Chat



Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.

- Μη διαφημίζετε
- Μη βρίζετε
- Μην επαναλαμβάνετε το ίδιο μήνυμα


Livescore


ΔIOΩΡΑΚΩΔΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΗΜΙΧΣΚΟΡΛΕΠ
08:001026ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑΓΙΟΚΟΧΑΜΑ ΜΑΡΙΝΟΣ1 - 3 2 - 3 
08:001028ΤΖΟΥΜΠΙΛΟ ΙΒΑΤΑΜΑΤΣΟΥΜΟΤΟ ΓΙΑΜΑΓΚΑ0 - 1 1 - 1 
08:001029ΚΑΣΙΜΑΤΡΙΝΙΤΑ ΟΪΤΑ0 - 1 1 - 2 
08:301039ΑΔΕΛΑΪΔΑ ΚΟΜΕΤΣΔΥΤΙΚΗ ΑΔΕΛΑΪΔΑ1 - 0 2 - 1 
08:30-ΣΑΟΥΘΕΡΝ ΝΤΙΣΤΡΙΚΤΓΟΥΟΡΙΟΡΣ2 - 0 3 - 1 
08:30-ΓΟΥΦΟΥ ΤΑΙ ΠΟΙΣΤΕΡΝ SC0 - 1 2 - 1 
08:351077ΟΥΕΛΙΝΓΚΤΟΝ ΦΟΙΝΙΞΣΙΔΝΕΪ0 - 0 0 - 1 
09:001024ΠΑΛΜ ΜΠΙΤΣ ΣΑΡΚΣΜΠΡΙΣΜΠΕΪΝ ΣΙΤΙ 0 - 1 2 - 1 
09:001032ΣΟΝΑΝ ΜΠΕΛΜΑΡΕΣΑΠΟΡΟ0 - 0 2 - 0 
10:001027ΜΠΡΙΣΜΠΕΙΝ ΣΤΡΑΙΚΕΡΣΠΕΝΙΝΣΟΥΛΑ ΠΑΟΥΕΡ0 - 0 1 - 2 
10:00-ΠΕΡΣΕΜΠΑΓΙΑ ΣΟΥΡΑΜΠΑΓΙΑΠΕΡΣΙΝΤΑΓΚΟ ΓΚΟΡΟΝΤΑΛΟ5 - 0 7 - 0 
10:15-ΣΑΡΑΒΑΚΣΑΜΠΑΧ FC0 - 2 1 - 2 
10:301044ΑΔΕΛΑΪΔΑΝΟΤΙΑ ΑΔΕΛΑΪΔΑ0 - 1 3 - 2 
10:301040ΑΔΕΛΑΪΔΑ ΣΙΤΙΚΡΟΪΝΤΟΝ ΚΙΝΓΚΣ0 - 3 0 - 4 
10:30-ΜΙΝΕΡΒΑ ΠΑΝΤΖΑΜΝΕΡΟΚΑ FC0 - 0 1 - 0 
10:45-ΠΔΡΜΣΕΛΑΝΓΚΟΡ0 - 1 0 - 1 
10:501078 ΜΕΛΜΠΟΥΡΝ ΒΙΚΤΟΡΙΜΕΛΜΠΟΥΡΝ ΣΙΤΙ0 - 1 1 - 1 
11:00-ΜΠΑΛΟΤΕΣΤΙΜΙΟΒΕΝΙ0 - 0 0 - 2 
11:001037ΜΟΡΕΤΟΝ ΜΠΕΙ ΓΙΟΥΝ.ΙΣΤΕΡΝ ΣΑΜΠΕΡΜΠΣ 2 - 1 2 - 2 
11:001038 ΓΟΥΕΣΤΕΡΝ ΠΡΑΪΝΤΜΑΓΚΜΠΙΣ ΚΡΟΥΣΕΙΝΤΕΡΣ0 - 0 1 - 3 
11:00-ΠΟΛΙ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑΡΙΠΕΝΣΙΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ0 - 0 1 - 0 
11:00-ΛΟΥΣΕΑΦΑΡΟΥΛ ΟΡΑΝΤΕΑΠΟΛΙΤΕΧΝΙΚΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ0 - 0 0 - 0 
11:00-ΑΚΑΝΤΕΜΙΚΑ ΚΛΙΝΤΣΕΝΙΦΑΡΟΥΛ ΚΟΝΣΤΑΝΤΑ1 - 0 1 - 0 
11:00-ΜΕΤΑΛΟΓΚΛΟΜΠΟΥΣΑΡΓΚΕΣ ΠΙΤΕΣΤΙ0 - 0 1 - 0 
11:00-ΣΠΟΡΤΟΥΛ ΣΝΑΓΚΟΒΝΤΑΚΟ-ΓΚΕΤΙΚΑ ΒΟΥΚ.2 - 0 2 - 1 
11:00-ΑΡΑΝΤΜΠΡΑΪΛΑ2 - 0 3 - 0 
11:301082ΣΟΝΓΚ ΛΑΜ ΝΓΚΧΕ ΑΝΛΟΥΑΝΓΚ ΝΑΜ2 - 0 2 - 0 
11:30-ΧΟΝΓΚ ΚΟΝΓΚ ΠΕΓΚΑΣΟΥΣΚΙΤΣΕ0 - 2 0 - 3 
12:001083ΣΑΝΑ ΚΑΝ ΧΟΑΧΟΑΝΓΚ ΑΝΙ ΓΚΙΑ ΛΑΪ0 - 1 1 - 4 
12:00-ΑΛΜΠΙΡΕΞ ΝΙΙΓΚΑΤΑ (ΣΙΝΓΚ)ΧΟΜ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ0 - 0 0 - 0 
12:00-ΝΕΜΑΝ ΓΚΡΟΝΤΝΟΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΙΝΣΚ1 - 0 1 - 0 
12:00-ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ1 - 1 2 - 2 
12:001064ΓΚΑΜΠΑΛΑΚΕΣΛΑ0 - 0 0 - 0 
12:301085ΜΠΟΛΟΥΣΠΟΡΑΝΤΑΝΑΣΠΟΡ0 - 0 0 - 1 
12:30-ΒΑΛΕΝΘΙΑ (Γ)ΜΠΙΛΜΠΑΟ (Γ)0 - 0 0 - 0 
12:30-ΧΑΚΕΤΕΠΕΣΑΝΚΑΚΤΕΠΕ0 - 2 2 - 2 
12:30415ΣΙΒΑΣΠΟΡΑΝΤΑΛΙΑΣΠΟΡ0 - 2 1 - 2 90'
12:30- ΣΑΡΙΓΙΕΡΕΟΥΣΠΟΡ0 - 0 1 - 2 90'
ΓΚΟΛ!
12:30-ΦΑΤΙΧ ΚΑΡΑΓΚΟΥΜΡΟΥΚΖΟΝΓΚΟΥΛΝΤΑΚΣΠΟΡ0 - 1 2 - 1 90'
12:30-ΓΕΝΙ ΜΕΝΕΜΕΝ ΜΠΕΛΕΝΤΙΓΕΦΕΘΙΕΣΠΟΡ1 - 1 2 - 1 90'
ΓΚΟΛ!
12:45-ΤΣΑΙΝΑΤ ΧΟΡΝΜΠΙΛΣΟΥΠΑΝΜΠΟΥΡΙ0 - 0 0 - 0 84'
13:001124ΧΙΦΚΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ1 - 2 1 - 2 71'
13:001260ΜΠΡΕΪΝΤΑΜΠΛΙΚΒΙΚΙΝΓΚΟΥΡ ΡΕΙΚΙΑΒΙΚ1 - 0 1 - 0 74'
13:00-ΠΟΣΤΑ ΡΕΙΝΤΖΕΡΟΥΛΙΝΖΙ ΣΤΑΡΣ1 - 0 1 - 0 68'
13:00416ΦΑΜΑΛΙΚΑΟΜΑΦΡΑ2 - 0 2 - 1 72'
13:00-ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΤΑΣΚΕΝΔΗΣΟΛΜΑΛΙΚ1 - 0 1 - 0 70'
13:001385ΜΠΟΤΕΦ ΒΡΑΤΣΑΣΛΑΒΙΑ ΣΟΦΙΑΣ1 - 1 1 - 1 73'
13:00-ΕΝΕΡΓΚΕΤΙΣΙΑΝΟΥΛΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ0 - 1 0 - 1 70'
13:00-ΠΤΤ ΡΑΙΟΝΓΚΝΑΚΟΝ ΡΑΤΣΑΣΙΜΑ0 - 0 0 - 0 70'
13:35417ΣΑΝΓΚΑΙ ΣΙΠΓΓΚΟΥΟΑΝ ΠΕΚΙΝΟΥ0 - 0 0 - 0 
14:00419ΧΕΤΑΦΕΡΑΓΙΟ ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ 0 - 0 27'
14:001126ΛΑΧΤΙΕΛΣΙΝΚΙ 0 - 0 27'
14:001125ΧΟΝΚΑΜΑΡΙΕΧΑΜΝ 0 - 0 27'
14:00422ΜΠΟΧΟΥΜΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ 0 - 0 27'
14:00421ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤΝΤΙΝΑΜΟ ΔΡΕΣΔΗΣ 0 - 0 29'
14:00420ΖΑΝΚΤ ΠΑΟΥΛΙΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ 0 - 0 26'
14:00418ΚΟΛΩΝΙΑΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ 0 - 1 28'
14:001091ΑΝΝΟΒΕΡΟ 96 ΙΙΤΖΕΝΤΕΛΟΧ 1 - 0 26'
14:00-ΚΑΚΑΜΕΓΚΑ ΧΟΜΠΟΙΖΣΟΦΑΠΑΚΑ 0 - 0 28'
14:00-ΟΥΛΙΝΖΙ ΣΤΑΡΣKCB 0 - 1 29'
14:001391ΜΑΡΙΟΠΟΥΛΟΛΙΜΠΙΚ ΝΤΟΝΕΤΣΚ 0 - 1 28'
ΓΚΟΛ!
14:001084ΧΑ ΝΟΙΚΟΥΑΝΓΚ ΝΙΧ 0 - 0 28'
14:00-ΜΠΑΝΤΑΡΙΕΝΖΟΙΑ ΣΟΥΓΚΑΡ 1 - 0 29'
14:00-ΜΠΑΛΚΑΝΙΚΕΚ-Ο 0 - 0 27'
14:00-ΝΤΡΕΝΙΤΣΑΦΕΡΙΖΑΙ 1 - 0 27'
14:00-ΤΖΙΛΑΝΚΦ ΦΛΑΜΟΥΡΤΑΡΙ 0 - 0 27'
14:00-ΜΠΟΥΡΙΡΑΜΤΣΟΝΜΠΟΥΡΙ 0 - 0 28'
14:00-ΖΕΜΟΥΝ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙΟΥΜΑΤΣΒΑ ΣΑΜΠΑΤΣ 0 - 0 27'
14:00-ΣΤΑΜΠΑΕΚΤΡΟΜΣΟ 0 - 0 28'
14:00-ΣΛΑΒΙΑ ΜΟΖΙΡΒΙΤΕΜΠΣΚ 0 - 0 28'
14:00-ΧΡΟΥΝΤΙΜΣΟΚΟΛΟΦ 0 - 0 28'
12:30-ΜΠΑΡΑΜΠΑΣΑΓΚΑΖΙΑΝΤΕΠΣΠΟΡ  
13:00-ΠΟΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ  
13:30-ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕΤΙΤΣΙ 71  
14:00-ΣΠΑΡΤΑΚ ΒΑΡΝΑΣΕΠΤΕΜΒΡΙ ΤΕΡΒΕΛ  
14:00-ΝΤΙΝΑΜΟ ΤΙΦΛΙΔΑΣΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΡΕΣΤ  
14:00-ΜΠΕΛΑΣΙΤΣΑ ΠΕΤΡΙΧΝΑΝΤΕΖΝΤΑ ΝΤΟΜΠΡΟΣΛΑΒΤΣΙ  
14:00-ΓΚΕΡΜΑΝΕΑΜΠΑΝΣΚΟ  
14:00-ΜΑΡΕΚΒΙΧΡΕΝ  
14:00-ΠΙΡΙΝ ΡΑΖΛΟΓΚΒΕΛΜΠΑΖΝΤ  
14:00-ΡΙΛΣΚΙ ΣΠΟΡΤΙΣΤΟΜΠΟΡΣΙΘΕ  
14:00-ΣΛΙΒΝΙΣΚΙ ΓΚΕΡΟΙΧΕΜΠΑΡ ΠΑΖΑΡΝΤΖΙΚ  
14:00-ΣΠΟΡΤΙΣΤ ΣΒΟΓΚΤΣΑΒΝΤΑΡ ΕΤΡΟΠΟΛ  
14:00-ΑΤΛΕΤΙΚ ΚΟΥΚΛΕΝΣΑΝΤΟΒΟ  
14:00-ΤΣΕΡΝΟΜΟΡΕΤΣ ΜΠΟΥΡΓΚΑΣΝΕΦΤΟΧΙΜΙΚ  
14:00-ΝΤΙΜΙΤΡΟΒΓΚΡΑΝΤΑΣΕΝΟΒΕΤΣ 2005  
14:00-ΧΙΤΡΙΝΟΤΟΠΟΛΙ 2010  
14:00-ΚΑΛΙΑΚΡΑΜΠΕΝΚΟΒΣΚΙ ΜΠΙΑΛΑ  
14:00-ΣΒΙΛΕΝΓΚΑΡΝΤ 1921ΛΕΦΣΚΙ ΚΑΡΛΟΒΟ  
14:00-ΜΠΑΛΚΑΝ ΜΠΟΤΕΒΓΚΡΑΝΤΣΕΠΤΕΜΒΡΙ ΣΙΜΙΤΛΙ  
14:00-ΜΙΝΙΟΡ ΠΕΡΝΙΚΜΠΟΤΕΦ ΙΧΤΙΜΑΝ  
14:00-ΓΚΙΓΚΑΝΤ ΣΕΝΤΙΝΕΝΙΕΧΑΣΚΟΒΟ 1957  
14:00-ΚΑΡΝΟΜΠΑΤΡΟΖΟΒΑ ΝΤΟΛΙΝΑ  
14:00-ΜΙΝΙΟΡ ΡΑΝΤΝΕΒΟΜΑΡΙΣΑ ΠΛΟΒΝΤΙΒ  
14:00-ΣΟΚΟΛΟ ΜΑΡΚΟΒΟΜΠΟΡΙΣΛΑΒ ΠΑΡΒΟΜΑΙ  
14:30-ΠΟΜΟΡΙΠΙΡΙΝ  
14:30-ΜΠΟΤΕΦ ΓΚΑΜΠΑΛΟΒΟFK STRUMSKA SLAVA RADOMIR  
14:301127ΙΛΒΕΣΒΑΑΣΑ  
14:30423ΜΠΕΡΝΛΙΤΟΤΕΝΑΜ  
14:30-ΑΟΥΕΡΜΠΑΧΤΣΕΜΝΙΤΣΕΡ  
14:301092ΝΤΙΝΑΜΟΜΠΟΥΝΤΙΣΑ ΜΠΑΟΥΤΖΕΝ  
14:30-ΝΑΦΤ ΜΑΣΖΕΝΤΠΕΡΣΕΠΟΛΙΣ  
14:30-ΤΣΑΡΣΚΟ ΣΕΛΟΝΕΣΕΜΠΑΡ  
14:30-ΑΛ ΤΟΥΜΠΑΧΑΛ ΣΑΡΚ  
14:301079ΣΑΜΠΑΧΚΑΡΑΜΠΑΚ  
14:30-ΑΡΝΤΑ ΚΑΡΤΖΑΛΙΛΙΤΕΞ  
14:30-ΝΤΟΜΠΡΟΥΝΤΖΧΑΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΤΖ. ΟΡΙΑΧΟΒΙΤΣΑ  
14:551397ΑΛ ΡΑΕΝΤΑΛ ΦΑΪΣΑΛΙ  
15:001108ΒΟΡΜΑΤΙΑ ΒΟΡΜΣΜΑΙΝΤΖ 05 ΙΙ  
15:001101ΒΑΛΝΤΧΟΦ ΜΑΝΧΑΪΜΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ  
15:001103ΣΤΙΝΜΠΑΧ 1921ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ  
15:001102ΜΠΑΛΙΝΓΚΕΝΧΕΣΣΕΝ ΝΤΡΕΪΧ  
15:001098ΟΦΕΝΜΠΑΧΟΥΛΜ 1846  
15:001097ΠΙΡΜΑΣΕΝΣΧΟΦΕΝΧΑΪΜ ΙΙ  
15:001096ΦΚ ΧΟΜΠΟΥΡΓΚΑΣΤΟΡΙΑ ΒΑΛΛΝΤΟΡΦ  
15:001095ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΣΤΑΝΤΑΛΕΝΤΟΡΦΣΑΑΡΜΠΡΙΚΕΝ  
15:001087ΓΚΕΝΤΣΛΕΡΜΠΙΡΛΙΓΚΙΟΥΜΡΑΝΙΓΙΕΣΠΟΡ  
15:001086ΑΔΑΝΑ ΝΤΕΜΙΡΣΠΟΡΑΛΤΙΝΟΡΝΤΟΥ  
15:00-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ  
15:00-ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ  
15:00-ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣAΓΙΑ ΝΑΠΑ  
15:00-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝΠΕΓΕΙΑ 2014  
15:00-ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ  
15:00425ΣΚΑΝΘΟΡΠΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡ  
15:001160ΟΣΝΑΜΠΡΙΚΧΑΛΕΣΕΡ  
15:001159ΣΠΟΡΤΦΡΟΥΝΤΕ ΛΟΤΕΚΑΡΛΣΡΟΥΗ  
15:001158ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚΜΕΠΕΝ  
15:001156ΚΟΤΜΠΟΥΣΜΟΝΑΧΟ 1860  
15:001155ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΪΓΚΟΥΝΤΕΡΧΑΚΙΝΓΚ  
