|
| | | | |
|
|
19:30 |
878
|
Άρης - Ολυμπιακός |
|
|
| | | | |
|
|
19:30 |
1540
|
Β71 Σαντόι - AΒ Αργκίρ |
|
|
| | | | |
|
|
19:30 |
1541
|
Σουντουρόι - ΤΒ Τβορόιρι |
|
|
| | | | |
|
|
19:30 |
1542
|
Χόιβικ - Βίκινγκουρ Γκότα |
|
|
| | | | |
|
|
19:45 |
-
|
Ροτενμπούργκερ - Κίκερς Έμντεν | | | | | | | |
|
|
19:45 |
-
|
Τοντεσφέλντε - Πρέουσεν Ράινφιλντ | | | | | | | |
|
|
19:45 |
-
|
Ουνιόν Σαφχάουζεν - Φρέχεν 20 | | | | | | | |
|
|
19:45 |
879
|
Τβέντε - Άλμερε Σίτι |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Ερυθρός Αστέρας - Παρτιζάν | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Τρομσντάλεν - Λιν | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Σπάρτακ Μιγιάβα - Ποχρόνιε | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Πίραμιντς - Νάσιοναλ Μπανκ | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
ΑΒ Τάρνμπι - Λεντόγιε Σμορούμ | | | | | | | |
|
|
20:00 |
881
|
Λοριάν - Παρί Σεν Ζερμέν |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 |
882
|
Σααρμπρίκεν - Ροτ Βάις Έσεν |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 |
884
|
ΑΪΚ Στοκχόλμης - Βάρναμο |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 |
885
|
Γκέτεμποργκ - Χάκεν |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 |
886
|
Μπρομαποϊκάρνα - Σίριους |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 |
1511
|
Αμβούργο ΙΙ - VFB Όλντενμπουργκ |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 |
1512
|
Μπάγερν Μονάχου Β’ - TSV Μπούτσμπαχ |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 |
1513
|
Γέντελοχ - Φοίνιξ Λούμπεκ |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 |
1539
|
Ζαλγκίρις Βίλνιους - Νταϊνάβα Άλιτους |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 |
1582
|
Γιέρβ - Στρομσγκόντσετ |
|
|
| | | | |
|
|
20:05 |
1583
|
Στρόμεν - Λίλεστρομ |
|
|
| | | | |
|
|
20:30 |
-
|
MTSV Χοχενβέστεντ - TSB Φλένσμπουργκ | | | | | | | |
|
|
20:30 |
-
|
Ζενίτ - Ρούμπιν Καζάν | | | | | | | |
|
|
20:30 |
-
|
Κρασνοντάρ - Βάλτικα Καλίνινγκραντ | | | | | | | |
|
|
20:30 |
887
|
Στάντε Νιόν - Βαντούζ |
|
|
| | | | |
|
|
20:30 |
888
|
ΑΕΚ - Παναθηναϊκός |
|
|
| | | | |
|
|
20:30 |
889
|
Χάποελ Μπερ Σεβά - Μακάμπι Νετάνια |
|
|
| | | | |
|
|
20:30 |
890
|
Τραμπζονσπόρ - Φατίχ Καραγκιουμρούκ |
|
|
| | | | |
|
|
20:30 |
1543
|
Κι Κλάκσβικ - ΗΒ Τόρσχαβν |
|
|
| | | | |
|
|
20:45 |
1591
|
Τζέντα Κλαμπ - Αλ Καϊσόμα |
|
|
| | | | |
|
|
21:00 |
-
|
Μόντριτσα - Μπόρατς Κοζάρσκα Ντούμπιτσα | | | | | | | |
