Καταγγέλλει και Μαουρίτσιο για «εγκληματική αγκωνιά» ο Κούγιας!

Καταγγέλλει και Μαουρίτσιο για «εγκληματική αγκωνιά» ο Κούγιας!



Η ΑΕΛ με ανακοίνωση της ενημερώνει ότι –μετά τους Ελ Καντουρί, πατέρα και υιό Σαββίδη- θα καταγγείλει και τον Μαουρίτσιο για χτύπημα στον Κριζμά.

Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΠΑΕ ΑΕΛ:

«Την απόλυτη διακωμώδηση των δηλώσεων του Ιβάν Σαββίδη και των διαμαρτυριών του για τη διαιτησία του Κατσικογιάννη αποτέλεσε η έκθεση ενός εκ των εντιμοτέρων διαιτητών που πέρασαν από το ελληνικό ποδόσφαιρο, του κ. Σπυρόπουλου της ΕΠΣ Φθιώτιδας, παρατηρητού διαιτησίας στον αγώνα με την ΠΑΕ ΠΑΟΚ, ο οποίος παρέπεμψε τον διαιτητή του αγώνα Κατσικογιάννη, όχι γιατί αδίκησε τον ΠΑΟΚ, όπως ισχυρίστηκε ο Σαββίδης, αλλά γιατί δεν απέβαλε από το 34ο λεπτό με απευθείας κόκκινη κάρτα τον Μαουρίτσιο (αριθμός 8), ο οποίος με εγκληματική αγκωνιά έσπασε την μύτη του Σάντι Κρίζμαν, ο οποίος έπαιξε 60 λεπτά με σπασμένη μύτη και σήμερα υπεβλήθη σε πολύωρη επέμβαση, εξαιτίας της οποίας θα απέχει τουλάχιστον 15 ημέρες από αγώνες.

Η ΠΑΕ ΑΕΛ εκτός των καταγγελιών εις βάρος πατέρα Σαββίδη, υιού Σαββίδη και Ελ Καντουρί στην Επιτροπή Δεοντολογίας της ΕΠΟ τους δύο πρώτους και στον Αθλητικό εισαγγελέα για τον Ελ Καντουρί, θα καταθέσει καταγγελία και εις βάρος του Μαουρίτσιο χρησιμοποιώντας ως αποδεικτικά στοιχεία το βίντεο του αγώνα και την έκθεση του παρατηρητή διαιτησίας
».

*Η φωτογραφία συνοδευόταν με την ανακοίνωση




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.204.9010.501.851.65113.34
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.572.189.252.501.33
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.001.703.2530.00

Σχολιασμός

13 σχόλια:

στις 03/10/2017 01:23
Σωστος!!Εφ'ολης της υλης συγκροτημενη ορθολογικη αληθινη ανακοινωση...Αλλα οι μπουγατσες θελουν να εχουν καλυτερη διαιτησια απο το αεκακι..Δεν εξεταζουν ποτε οτι εχουν καλυτερες διαιτησιες απο ομαδες σαν τον Ατρομητο ή Αστερα...100 % ΔΙΚΙΟ ΕΔΩ Ο ΑΛΗΤΑΡΑΣ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΥΓΙΑΣ...ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ ΜΕ ΤΑ ΤΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗΣ

στις 03/10/2017 14:38
Απο που ρε κομπλεξικέ γαβράκο έχει δίκιο ο Κούγιας; Μήπως για το ανύπαρκτο οφσαίτ στον Πέλκα η το καθαρό πέναλτυ που δεν δόθηκε στον Μάτος που ολοι οι καθηγητές διαιτησίας ειπαν οτι ηταν πεντακάθαρο; Μιλας και συ που έπερνες πέναλτυ με το φύσημα του αέρα.Για την αλητεία του Κόυγια στο Καντουρι κανεις την παπια και των Λαρισιαων στον παγκπο ενω γαι τον Μαουρίσιο δεν υπάρχει τιποτα παοδεικτικό εκτος απο τον ψεύτη τον Κούγια. Και φυσικα θελω να με φέρονται σαν μεγαλη ομάδα που είμαι και η νεα μεγαλη δυναμη που ερχεται. Σε χαλάειι αυτο που ειπα; Ξυδι φιλαράκι. Και έλα να σε κράσουμε καμμιά μπυγάτσα που τις ειρωνεύεσαι μια και κάτω στην χαβούζα ιδέα δεν έχετε απο καλο φαί!

[+]  northwind στις 03/10/2017 14:45

στις 03/10/2017 16:14
Θα βγει και απο πάνω ο αληταράς ο Κούγιας.

