|
|
06:00 |
-
|
Μοντερέι (Γ) - Τολούκα (Γ) | | | | | 0 - 0 | 4' | |
|
|
09:00 |
-
|
Νταεγιόν Κοράιλ - Πατζού Σίτιζεν | | | | | | | |
|
|
09:00 |
-
|
Χανγκζχού Κιαντάνγκ - Ναντόνγκ Χαιμέν Κοντιόν | | | | | | | |
|
|
12:00 |
-
|
Ντάρβιν Ολίμπικ - Γκαρούντα | | | | | | | |
|
|
12:00 |
-
|
Πρικαρπάτια Ιβάνο - ΣΚ Πολτάβα | | | | | | | |
|
|
12:30 |
-
|
Χεϊντέλμπεργκ Γιουνάιτεντ - Μόρελαντ Σίτι | | | | | | | |
|
|
12:45 |
-
|
Ντάντενονγκ Σίτι - Σάουθ Μέλμπουρν | | | | | | | |
|
|
12:45 |
120
|
Νιουκάστλ Τζετς - Ουέλινγκτον Φοίνιξ |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 |
-
|
Κρόιντον Κινγκς - Αδελαίδα Ολύμπικ | | | | | | | |
|
|
13:00 |
-
|
Μοντμπούρι Τζετς - Αντέλαϊντ Σίτι | | | | | | | |
|
|
13:00 |
-
|
Πάρα Χιλς Νάιτς - Νορθ Ίστερν Μέτροσταρς | | | | | | | |
|
|
13:00 |
-
|
Μπλακτάουν Σπαρτανς - Ράινταλμερ | | | | | | | |
|
|
13:00 |
-
|
Νεπεάν - Νόρθερν Τάιγκερς | | | | | | | |
|
|
13:00 |
-
|
Καρπάτι Λβιβ - Ινγκουλέτς Πέτροβε | | | | | | | |
|
|
13:00 |
-
|
Οντένσε U19 - Έσμπιεργκ U19 | | | | | | | |
|
|
13:15 |
-
|
Νιου Λάμπτον - Γουέστον Γουόρκερς | | | | | | | |
|
|
13:15 |
-
|
Γκλένορσι Νάιτς - Κίνγκμπορο Λάϊονς | | | | | | | |
|
|
13:15 |
-
|
Ρίβερσαϊντ Ολίμπικ - Λάνκεστον Γιουνάιτεντ | | | | | | | |
|
|
13:15 |
-
|
Όκλεϊ Κάνονς - Σεντ Άλμπαν Σέιντς | | | | | | | |
|
|
13:30 |
-
|
Γουέριμπι Σίτι - Νόρθκοουτ Σιτι | | | | | | | |
|
|
13:30 |
-
|
Γκολντ Κόουστ Νάιτς - Μπρισμπέιν Σίτι | | | | | | | |
|
|
13:30 |
-
|
Γκρέιντζ Θιστλ - Νορθ Λέικς Γιουνάιτεντ | | | | | | | |
|
|
13:30 |
-
|
Μπρούνσβικ Σίτι - Γουέστερν Γιουνάιτεντ Γιουθ | | | | | | | |
|
|
14:00 |
-
|
Χελένικ Αθλέτικ - Καζουαρίνα | | | | | | | |
|
|
15:00 |
-
|
Σινγκτάρουα - Τσιανγκράι Γιουν. | | | | | | | |
|
|
15:00 |
-
|
Σουπανμπούρι - Κάστομς Γιουνάιτεντ | | | | | | | |
|
|
15:00 |
-
|
Ζετζιάνγκ Γκριντάουν - Τιανζίν Τάιγκερ | | | | | | | |
|
|
15:00 |
121
|
Ολυμπιακός U19 - Ναντ U19 |
|
|
| | | | |
|
|
15:30 |
-
|
Παρί (Γ) - Σεντ Ετιέν (Γ) | | | | | | | |
|
|
15:30 |
-
|
Τουράν Τοβούζ - Σουμγκαγίτ | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Ερζένι - ΚΦ Τίρανα | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Κούκεσι - Σκεντερμπέου | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Κιτάρα - Βάιπερς ΣΚ | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Κίνα U23 - Νότια Κορέα U23 | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Νασάτζι Μαζανταράν - Τράκτορ | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Χάποελ Νοφ Χαγκαλίλ | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Χάποελ Ρισόν Λετζιόν - Χάποελ Κφαρ Σάμπα | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Χάποελ Ραμάτ Γκαν - Ιχούντ Μπνέι Σφάραμ | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Ιρόνι Τιμπέριας - Χαποέλ Νιρ Ράματ Χάσαρον | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Μακάμπι Καμπίλιο Τζάφα - Μακάμπι Χέρζλια | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Χάποελ Άκο - Σέκτζια Νες Ζιόνα | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Κφαρ Κασέμ - Χάποελ Αφούλα | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Χαποέλ Ιρόνι Κιριάτ Σμόνα - Χάποελ Ουμ Αλ Φαχέμ | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Αλ Φουτούα - Τζαμπάλα | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Αλ Καραμάχ - Τίσριν | | | | | | | |
|
|
16:00 |
-
|
Χουτίν - Αλ Ουάτμπα | | | | | | | |
|
|
16:30 |
-
|
Άμκαρ - Σοκόλ Καζάν | | | | | | | |
|
|
16:45 |
-
|
Αλ Σαμπάμπ Σέεμπ - Ντοφάρ | | | | | | | |
|
|
17:00 |
-
|
Μπαλαντιγιάτ Αλ Μεχάλα - Αλ Μοκαβλούν Αλ Αράμπ | | | | | | | |
|
|
17:00 |
-
|
Σμοργκόν - Γκόμελ | | | | | | | |
|
|
17:00 |
-
|
Γκοσκ Γκαμπέλα - Τούζλα Σίτι | | | | | | | |
|
|
17:00 |
-
|
Οντίσα - Κεράλα Μπλαστέρς | | | | | | | |
|
|
17:30 |
-
|
Έστεγκλαλ Τεχεράνης - Σαμς Αζάρ Καζβίν | | | | | | | |
|
|
17:30 |
-
|
Κοζάρα Γκραντίκα - Μόντριτσα | | | | | | | |
|
|
17:30 |
122
|
Μπότεφ Βράτσα - Έταρ Βέλικο Ταρνόβο |
|
|
| | | | |
|
|
17:30 |
123
|
Χέρμανσταντ - Μποτοσάνι |
|
|
| | | | |
|
|
17:30 |
-
|
Ασβεχλί - Αλ Μαλάαμπ Ελ Λιμπί | | | | | | | |
|
|
17:30 |
-
|
Αμπού Σαλίμ - Αλ Ιτιχάντ Τρίπολη | | | | | | | |
|
|
17:40 |
-
|
Φούλαντ - Μες Ραφσαντζάν | | | | | | | |
|
|
18:00 |
-
|
Μάγκρα - MC Αλγέρι | | | | | | | |
|
|
18:00 |
-
|
US Σουφ - Άσο Σχλεφ | | | | | | | |
|
|
18:00 |
-
|
Σετίφ - Σαούρα | | | | | | | |
|
|
18:00 |
-
|
Κεντσέλα - ΚΣ Κονσταντίν | | | | | | | |
|
|
18:00 |
-
|
Τόλμιν - Ντραβίνια | | | | | | | |
|
|
18:00 |
-
|
Μπελτίντσι - Κρκα | | | | | | | |
|
|
18:00 |
-
|
Νόα - ΒΚΜΑ Γιερεβάν | | | | | | | |
|
|
18:00 |
-
|
Ράντνικ Σεσβέτ - Γιαρούν | | | | | | | |
|
|
18:00 |
-
|
Ζρίνσκι Τζούρτζεβατς - Μπιέλο Μπρντο | | | | | | | |
|
|
18:00 |
-
|
Χάρτλαντ - Σούτινγκ Σταρς | | | | | | | |
|
|
18:00 |
124
|
Αλ Νασρ Ριάντ - Αλ Φάιχα |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 |
125
|
Αλ Ριάντ - Αλ Ταέ Χαίλ |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 |
126
|
Ίντερ Τούρκου - Κουόπιο |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 |
127
|
Σεϊναγιοέν - Ίλβες |
|
|
| | | | |
|
|
18:30 |
-
|
ΗΑΕ U23 - Ιαπωνία U23 | | | | | | | |
|
|
18:30 |
-
|
Ταϊλάνδη U23 - Σαουδική Αραβία U23 | | | | | | | |
|
|
18:30 |
-
|
ΠΚ-35 Ελσίνκι (Γ) - ΠΚ-35 Βάνταα (Γ) | | | | | | | |
|
|
18:30 |
128
|
Τρεντσίν - ΦΚ Κόσιτσε |
|
|
| | | | |
|
|
18:30 |
129
|
Κάπα Καπιλάν Πάλο - Σάλπα |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
-
|
Γκέρσλεβ - Γκλόστραπ | | | | | | | |
|
|
19:00 |
-
|
Τάρνμπι - Σκιόλντ BK | | | | | | | |
|
|
19:00 |
-
|
Κρασνοντάρ - Φάκελ Βορονέζ | | | | | | | |
|
|
19:00 |
-
|
Ποχρόνιε - Σλόβαν Μπρατισλάβας ΙΙ | | | | | | | |
|
|
19:00 |
-
|
Λιν (Γ) - Λίλεστρομ (Γ) | | | | | | | |
|
|
19:00 |
-
|
Σκέιντ - Κιελσάας | | | | | | | |
|
|
19:00 |
-
|
Τριγκ Λάντε - Μόσγιοεν | | | | | | | |
|
|
19:00 |
-
|
Τελάβι - Ιμπέρια 1999 | | | | | | | |
|
|
19:00 |
-
|
Ριτεριάι - Μπάνγκα Γκαργζντάι Β' | | | | | | | |
|
|
19:00 |
-
|
Δόξα Κατωκοπιάς - Νέα Σαλαμίνα | | | | | | | |
|
|
19:00 |
-
|
Οθέλλος Αθηαίνου - Εθνικός Άχνας | | | | | | | |
|
|
19:00 |
-
|
Ποσούτζε - Ζελέζνιτσαρ | | | | | | | |
|
|
19:00 |
-
|
Φλόρα Ταλίν ΙΙ - Βίμσι | | | | | | | |
|
|
19:00 |
-
|
Φίτεσε ΦΚ - ΑΣ Φάσο Γενένγκα | | | | | | | |
|
|
19:00 |
130
|
Κορόνα Κίελτσε - Ραντόμιακ Ράντομ |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
131
|
Πολόνια Βαρσοβίας - Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιετς |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
132
|
Σταλ Ρζέσοφ - Ποντμπεσκίτζιε |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 |
150
|
Πόρτο U19 - Μίλαν U19 |
|
|
| | | | |
|
|
19:10 |
133
|
Άμστετεν - Στουρμ Γκρατς II |
|
|
| | | | |
|
|
19:10 |
134
|
Αντμίρα Βάκερ - Κάπφενμπεργκ |
|
|
| | | | |
|
|
19:10 |
135
|
Λέομπεν - Λίφερινγκ |
|
|
| | | | |
|
|
19:10 |
136
|
Φερστ Βιέννα - Λαφνίτζ |
|
|
| | | | |
|
|
19:10 |
137
|
Χορν - Ριντ |
|
|
| | | | |
|
|
19:15 |
-
|
Λευκορωσία U17 - Τορπέντο Ζόντινο Β' | | | | | | | |
|
|
19:30 |
-
|
Άαρχους Φρέμαντ 2 - Βίμπι | | | | | | | |
|
|
19:30 |
-
|
VB 1968 - Νάεστβεντ ΙΙ | | | | | | | |
|
|
19:30 |
-
|
Βάκερ Μπουργκχάουζεν - Μπαερούθ | | | | | | | |
|
|
19:30 |
-
|
Μπούντισα Μπάουτζεν - Φρειτάλ | | | | | | | |
|
|
19:30 |
-
|
Λειψία (Γ) - Λεβερκούζεν (Γ) | | | | | | | |
|
|
19:30 |
-
|
Ουνιόν 60 - BTS Νέουσταντ | | | | | | | |
|
|
19:30 |
-
|
Λίντκοπινγκ ΦΚ - Γκοτιόντ | | | | | | | |
|
|
19:30 |
-
|
Νοσάμπι - Λέντε | | | | | | | |
|
|
19:30 |
-
|
Μπάτε Μπορίσοφ - Νντεπρ Μογκίλεβ | | | | | | | |
|
|
19:30 |
-
|
Ράσινγκ Μοντεβιδέο - Σέρο | | | | | | | |
|
|
19:30 |
138
|
Έλβερσμπεργκ - Σάλκε |
|
|
| | | | |
|
|
19:30 |
139
|
Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν |
|
|
| | | | |
|
|
19:30 |
140
|
Τζένοα - Λάτσιο |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Μπελουϊζντάντ - Μπίσκρα | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Σούντμπι - Χόρσχολμ Γιούσεροντ | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Σλάγκελσε - Χέρλεβ | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Βέλμπι-Ρισκόβ - Φιόρνταγκερ Ιφ | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Ροσκίλντε - AB Γκλαντσάξε | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Φρέμαντ Αμαγκέρ - FA 2000 | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Σκρα Τσεστοτσόβα - Πογκόν Σιέντλτσε | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Βικτόρια Ασχάφενμπουργκ - Άουγκσμπουργκ ΙΙ | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
TSV Μπούτσμπαχ - Μέμινγκεν | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Βιρτσμπούργκερ Κίκερς - Σβάινφουρτ | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Τρίγκλαβ - Ρούνταρ Βελένζε | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Κόρνμπεργκ - Κόμπουργκ | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Ερλάνγκεν - Νεουντρόσενφελντ | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Αλερχάιλιγκεν - Γκλέισντορφ 1919 | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
HOGO Βελς - Ριντ II | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Ντοιτσλαντσμπέργκερ - SV Βάλερν-Σεντ Μαριενκίρχεν | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Ουνιόν Βόκλαμαρκτ - Μπαντ Γκλάϊχενμπεργκ | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Νεουσιέντλ 1919 - Τραϊσκίρτσεν | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Λοκομοτίβ Λειψίας - Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Ντιναμό Βερολίνου - Έρφουρτ | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
ΦΣΒ 63 Λουκενβάλντε - Βικτόρια Βερολίνου | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Νέτινγκεν - Φόρζχεϊμ | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Μέπεν - Σπέλε-Βενχάους | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Εβιάν - Μποργκουά Ζαλιού | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Μπαστιά Μπόργκο - Σαμπλί | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Βασκεάλ - Φουριάνι Αγκλιάνι | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Νόρκεπινγκ (Γ) - Τζουργκάρντεν (Γ) | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Ουμέα ΙΚ (Γ) - Σουνάνα (Γ) | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
ΙΦΚ Στόκσουντ - Βάσαλουντς | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Αριάνα - Άνγκελχολμς | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Ένκεπινγκ - Σκίλιεμπο | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
ΙΦΚ Σκόβντε - Γκρέμπεσταντ | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Μοτάλα - Φόργουορντ | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
ΙΦΚ Χάσλεχολμ - Χέγκαμποργκς | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
Λίντομε - Λαντβέτερ | | | | | | | |
|
|
20:00 |
-
|
ΗΒ Τόρσχαβν - ΕΒ Στρέιμουρ | | | | | | | |
|
|
20:00 |
141
|
Λέφσκι Κρούμοβγκραντ - Σλάβια Σόφιας |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 |
142
|
Σαντχάουζεν - Αρμίνια Μπίλεφελντ |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 |
143
|
Ράντερς - Οντένσε |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 |
144
|
Β 93 Κοπεγχάγη - Νάεστβεντ |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 |
145
|
Χίλεροντ Φόντμπολντ - Κέγκε |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 |
146
|
Χόρσενς - Χέλσινγκορ |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 |
147
|
Φεϊρένσε - Λεϊσόες |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 |
148
|
Μπεσίκτας - Ανκαραγκουτσού |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 |
149
|
Αλτάι - Μανίσα ΦΚ |
|
|
| | | | |
|
|
20:15 |
-
|
Γουάντσμπεκερ Κονκόρντια - Σάσελ | | | | | | | |
|
|
20:15 |
-
|
Χέρεσταντς - Κονγκαχέλα | | | | | | | |
|
|
20:30 |
-
|
Βόρουπ - Χόρσενς FS | | | | | | | |
|
|
20:30 |
-
|
Έρλμπαχ - Κιρσχάιμερ | | | | | | | |
|
|
20:30 |
-
|
Χαϊμστέτεν - Γκαντελφίνγκεν | | | | | | | |
|
|
20:30 |
-
|
Βικτόρια Αμβούργου - Άλτονα 93 | | | | | | | |
|
|
20:30 |
-
|
Σουντερέλμπε - Ντάσεντορφ | | | | | | | |
|
|
20:30 |
-
|
Ραπίντ Βιέννης ΙΙ - Λεόμπεντορφ | | | | | | | |
|
|
20:30 |
-
|
Τιμ Βίνερ Λίνιεν - Ντοναφέλντ Βιέννης | | | | | | | |
|
|
20:30 |
-
|
Βίνερ Σπόρτκλουμπ - Μάρτσφελντ Ντοναουάουεν | | | | | | | |
|
|
20:30 |
-
|
Κρέμσερ - Ντράσμπουργκ | | | | | | | |
|
|
20:30 |
-
|
Όμπερβαρτ - Αούστρια Βιέννης II | | | | | | | |
|
|
20:30 |
-
|
Σάλκε ΙΙ - Ομπερχάουζεν | | | | | | | |
|
|
20:30 |
-
|
Ροντινγκχάουζεν - Λίπσταντ | | | | | | | |
|
|
20:30 |
-
|
Μορλότερν - Πφέντερσχάιμ | | | | | | | |
|
|
20:30 |
-
|
Πρόισεν Μίνστερ Β' - Σπρόκχοβελ | | | | | | | |
|
|
20:30 |
-
|
Σχέρμπεκ 2020 - Έρκενσβικ | | | | | | | |
|
|
20:30 |
-
|
Μπλάου Βάις Λόχνε - Τεουτόνια 05 | | | | | | | |
|
|
20:30 |
-
|
Γέντελοχ - Μπρέμερ | | | | | | | |
|
|
20:30 |
-
|
Αντρεζιέ Μπουθεόν - Τουλουζ Β' | | | | | | | |
|
|
20:30 |
-
|
Μπερζεράκ Περιγκόρντ - Λες Ερμπιέ | | | | | | | |
|
|
20:30 |
-
|
Όμπερνέιλαντ - Μπλουμεντάλερ | | | | | | | |
|
|
20:30 |
-
|
Μάριτζμπουργκ Γιουν. - Μαρούμο Γκάλαντς | | | | | | | |
|
|
20:30 |
151
|
Στουρμ Γκρατς - Ραπίντ Βιέννης |
|
|
| | | | |
|
|
20:30 |
152
|
Αβράνς - Σατορού |
|
|
| | | | |
|
|
20:30 |
153
|
Γκολ ΦΚ - Μαρινιάν |
|
|
| | | | |
|
|
20:30 |
154
|
Επινάλ - Βερσαλλίες 78 |
|
|
| | | | |
|
|
20:30 |
155
|
Λε Μαν - Βιλεφράνς |
|
|
| | | | |
|
|
20:30 |
156
|
Μαρτίγκ - Σολέ |
|
|
| | | | |
|
|
20:30 |
157
|
Ορλεάν - Νιμ |
|
|
| | | | |
|
|
20:30 |
158
|
Ρεντ Σταρ 93 - Ντιζόν |
|
|
| | | | |
|
|
20:30 |
159
|
Ρουέν - Νανσί |
|
|
| | | | |
|
|
20:30 |
161
|
Μπελιντσόνα - Μπάντεν |
|
|
| | | | |
|
|
20:30 |
162
|
Σαφχάουζεν - Ξαμάξ |
|
|
| | | | |
|
|
20:30 |
163
|
Φαρούλ Κονστάντζα - Κλουζ |
|
|
| | | | |
|
|
21:00 |
-
|
Νότιγχαμ Φορεστ U21 - Άστον Βίλα U21 | | | | | | | |
|
|
21:00 |
-
|
Νιούκαστλ U21 - Λιντς U21 | | | | | | | |
|
|
21:00 |
-
|
Φαβόριτνερ - Άρνταγκερ | | | | | | | |
|
|
21:00 |
-
|
Ντιναμό Σβερίν - Τένις Μπορούσια Βερολίνου | | | | | | | |
|
|
21:00 |
-
|
Ούνιον Νετετάλ - Τεουτόνια Στ. Τόνις | | | | | | | |
|
|
21:00 |
-
|
Μπράιτον (Γ) - Έβερτον (Γ) | | | | | | | |
|
|
21:00 |
-
|
Ρόντινα - Χίμκι | | | | | | | |
|
|
21:00 |
-
|
Ντεπορτίβο Ντόνγκου - Ζιτακουάρο | | | | | | | |
|
|
21:00 |
-
|
Τατζικιστάν U23 - Ιράκ U23 | | | | | | | |
|
|
21:00 |
-
|
Βελέζ Μόσταρ - Ζβιγιέζντα 09 | | | | | | | |
|
|
21:00 |
164
|
Ζούλτε Βάρεγκεμ - Λιρς Κεμπενζονέν |
|
|
| | | | |
|
|
21:00 |
165
|
ΡΦΚ Λιέγης - Γκενκ U23 |
|
|
| | | | |
|
|
21:00 |
166
|
Λόμελ - ΣΚ Μπέβερεν |
|
|
| | | | |
|
|
21:00 |
167
|
Μπίρσχοτ - Πάτρο Εϊσντέν Μαασμέχελεν |
|
|
| | | | |
|
|
21:00 |
168
|
Οστάνδη - Σταντάρ Λιέγης U23 |
|
|
| | | | |
|
|
21:00 |
169
|
Σερένγκ - Ντεινζ |
|
|
| | | | |
|
|
21:00 |
170
|
Φρανκ Μπορέν - Ντέντερ |
|
|
| | | | |
|
|
21:00 |
171
|
Ντεν Μπος - Μπρέντα |
|
|
| | | | |
|
|
21:00 |
172
|
Ντόρντρεχτ - Τοπ Ος |
|
|
| | | | |
|
|
21:00 |
173
|
Ρόντα - Ντε Γκράαφτσαπ |
|
|
| | | | |
|
|
21:00 |
174
|
Τελστάρ - Έμεν |
|
|
| | | | |
|
|
21:00 |
175
|
Χέλμοντ Σπορ - Άγιαξ Β' |
|
|
| | | | |
|
|
21:15 |
177
|
Ααράου - Τουν |
|
|
| | | | |
|
|
21:15 |
178
|
Σιόν - Στάντε Νιόν |
|
|
| | | | |
|
|
21:30 |
-
|
Λίβερπουλ Μοντεβιντέο - Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ | | | | | | | |
|
|
21:30 |
-
|
Πολόνια Μπίτομ - ΚΚΣ 1925 Κάλις | | | | | | | |
|
|
21:30 |
-
|
Μπούκλι Τάουν - Σχιρκ | | | | | | | |
|
|
21:30 |
-
|
Ντένμπιγκ Τάουν - Φλιντ Τάουν Γιουνάιτεντ | | | | | | | |
|
|
21:30 |
-
|
Γκρέσφορντ Αθλέτικ - Πρεστάτιν Τάουν | | | | | | | |
|
|
21:30 |
-
|
Γκίλσφιλντ - Έρμπας Μπρότον | | | | | | | |
|
|
21:30 |
-
|
Πόρθμαντογκ - Χόλιγουελ Τάουν | | | | | | | |
|
|
21:30 |
179
|
Μπρέγκενζ - Φλοριντσντόρφερ |
|
|
| | | | |
|
|
21:30 |
180
|
Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ |
|
|
| | | | |
|
|
21:30 |
181
|
Τενερίφη - Λεγκανές |
|
|
| | | | |
|
|
21:30 |
182
|
Παλέρμο - Πάρμα |
|
|
| | | | |
|
|
21:30 |
183
|
Ρετζιάνα - Κοζέντσα |
|
|
| | | | |
|
|
21:30 |
184
|
Ράκοβ Τσεστόχοβα - Γκόρνικ Ζάμπρζε |
|
|
| | | | |
|
|
21:30 |
185
|
Ζνιτσζ Προυσζκόβ - Βίσλα Κρακοβίας |
|
|
| | | | |
|
|
21:45 |
-
|
Σέλτικ Β' - Χαρτς Β' | | | | | | | |
|
|
21:45 |
187
|
Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ - Σέλμπουρν |
|
|
| | | | |
|
|
21:45 |
188
|
Μποέμιαν - Ντρόχεντα Γιουνάιτεντ |
|
|
| | | | |
|
|
21:45 |
189
|
Ντέρι Σίτι - Σάμροκ Ρόβερς |
|
|
| | | | |
|
|
21:45 |
190
|
Σεντ Πάτρικς - Γουότερφορντ Γιουνάιτεντ |
|
|
| | | | |
|
|
21:45 |
191
|
Σλίγκο Ρόβερς - Ντάνταλκ |
|
|
| | | | |
|
|
21:45 |
192
|
Γουέξφορντ - Γιου Σι Ντι |
|
|
| | | | |
|
|
21:45 |
193
|
Κέρι - Άθλοουν Τάουν |
|
|
| | | | |
|
|
21:45 |
194
|
Κόουβ Ράμπλερς - Φιν Χαρπς |
|
|
| | | | |
|
|
21:45 |
196
|
Μπρέι Γουόντερερς - Τρίτι Γιουνάιτεντ |
|
|
| | | | |
|
|
21:45 |
197
|
Κάλιαρι - Γιουβέντους |
|
|
| | | | |
|
|
21:45 |
198
|
Ινβερνές - Ρέιθ Ρόβερς |
|
|
| | | | |
|
|
22:00 |
-
|
Ντελφίν - Μακαρά | | | | | | | |
|
|
22:00 |
-
|
Γιουσούφια Μπερετσίντ - Ολιμπίκ Ντε Σάφι | | | | | | | |
|
|
22:00 |
199
|
Όξφορντ Γιουνάιτεντ - Στίβενεϊτζ |
|
|
| | | | |
|
|
22:00 |
200
|
Νις - Λοριάν |
|
|
| | | | |
|
|
22:00 |
201
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα |
|
|
| | | | |
|
|
22:15 |
-
|
Στιαρνάν - Βαλούρ Ρέικιαβικ | | | | | | | |
|
|
22:15 |
202
|
Ρίο Άβε - Αρούκα |
|
|
| | | | |
|
|
23:00 |
203
|
Ούνιον Κομέρσιο - Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες |
|
|
| | | | |
|
|
00:00 |
-
|
Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα - Ουνιόν Μανταλένα | | | | | | | |
|
|
00:00 |
-
|
Τίγκρες FC - Ντεπ. Κουκούτα | | | | | | | |
|
|
00:15 |
-
|
Ρούμπιο Νίου - Ντεπορτίβο Ρεκολέτα | | | | | | | |
|
|
