«Κόπηκαν» Ντοσεβί και Γκαζαριάν από τη λίστα του Τσάμπιονς Λιγκ

«Κόπηκαν» Ντοσεβί και Γκαζαριάν από τη λίστα του Τσάμπιονς Λιγκ



O Oλυμπιακός γνωστοποίησε τη λίστα με τους παίκτες του που θα συμμετάσχουν στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ, με τον Μίτσελ να αφήνει εκτός τους Ντοσεβί, Γκαζαριάν, Φορτούνη αλλά και τον ανέτοιμο Ολαϊτάν.

Μίνι-εκπλήξη από τον Μίτσελ όσον αφορά τους παίκτες που θα συμμετάσχουν στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ, καθώς ο Ισπανός τεχνικός άφησε εκτός τους νεοαποκτηθέντες Ντοσεβί και Γκαζαριάν.

Εκτός έμεινε και ο Φορτούνης όπως και ο ανέτοιμος Ολαϊτάν.

Στη λίστα Β' μπαίνουν οι Λευτέρης Χουτεσιώτης και Νίκος Βέργος.

Αναλυτικά δηλώθηκαν οι: Ρομπέρτο, Μέγιερι, Ελαμπντελαουί, Σαλίνο, Μαζουάκου, Γιαννούλης, Σιόβας, Αμπιντάλ, Μποτία, Αυλωνίτης, Εντινγκά, Κασάμι, Μπουχαλάκης, Μανιάτης, Ντομίνγκες, Φουστέρ, Μιλιβόγιεβιτς, Ντουρμάζ, Αφελάι, Μήτρογλου, Μπενίτες, Διαμαντάκος, Χουτεσιώτης και Βέργος.




Σχολιασμός

26 σχόλια:

στις 02/09/2014 20:19
e nai an dn pexei o gkazarian ch.league pios 8a pexei?

στις 02/09/2014 20:49
erxomaste

στις 02/09/2014 23:25
ντοσεβι εξω ποσα κιλα μαλακιασ κουβαλασ ρρ φιλε?

στις 02/09/2014 23:40
tous paei pros pwlish o vaggelas fenete XAXAXAAXAXAXAXA

στις 02/09/2014 23:41
provata 3ipnistee kapioi hdh 3upnisan alla oi perissoteroi koimaste sas doulevei sto psilo o xontros..

στις 03/09/2014 00:39
re malakes exete dei tin gamimeni tin omada kai milate kathe xrono ta idia lete dld kasami afellay einai kakes metagrafes kathe xronio ta idia deite tin omada kai meta milate les kai 3erete eseis kalitera apo ton michel.eno o vazelos de3i back triadafilopoulos kai gia adikatastati tou berg berisa terma kotsolois kai gia xaf dio neoi ellines ti na po mages alafouzos kai savidis proedrares

στις 03/09/2014 00:46
Κράζετε τον Μήτσελ ... Ρε τι νομίζετε; Αν δεν ήξερε να κουμαντάρει την ομάδα δεν θα ήταν εδώ!!!

στις 03/09/2014 03:35
Νομιζω οτι ο Γκαζαριαν και ο Ντοσεβι δεν επρεπε να κοπουν για το Φορτουνη δεν ξερω σε τι κατασταση ειναι.. Ο Ντουρμαζ που κρατησε τι ειναι, παιχταρας? Η ο Μιλιγογεβιτς? Πολυ manager νομιζει οτι ειναι ο Μιτσελ και μαλλον θα μας τα κλασει τα αρχιδια, πρωταθλημα παιρνουμε και με τους δανεικους που δινουμε καθε χρονο δεξια αριστερα, το ζητουμενο ειναι αλλο.. Και μακαρι να μη δω ασπρα μαντηλια το Δεκεμβρη..

στις 03/09/2014 03:41
Στην τελικη για να μη προδικαζω καταστασεις, τωρα εχει την ευκαιρια ο Μιτσελ να αποδειξει σε ολη την Ευρωπη ποσο μεγαλος προπονητης ειναι.. Εχει ομαδα που περσι ηταν καλη, μεταγραφες εκανε, ..τα βαριδια τα πεταξε και οι επιλογες (ολες ομως)... ειναι δικες του, απλα..!!