|
|
21:00 |
-
|
Αβισπόνες Ντε Τσιλπαντσίνγκο - Αρτεσάνος Μετεπέκ | | | | | | | |
|
|
21:00 |
880
|
Σόλιχαλ Μουρς - Χάλιφαξ |
|
|
| | | | |
|
|
21:00 |
891
|
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους - Φερεντσβάρος |
|
|
| | | | |
|
|
21:00 |
892
|
ΝΝ Γκόριτσα - Μπελτίντσι |
|
|
| | | | |
|
|
21:00 |
1504
|
Ακασούσο - Σασασίπας |
|
|
| | | | |
|
|
21:00 |
1586
|
Ράμπλα Τζούνιορς - Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ |
|
|
| | | | |
|
|
21:30 |
-
|
Ζρίνσκι Μόσταρ - Σαράγιεβο | | | | | | | |
|
|
21:30 |
893
|
Ραπίντ Βιέννης - Στουρμ Γκρατς |
|
|
| | | | |
|
|
21:30 |
894
|
Άντερλεχτ - Σερκλ Μπριζ |
|
|
| | | | |
|
|
21:30 |
895
|
Κλαμπ Μπριζ - Γκενκ |
|
|
| | | | |
|
|
21:30 |
896
|
Λέχια Γκντάνσκ - Πολόνια Βαρσοβίας |
|
|
| | | | |
|
|
21:45 |
-
|
Γιουβένες Ντογκάνα - Ντομαγκνιάνο | | | | | | | |
|
|
21:45 |
-
|
Φολγκόρε Φαλσιάνο - Φιορεντίνο | | | | | | | |
|
|
21:45 |
897
|
Γουλβς - Μπόρνμουθ |
|
|
| | | | |
|
|
21:45 |
898
|
Κόβεντρι - Χαλ |
|
|
| | | | |
|
|
21:45 |
899
|
Τσόρλι - Κέρσον |
|
|
| | | | |
|
|
21:45 |
900
|
Μεϊντστόουν - Άβελεϊ |
|
|
| | | | |
|
|
21:45 |
901
|
Πλίμουθ Πάρκγουεϊ - Χέις & Γίντινγκ |
|
|
| | | | |
|
|
21:45 |
902
|
Σέπσι - Στεάουα Βουκουρεστίου |
|
|
| | | | |
|
|
22:00 |
-
|
Χόλιγουελ Τάουν - Λάνιντλοους Τάουν |
|
|
| | | | |
|
|
22:00 |
-
|
Μπρόρα Ρέιντζερς - Γουίκ Ακάντεμι | | | | | | | |
|
|
22:00 |
-
|
Γιουρόπα Πόιντ - Σεντ Τζόσεφς | | | | | | | |
|
|
22:00 |
903
|
Έβερτον - Λίβερπουλ |
|
|
| | | | |
|
|
22:00 |
904
|
Κρίσταλ Πάλας - Νιούκαστλ |
|
|
| | | | |
|
|
22:00 |
905
|
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ |
|
|
| | | | |
|
|
22:00 |
906
|
Μαρσέιγ - Νις |
|
|
| | | | |
|
|
22:00 |
907
|
Μονακό - Λιλ |
|
|
| | | | |
|
|
22:00 |
908
|
Αταλάντα - Φιορεντίνα |
|
|
| | | | |
|
|
22:00 |
909
|
Άγιαξ - Εξέλσιορ |
|
|
| | | | |
|
|
22:15 |
910
|
AVS Φουτεμπόλ - Πόρτο Β |
|
|
| | | | |
|
|
22:15 |
1526
|
ΚΑ Άσβεριλ - ΚΡ Ρεϊκιαβίκ |
|
|
| | | | |
|
|
22:15 |
1527
|
Βαλούρ Ρέικιαβικ - FH Χαφναρφιόρντουρ |
|
|
| | | | |
|
|
22:15 |
1528
|
Θρότουρ Ρέικιαβικ - HK Κοπάβογκουρ |
|
|
| | | | |
|
|
23:00 |
-
|
9 Ντε Οκτούμπρε - Τσακαρίτας | | | | | | | |
|
|
23:00 |
1503
|
Μπελουϊζντάντ - USM Αλγέρι |
|
|
| | | | |
|
|
23:00 |
1529
|
Όγκναμπλικ - Στιαρνάν |
|
|
| | | | |
|
|
23:30 |
-
|
Κάρλος Στέιν - Μολίνος Ελ Πιράτα | | | | | | | |
|
|
23:30 |
911
|
Ρεάλ Καρταγένα - Ατλέτικο Ουίλα |
|
|
| | | | |
|
|
00:00 |
-
|
Κολίμα - Μεξικάλι | | | | | | | |