15:001157ΙΕΝΑΦΟΡΤΟΥΝΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ  
15:001107ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ ΒΝΤΡΟΧΤΕΡΣΕΝ/ΑΣΕΛ  
15:001105ΛΟΥΜΠΕΚΑΙΝΤΡΑΧΤ ΝΟΡΝΤΕΡΣΤΕΝΤ  
15:001109ΒΟΥΠΕΡΤΑΛΜΠΟΡ ΜΕΝΧΕΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ ΙΙ  
15:001099ΡΟΝΤΙΝΓΚΧΑΟΥΖΕΝΑΛΕΜΑΝΙΑ ΑΑΧΕΝ  
15:001100ΒΙΝΤΕΝΜΠΡΟΥΚΒΙΚΤΟΡΙΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ  
15:001093ΚΑΑΝ ΜΑΡΙΕΝΜΠΟΡΝΣΤΡΑΕΛΕΝ  
15:001104ΧΕΡΚΕΡΝΑΘΛΙΠΣΤΑΝΤ  
15:001094ΚΟΛΩΝΙΑ (ΕΡ.)ΒΕΡΛ  
15:00-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ  
15:00-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΣΠΑΡΤΗ  
15:001135ΚΑΡΛΣΤΑΝΤΟΣΤΕΡΣΟΥΝΤ  
15:001134ΣΙΡΙΟΥΣΧΑΛΜΣΤΑΝΤ  
15:00-ΧΑΣΛΕΧΟΛΜΤΖΟΥΓΚΑΡΝΤΕΝ  
15:001133ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚΦΡΕΪ  
15:00-ΕΣΠΑΝΙΟΛ (Γ)ΛΕΒΑΝΤΕ (Γ)  
15:00-ΛΟΥΦΤΕΤΑΡΙ ΓΖΙΡΟΚΑΣΤΕΡΤΕΟΥΤΑ ΝΤΟΥΡΕΣ  
15:00-ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ  
15:00-ΠΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006ΕΝΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ  
15:00-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ  
15:00-ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ  
15:00-ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ  
15:00-ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ  
15:00-Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ  
15:00-ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ  
15:00-ΤΕΡΕΝΓΚΑΝΟΥUKM ΦΚ  
15:00424ΑΛΑΝΙΑΣΠΟΡΚΑΣΙΜΠΑΣΑ  
15:001386ΤΣΕΡΝΟ ΜΟΡΕ ΒΑΡΝΑΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ  
15:001106ΓΚΑΡΧΙΝΓΚΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ ΙΙ  
15:00-ΜΠΑΓΕΡΝ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ (Γ)ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ (Γ)  
15:00-ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ (Γ)ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ (Γ)  
15:00-ΤΟΥΡΜΠΑΪΝ ΠΟΤΣΝΤΑΜ (Γ)ΕΣΣΕΝ-ΣΟΝΕΜΠΕΚ (Γ)  
15:00-ΤΖΟΧΟΡ ΝΤΑΡΟΥΛΜΕΛΑΚΑ  
15:00-ΠΕΡΑΚΦΕΛΝΤΑ  
15:00-ΠΚΝΣ FC ΠΚΝΠ  
15:00-ΠΙΕΤΑ ΧΟΤΣΠΕΡΣΓΖΙΡΑ ΓΙΟΥΝ.  
15:001128ΓΚΡΙΜΠΑΛΙ ΡΑΝΤΑΝΟΒΙΤΣΙΡΟΥΝΤΑΡ ΠΛΙΕΒΛΙΑ  
15:001129ΜΟΡΝΑΡΛΟΒΣΕΝ  
15:001130ΣΟΥΤΙΕΣΚΑ ΝΙΚΣΙΤΣΠΕΤΡΟΒΑΤΣ  
15:001131ΖΕΤΑΙΣΚΡΑ ΝΤΑΝΙΛΟΒΓΚΡΑΝΤ  
15:001147ΖΛΑΤΕ ΜΟΡΑΦΤΣΕΤΡΕΝΤΣΙΝ  
15:001144ΣΕΝΙΤΣΑΖΙΛΙΝΑ  
15:001145ΣΕΡΕΝΤΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑΣ  
15:001146ΣΠΑΡΤΑΚ ΤΡΝΑΒΑΝΤΟΥΝΑΪΣΚΑ ΣΤΡΕΝΤΑ  
15:001148ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑΡΟΥΖΟΜΠΕΡΟΚ  
15:00-ΜΛΑΝΤΟΣΤΜΠΑΣΚΑ  
15:00-ΝΑΠΡΕΝΤΑΚΣΠΑΡΤΑΚ ΣΟΥΜΠΟΤΙΤΣΑ  
15:00-ΣΤΥΛΙΔΑΦΩΚΙΚΟΣ  
15:00-ΒΑΣΤΕΡΑΣΚΑΡΛΣΤΑΝΤ ΓΙΟΥΝ.  
15:00-ΜΕΡΚΑΖΤΑΡΑΤΖΙ ΒΑΝΤΙ ΑΛ ΝΕΣ  
15:00-ΤΖΑΜΠΑΛ ΑΛ ΜΟΥΚΑΜΠΕΡΣΑΜΠΑΜΠ ΑΛΣΑΜΟΥ  
15:00-ΧΙΛΑΛ ΑΛ ΚΟΥΝΤΣΜΑΡΚΑΖ ΤΟΥΛΚΑΡΜ  
15:00-ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤΣΤΑΡΤ  
15:00-ΣΑΜΟΥΤ ΠΡΑΚΑΝ ΣΙΤΙΣΙΑΝΓΚΜΑΙ  
15:00-ΣΟΖΟΠΟΛΖΑΓΚΟΡΕΤΣ ΝΟΒΑ  
15:00-ΚΛΑΜΠ ΜΠΙΖΕΡΤΙΝΓΚΑΜΠΕΣ  
15:05-ΧΟΤΕΙΝΑΛ ΤΖΟΥΜΠΑΙΛ  
15:15-ΓΙΑΡΟΧΑΚΑ  
15:15-ΜΑΤΧΑΡΕΛΕΟΠΑΡΝΤΣ  
15:301166ΠΟΛΟΚΟΥΑΝΕ ΣΙΤΙΚΑΪΖΕΡ ΤΣΙΦΣ  
15:301165ΚΕΪΠ ΤΑΟΥΝ ΣΙΤΙΜΑΡΙΤΖΜΠΟΥΡΓΚ ΓΙΟΥΝ.  
