Πρόγραμμα τηλεόρασης



Σάββατο (16/12/2017)


ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΚΑΝΑΛΙ
14:00 Κάιζερσλαουτερν Νυρεμβέργη COSMOTE SPORT 3 HD
14:30 Λέστερ Κρίσταλ Πάλας COSMOTE SPORT 1 HD
15:00 Σπάρτη Πανσερραϊκός ΕΡΤ3
15:00 Κέρκυρα Ατρόμητος Novasports 2HD
16:00 Πατσούκα Αλ Τζαζίρα ΕΡΤ2
16:00 Ίντερ Ουντινέζε COSMOTE SPORT 4 HD
16:30 Άουγκσμπουργκ Φράιμπουργκ COSMOTE SPORT 8 HD
16:30 Βέρντερ Μάιντς COSMOTE SPORT 7 HD
16:30 Κολονία Βόλφσμπουργκ COSMOTE SPORT 6 HD
16:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Σάλκε COSMOTE SPORT 5 HD
16:30 Στουτγάρδη Μπάγερν Μονάχου COSMOTE SPORT 3 HD
17:00 Σάντερλαντ Φούλαμ Novasports 4HD
17:00 Τσέλσι Σαουθάμπτον COSMOTE SPORT 1 HD
17:15 Αθλέτικ Μπιλμπάο Ρεάλ Σοθιεδάδ COSMOTE SPORT 2 HD
17:15 ΑΕΚ Απόλλων Σμύρνης Novasports 2HD
18:00 Ρεν Παρί Σεν Ζερμέν Novasports 3HD
19:00 Τορίνο Νάπολι COSMOTE SPORT 7 HD
19:00 Γκρέμιο Ρεάλ Μαδρίτης ΕΡΤ2
19:30 Ντόρτμουντ Χόφενχαϊμ COSMOTE SPORT 3 HD
19:30 Έιμπαρ Βαλένθια COSMOTE SPORT 2 HD
19:30 Μάντσεστερ Σίτι Τότεναμ COSMOTE SPORT 1 HD
19:30 Κάρντιφ Χαλ Novasports 2HD
19:30 Πλατανιάς ΠΑΟΚ Novasports 1HD
20:45 Αϊντχόφεν Ντεν Χάαχ Novasports 4HD
21:00 Καέν Γκινγκάμπ Novasports 3HD
21:45 Ρόμα Κάλιαρι COSMOTE SPORT 1 HD
21:45 Ατλέτικο Μαδρίτης Αλαβές COSMOTE SPORT 2 HD

Κυριακή (17/12/2017)


ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΚΑΝΑΛΙ
13:00 Ζιρόνα Χετάφε COSMOTE SPORT 2 HD
13:30 Βερόνα Μίλαν COSMOTE SPORT 7 HD
13:30 Σπάρτα Ρότερνταμ Φέγενορντ Novasports 1HD
14:30 Γκρόιτερ Φιρτ Ντάρμσταντ COSMOTE SPORT 3 HD
15:00 Καλλιθέα Απόλλων Λάρισας Ert.gr
15:00 Ολυμπιακός ΠΑΣ Γιάννινα Novasports 2HD
15:30 Άλκμααρ Άγιαξ Novasports 4HD
16:00 Κροτόνε Κιέβο COSMOTE SPORT 8 HD
16:00 Σαμπντόρια Σασουόλο COSMOTE SPORT 7 HD
16:00 Φιορεντίνα Τζένοα COSMOTE SPORT 6 HD
16:00 Μπολόνια Γιουβέντους COSMOTE SPORT 2 HD
16:15 Γουέστ Μπρομ Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ COSMOTE SPORT 1 HD
16:30 Ανόβερο Μπάγερ Λεβερκούζεν COSMOTE SPORT 3 HD
17:00 Άρης ΟΦΗ ΕΡΤ3
17:15 Θέλτα Βιγιαρεάλ COSMOTE SPORT 5 HD
17:15 Λαμία ΑΕΛ Novasports 3HD
17:15 Αστέρας Τρίπολης Παναιτωλικός Novasports 2HD
18:30 Μπόρνμουθ Λίβερπουλ COSMOTE SPORT 1 HD
19:00 Μπενεβέντο Σπαλ COSMOTE SPORT 7 HD
19:00 Λειψία Χέρτα COSMOTE SPORT 3 HD
19:30 Λας Πάλμας Εσπανιόλ COSMOTE SPORT 2 HD
19:30 Ξάνθη Παναθηναϊκός Novasports 1HD
20:00 Σπόρτινγκ Πορτιμονένσε COSMOTE SPORT 8 HD
21:45 Μπαρτσελόνα Ντεπορτίβο λα Κορούνια COSMOTE SPORT 2 HD
21:45 Αταλάντα Λάτσιο COSMOTE SPORT 1 HD
22:00 Λιόν Μαρσέιγ Novasports 2HD
22:15 Τοντέλα Μπενφίκα COSMOTE SPORT 8 HD

Παίξε Online Στοίχημα

Δοκίμασε μία από τις παρακάτω δοκιμασμένες και νόμιμες Ελληνικές στοιχηματικές εταιρίες: