Μήτρογλου: «Βρήκα τα πατήματα μου»

Μήτρογλου: «Βρήκα τα πατήματα μου»

Αφορά τον αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ


Για την επιστροφή του στον Ολυμπιακό και το γκολ που σημείωσε κόντρα στην Ατλέτικο μίλησε ο Κώστας Μήτρογλου ο οποίος τόνισε πως βρήκε τα πατήματα του και μπορεί να βοηθήσει.

Το πρώτο του γκολ στην επιστροφή του στον Ολυμπιακό πέτυχε κόντρα στην Ατλέτικο ο Κώστας Μήτρογλου, ο οποίος δήλωσε πως βρήκε τα πατήματα του και είναι έτοιμος να βοηθήσει τους «ερυθρόλευκους».

Ο ίδιος τόνισε πως ο Μίτσελ και το οικείο περιβάλλον τον οδήγησαν στο να επιστρέψει στον Ολυμπιακό.

«Η ομάδα θα με βοηθήσει, όπως κι εγώ αυτήν. Ξέρω τι μπορώ να κάνω και απλώς παίζω την μπάλα μου. Είναι σημαντικό που είναι ο Μίτσελ στον πάγκο, που με ξέρει και τον ξέρω και με εμπιστεύεται. Αφού τα βρήκα σήμερα τα πατήματα, μια χαρά είμαι. Εμείς κοιτάμε από παιχνίδι σε παιχνίδι, ήταν σημαντική η νίκη κόντρα σε μια ομάδα απ’ τις καλύτερες του κόσμου. Θα μείνω μέχρι το καλοκαίρι και θα μιλήσουμε μετά».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
1Χ2OverUnderX2
1.077.2517.001.352.455.08
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.223.4014.001.751.70
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
5.502.102.006.00

Σχολιασμός

17 σχόλια:

στις 17/09/2014 01:40
Ετσι ρε ΜΗΤΡΟΓΚΟΛ! Αρχιζε να «γαζωνεις» παλι!!!

στις 17/09/2014 08:43
Ποια πατηματα ρε σκουπιδι που και το διαμαντακο να ειχαν στη θεση σου θα ειχε ληξει 5-2. Ξυλοποδαρε

στις 17/09/2014 09:08
QUERTY ΣΚΟΥΠΙΣΕ ΤΑ ΧΥΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΣΟΥ ΜΩΡΗ ΠΑΤΟΣΑΥΡΑ... ΠΑΡΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΛΙΑ ΤΟΥ ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΚΑΙ ΒΑΛΤΑ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΟΥ ΠΑΛΙΟΜΑΛΑΚΑ...

ΜΗΤΡΟΓΛΑΡΑ ΔΥΝΑΜΗ

στις 17/09/2014 09:12
O megaliteros ellinas epithetikos Querty 3ekola re trele ti les..! Aplos deforme..!

στις 17/09/2014 10:51
κακα τα ψεματα αλλα δν βρηκε τιποτα ακομα!! εκανε ενα καλο γυρισμα μεσα στην περιοχη και εβαλε το γκολ μπραβο του βεβαια εκανε πολυ καλο γυρισμα και ετσι κι αλλιος αυτη ειναι η δουλεια του αλλα ρε παιδια μεχρι το 70 δν εκανε τιποτα ολο εχανε τις μπαλιες π επερνε η εκανε λαθος πασες

στις 17/09/2014 10:52
πιστευω ομως απο εδω και περα θα του δωσει ψυχολογια το γκολ και μακαρι να δουμε το παλιο μητρογλου για να βοηθησει και την εθνικη μας!!

στις 17/09/2014 11:21
Ένα μεγάλο άντε γαμηθειτε σε αυτους που το επαιξαν 2 κ σε οσους δεν τους αρέσει να κερδιζουν οι ελληνικες ομαδες...

ετσι γαμαει ο πειραιας εχω να πωω...

τρελοκαγκουρι: πάρε το πουλι του μητρογλου κ πηγαινε καμια βόλτα αγορι μου θα σαρεσει

στις 17/09/2014 13:02
Πιστολερο

στις 17/09/2014 13:57
ante bre tsompane ampale

στις 17/09/2014 14:05
ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΑΛΑΝΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 17/09/2014 14:45
μητρογλου μακαρι να τα βρηκες και να βαλεις και κανα γκολακι με την εθνικη

στις 17/09/2014 15:38
nai re kostaraaa

στις 17/09/2014 17:26
STN EHNIKI GIFTO ENA KREAS EISAI STN XODRO PAIZEIS BALA

στις 17/09/2014 18:04
ironman persi den epekse mpala me tin roumania ? (den ime osfp )

στις 17/09/2014 22:53
Mitrogoal goalara

στις 18/09/2014 00:06
αφου ο μητρογλου ητταν μια αποτυχια για την φουλαμ που δεν τον ηθελε ουτε στη β εθνικη εβαλε γκολ και τον κανατε παλι θεο το γυδι

στις 18/09/2014 01:51
Ligouri σε εχει γαμησει πολλες φορες αυτο το "γιδι" που λες, οποτε βουλωνε!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.