Παπαδόπουλος: «Γιατί όχι πρωτάθλημα ο ΠΑΟΚ;»

Παπαδόπουλος: «Γιατί όχι πρωτάθλημα ο ΠΑΟΚ;»

Αφορά τον αγώνα ΠΑΟΚ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ


Την κατάκτηση του πρωταθλήματος με την φανέλα του ΠΑΟΚ επιθυμεί ο Δημήτρης Παπαδόπουλος όπως δήλωσε μετά το ανεπίσημο ντεμπούτο του με τον «δικέφαλο του Βορρά».

Ο ΠΑΟΚ ήρθε ισόπαλος 1-1 σε φιλικό με τον Αιγινιακό (3’ Περέιρα, 62' Ναουτσέφσκι), με τον Δημήτρη Παπαδόπουλο να κάνει ανεπίσημο ντεμπούτο με τη νέα του ομάδα.

Μάλιστα ο έμπειρος επιθετικός εξέφρασε την επιθυμία του να κατακτήσει το πρωτάθλημα με τον ΠΑΟΚ, ενώ πρόσθεσε πως θα παίξει όπου του ζητήσει ο προπονητής του:

«Θέλω πολύ ένα πρωτάθλημα, γιατί όχι να μην το πετύχει φέτος ο ΠΑΟΚ; Δεν θέλω να πω κάτι για τις άλλες προτάσεις που είχα, τώρα είμαι στον ΠΑΟΚ».

«Ο προπονητής ξέρει. Έκανα προπονήσεις μόνος όλο το προηγούμενο διάστημα. Χρειάζομαι μόνο λίγο χρόνο για να γνωρίσω τους συμπαίκτες μου και να με γνωρίσουν. Θα παίξω όπου μου ζητηθεί, πάντα νιώθω έτοιμος, το θέμα είναι τι γίνεται μέσα στο γήπεδο».

«Θέλω πολύ να παίζω. Ήταν ένα φιλικό παιχνίδι το γήπεδο δεν ήταν σε καλή κατάσταση. Για εμάς ήταν καλό να πάρουμε ρυθμό και να μείνουμε σε ένταση αγώνα
».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΟΚ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
1Χ2OverUnderX2
1.175.5010.501.601.903.61
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.452.809.002.201.40
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.601.802.9011.00

Σχολιασμός

27 σχόλια:

στις 07/09/2014 01:07
Xaxaxaxa

στις 07/09/2014 01:08
Eixes kai sto xwrio sou prwta8lima ???

στις 07/09/2014 01:31
skase esi eise mpartselona omada 5etias

στις 07/09/2014 01:31
OK

στις 07/09/2014 01:49
tha sou po ego gt. gt tin stigmi den exeis omada gia protathlima(mou aresei o paok otan den paizei 3ilo paizei kali balitsa alla gia protathlima den einai)

στις 07/09/2014 03:48
nai perimene esuuu na to parete

στις 07/09/2014 04:01
ΧΑΣΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΑΙ ΠΕΡΣΥ

ΙΒΑΝ"Ο ΠΑΟΚ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ"

ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΠΟΣΟ ΤΟ ΠΗΡΑΤΕ...-22 Ε? Η ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ? ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΕΠΕΣΕ ΠΕΡΣΥ!!!

στις 07/09/2014 05:22
KOMPLEX APO TO KUPELLO AKOMA!!!!!!!!!

στις 07/09/2014 08:15
Ελα Παπαδοπουλε οσο ζουμε ελπιζουμε.

στις 07/09/2014 10:04
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ.ΕΔΩ ΠΗΓΑΤΕ ΝΑ ΧΑΣΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΛΟΝΗ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.

στις 07/09/2014 11:14
γιατι ναι?

στις 07/09/2014 11:27
mia erotisi pedia afou 3eretai pios tha pari to protaflima giati tote sinexizetai na to kitate ?? edo kai 100 xronia 3eroume pios tha pari protaflima ( olimpiakos ) einai toso stimeno popopo kai eseis sinexizetai na kitate nai exei 1 agonistiki 2 ,3 ,25 sto telos enas kerdizi kai pou oli 3eroume pios einai ? o olimpiakos ston opap 3eretai poso dini ton olimpiako 1,15 ooo haha plaka kanoune ee 1,15 oute barcelona na einai 1,15 tha trelantho toulaxiston kanteto 1,50 hahaha

στις 07/09/2014 12:11
SOSTOS

στις 07/09/2014 12:36
1,05 afinei na parei to prwtathlima o olympiakos...alla simasia exei na synexizoume na spazoume diafora rekord gia na menoume stin istoria...gia paradeigma as spasoume to record sigkomidis vathwm enai ena kinitro

στις 07/09/2014 13:13
ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΗ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΦΕΤΟς ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟ ΤΣΟΥ ΛΟΥ Κ ΤΟΥ ΠΑΡΑΧΡΟΝΟΥ ΤΟ ΔΥΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟ ΟΑΧΟΑΟΧΑΟΑΟΑΧΟΑΟΑΟΑΧΧΑ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΕ ΚΟΨΕ ΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΡΕ ΣΕ ΧΑΛΑΝΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 07/09/2014 13:46
Και μετά ξύπνησες από το ωραίο όνειρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 07/09/2014 14:35
exei xioumor o pap....

στις 07/09/2014 15:10
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχχαχαχαχχαχχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχααχχαχχχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχααχχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχααχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχα

στις 07/09/2014 15:35
re papadopoyle ir8es ston paok gia na pareis prota8lima? ta arxidia mas 8a pareis ki esei!

στις 07/09/2014 15:45
xaxaxaxaxaxaax siga re papadopoule... epesa apo thn karekla! proeidopoioume prin poume thn malakia mas

στις 07/09/2014 15:57
are mitoga

στις 08/09/2014 02:05
"Gt oxi na leme k kamia malakia"

στις 08/09/2014 09:04
ΠΙΟΥ

στις 08/09/2014 09:32
ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ ΛΕΕΙ... ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ (ΕΛΛΑΔΑ) ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ...

στις 08/09/2014 09:43
kapou xtipise tin karaflitsa tou re paidia...se kana ntamari ekei stin toumpa kai zalistike.min ton symerizeste.

στις 08/09/2014 11:24
ΝΙΑΟΥ

στις 08/09/2014 15:30
Youtube Mixalis xatzigiannis ... Oneiro zw..!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.