Η Βέρακρουζ δεν έπαιζε για τέσσερα λεπτά λόγω διαμαρτυρίας και η Τίγκρες πέτυχε δύο γκολ! (vid)

19/10/2019 14:15
Απίστευτο περιστατικό στο παιχνίδι της Βέρακρουζ με την Τίγκρες, καθώς οι παίκτες των γηπεδούχων κάθισαν ακούνητοι στον αγωνιστικό χώρο ως ένδειξη διαμαρτυρίας για τα χρήματα που τους οφείλονται και οι φιλοξενούμενοι δεν το άφησαν ανεκμετάλλευτο, πετυχαίνοντας δύο γκολ στα πρώτα τέσσερα λεπτά.

Τρομερά πράγματα στο παιχνίδι της Βέρακρουζ με την Τίγκρες στο Μεξικό. Οι γηπεδούχοι είχαν ενημερώσει πως θα καθίσουν ακούνητοι στον αγωνιστικό χώρο στο πρώτο τετράλεπτο του παιχνιδιού για τα χρήματα που τους οφείλονται και έτσι έγινε. Οι φιλοξενούμενοι πάντως δε συγκινήθηκαν και πέτυχαν δύο γκολ στο 2’ και στο 4’ με μακρινά σουτ των Ροντρίγκες και Ζινιάκ. Στη συνέχεια υπήρξε παιχνίδια, με την Τίγρκες να φτάνει τελικά στη νίκη με 3-1 που της επέτρεψε να διατηρηθεί στο -3 από την κορυφή.