00:30 |
-
|
Ορένσε - Λίγκα Ντε Κίτο | | | | | | | |
|
|
01:00 |
-
|
Τσιλάνγκος - CDM | | | | | | | |
|
|
01:00 |
-
|
Σολ Ντε Αμέρικα - Σπορτίβο Λουκένιο | | | | | | | |
|
|
01:00 |
-
|
Πλάζα Κολόνια - Ατλέτικο Ρεντίστας | | | | | | | |
|
|
01:00 |
204
|
Μποταφόγκο SP - Αμέρικα Μινέιρο |
|
|
| | | | |
|
|
01:00 |
205
|
Νοβοριζοντίνο - Κλαμπ Ρεγκάτας |
|
|
| | | | |
|
|
02:00 |
-
|
Κερέταρο (Γ) - Λεόν (Γ) | | | | | | | |
|
|
02:00 |
-
|
Τορόντο ΙΙ - Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον ΙΙ | | | | | | | |
|
|
02:00 |
-
|
Μίσιγκαν Σταρς - Τζόρτζια Λάιονς | | | | | | | |
|
|
02:00 |
-
|
Ίντερ Πλέια Ντελ Καρμέν - Λόμπος ULMX | | | | | | | |
|
|
02:00 |
-
|
Καραμπόμπο - Καράκας | | | | | | | |
|
|
02:00 |
-
|
Μετροπολιτάνος - Ανγκοστούρα | | | | | | | |
|
|
02:00 |
-
|
Σαμόρα - Πορτουγκέζα | | | | | | | |
|
|
02:05 |
-
|
Γιανέρος - Ορσομαρσό | | | | | | | |
|
|
02:10 |
-
|
Σαν Μάρτιν Τουκουμάν - Γκιγιέρμο Μπράουν | | | | | | | |
|
|
02:30 |
-
|
Κράουν Λέγκασι - Ορλάντο Σίτι ΙΙ | | | | | | | |
|
|
02:30 |
-
|
3 Ντε Φεμπρέρο - Μάρτιν Λεντέσμα | | | | | | | |
|
|
03:00 |
-
|
Αούκας - Έμελεκ | | | | | | | |
|
|
03:00 |
-
|
Ορλάντο Πράιντ (Γ) - Σαν Ντιέγκο Γουέιβ (Γ) | | | | | | | |
|
|
03:00 |
-
|
Σεντ Λούις ΙΙ - Ρεάλ Μέριλαντ Μόναρκς | | | | | | | |
|
|
03:00 |
206
|
Οπεράριο Φεροβιάριο - Αβάι |
|
|
| | | | |
|
|
03:30 |
-
|
2 Ντε Μάγιο - Σέρο Πορτένιο | | | | | | | |
|
|
03:30 |
207
|
Ουνιόν Λα Καλέρα - Έβερτον Ντε Βίνα |
|
|
| | | | |
|
|
03:45 |
-
|
Οργκούγιο Ρεινόσα - Γκαβιλάνες Ματαμόρος | | | | | | | |
|
|
04:00 |
-
|
ΚΝ Βικτόρια - Λόμπος UPNFM | | | | | | | |
|
|
04:00 |
-
|
Σιμαρόνες Ντε Σονόρα Β' - Λεόνες Νέγρος UDG ΙΙ | | | | | | | |
|
|
04:00 |
-
|
Πετρολέρος Ντε Σαλαμάνκα - Καφεταλερος Τσιάπας | | | | | | | |
|
|
04:00 |
-
|
Σαντιάγκο ΦΚ - Αρτεσάνος Μετεπέκ | | | | | | | |
|
|
04:00 |
-
|
Ατλας (Γ) - Τίγκρες (Γ) | | | | | | | |
|
|
04:00 |
-
|
UMECIT - Ιντεπεντιέντε ντε λα Τσορέρα | | | | | | | |
|
|
04:00 |
208
|
Μασατλάν - Χουάρεζ |
|
|
| | | | |
|
|
04:00 |
209
|
Σιενσιάνο - Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο |
|
|
| | | | |
|
|
04:10 |
210
|
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα - Τσίκο |
|
|
| | | | |
|
|
04:30 |
-
|
Καλόρ Ντε Σαν Πέδρο - Κολίμα | | | | | | | |
|
|
05:00 |
-
|
Αλακράνες Ντε Ντουράνγκο - Μινέρος Ντε Φρεσνίλο | | | | | | | |
|
|
05:00 |
-
|
Πασίφικ FC - Βαλούρ ΦΚ | | | | | | | |
|
|
05:00 |
-
|
Εσκορπιόνες Ντε Μπελέν - Μαρινέρος Ντε Πουνταρένας | | | | | | | |