15:301172ΜΛΑΝΤΟΣΤ ΝΤΟΜΠΟΪΓΚΟΣΚ ΓΚΑΜΠΕΛΑ  
15:301174ΤΟΥΖΛΑ ΣΙΤΙΣΑΡΑΓΕΒΟ  
15:301173ΚΡΟΥΠΑΖΒΙΓΙΕΖΝΤΑ ΜΠΡΕΖΝΤΕ  
15:30-ΒΙΤΜΠΑΝΚ ΣΠΕΡΣΡΙΤΣΑΡΝΤΣ ΜΠΕΪ  
15:301399ΓΚΟΥΜΠΙΟΦΕΡΑΛΠΙ ΣΑΛΟ  
15:301400ΣΟΥΝΤΙΡΟΛΡΙΜΙΝΙ 1912  
15:301401ΤΡΙΕΣΤΙΝΑΡΕΝΑΤΕ  
15:301163ΑΤΖΜΑΝΑΧΛΙ ΑΛ-ΦΟΥΤΖΙΡΑ  
15:30-ΓΙΕΛΓΚΑΒΑΤΡΑΚΑΪ  
15:30-ΟΥΛΟΥΜΙΛΙΚΟΣΚΙ  
15:30-ΡΙΑΛ ΚΙΝΓΚΣΜΑΚΑΜΠΙ  
15:30-ΣΤΕΛΕΝΜΠΟΣTS ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ  
15:301456ΒΑΚΕΡ ΙΝΣΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙΠΑΣΙΝΓΚ/ΛΑΣΚ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ  
15:451150ΤΣΕΛΙΕΓΚΟΡΙΤΣΑ  
15:501178ΑΛ ΓΚΑΡΑΦΑΑΛ ΝΤΟΥΧΑΪΛ  
15:551427ΑΛ ΑΡΑΜΠΙΑΛ ΝΑΣΡ  
15:551428ΑΛ ΣΑΛΜΙΓΙΑΧΑΛ ΤΑΝΤΑΜΟΝ  
16:00-ΜΑΣ ΜΑΧΡΙΜΠΡΑΣΙΝΓΚ ΑΘΛΕΤΙΚ  
16:00-ΤΣΑΜΠΑΜΠ ΚΑΣΜΠΑ ΤΑΝΤΛΑΜΑΣΣΙΡΑ  
16:00-ΚΕΝΙΤΡΑΑΣΣΟΣ. ΣΠ. ΣΑΛΕ  
16:001429ΣΛΑΒΕΝ ΜΠΕΛΟΥΠΟΙΝΤΕΡ ΖΑΠΡΕΖΙΤΣ  
16:001110ΡΕΧΝΤΕΝΒΑΙΣΕ ΦΛΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ  
16:00426ΞΑΝΘΗΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ  
16:00431ΤΟΡΙΝΟΑΤΑΛΑΝΤΑ  
16:00434ΠΕΣΚΑΡΑΠΑΝΤΟΒΑ  
16:00433ΠΕΡΟΥΤΖΙΑΚΟΖΕΝΤΣΑ  
16:00436ΚΡΕΜΟΝΕΖΕΑΣΚΟΛΙ  
16:00427ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑΛΕΤΣΕ  
16:00429ΚΑΡΠΙΣΠΕΤΣΙΑ  
16:00428ΜΠΡΕΣΙΑΚΡΟΤΟΝΕ  
16:00435ΣΙΓΚΜΑ ΟΛΟΜΟΥΤΣΠΡΙΜΠΡΑΜ  
16:00432ΚΑΡΒΙΝΑΤΕΠΛΙΤΣΕ  
16:00430ΦΑΣΤΑΒ ΖΛΙΝΜΠΟΕΜΙΑΝΣ 1905  
16:00-ΒΕΣΤΜΑΝΑΕΪΑΡΒΙΚΙΝΓΚΟΥΡ ΟΛΑΦΣΒΙΚ  
16:00-ΒΙΝΤΑΝΤ ΤΕΜΑΡΑΜΠΕΝ ΓΙΕΡΙΡ  
16:00-ΟΥΝΙΟΝ ΣΠΟΡΤΙΒ ΣΙΝΤΙ ΚΑΣΕΜΣΑΜΠΑΜΠ ΡΙΑΝΤΙ ΣΑΛΜΙ  
16:00-ΙΤΙΧΑΝΤ ΚΧΕΜΙΣΕΤΡΑΖΑ ΜΠΕΝΙ ΜΕΛΑΛ  
16:00-ΟΛΙΜΠΙΚ ΝΤΙΤΣΙΡΑΒΙΝΤΑΝΤ ΦΕΣ  
16:00-ΚΕΜΙΣ ΖΕΜΑΜΡΑΣΑΜΠΑΜΠ ΑΤΛΑΣ ΚΕΝΙΦΡΑ  
16:001396ΤΣΕΝΑΪΝΤΖΑΜΣΧΕΝΤΠΟΥΡ  
16:001317ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒΜΑΚΑΜΠΙ ΠΕΤΑΧ ΤΙΚΒΑ  
16:00-ΣΑΓΚΡΑΝΤΑ ΕΣΠΕΡΑΝΣΑΒΙΤΡΕ  
16:001180ΚΑΣΜ ΜΑΡΑΚΕΣΜΑΧΡΙΜΠ ΤΕΤΟΥΑΝ  
16:00-ΣΑΜΠΑΜΠ ΑΛ ΟΡΝΤΟΥΝΑΛ ΣΑΛΤ  
16:00-ΡΑΣΙΝΓΚ ΜΠΕΙΡΟΥΤΑΛ ΑΚΧΑ ΑΛ ΑΧΛΙ  
16:00-ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣΣΠΑΡΤΑΚΣ ΤΖΟΥΡΜΑΛΑ  
16:00-ΣΕΡΙΦ ΤΙΡΑΣΠΟΛΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ  
16:00-ΟΝΖΕ ΜΠΡΑΒΟΣΝΤΕΣΠΟΡΤΙΒΟ ΧΟΥΙΛΑ  
16:00-ΣΑΟΥΡΙΜΟΠΡΟΓΚΡΕΣΟ ΑΣΟΣΙΑΣΑΟ  
16:00-ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΝΤΕ ΚΑΜΠΙΠΝΤΑΑΚΑΝΤ. ΠΕΤΡΟΛ. ΛΟΜΠΙΤΟ  
16:00-ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΓΙΟΥΝΙΟΝΟΤΑΒΑ ΦΕΡΙ  
16:301437ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΖΕΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ  
16:30440ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ  
16:30439ΜΑΪΝΤΖΣΑΛΚΕ  
16:30438ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ  
16:30437ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ  
16:30-ΜΑΖΕΜΠΕΣΤ ΕΛΟΥΑ ΛΟΥΠΟΠΟ  
16:301433ΑΜΠΕΡΙΣΤΓΟΥΙΘ ΤΑΟΥΝΚΑΡΝΤΙΦ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ  
16:301434ΚΑΡΜΑΡΘΕΝ ΤΑΟΥΝΣΕΦΝ ΝΤΡΟ'ΥΙΝΤΣ  
16:301435ΛΑΝΤΟΥΝΤΝΟΛΑΝΕΛΙ  
17:00-ΧΙΟΥΣΕΙΝ ΝΤΕΙΝΑΪΝ  
17:001185ΜΠΡΑΚΛΙ ΤΑΟΥΝΛΕΪΤΟΝ ΟΡΙΕΝΤ  
17:00-ΛΕΪΤΟΝ ΟΡΙΕΝΤΦΙΛΝΤΕ  
17:00-ΜΠΟΡΕΧΑΜ ΓΟΥΝΤΣΟΛΙΧΑΛ ΜΟΥΡΣ  
17:001186ΣΟΛΙΧΑΛ ΜΟΥΡΣΤΕΛΦΟΡΝΤ  
17:00444ΑΛΜΠΑΘΕΤΕΟΒΙΕΔΟ  
17:00-TPV ΤΑΜΠΕΡΕKTΠ  
17:00481ΝΙΟΥΚΑΣΤΛΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ  
17:00442ΜΠΟΡΝΜΟΥΘΓΟΥΛΒΣ  
17:00443ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝΤΣΑΡΛΤΟΝ  
17:00441ΑΚΡΙΝΓΚΤΟΝΣΑΟΥΘΕΝΤ  
17:00504ΓΟΥΙΚΟΜΤΖΙΛΙΓΧΑΜ  
17:00502ΓΟΥΟΛΣΟΛΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  
17:00488ΠΟΡΤΣΜΟΥΘΜΠΑΡΝΣΛΕΪ  
17:00487ΠΛΙΜΟΥΘΡΟΤΣΝΤΕΪΛ  
17:00486ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ  
17:00456ΜΠΕΡΤΟΝΦΛΙΤΓΟΥΝΤ ΤΑΟΥΝ  
17:00455ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΡΟΒΕΡΣΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ  
17:00451ΜΠΛΑΚΠΟΥΛΟΞΦΟΡΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ  
17:00505ΓΕΟΒΙΛ ΤΑΟΥΝΚΕΜΠΡΙΤΖ ΓΙΟΥΝ.  
17:00500ΤΡΑΝΜΙΡΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ  
17:00499ΣΟΥΙΝΤΟΝ ΤΑΟΥΝΓΚΡΙΜΣΜΠΙ ΤΑΟΥΝ  
17:00496ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖΝΟΡΘΑΜΠΤΟΝ  
17:00480ΜΟΡΚΑΜΛΙΝΚΟΛΝ ΣΙΤΙ  
17:00479ΜΙΛΤΟΝ ΚΕΪΝΣ ΝΤΟΝΣΝΙΟΥΠΟΡΤ ΚΑΟΥΝΤΙ  
17:00476ΜΑΝΣΦΙΛΝΤΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ  
17:00462ΚΡΟΥΕΞΕΤΕΡ  
17:00461ΚΡΟΟΥΛΙ ΤΑΟΥΝΜΑΚΛΣΦΙΛΝΤ  
17:00460ΚΟΛΤΣΕΣΤΕΡΚΑΡΛΑΪΛ  
17:00458ΤΣΕΛΤΕΝΑΜΠΟΡΤ ΒΕΪΛ  
17:00457ΜΠΕΡΙΟΛΝΤΑΜ  
17:001392ΛΒΙΒΤΣΕΡΝΟΜΟΡΕΤΣ  
17:00483ΟΛΙΒΕΪΡΕΝΣΕΛΕΪΣΟΕΣ  
17:001137ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚΝΤΕΓΚΕΡΦΟΡΣ  
17:001136ΑΦΚ ΕΣΚΙΛΣΤΟΥΝΑΒΑΡΝΑΜΟ  
17:00484ΠΑΦΟΣΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ  
17:001444ΕΒΕΡΤΟΝ ΝΤΕ ΒΙΝΑΟΥΝΙΟΝ ΛΑ ΚΑΛΕΡΑ  
17:001187ΣΤΟΚΠΟΡΤΜΕΪΝΤΣΤΟΟΥΝ ΓΙΟΥΝ.  
17:001184ΦΙΛΝΤΕΜΠΑΡΝΕΤ  
17:00493ΣΑΛΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙΙΣΤΛΙΧ  
17:00475ΜΕΪΝΤΕΝΧΕΝΤ ΓΙΟΥΝ.ΝΤΟΒΕΡ ΑΘΛΕΤΙΚ  
17:00470ΧΑΡΤΛΠΟΥΛΜΠΡΟΜΛΕΪ  
17:00468ΓΚΕΪΤΣΧΕΝΤΡΕΞΑΜ  
17:00469ΧΑΛΙΦΑΞΧΑΒΑΝΤ & ΓΟΥΟΤΕΡΛΟΥΒΙΛ  
17:00463ΝΤΑΓΚΕΝΑΜ & ΡΕΝΤΣΑΤΟΝ ΓΙΟΥΝ.  
