Καπό: «Στην Ελλάδα κάνει κουμάντο η μαφία»

Καπό: «Στην Ελλάδα κάνει κουμάντο η μαφία»



Για την εμπειρία του στην Ελλάδα και τον Λεβαδειακό μίλησε ο Ολιβιέ Καπό, ο οποίος κάνει λόγο για απειλές που δέχτηκε ο ίδιος και η οικογένεια του και για ύπαρξη δράση μαφίας που ελέγχει τα πάντα στο ελληνικό ποδόσφαιρο.

Εφιαλτικές αναμνήσεις έχει από την Ελλάδα ο Ολιβιέ Καπό, καθώς σε συνέντευξη του στο SoFoot.com, περιγράφει με λεπτομέριες αυτά που έζησε στη θητεία του στο Λεβαδειακό, τονίζοντας πως η Αφρική είναι σε καλύτερη μοίρα από την Ελλάδα και προέτρεψε στα νέα παιδιά να μην παίξουν στο ελληνικό πρωτάθλημα.

Ο ίδιος έκανε λόγο για μαφία στο ελληνικό ποδόσφαιρο, για απειλές που δέχτηκε ο ίδιος και η οικογένεια του, για στημένα παιχνίδια και ότι η UEFA δεν ενδιαφέρεται για τη διαφθορά.

Αναλυτικά οι δηλώσεις του παίκτη:


Για την απόφαση να έρθει στην Ελλάδα:

«Πήγα στην Ελλάδα, παρασυρόμενος μετά τη θετική εμπειρία που είχε ο Τζιμπρίλ Σισέ στον Παναθηναϊκό και είπα στον εαυτό μου, γιατί να μη δοκιμάσω και εγώ αυτή την περιπέτεια. Αλλά δεν είχα την ίδια επιτυχία, όπως αυτός. Το επίπεδο του πρωταθλήματος είναι αρκετά χαμηλό.
Υπάρχουν μόνο δύο μεγάλες ομάδες, ο Ολυμπιακός και ο Παναθηναϊκός και οι οποίες είναι αληθινά πολύ μακριά από τις υπόλοιπες. Όλοι οι υπόλοιποι είναι στο ίδιο επίπεδο. Επίσης, η Ελλάδα είναι γνωστή για τους οπαδούς της. Δεν είχα ποτέ πρόβλημα ούτε σε επίπεδο ρατσισμού, ούτε σε κάτι άλλο. Να είμαι ειλικρινής, όταν έπαιζα στην ομάδα μου δεν είχαμε ποτέ φιλάθλους στο γήπεδο. Τα γήπεδα ήταν σχεδόν άδεια
.

Για την θητεία του στον Λεβαδειακό:

«Τα πάντα είναι διεφθαρμένα. Υπήρχαν τεράστια προβλήματα και στο Λεβαδειακό. Για να σας δώσω μια ιδέα, από τα 18 εκτός έδρας παιχνίδια της περυσινής χρονιάς πήραμε ένα βαθμό, ωστόσο τερματίσαμε στην ένατη θέση. Εγώ, αυτό δεν το καταλαβαίνω. Σε ποιο άλλο πρωτάθλημα το έχετε δει; Μια ομάδα που έχει μόνο αρνητικά αποτελέσματα εκτός έδρας, να τερματίζει πάνω από το πρώτο μισό του πρωταθλήματος. Μερικά παιχνίδια παίζονται μέχρι το 99ο λεπτό»

Για το αν η UEFA ξέρει τι γίνεται:

Καπό: «Στην Ελλάδα κάνει κουμάντο η μαφία»«Είναι απίθανο. Παίζονται πολλά σε επίπεδο συναντήσεων. Παιχνίδια αγοράζονται για λόγους στοιχηματικούς. Η UEFA δεν προσέχει τι γίνεται στην Ελλάδα. Τα παιχνίδια δε μεταδίδονται σε άλλη χώρα, άντε στην Τουρκία. Δεν ενδιαφέρεται κανείς. Η UEFA επίσης δεν ενδιαφέρεται, είναι καταστάσεις που δεν πρέπει να υπάρχουν στο ποδόσφαιρο. Συμπαίκτες μου έχουν στείλει επιστολές στην ευρωπαϊκή ομοσπονδία, αλλά oκ... δεν έγινε τίποτα.