|
|
00:00 |
-
|
Ντεπορτίβο Ατσουάπα - Ντεπορτίβο Μίξκο | | | | | | | |
|
|
00:00 |
912
|
Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα - Γιανέρος |
|
|
| | | | |
|
|
00:00 |
1514
|
Φουέρτε Σαν Φραντσίσκο - Φας |
|
|
| | | | |
|
|
00:30 |
1515
|
Όντσε Ντεπορτίβο - Πλατένσε Μουνισιπάλ |
|
|
| | | | |
|
|
01:00 |
-
|
Πατσούκα ΙΙ - Ακουακατέρος CDU | | | | | | | |
|
|
01:00 |
913
|
Μποταφόγκο - Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες |
|
|
| | | | |
|
|
01:00 |
914
|
Νασιονάλ Μοντεβιδέο - Ντεπορτίβο Τάτσιρα |
|
|
| | | | |
|
|
01:00 |
915
|
Ουατσιπάτο - Δε Στρόνγκεστ |
|
|
| | | | |
|
|
01:00 |
916
|
Κοκουίμπο Ουνίδο - Ρασίνγκ Κλουμπ |
|
|
| | | | |
|
|
01:00 |
917
|
Ντανούμπιο - Ατλέτικο Παραναένσε |
|
|
| | | | |
|
|
02:00 |
1510
|
Απαρεσιντένσε - Σαμπάιο Κορέα |
|
|
| | | | |
|
|
02:15 |
1584
|
Ολάντσο - Βίντα |
|
|
| | | | |
|
|
02:30 |
-
|
Ατλάντα Γιουνάιτεντ ΙΙ - Τσατανούγκα | | | | | | | |
|
|
02:30 |
-
|
Τορόντο - Σίμκοϊ Κάουντρι Ρόβερς | | | | | | | |
|
|
03:00 |
-
|
Ντεπορτίβο Μπινασιονάλ - Αγιακούτσο | | | | | | | |
|
|
03:00 |
-
|
Λεόνες Ντελ Νόρτε - Σαν Αντόνιο ΦΚ | | | | | | | |
|
|
03:00 |
922
|
Λεόνες - Ντεπόρτες Περέιρα |
|
|
| | | | |
|
|
03:00 |
924
|
Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο - Σπορτίβο Λουκένιο |
|
|
| | | | |
|
|
03:15 |
925
|
Κολόμπους Κρου - Μοντερέι |
|
|
| | | | |
|
|
03:30 |
923
|
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν - Ρίβερ Πλέιτ |
|
|
| | | | |
|
|
03:30 |
926
|
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε - Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα |
|
|
| | | | |
|
|
03:30 |
927
|
Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε - Παλμέιρας |
|
|
| | | | |
|
|
03:30 |
928
|
Μπολιβάρ - Φλαμένγκο |
|
|
| | | | |
|
|
03:30 |
929
|
Ρεάλ Τομαγιάπο - Μπελγράνο |
|
|
| | | | |
|
|
04:00 |
-
|
Αλιάνσα Σαν Σαλβαδόρ - CD Ντράγκον | | | | | | | |
|
|
04:00 |
-
|
CDM - Σαντιάγκο ΦΚ | | | | | | | |
|
|
04:00 |
921
|
Σελάγια - Ταπατίο |
|
|
| | | | |
|
|
04:30 |
1516
|
Ισίντρο Μεταπάν - Γιόκορο |
|
|
| | | | |
|
|
04:30 |
1517
|
Μουνισιπάλ Λιμένο - Λουίς Έιντζελ Φίρπο |
|
|
| | | | |
|
|
04:30 |
1585
|
Λόμπος UPNFM - Ντεπορτίβο Ολίμπια |
|
|
| | | | |
|
|
05:00 |
-
|
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες - Κουμπάν Ιμπέριαλ | | | | | | | |
|
|
05:00 |
930
|
Ράγιο Ζουλιάνο - Σπορτίβο Αμελιάνο |
|
|
| | | | |
|
|
05:00 |
1536
|
Μουνισιπάλ Λιμπέρια - Ντεπορτ. Σαν Κάρλος |
|
|
| | | | |