17:00459ΤΣΕΣΤΕΡΦΙΛΝΤΧΑΡΟΓΚΕΪΤ ΤΑΟΥΝ  
17:00452ΜΠΡΕΪΝΤΡΙΟΛΝΤΕΡΣΟΤ ΤΑΟΥΝ  
17:00448ΜΠΑΡΟΟΥΕΜΠΣΦΛΙΤ ΓΙΟΥΝ.  
17:001211ΓΙΟΡΚΝΑΝΙΤΟΝ ΤΑΟΥΝ  
17:001210ΣΠΕΝΙΜΟΡ ΤΑΟΥΝΛΕΜΙΝΓΚΤΟΝ  
17:001209ΣΑΟΥΘΠΟΡΤΓΙΟΥΝ. ΟΦ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ  
17:001208ΓΚΙΣΕΛΙΑΛΦΡΕΤΟΝ ΤΑΟΥΝ  
17:001207ΚΕΡΣΟΝΟΛΤΡΙΝΧΑΜ  
17:001206ΤΣΟΡΛΙΑΣΤΟΝ  
17:001205ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ ΠΑΡΚ ΑΒ.ΤΣΕΣΤΕΡ  
17:001204ΜΠΛΑΙΘ ΣΠΑΡΤΑΝΣΚΙΝΤΕΡΜΙΝΣΤΕΡ  
17:001234ΓΟΥΕΪΜΑΟΥΘΜΕΡΧΙΡ ΤΑΟΥΝ  
17:001233ΤΑΝΤΟΝ ΤΑΟΥΝΦΑΡΝΜΠΟΡΟ  
17:001231ΣΟΥΙΝΤΟΝ ΣΟΥΠΕΡΜΑΡΙΝΝΤΟΡΤΣΕΣΤΕΡ  
17:00-ΣΤΕΪΝΣ ΤΑΟΥΝΜΕΤΡΟΠΟΛΙΤΑΝ ΠΟΛΙΣ  
17:001228ΣΑΛΙΣΜΠΕΡΙ ΣΙΤΙΜΠΕΪΣΙΝΓΚΣΤΟΟΥΚ ΤΑΟΥΝ  
17:001246ΚΙΝΓΚΣ ΛΑΝΓΚΛΙΜΠΙΚΟΝΣΦΙΛΝΤ ΣΙΚΟΜΠ  
17:001243ΧΕΝΤΟΝΓΚΟΣΠΟΡΤ ΜΠΟΡΟ  
17:001242ΧΑΡΤΛΕΙ ΒΙΝΤΝΕΪΤΙΒΕΡΤΟΝ  
17:001241ΧΑΡΟΒ ΜΠΟΡΟΠΟΥΛ ΤΑΟΥΝ  
17:001239ΦΡΟΜ ΤΑΟΥΝΤΣΕΣΧΑΜ ΓΙΟΥΝ.  
17:001258ΓΟΥΙΝΓΚΕΪΤΓΟΥΟΡΘΙΝΓΚ  
17:001257ΤΟΝΜΠΡΙΤΖ ΑΝΤΖΕΛΣΜΕΡΣΤΧΑΜ  
17:001256ΡΟΤΕΡΣ ΜΠΑΡ ΤΑΟΥΝΜΠΟΥΡΓΚΕΣ  
17:001255ΛΕΔΕΡΧΕΝΤΧΟΡΝΤΣΕΡΤΣ  
17:001254ΧΑΡΛΟΟΥ ΤΑΟΥΝΓΟΥΑΪΤΧΟΚ  
17:001253ΕΝΦΙΛΝΤ ΤΑΟΥΝΦΟΛΚΣΤΟΟΥΝ ΙΝΒΙΚΤΑ  
17:001252ΝΤΟΡΚΙΝΓΚ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣΜΠΙΣΟΠΣ ΣΤΟΡΤΦΟΡΝΤ  
17:001251ΚΟΡΙΝΘΙΑΝ ΚΑΖΟΥΑΛΣΜΑΡΓΚΕΪΤ  
17:001250ΚΑΡΣΧΑΛΤΟΝΛΟΥΙΣ  
17:001249ΜΠΡΑΪΤΛΙΝΓΚΣΙ ΡΙΤΖΕΝΤΚΙΝΓΚΣΤΟΝΙΑΝ  
17:00501ΒΕΪΛΕΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ  
17:001264ΓΡΑΝΑΔΑ ΒΣΕΒΙΛΛΗ Β  
17:00495ΣΕΝΤ ΤΖΟΝΣΤΟΝΑΜΠΕΡΝΤΙΝ  
17:00474ΛΙΒΙΝΓΚΣΤΟΝΚΙΛΜΑΡΝΟΚ  
17:00471ΧΑΡΤΣΣΕΝΤ ΜΙΡΕΝ  
17:00-ΡΣ ΡΕΛΙΖΑΝΕΤΛΕΜΤΣΕΝ  
17:001450ΑΣΤΡΑ ΓΚΙΟΥΡΓΚΙΟΥΧΕΡΜΑΝΣΤΑΝΤ  
17:001248ΜΠΟΓΝΟΡ ΡΕΓΚΙΣΧΑΡΙΝΓΚΙ ΜΠΟΡΟ  
17:00450ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ  
17:00454ΜΠΡΕΝΤΦΟΡΝΤΧΑΛ  
17:00473ΛΙΝΤΣΜΠΟΛΤΟΝ  
17:00477ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟΚΠΡ  
17:00478ΜΙΛΓΟΥΟΛΠΡΕΣΤΟΝ  
17:00482ΝΟΡΓΟΥΙΤΣΜΠΡΙΣΤΟΛ ΣΙΤΙ  
17:00492ΡΕΝΤΙΝΓΚΡΟΔΕΡΑΜ  
17:00494ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝ.ΣΟΥΟΝΣΙ  
17:00498ΣΤΟΟΥΚΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ  
17:00503ΓΟΥΙΓΚΑΝΙΠΣΟΥΙΤΣ  
17:001215ΜΠΑΘ ΣΙΤΙΣΛΑΟΥ ΤΑΟΥΝ  
17:001216ΝΤΑΡΤΦΟΡΝΤΓΟΥΟΚΙΝΓΚ  
17:001217ΙΣΤ ΘΑΡΟΚ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤΧΑΜΠΤΟΝ & ΡΙΤΣΜΟΝΤ  
17:001218ΙΣΤΜΠΟΥΡΝ ΜΠΟΡΟΒΕΛΝΤΣΤΟΟΥΝ  
17:001219ΓΚΛΟΥΤΣΕΣΤΕΡΤΣΕΛΜΣΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙ  
17:001220ΧΕΜΕΛ ΧΕΜΠΣΤΕΝΤΚΟΝΚΟΡΝΤ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ  
17:001221ΧΟΥΝΓΚΕΡΦΟΡΝΤ ΤΑΟΥΝΓΟΥΕΛΙΝΓΚ ΓΙΟΥΝ.  