Τα παιχνίδια συναλλάσσονται, αλλά και τα συμβόλαια επίσης. Πολλά συμβόλαια είναι μαύρα, και όταν πηγαίνεις στους αρμόδιους θεσμούς να πάρεις τα δεδουλευμένα σου λένε δεν υπάρχει κάποιο συμβόλαιο. Μετά παίρνεις το 1/3 αυτών και προσπαθούν σε απομονώσουν και να σε εξαντλήσουν το ταχύτερο δυνατό
».

Για τις απειλές που δέχτηκε:

«Και ο πρόεδρος της ομάδας μου, δε νοιαζόταν γι΄αυτά. Νομίζω τιμωρήθηκε για τρία χρόνια για συναλλαγή παιχνιδιών, δε ξέρω καν αν μπήκε φυλακή καθόλου. Έχει σωματοφύλακες, πιστεύετε είναι σοβαρά πράγματα αυτά; Δηλαδή ο πρόεδρος της Λυών έχει σωματοφύλακες όταν περπατά; Μερικές φορές οπλοφορεί. Κάνει συναντήσεις έναν με έναν με τους ποδοσφαιριστές. Όλοι στα αποδυτήρια τρέμαμε να του μιλήσουμε.

Όσον αφορά τους μισθούς, αποφασίζει πάντα ένας άνθρωπος, ο πρόεδρος. Ο σύλλογος λειτουργεί σα μαφία. Δε θέλω βεντέτα, απλά να στείλω ένα σημάδι κινδύνου. Στο τέλος κουράστηκα, δεν πήρα όλα τα χρήματα, ήθελα μόνο να φύγω από τη χώρα.

Εγώ επειδή έχω αγωνιστεί στην εθνική Γαλλίας, ήμουν λίγο πιο άνετος. Συμπαίκτες έπαιρναν για τα Χριστούγεννα μόνο 100 ευρώ. 100 ευρώ για τρεις μήνες. Μερικές φορές όταν κάποιοι τραυματίζονταν και δεν έπαιζαν, δεν πληρώνονταν. Άλλοι αναγκάστηκαν να σπάσουν το συμβόλαιό τους και να μην παίζουν. Ο πρόεδρος της ομάδας είναι μαφία. Πολλοί ποδοσφαιριστές της ομάδας, απειλήθηκαν. Και εμένα με απείλησε πολλές φορές προσωπικά. Απειλές θανάτου
».

Για τις εντολές που δέχτηκε:

«Πριν από ένα παιχνίδι, δέχτηκα κόσμο στο σπίτι μου και γείτονες μου ζητούσαν να πάρω κόκκινη κάρτα επειδή το είχαν ποντάρει στο στοίχημα και μου υποσχέθηκαν να μου έδιναν μέρος από τα κέρδη. Την επόμενη ημέρα με πήρε τηλέφωνο ο πρόεδρος να μου πει εάν δέχτηκα την πρόταση.

Του είπα ότι εγώ είμαι άνθρωπος νομοταγής , δεν κάνω τέτοια και εάν ήθελε ένα παιχνίδι να είναι διεφθαρμένο, θα μπορούσε να ρθει να μου ζητήσει να εγκαταλείψω την ομάδα. Μου είπε: "Δε θα πας πουθενά. Θα σε σκοτώσω μαζί τα παιδιά σου και τη γυναίκα σου. Δε θα ξαναδείς την οικογένειά σου". Αλλά στο τέλος έπαιξα, χάσαμε το παιχνίδι και γύρισα σπίτι μου. Σκέφτομαι ότι θέλει να τεστάρει τους ποδοσφαιριστές, θέλει να τους προκαλεί φόβο. Είναι δραματικό.

Δεν έχει καμία σχέση με το γεγονός, ότι έχω αγωνιστεί σε Αγγλία και Γαλλία. Ακόμη και η Αφρική είναι σε καλύτερη μοίρα από την Ελλάδα, όσον αφορά το ποδόσφαιρο. Συνάντησα πολλούς ανθρώπους που ήταν σε συζητήσεις με ομάδες από την Ελλάδα. Προσπαθώ να τους προειδοποιήσω.

