Στις 25 Οκτωβρίου με… Σουάρες το «clasico»

Στις 25 Οκτωβρίου με… Σουάρες το «clasico»



Στις 25 Οκτωβρίου και ώρα 19:00 θα διεξαχθεί το πρώτο «clasico» μεταξύ της Ρεάλ και της Μπαρτσελόνα, με τον Λουίς Σουάρες να έχει δικαίωμα συμμετοχής, όπως ανακοίνωσαν οι «μπλαουγκράνα»!

Την πρώτη του επίσημη εμφάνιση με τη φανέλα της Μπαρτσελόνα ενδέχεται να κάνει κόντρα στη Ρεάλ ο Λουίς Σουάρες, καθώς η τετράμηνη ποινή του Ουρουγουανού επιθετικού λήγει την Παρασκευή 24 Οκτωβρίου, μία ημέρα πριν τη διεξαγωγή του «clasico» των δύο ομάδων στο «Μπερναμπέου».

Συγκεκριμένα, όπως ανακοίνωσε η ισπανική ομοσπονδία, το Ρεάλ-Μπαρτσελόνα θα διεξαχθεί το Σάββατο, 25 Οκτωβρίου, με ώρα έναρξης 19:00 ώρα Ελλάδας και οι «μπλαουγκράνα» επιβεβαίωσαν πως ο Σουάρες θα έχει κανονικά δικαίωμα συμμετοχής.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ
1Χ2OverUnderX2
1.205.259.001.352.453.32
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.452.807.001.601.85
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
5.502.202.106.00

Σχολιασμός

22 σχόλια:

στις 10/09/2014 16:53
KAΛΑ ΓΑΜΗΣΙΑ ΡΕΑΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

στις 10/09/2014 16:54
pexi den pexi i real opos kathe xrono tha ton faei

στις 10/09/2014 16:55
Γουσταρω!!!!

στις 10/09/2014 17:43
ante mwrh BARCELONARA! pame gia trempl fetos kai ase tin real na skouzei me ton james pou edwse 80m

στις 10/09/2014 18:01
KARKINO STHN UEFALONA

στις 10/09/2014 18:34
5-0 η μπαρτσα

στις 10/09/2014 18:34
skase re paokabalaeaea.

στις 10/09/2014 18:39
UEFALONA ΠΟΥΤΑΝΑ

στις 10/09/2014 18:56
5-0 με 2 γκολ του μεσι 2 του σουαρες και ενα του νειμαρ

στις 10/09/2014 18:59
Kαλά και μη φάς η Ρεαλάρα θα νικήσει και ας παίξει ο Σουάρεζ. Μέχρι να ταιριαχτεί στην Μπαρτσελόνα η Ρεαλάρα θα είναι ήδη οργανομένη.

στις 10/09/2014 19:12
afiste ta logia malakes kai mathate ligo bala gamoto stanio mou. dld eseis 3erete poios tha nikisei se ena tetoio derbi. gia na 3erete ola ginode.ego ipostirizo barca alla ta polla logia einai ftoxia axristi oloi

στις 10/09/2014 21:05
REDS gamw to SPITAKI SOU KAI TIN LIVERPOOL SOU ATITLE VLAKA EVGALES K GLWSAS MALAKIZMENO POU EIXES NA DEI KAI EURWPH APO TOE POU GENITHIKES MIN MILEISW K GIA PROTATHLIMA GAMW TIN LIVERPOOL SOU ASXETE!

στις 10/09/2014 21:06
kai sumfonw me andrew ntermpy einai kai apla to apolamvaneis kai to koitas! TETOIA NTERMPY THELUN MPYRA K POTO GENIKA ME FUSTUKI POU VAZUN GOAL AVERTA KAI ALLAZUN TO SCORE SE 5 LEPTA!

στις 10/09/2014 23:21
elaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

στις 11/09/2014 00:02
ΓΟΥΣΤΑ!!!!!!! ΘΑ ΤΗ ΓΛΕΝΤΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗ ΡΕΑΛ.

στις 11/09/2014 05:58
ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΡΑΦΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΤΙ Η ΡΕΑΛ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ.ΚΑΛΩΣ!!!ΕΦΑΓΕ ΠΡΩΤΑ ΜΙΑ ΞΕΓΥΡΙΣΜΕΝΗ ΤΕΣΣΑΡΑ ΣΤΗΝ ΣΟΣΙΕΔΑΔ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΠΡΩΙΝΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Ο ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ (ΣΟΥΑΡΕΖ) ΑΚΟΝΙΖΕΙ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΑΓΚΩΣΕΙ ΤΑ ΑΦΡΑΤΑ ΚΟΛΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΡΑΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΕΠΕ.ΤΟΥΣ ΣΥΝΙΣΤΩ ΝΑ ΦΟΡΕΣΟΥΝ ΤΣΙΓΚΙΝΑ ΣΤΟ el classico.ΤΑ ΣΑΓΟΝΙΑ ΤΟΥ ΚΑΡΧΑΡΙΑ ΚΑΡΑΔΟΚΟΥΝ!!!

στις 11/09/2014 09:00
ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΞΑΝΑΣΥΜΒΑΙΝΕΙ...

στις 11/09/2014 09:12
ολοι εκτος καποιων εξαιρεσεων ΟΠΩς ΤΟΝ ΦΙΛΟ Μ ΣΤΑΣΟΥ ΜΥΓΔΑΛΑ ειστε γροθοι..αμπαλοι και κατσικια....

οσο αφορα τ θεμα...ειναι τυχαιο π μπαινει με την ρεαλ τι δεν πιστευεται...?ΕΤΥΧΕ....

στις 11/09/2014 12:59
BARCA γαμιεσε αλβανε μιλα ελληνικα. οσο γιαυτον σιγα μην παιξει καλα ηλιθιοι. θα χασει η μπαρτσα

στις 11/09/2014 15:44
EISTE TOSO POLY MALAKES TELIKA? AN KSERATE TI SYMENEI H LEKSH KARKINOS DEN THA TO LEGATE POTE AYTO OUST KOPROSKYLA DEN NTREPESTE LIGO KAI KSANA OUST!!!!!!!!!!

στις 12/09/2014 09:57
tha tous parei ta swvraka pou nai kai roz seimeioteon i ateleiwti paiktouraaaaaaa.mes gue un club reeeeeeeeeeeee

στις 13/09/2014 14:47
Antwnhs_21 ++++

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.