17:001222ΟΞΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙΜΠΙΛΕΡΙΚΑΪ  
17:001223ΣΕΝΤ ΑΛΜΠΑΝΣΤΡΟΥΡΟ ΣΙΤΙ  
17:001224ΤΟΡΚΙΝΤΑΛΓΟΥΙΤΣ ΑΜΛΕΤ  
17:001225ΓΟΥΕΣΤΟΝ ΣΟΥΠΕΡ ΜΕΪΡΤΣΙΠΕΝΧΑΜ ΤΑΟΥΝ  
17:001193ΜΠΑΜΠΕΡ ΜΠΡΙΤΖΣΑΟΥΘ ΣΙΛΝΤΣ  
17:001194ΜΠΑΣΦΟΡΝΤ ΓΙΟΥΝ.ΣΤΑΦΟΡΝΤ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ  
17:001195ΜΠΑΞΤΟΝΧΕΝΤΝΕΣΦΟΡΝΤ ΤΑΟΥΝ  
17:001196ΦΑΡΣΛΕΪΓΟΥΙΤΟΝ ΑΛΜΠΙΟΝ  
17:001197ΓΚΡΑΝΤΧΑΜ ΤΑΟΥΝΜΑΤΛΟΚ ΤΑΟΥΝ  
17:001198ΧΑΪΝΤΓΟΥΙΜΠΙ  
17:001199ΜΑΡΙΝΓΟΥΟΚΡΙΝΓΚΤΟΝ  
17:001200ΝΟΡΘ ΦΕΡΙΜΠΙ ΓΙΟΥΝ.ΓΚΕΙΝΣΜΠΡΟ ΤΡΙΝΙΤΙ  
17:001201ΣΚΑΡΜΠΟΡΟ ΑΘΛΕΤΙΚΜΙΚΛΕΟΒΕΡ ΣΠΟΡΤΣ  
17:001202ΣΤΑΛΙΜΠΡΙΤΖ ΣΕΛΤΙΚΛΑΝΚΑΣΤΕΡ  
17:001203ΓΟΥΑΡΙΝΓΚΤΟΝ ΤΑΟΥΝΝΑΝΤΓΟΥΙΤΣ  
17:001236ΜΠΑΝΜΠΟΥΡΙ ΓΙΟΥΝ.ΣΕΝ ΙΒΣ ΤΑΟΥΝ  
17:001237ΜΠΕΝΤΓΟΥΟΡΘ ΓΙΟΥΝ.ΚΙΝΓΚΣ ΛΙΝ  
17:001238ΜΠΙΓΚΛΣΓΟΥΕΙΝΤ ΤΑΟΥΝΛΟΒΕΣΤΟΦΤ  
17:001240ΧΑΛΕΣΟΒΕΝ ΤΑΟΥΝΡΑΣΝΤΕΝ & ΝΤΑΪΜΟΝΤΣ  
17:001244ΧΙΤΣΙΝ ΤΑΟΥΝΣΤΡΑΤΦΟΡΝΤ ΤΑΟΥΝ  
17:001245ΚΕΤΕΡΙΝΓΚΡΑΣΧΑΛ ΟΛΙΜΠΙΚ  
17:001247ΛΙΣΤΟΝΑΛΒΕΤΣΕΡΤΣ  
17:001226ΡΕΝΤΙΧ ΓΙΟΥΝ.ΝΙΝΤΧΑΜ ΜΑΡΚΕΤ  
17:001227ΡΟΙΣΤΟΝ ΤΑΟΥΝΚΟΑΛΒΙΛ ΤΑΟΥΝ  
17:001229ΝΕΟΤΣ ΤΑΟΥΝΜΠΑΡΓΟΥΕΛ  
17:001232ΤΑΜΓΟΥΟΡΘΣΤΟΥΡΜΠΡΙΤΖ  
17:00-ΜΟΣΤΑΜΠΙΡΚΙΡΚΑΡΑ  
17:001188ΑΡΝΤΣΝΙΟΥΡΙ ΣΙΤΙ  
17:001189ΚΟΛΕΡΕΪΝΓΚΛΕΝΤΟΡΑΝ  
17:001190ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΝΤΑΝΓΚΑΝΟΝ  
17:001191ΛΙΝΦΙΛΝΤΜΠΑΛΙΜΕΝΑ  
17:001192ΓΟΥΟΤΕΡΠΟΪΝΤ ΤΑΟΥΝΚΛΙΦΤΟΝΒΙΛ  
17:00-ΜΠΑΛΙΝΑΜΑΛΑΡΝΤ ΓΙΟΥΝ.ΠΟΡΤΑΝΤΑΟΥΝ  
17:00-ΚΑΡΙΚ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣΝΤΟΥΝΤΕΛΑ  
17:00-ΧΑΡΛΑΝΤ ΛΑΡΝΕ  
17:00-ΜΟΓΙΟΛΑ ΠΑΡΚΜΠΑΝΜΠΡΙΤΖ ΤΑΟΥΝ  
17:00-ΚΟΥΙΝΣ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙΑΡΜΠΡΟΟΥΘ  
17:00447ΕΪΡΝΤΑΝΦΕΡΜΛΙΝ ΑΘΛ.  
17:00466ΦΟΛΚΕΡΚΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ  
17:00472ΙΝΒΕΡΝΕΣΜΟΡΤΟΝ  
17:00485ΠΑΡΤΙΚ ΘΙΣΤΛΡΟΣ ΚΑΟΥΝΤΙ  
17:00489ΚΟΥΙΝ ΟΦ ΣΑΟΥΘΑΛΟΑ ΑΘΛΕΤΙΚ  
17:00446ΑΡΜΠΡΟΟΥΘΕΡΝΤΡΙΟΝΙΑΝΣ  
17:00464ΙΣΤ ΦΑΪΦΝΤΑΜΠΑΡΤΟΝ  
17:00467ΦΟΡΦΑΡΣΤΕΝΧΑΟΥΣΜΙΟΥΡ  
17:00491ΡΕΪΘ ΡΟΒΕΡΣΜΟΝΤΡΟΟΥΖ  
17:00445ΑΝΝΑΝ ΑΘΛΕΤΙΚΑΛΜΠΙΟΝ ΡΟΒΕΡΣ  
17:00449ΜΠΕΡΓΟΥΙΚΕΛΓΚΙΝ  
17:00465ΕΔΙΜΒΟΥΡΓΟΚΑΟΥΝΤΕΝΜΠΙΘ  
17:00490ΚΟΥΙΝΣ ΠΑΡΚΚΛΑΪΝΤ  
17:00497ΣΤΕΡΛΙΝΓΚ ΑΛΜΠΙΟΝΠΙΤΕΡΧΕΝΤ  
17:001149ΖΕΜΠΛΙΝ ΜΙΧΑΛΟΒΤΣΕΝΙΤΡΑ  
17:00-ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣΟΥΦΑ  
17:00453ΜΠΡΕΧΙΝΣΤΡΑΝΡΑΕΡ  
17:00-ΚΑΜΠΟΥΣΚΟΡΠΚΟΥΑΝΤΟ ΚΟΥΜΠΑΝΚΟ  
17:001235ΓΟΥΙΜΠΟΡΝ ΤΑΟΥΝΓΟΥΛΤΟΝ ΚΑΣΟΥΑΛΣ  
17:00-ΜΠΑΛΙΚΛΕΡ ΚΟΜΡΑΝΤΕΣΝΟΚΜΠΡΕΝΤΑ  
17:00-ΝΤΕΡΓΚΒΙΟΥΠΣΝΙ  
17:00-ΛΙΜΑΒΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝΛΟΧΓΚΟΛ  
17:00-ΟΡΜΑΓΚ ΣΙΤΙΤΟΜΠΕΡΜΟΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ  
17:00-ΛΟΥΡΓΚΑΝ ΣΕΛΤΙΚΝΤΟΛΙΝΓΚΤΑΟΥΝ  
17:00-ΝΙΟΥΙΝΓΚΤΟΝ ΓΙΟΥΘ ΚΛΑΜΠΣΠΟΡΤ   
17:00-ΛΙΣΜΠΕΡΝ ΝΤΙΣΤΙΛΕΡΙΠΟΡΤΣΤΙΟΥΑΡΤ  
17:001265ΝΤΟΥΡΑΝΓΚΟΒΙΤΟΡΙΑ  
17:00-ΡΕΚΡΕΑΤΙΒΟ ΝΤΑ ΚΑΑΛΑΣΑΝΤΑ ΡΙΤΑ ΝΤΕ ΚΑΣΙΑ  
17:15507ΣΕΒΙΛΛΗΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ  
17:15506ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  
17:151261ΛΕΪΚΝΙΡ ΡΕΪΚ.ΘΟΡ  
17:301457ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΛΟΥΣΤΕΝΑΟΥΑΟΥΣΤΡΙΑ ΚΛΑΓΚ.  