Έλυσα το συμβόλαιό μου χάρη σε ένα καταπληκτικό δικηγόρο, χάρη στη βοήθειά του. Θέλω να πω σε όλα τα νέα παιδιά, αλλά και σε όσους είναι ελεύθεροι, να μην παίξουν εκεί
»




Στοιχεία για τον αγώνα: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.853.253.502.001.551.181.211.69
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.451.904.001.651.80
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.601.753.7520.00

Σχολιασμός

25 σχόλια:

στις 04/09/2014 16:22
aide tora mafia kala leei mia malakia eipe mono den einai dio omades olimpiakos kai panathinaikos alla mono kai mono 1 omada kai oli 3eroun pos legetai olimpiakooooooooooosssssssssssssss gamimeni mafia kathe xrono pios perpi protaflima ??? ti o paok i o panathinaikos ?? den nomizo kai ade persi o olimpiakos edo to kipelo ellados ston pao ooooooooooo bravo fetos tha to pari kai protaflima tha pari gamotin mafia gamo oso paei xiroterevi

στις 04/09/2014 16:25
Αποκαλυπτονται ολα σιγα σιγα.

στις 04/09/2014 16:29
ARTHUR@@@ ΣΟΥ ΕΘΙΞΕ ΤΟΝ ΒΑΖΕΛΟ...; ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ, ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΥ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΣΟΥ .. ΠΕΣΑΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ ΟΛΟΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ... ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΑΤΕ ΠΙΟ ΠΡΙΝ...

ΛΟΥΓΚΡΑντιρισιο ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ...ΣΧΟΛΙΑΣΕΕΕΕΕΕ.....(και μετα ψοφα)

στις 04/09/2014 17:04
ksexase na pei oti mono sthn ellada sthnoun, stis alles xwres oxi

στις 04/09/2014 17:26
ayto sas peirakse olous poueipe gia tis omades sas to oti ginetai ths poutanas den sas peirakse

στις 04/09/2014 18:11
Sthn ellada stimena?mafia?sovara tr?:p

στις 04/09/2014 18:17
ftaine oloi!!! kai meis oi opadoi kai aytoi oi paragontes.. nomizoume epeidi kerdizei i omada mas pws eimaste oi kalyteroi, tin leme stous xamenous. vrizomaste, skotwnomaste kai sto telos ti menei? ena kakomiro podosfairo me adeia gipeda.. ena prwtathlima pou ginete gia na kerdizoun oi ligoi.. paizei i omada mas sto ChL paei stous 16 8 4 kai leme eimaste stis kalyteres omades tis evrwpis.. einai ntropi pia. exei katantisei aidia. einai san na asxoloumaste me skata. einai telika ston psychismo tou kathena mas an prepei na synexisoume na to vlepoume h' na to paratisoume.. alla eimaste toso arrwstoi kai synithismenoi me ta skata kai ta goustaroume kai ta trwme..

egw eimai olympiakos kai eimai o prwtos!! o kalyteros,,, egw eimai pao kai sas gamaw kai egw eimai paok kai eiste oi flwroi kai emeis pinoume drugs kai eimaste magkes kai ftaiei i paragka kai ftaiei o gavros kai i aek aa oxi ftaei o vardinogiannis pou kapote ta estine alla kai kokalis!!!

STOP mexri edw den paei allo!!!!

mallon ox

στις 04/09/2014 18:17
mallon oxi STOP dwse ki alla skata!!!

στις 04/09/2014 18:24
vazelakia min milate gt an akopalithoun ola oute eseis sozaste gt den einai mono o marinakis mplegmenos ala kai o alafouzos kai stamatiste kai eseis na trote sano me mia ekpompi pou exete gia ta stimena pou sto telos tha bgalete kai tin omada sas pentakathari kai eimai sigouros oti to 80% ton vazelon vletete tin diki pou sas leei mono oti thelete na akousete

στις 04/09/2014 18:53
ΑΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΡΙΧΝΑΜΕ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ, ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΛΕΕΙ Ο LIVERPOOL13... ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ...