[+]  AGIASO στις 03/10/2017 19:06

στις 03/10/2017 23:24
Eιδες που ερχεσαι στα λογια μου θες καλυτερη διαιτησια απο οτι παιζει το αεκακι...Και καλα κανεις εχεις πολυ μεγαλυτερο μπατζετ ο προεδρος σου εχει επενδυσει περισσοτερα και δικαιολογημενα θες κατι οπως στην Ισπανια να σου συμβαινει δηλαδη να `σπρωχνει` Μπαρτσα περισσοτερο ο διαιτητης στην επαρχια απο οτι την Σεβιλλη...Δεν μπορω να καταταλαβω ομως γιατι κλαιγεσαι τοσα χρονια οτι ο γαυρος εχει καλουτερες διαιτησιες απο σενα (αν και δεν συνεβαινε ποτε τελειος αντικειμενικα)...Καταλαβες τωρα γιατι ειστε οπαδοι αμπαλοι διχως μπαλες, και ποτε δεν θα παρετε πρωταθλημα??μονος σου τα γραφεις...Η μπαλιτσα λεβεντη μου πρεπει να παιζεται 50% 50% ομως λεει το fairplay...Kαι οχι να σε παιζει στον Πλατανια 80-20% και τον Ατρομητο να το παιζει παλι στον Πλατανια 50%-50%...

στις 03/10/2017 23:30
ΥΓ.να σε διορθωσω δεν εισαι η νεα ανερχομενη μεγαλη δυναμη...Εισαι ηδη ο μονος υπαρκτος σοβαρος αντιπαλος μου κατι οπως ηταν ο βαζελος παλια...Με την ειδοποιο διαφορα ομως οτι ο βαζελος παλια ειχε ιδια μπατζετ και επενδυσεις υποδομες οπως εγω μην σου πω καποιες χρονιες και καλυτερα μεγεθη απο μενα...Εσυ εισαι δευτερος με διαφορα απο τον τριτο πραγματι σε ολα τα επιπεδα αλλα θες ακομα να βαλεις πολυ χρημα για να ερθουμε στα ιδια...Οποτε το μεγαλη δυναμη ανερχομενη προς το παρων το ξεχναμε αν δεν φερεις στην ομαδα σου Ντεταρι,Σεστιτς,ΡΙβαλντο,Τζιοβανι,Λοσαντα κλπ κλπ οπως φερνω εγω...Χωρις μπικινινι ομαδα δεν εφτιαξε ποτε κανεις μεγαλε...Αλλα θελετε να σας σπρωχνει η διαιτησια λινατσουλες

στις 04/10/2017 00:30
Χαχαχαχαχα @argiman10 (θα αποφυγω ξανα να γραψω το κανονικο σου account χοχοχο) εσενα απο τοτε που το ειχα φτασει 190 με τρεις λογαριασμους ακομα σε ποναει το κωλοτρυπαδακι σου...Εσυ γαμας το site ρε αρχιδακι και αν δεν εχεις κατι να γραψεις σχετικο με το ποσταρισμα μας περισσευει η προσωπικη σου γνωμη για τον οιονδηποτε εδω μεσα...Ασε μας τωρα το τηλεφωνακι της μαμακας σου να γαμησουμε και ασε που σε κοψε το σαιτ πανυβλακα..Στα παπαρια μας το site στοκο εε στοκο

[+]  t4sos στις 04/10/2017 01:08

στις 04/10/2017 15:15
Οχι και παοκαρα λουλουκο t4sos..Ενα πρωταθλημα παραπανω εχεις απο μενα και 2 κυπελα...Στα ιδια ειμαστε...Και το ποστ γραφει για ΑΕΛΑΡΑ φλουφλακο..Η παοκαρα ειναι μεσα στον ανυπαρκτο εγκεφαλο σου...Ακου εκει παοκαρα χαχαχαχαχαχααααχαχαχαχαχα

στις 04/10/2017 20:40
ΕΓω ψαρωνω ρε μπαγλαμα??ΜΗπως απο τοτε που εβγαλα ποστακι στο φορουμ οτι θα κινηθει διαδιακασια για τον μαλακα που υποκλεπτει λογαριασμους χρηστων στο αγονες ,μηπως απο τοτε εχεις να ξαναγραψεις εδω μεσα κωμικε τυπε???χαχαχαχαχαχαα αις στα διαλα βλακακο σε γλενταω απο τοτε που σε γεννησε η μαμα σου εγω ο αληθινος μπαμπας σου...Και ασε τα ψυχιατρεια μαλακα εισαι απο τις βαρυτατες μορφες που εχουν παρατηρηθει εδω μεσα..ΕΝα ατελειωτο γλεντι εισαι ολοκληρος...Ελα ασε μας το τηλεφωνο της μανας σου και ασε τις εξυπναδες βλακακος εισαι

στις 05/10/2017 00:10
Oχι ρε μπαγασακο argiman10.000 αν ενδιαφερεσαι για το αν εχω παρεα,ειναι η μαμα σου διπλα μου και καταπινει το φιδακι μου..Σε ευχαριστω για το ενδιαφερον σου χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα απιθανο παιδακι,απιστευτα κομπλεξ!!

στις 05/10/2017 19:18
θελω να δω σε ποσο καιρο θα βγει το SILVER ALERT για τον κουγια.......GATE4 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.