17:301403ΓΚΟΖΑΝΟΑΛΕΣΑΝΤΡΙΑ  
17:301266ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ ΒΓΚΟΥΙΘΕΛΟ  
17:30-ΜΠΟΤΕΦ ΠΛΟΒΝΤΙΒΒΕΡΕΓΙΑ  
17:301402ΦΕΡΜΑΝΑΠΟΡΝΤΕΝΟΝΕ  
17:301404ΜΟΝΤΖΑΦΑΝΟ  
17:30508ΦΕΪΡΕΝΣΕΜΟΡΕΪΡΕΝΣΕ  
18:00-ΚΑΧΑΑΝΙΕΚΕΝΑΣ  
18:00515ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡΑΛΤΑΧ  
18:00510ΑΝΤΜΙΡΑ ΒΑΚΕΡΒΑΚΕΡ ΙΝΣΜΠΟΥΡΓΚ  
18:001259ΜΠΕΖΑΪΑΠΑΡΑΝΤΟΥ  
18:00514ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝΝΙΜ  
18:00-ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ  
18:001167ΜΠΙΝΤΒΕΣΤ ΒΙΤΣΜΑΜΕΛΟΝΤΙ ΣΑΝΤΑΟΥΝΣ  
18:00509ΟΜΟΝΟΙΑΑΕ ΛΕΜΕΣΟΥ  
18:00512ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥΑΝΟΡΘΩΣΗ  
18:00513ΜΛΑΝΤΑ ΜΠΟΛΕΣΛΑΒΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ  
18:001462ΙΣΜΑΪΛΙΚΣ ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝ  
18:001459KFCO ΓΟΥΙΡΓΙΚΡΟΖΕΛΑΡ  
18:00-ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΤΙΡΑΝΩΝΦΛΑΜΟΥΡΤΑΡΙ  
18:00511Ι. ΜΠΑΣΑΚΣΕΧΙΡΜΠΟΥΡΣΑΣΠΟΡ  
18:001262ΓΡΙΝΤΑΒΙΚΜΑΓΚΝΙ  
18:00-ΡΑΝΤΝΙΚ ΣΟΥΡΝΤΟΥΛΙΤΣΑΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  
18:001304ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣΠΟΥΣΚΑΣ ΑΚΑΝΤΕΜΙΑ  
18:001305ΜΕΖΟΚΟΒΕΣΝΤ ΖΟΡΙΚΙΣΒΑΡΝΤΑ  
18:001306ΠΑΞΙΝΤΕΜΠΡΕΤΣΕΝ  
18:001307ΟΥΙΠΕΣΤΝΤΙΣΓΚΙΡΙ  
18:001318ΧΑΠΟΕΛ ΜΠΝΕΙ ΣΑΧΝΙΝΜΠΝΕΙ ΓΕΧΟΥΝΤΑ ΤΕΛ ΑΒΙΒ  
18:001151ΜΑΡΙΜΠΟΡΜΟΥΡΑ  
18:001310ΡΑΠΕΡΣΒΙΛ-ΤΖΟΝΑΣΑΦΧΑΟΥΖΕΝ  
18:00-ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤΜΠΡΑΝ  
18:001308ΒΙΝΤΙΧΑΛΑΝΤΑΣ  
18:00-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΕΤΡΟΛΕΟΣΡΕΚΡΕΑΤΙΒΟ ΝΤΟ ΛΙΜΠΟΛΟ  
18:00-ΡΟΥΜΕΛΑΝΤΖΖΕΝΕΣ ΕΣ  
18:001268ΛΙΟΑΑΜΟΡΕΜΠΙΕΤΑ  
18:001267ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ ΒΠΕΡΑΛΑΝΤΑ  
18:101179ΑΛ-ΡΑΪΑΝΑΛ ΣΑΝΤ  
18:151319ΧΑΠΟΕΛ ΤΕΛ ΑΒΙΒΜΑΚΑΜΠΙ ΝΕΤΑΝΙΑ  
18:151164ΑΛ ΑΪ́ΝΑΛ ΝΑΣΡ ΝΤΟΥΜΠΑΪ  
18:301430ΧΑΪΝΤΟΥΚΗΝΚ ΓΚΟΡΙΤΣΑ  
18:301175ΣΕΛΙΚ ΖΕΝΙΤΣΑΣΛΟΜΠΟΝΤΑ ΤΟΥΖΛΑ  
18:301311ΚΡΙΝΣΣΕΡΒΕΤ  
18:30-ΑΛ ΦΑΪΣΑΛΙΡΑΜΘΑ SC  
18:301269ΜΙΡΑΝΤΕΣΚΑΛΑΧΟΡΑ  
18:301270ΛΟΓΚΡΟΝΕΣΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ Β'  
18:451463ΜΟΥΛΟΥΝΤΙΑ ΑΛΓΚΕΡΟΡΑΝ  
19:00519ΤΑΡΑΓΟΝΑΚΑΝΤΙΘ  
19:00516ΕΟΥΠΕΝΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡΕΓΚΕΜ  
19:00518ΦΟΤΖΙΑΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ  
19:001438ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ  
19:00-ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΙΤΙΜΙΝΕΣΟΤΑ ΓΙΟΥΝ.  
19:00517ΠΕΝΑΦΙΕΛΚΟΒΙΛΙΑ  
19:001271ΑΡΕΝΑΣ ΚΛΑΜΠΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ Β'  
19:151263ΦΡΑΜ ΡΕΪΚΙΑΒΙΚΑΚΟΥΡΕΡΙ  
19:251398ΑΛ ΝΑΣΡ ΡΙΓΙΑΝΤΑΛ ΦΑΪΧΑ  
19:30520ΑΛΑΒΕΣΘΕΛΤΑ  
19:30523ΛΕΣΤΕΡΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ  
19:30-ΑΕΚΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  
19:30522ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ  
19:30521ΟΥΤΡΕΧΤΗΕΞΕΛΣΙΟΡ  
19:30524ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝ.  
19:301405ΡΑΒΕΝΝΑΤΕΡΑΜΟ  
19:301312ΚΙΑΣΟΒΙΝΤΕΡΤΟΥΡ  
20:00-ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣΝΤΑΛΑΣ  
20:001451ΚΣΜ ΣΤΟΥΝ. ΙΑΣΙΚΛΟΥΖ  
20:00526ΞΑΜΑΞΒΑΣΙΛΕΙΑ  
20:00525ΣΙΟΝΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ  
20:00-ΠΑΡΤΙΖΑΝΠΡΟΛΕΤΕΡ ΝΟΒΙ ΣΑΝΤ  
20:001181ΙΤΤΙΧΑΝΤΝΤΙΦΑ ΧΑΣΑΝΙ ΖΝΤΙΝΤΙ  
20:001314ΣΙΚΟΥΙΝΑΛΑΚΟΜΠΑΝ ΙΜΠΕΡΙΑΛ  
20:00527ΠΟΡΤΙΜΟΝΕΝΣΕΑΒΕΣ  
20:001272ΣΑΝΤΑΝΤΕΡΜΠΑΡΑΚΑΛΝΤΟ  
20:151169ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ ΓΙΟΥΝ.ΜΠΑΡΟΚΑ  
20:151168ΟΡΛΑΝΤΟ ΠΑΪΡΕΤΣΑΜΑΖΟΥΛΟΥ  
20:151351ΣΕΖΑΡ ΒΑΓΙΕΧΟΣΠΟΡΤ ΧΟΥΑΝΚΑΓΙΟ  
20:30-ΤΟΥΠΙΠΑΤΡΟΣΙΝΕΝΣΕ  
20:301309ΧΟΝΒΕΝΤΜΤΚ  
20:301320ΜΠΕΪΤΑΡ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜΧΑΠΟΕΛ ΡΑΑΝΑΝΑ  
20:301273ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ ΒΡΕΑΛ ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ Β  
20:45537ΤΣΒΟΛΕΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΤΣΑΠ  
20:45528ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΣΙΤΑΡΝΤΧΕΡΕΝΦΕΝ  
21:00538ΑΛΚΟΡΚΟΝΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ  
21:00542ΒΑΑΣΛΑΝΤ ΜΠΕΒΕΡΕΝΚΟΡΤΡΑΪΚ  
21:00539ΣΕΡΚΛ ΜΠΡΙΖΟΣΤΑΝΔΗ  
21:00541ΓΚΙΝΓΚΑΜΠΑΝΖΕ  
21:00543ΑΜΙΑΝΝΙΣ  
21:00-ΟΛΓΟΥΕΪΣ ΡΕΝΤΙΑΟΥΡΟΡΑ  
21:001342ΕΝΒΙΓΚΑΔΟΠΑΤΡΙΟΤΑΣ  
21:00-ΤΟΜΠΕΝΣΕΚΑΛΝΤΕΝΣΕ  
21:00-ΜΠΑΙΑ ΝΤΕ ΦΕΙΡΑΓΙΕΚΟΥΙΕ  
21:00-ΛΑΛΑΚΑΡΑΜΠΟΜΠΟ  
21:30545ΟΣΑΣΟΥΝΑΡΕΑΛ ΣΑΡΑΓΟΣΑ  
21:30546ΜΟΥΣΚΡΟΝΛΟΚΕΡΕΝ  
21:30544ΦΡΟΖΙΝΟΝΕΡΟΜΑ  
21:301439ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ  
21:301460ΜΑΛΙΝΟΥΝΙΟΝ ΣΕΝΤ-ΓΚΙΛΛΟΙΣ  
21:30-ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ ΑΣ.ΣΑΟ ΚΑΕΤΑΝΟ  
21:301408ΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕΓΙΑΝΑ ΕΡΜΙΝΙΟ  
21:301406ΙΜΟΛΕΖΕΒΙΣ ΠΕΖΑΡΟ 1898  
21:301407ΣΑΜΠΕΝΕΝΤΕΤΕΣΕΤΕΡΝΑΝΑ  
21:301409ΒΕΚΟΜΠ ΒΕΡΟΝΑΒΙΤΣΕΝΤΖΑ  
21:301436ΜΠΑΡΙ ΤΑΟΥΝΚΟΝΑΧΣ ΚΟΥΕΙ ΝΟΜΑΝΤΣ  
21:45547ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟΕΪΜΠΑΡ  
21:45548ΜΠΡΕΝΤΑΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ  