στις 04/09/2014 18:57
afou to kratos EINAI KAI PARAKRATOS

στις 04/09/2014 19:00
ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΧΟΥΛΙΓΚΑΝ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΤΙ ΞΕΝΕΡΩΤΗ ΤΑΙΝΙΑ ΕΙΧΑ ΑΔΙΚΟ ΟΛΑ ΚΑΡΜΠΟΝ ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΕΡΑ

στις 04/09/2014 20:52
κιν1γ0ς εισαι τελειως ασχετος αστο. 2ον ο καπο λεει πολλες αληθιες δυστηχως και αντι να δειτε τι γραφει συνεχιζετε και βριζεστε μεταξυ σας. ξυπνηστεεεεε σας κοροιδεουνννν . στασου μυγδαλα εσυ περιμενε 24/24 ωρες τον λυκαντισιο πορομενο. σπιτι δεν εχεις? σε τσαντιρι ζεις?

στις 04/09/2014 21:14
diavazontas tin synenteuxi tou pexti den vlepw pouthena na anaferei ton olympiako gia stimena kai mafia enw sta sxolia sas vlepw ton onoma tou olympiakou sindeomeno me ta stimena....o pextis leei gia ton levadiako kai ton proedro tou.Nai i mikres omades tha sthsoune pexnidia na paroune ta fragka tous na syntirithei i omada...apo pou na vroune esoda i omades autes????o olympiakos ti anagki exei na sthsei pexnidia re magkes??e?posa telospantwn tha parei apo auta??axizei na to riskarei??vlepoume ta esoda tou olympiakou pou fetos mporoun na anelthoun sta 70,80 myria kai vale.Exete mathei na tous vazete olous sto idio kazani,lete autos einai proedros pae einai apatewnas xwris deuteri skepsi xwris na doume tipota...

ΥΓ tha kratisw kai mia amfivolia gia auta pou leei o pextis logo twn oikonomikwn tou provlimatwn kai exallou min ksexname oti zoume stin ellada opou i propaganda zei kai vasileuei....

στις 04/09/2014 21:18
Exei Apolyto Dikio Edw Phgan Na Ton Skotwsoun Opoios Kanei Plates Sth Super League Einai Megalo Kathiki Giati Paizoun Kai Sthmena Ektos Oti Apeiloun Ta Vrwmoremalia

στις 04/09/2014 22:06
ena de katalavainete,oti osh wra emeis milame gia to podosfairo kai vrizoume ton olumpiako ton panathunaiko ton paok alloi paizoun paixnidia kai oxi mono mas trwne ta lefta me ta kolostoixhmata alla uponomeuoun to ellhniko podosfairo dixws kanena logo.mono opoios exei lefta anevainei kai opoios den exei ton poulo.kai thn aek twra dn tn vrizei kaneis gt epese kathgoria.parte to xampari kai 3upniste na doume ti 9a kanoume mpas kai paei lg pio kala to podosfairo sth xwra(kai meta sthn eyroph).sthmena!APEILES stous paixtes kai tis oikogeneies tous.pou zoume???!!apeiloun th zwh gia lefta.ou 3eftiles

στις 04/09/2014 23:27
Σε υποβαθμισμένα πρωταθλήματα όπως το Ελληνικό αλλά και σε μικρότερα πρωταθλήματα των "ποδοσφαιρικών" χωρών πολλά ματσ στήνονται, δεν είναι κάτι που δεν ξέραμε. Ακόμα και στα κορυφαία πρωταθλήματα στήνονται ματσ αλλά ίσως πιο διακριτικά γιαυτό δεν ακούγονται τόσο. Μια μικρή ομάδα όπως Λεβαδειακός, Πλατανιάς, Καλλονή κτλ τι θα κάνει, πως θα συντηρηθεί? Γιατί να ασχοληθεί κάποιος να μπει πρόεδρος αφου δεν θα χει οικονομικό κέρδος νόμιμα? Απο αγνά φίλαθλα αισθήματα??

Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι ο Καπό δεν έχει ακούσει τίποτα για άλλες χώρες. Εδώ παίκτες της Ζενιτ πρόσφατα παραδέχθηκαν ότι έδιναν ένα σωρό λεφτά συχνά πυκνά για να πάρουν το γιουροπα λιγκ. Όποιος παίζει στοίχημα θα πρέπει να τα λαμβάνει αυτά υπόψην και να μην κοιτάει μόνο το αγωνιστικό κομμάτι

στις 05/09/2014 00:30
Ο ΚΑΠΟ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΗΘΕΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΝΩ ΤΟΣΟΙ ΑΛΛΟΙ ΞΕΝΟΙ ΕΙΤΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΗΚΕ, ΕΝΝΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΙΔΗΜΟΝΕΣ ΕΔΩ ΚΑΘΟΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΚΟΥΝΕ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΟ, ΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΛΑ ΖΩΑ

στις 05/09/2014 02:56
μου αρεσει η παραδοχη ολων οτι ο μονος τροπος για την υπαρξη- συντηρηση των μικρων ομαδων ειναι το στησιμο... ωραια λοιπον, αφου δε μπορουν να γεμισουν τα γηπεδα τους με κοσμο, να φτιαξουν ακαδημιες, να μη στηνονται σαν πουτανακια μεταξυ τους δηλαδη στο στοιχημα.. γιατι κατι ξεπεσμενοι πριγκηπες σαν το Καπο λενε στο μανατζερ ομαδα θελω και ας ειναι στο Αιζερμπαιτζαν και γιατι δεν φτιαχνει η Επο ενα πρωταθλημα με λιγοτερους ξενους- λαμογια για ομαδες που χρωστανε παντου??

στις 05/09/2014 03:03
η καλυτερα γιατι δεν εχει ανακριτες και εισαγγελεις η uefa να το τσιμπησουν το αλανι να τα πει ολα με ονοματα τηλεφωνα και διευθυνσεις και αμα λεει μαλακιες να του κοψουν τη μπαλα? ..αρχιδια λοιπον παντου τα ιδια γινονται και ολοι τα ξερουν! μαγκες ειναι οποιοι μυριζονται τα στησιματα ενιοτε και πανε κανα ταμειο..!

στις 05/09/2014 07:53
"Ακόμα και η Αφρική ειναι καλυτερα απο ότι η ελλαδα..."...τα είπε όλα το πάληκαρι. Οχι ότι λέει κάτι που δεν το ξέραμε. Ολο το ποδόσφαιρο μας ειναι λαμόγια. Απο Ολυμπιακό και ΠΑΟΚ ως και 4η Κατηγορία. Πάντα ηταν λίγο πολυ έτσι. Απλα η κρίση τα ισοπέδωσε όλα. Ήμαστε αξιολυπητοι της μοίρας μας άνευ αμφιβολίας.

στις 05/09/2014 09:36
μεγαλε κομποτηηηηη....ααχαχαχαχ

στις 05/09/2014 15:41
supergatoni ΒΡΩΜΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΛΙΓΟ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΛΑ ΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΚΑΠΟ ΟΤΙ ΤΟΥ ΑΠΕΙΛΟΥΣΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΚΟΤΩΣΟΥΝΕ ΔΕΝ ΣΤΕΚΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ Η ΕΧΕΙ ΧΑΖΕΨΕΙ Η ΕΙΝΑΙ ΒΑΛΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΕΝΑΝΤΙ ΑΜΟΙΒΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙ ΑΥΤΑ, ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΞΕΝΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΧΟΥΝΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΟ ΟΛΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΥΤΕ ΕΙΔΕ ΟΥΤΕ ΑΚΟΥΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΧΟΝΤΡΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Ο ΚΑΠΟ, ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΚΟΜΗ ΚΑΤΙ, ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΦΡΙΚΗ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΞΙΟΛΥΠΗΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ, ΕΣΥ ΠΟΥ ΔΗΘΕΝ ΖΕΙΣ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΕΝΑΙ ΟΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΣΩΣΤΑ ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣΟΥ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΟ ΜΑΟ

στις 05/09/2014 16:13
λες μηπος? εχει γινει κιολας?

στις 07/09/2014 08:21
Ελπίζω να μην τον βρούμε εκτελεσμένο σε χαντάκι αύριο μεθαύριο..τόλμησε να πει "μαφία";!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.