22:00-ΖΟΥΒΕΝΤΟΥΔΕΣΑΟ ΛΟΥΙΖ  
22:001331ΝΤΕΦΕΝΣΟΡΕΣ ΝΤΕ ΜΠΕΛΓΚΡΑΝΟΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΑΦΑΕΛΑ  
22:001328ΑΚΑΣΟΥΣΟΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΕΣΠΑΝΙΟΛ  
22:00-ΦΟΥΕΡΤΖΑ ΑΜΑΡΙΓΙΑΟΛΜΕΝΤΟ  
22:00-ΜΕΤΡΟΠΟΛΙΤΑΝΟΣΠΟΡΤΟΥΓΚΕΖΑ  
22:00-ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤΚΡ ΡΕΪΚΙΑΒΙΚ  
22:001466ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ  
22:001465ΠΛΑΖΑ ΚΟΛΟΝΙΑΝΤΑΝΟΥΜΠΙΟ  
22:001464ΣΕΡΟΜΠΟΣΤΟΝ ΡΙΒΕΡ  
22:051332ΤΣΑΚΑΡΙΤΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣΣΑΡΜΙΕΝΤΟ  
22:051329ΣΑΣΑΣΙΠΑΣΑΛΜΙΡΑΝΤΕ ΜΠΡΑΟΥΝ  
22:10550ΓΟΔΟΪ ΚΡΟΥΖΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ  
22:10549ΟΥΡΑΚΑΝΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ  
22:301352ΙΝΤΙ ΓΚΑΣ ΑΓΙΑΚΟΥΚΟΜΕΛΓΚΑΡ  
22:30-ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΛΑ ΣΕΡΕΝΑΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΜΑΓΚΑΛΑΝΕΣ  
22:30551ΣΕΤΟΥΜΠΑΛΓΚΙΜΑΡΑΕΣ  
22:45-ΣΑΝ ΧΟΣΕΣΙΑΤΛ  
23:00-ΦΟΙΝΙΞ ΡΑΙΖΙΝΓΚΟΚΣ ΕΝΕΡΤΖΙ  
23:001445Ο ΧΙΓΚΙΝΣΟΥΝ. ΝΤΕ ΤΣΙΛΕ  
23:00-ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΜΕΛΙΠΙΓΙΑΚΟΜΠΡΕΛΟΑ  
23:001343ΤΖΑΓΚΟΥΑΡΕΣ ΝΤΕ ΚΟΡΝΤΟΜΠΑΝΤΕΠ. ΚΟΥΚΟΥΤΑ  
23:00-ΑΡΑΓΚΟΥΑΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ ΝΤΕ ΜΕΡΙΔΑ  
23:051323ΛΙΜΟΝΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΣΑΠΡΙΣΑ  
23:30-ΑΓΚΟΥΙΛΑΑΟΥΝΤΑΖ  
23:451358ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΠΙΑΤΑΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ  
00:00-ΣΙΝΣΙΝΑΤΙΚΟΛΟΜΠΟΥΣ ΚΡΟΥ  
00:00-ΠΑΛΜΕΪΡΑΣΣΑΝΤΟΣ  
00:001344ΛΑ ΕΚΙΔΑΔΛΟΣ ΜΙΓΙΟΝΑΡΙΟΣ  
00:001333ΑΓΚΡΟΠΕΚΟΥΑΡΙΟΣΕΝΤΡΑΛ ΚΟΡΔΟΒΑ  
00:001334ΒΙΓΙΑ ΝΤΑΛΜΙΝΚΛΑΜΠ ΑΛΜΑΓΚΡΟ  
00:051335ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΚΟΡΔΟΒΑΝΟΥΕΒΑ ΣΙΚΑΓΟ  
00:15-ΑΜΕΡΙΚΑ ΝΤΕ ΚΙΤΟΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ  
00:20552ΜΠΕΛΓΡΑΝΟΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ  
00:30-ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ  
00:451353ΑΚΑΝΤΕΜΙΑ ΚΑΝΤΟΛΑΟΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΜΠΙΝΑΣΙΟΝΑΛ  
01:00-ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝ ΦΕΛΙΠΕΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΒΑΛΝΤΙΒΙΑ  
01:00553ΚΕΡΕΤΑΡΟΜΟΝΑΡΚΑΣ  
01:00-ΑΛΙΑΝΣΑ FCΜΙΓΚΕΛΙΤΟ  
01:00-ΠΛΑΖΑ ΑΜΑΝΤΟΡΣΑΝ ΦΡΑΝΤΣΙΣΚΟ FC  
01:001345ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΠΟΥΚΑΡΑΜΑΝΓΚΑΑΛΙΑΝΖΑ ΠΕΤΡΟΛΕΡΑ  
01:001467ΠΕΝΙΑΡΟΛΡΑΜΠΛΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ  
01:301446ΚΟΥΡΙΚΟ ΓΙΟΝΙΝΤΟΚΟΚΟΥΙΜΠΟ ΓΙΟΥΝΙΝΤΟ  
01:30-ΜΠΛΟΥΜΙΝΓΚ ΣΑΝΤΑ ΚΡΟΥΖΡΕΑΛ ΠΟΤΟΣΙ  
01:301336ΣΑΝΤΑΜΑΡΙΝΑΓΚΙΓΙΕΡΜΟ ΜΠΡΑΟΥΝ  
01:451359ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ ΑΣ.ΧΕΝΕΡΑΛ ΝΤΙΑΖ  
02:00-ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΤΑΪΜΠΕΡΣΡΕΑΛ ΣΟΛΤ ΛΕΙΚ  
02:00-ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ ΝΤΕ ΤΑΛΚΑΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΚΟΠΙΑΠΟ  
02:001324ΑΛΑΧΟΥΕΛΕΝΣΕΣΑΝΤΟΣ ΝΤΕ ΓΚΟΥΑΠΙΛΕΣ  
02:00-ΤΑΟΥΡΟΑΤΛ. ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ  
02:001337ΜΙΤΡΕ ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ ΝΤΕΛ ΕΣΤΕΡΟΜΠΡΑΟΥΝ ΝΤΕ ΑΝΤΡΟΓΚΕ  
02:001315ΚΣΝ ΚΟΜΟΥΝΙΚΑΣΙΟΝΕΣΑΝΤΙΚΟΥΑ  
02:00-ΜΟΝΤΡΕΑΛΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ  
02:30-ΤΣΑΡΛΕΣΤΟΝ ΜΠΑΤΕΡΙΣΙΚΑΓΟ ΦΑΙΑΡ  
02:301363ΣΑΛΑΤΕΝΑΝΓΚΟΓΙΟΚΟΡΟ  
02:30554ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ  
02:30-ΤΕΚΝΙΚΟ ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΡΙΟΜΑΚΑΡΑ  
03:00-ΡΕΑΛ ΕΣΠΑΝΑΛΟΜΠΟΣ UPNFM  
03:00556ΜΟΝΤΕΡΕΪΠΟΥΕΜΠΛΑ  
03:00555ΚΛΑΜΠ ΑΜΕΡΙΚΑΛΟΜΠΟΣ  
03:00-ΣΑΟΥΘΕΡΝ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤΟΥΕΛΙΝΓΚΤΟΝ ΦΟΙΝΙΞ (Ρ)  
03:001354ΣΠΟΡΤ ΜΠΟΙΣ ΓΟΥΑΡΝΕΣΟΥΝΙΟΝ ΚΟΜΕΡΣΙΟ  
03:001346ΑΓΚΟΥΙΛΑΣ ΝΤΟΡΑΝΤΑΣΑΜΕΡΙΚΑ ΝΤΕ ΚΑΛΙ  
03:001371ΑΛΙΑΝΣΑΙΣΙΝΤΡΟ ΜΕΤΑΠΑΝ  
03:001364ΦΙΡΠΟΣΟΝΣΟΝΑΤΕ  
03:001367ΑΛΕΜΠΡΙΓΙΕΣ ΝΤΕ ΟΑΞΑΚΑΛΕΟΝΕΣ ΝΕΓΚΡΟΣ  
03:15-ΟΝΔΟΥΡΑ ΠΡΟΓΚΡΕΣΟΜΑΡΑΘΟΝ  
03:30-ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ ΓΟΥΑΪΤΚΑΠΣΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ  
04:001316ΧΕΛΑΖΟΥΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΓΟΥΑΣΤΑΤΟΥΑ  
05:00557ΝΕΚΑΞΑΤΙΧΟΥΑΝΑ  
05:00558ΠΑΤΣΟΥΚΑΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ  
05:001368ΚΑΦΕΤΑΛΕΡΟΣ ΝΤΕ ΤΑΠΑΤΣΟΥΛΑΝΤΟΡΑΝΤΟΣ ΝΤΕ ΣΙΝΑΛΟΑ  
06:001372ΚΑΓΚΟΣΙΜΑΤΟΚΟΥΣΙΜΑ  
06:00-ΚΟΛΟΡΑΝΤΟΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΓΚΑΛΑΞΙ  
07:001373ΟΚΑΪΑΜΑΜΙΤΟ  
07:001374ΓΚΙΦΟΥΓΙΑΜΑΓΚΑΤΑ  
07:001376ΚΙΟΤΟΑΛΜΠΙΡΕΞ ΝΙΙΓΚΑΤΑ  
07:001375ΜΑΣΙΝΤΑ ΖΕΛΒΙΑΤΟΚΥΟ ΒΕΡΝΤΙ  
07:001377ΟΜΙΓΙΑΒΕΝΤΦΟΡΕΤ ΚΟΦΟΥ  
07:001378ΤΟΤΣΙΓΚΙΖΒΑΙΓΚΕΝ ΚΑΝΑΖΑΒΑ  
07:001379Β-ΒΑΡΕΝ ΝΑΓΚΑΣΑΚΙΓΙΟΚΟΧΑΜΑ  
07:30-ΡΕΣΟΥΡΣΙΣ ΚΑΠΙΤΑΛΧΟΝΓΚ ΚΟΝΓΚ FC  
07:30-ΣΑΤΙΝBC ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ  

Online users:


Παίξε νόμιμα Online Στοίχημα

Εγγραφή νέου χρήστη - Επιλέξτε όνομα χρήστη (username)







Εγγραφή