στις 03/09/2014 10:58
o fortounakos ektos tsou lou? kala na pa8eis kostaki epele3es na pas ekei opou eleges 8a pe3eis chl..trava s kana pararthma tr daneikos na sunexizeis thn kariera sou VLAKAAAAAA

στις 03/09/2014 10:59
FootballFaN-2 egw file omws ton ediw3a ton tziger mhn 3exniese...mporei na ekane oti ekana alla 3ipnisa egkera ;)

στις 03/09/2014 10:59
ekane*

στις 03/09/2014 13:45
ΜΠΕΤΟΒΛΑΚΑ HULK 13.... ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ, ΟΙ ΒΑΡΔΗΝΟΓΙΑΝΝΗΔΕΣ ΕΙΝΑΙ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ... ΠΟΣΟ ΗΛΙΘΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑΣΑΙ...ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΞΥΠΝΗΣΑΤΕ ΕΓΚΥΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 30 ΧΡΟΝΙΑ..; ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΞΥΠΝΟΥΣΑΤΕ ΚΑΙ ΑΡΓΑ... ΜΙΑ ΜΑΝΤΡΑ ΤΟΥ ΚΛΑΣΑΤΕ..ΟΤΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΔΙΩΞΑΤΕ ΤΟΝ ΒΑΡΔΗΝΟΓΙΑΝΝΗ..ΑΧΑΧΑΧΑΧ ΕΝΩ ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΟΕΙ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ... ΡΕ ΣΑΪΝΙ..ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ Η ΠΩΛΗΣΗ ΣΑΣ, ΚΑΙ Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΑΡΔΗΝΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΟΝ ΑΛΑΦΟΥΖΟ.. ;;;ΑΠΛΑ ΣΗΚΩΘΗΚΕΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΜΑΘΕΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Ο ΝΕΟΣ ΣΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ... ΟΠΩΣ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟ, ΟΠΩΣ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΗΤΣΟΥ..ΟΠΩΣ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΛΙΠΙΔΗ... ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΑΜΑΣΗΤΟ..ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ

στις 03/09/2014 14:10
allo tsiger file k allo o kapetanios o vardinogiannis p eixe thn omada..ton tsiger egw ton ediw3a re vlaks...omada ths troumpas mia zwh provata iste reeeee faeee akoma pio polu sanoo..malakokauli XAXAXAXAXA

στις 03/09/2014 14:17
gia auto sas gamame se kathe protathlima ka min peis 0-3 eda3ei treis vathmoi kai emois 0-1 3 vathmoi

στις 03/09/2014 14:26
ΝΑΙ... ΑΛΛΟΣ ΒΑΡΔΗΝΟΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΕΝΑΣ..ΑΛΛΟ Ο ΑΛΛΟΣ... ΞΥΠΝΑ.. ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑΝΑΙ "ΜΠΡΟΣΤΑ" ΣΑΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝΕ... ΚΑΝΕ ΤΩΡΑ ΕΝΑ ΜΠΕΕΕΕ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ... ΠΡΟΒΑΤΙΝΑ ...

στις 03/09/2014 14:32
ΧΟΥΛΚ ΕΣΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΒΑΤΟ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΒΑΨΕΙΣ ΤΗΝ ΛΕΩΦΟΡΟ ΖΩΟ.ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΑΦΤΙΣΑΝ ΛΑΓΟΥΣ. ΜΑΛΑΚΑ ΑΚΟΥΠΕ!!!!!!!

στις 03/09/2014 14:34
TI NA KANEI O BERGOS? DOSEVI KALYTERA.

στις 03/09/2014 14:36
Α ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΣΤΗ ΤΡΟΥΜΠΑ ΔΟΥΛΕΥΑΝΕ ΟΙ ΜΑΝΕΣ ΣΑΣ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΝΟΙΚΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

στις 03/09/2014 15:24
ti leei aytos re amerikanaki trava ston mpampa sou sthn ameriki KAI MHN MOU TA KANEIS TSOUREKIA MALAKA troumpitsa

στις 03/09/2014 15:25
MPEEEEEEEEE PROVATAAAAAA...mexri to poulman p exete daniko sthn roma 8a to dwsete AXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXA

στις 03/09/2014 15:30
terrorista na se paw sto patera sou ton amerikano; h ton edwse daniko o marinakis xaxaxaxaxaxaxaxa

στις 04/09/2014 04:59
Ε ναι θα πήγαινε να παίξει στην ΟΜΑΔΑΡΑ με τα πράσινα που θα προχωρήσει στο ΟΥΕΦΑ θα παρει και το πρωταθλημα και το ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΑΛΑΚΙΑ ρε Φορτουνη μα σας τον δώσουμε δανεικό γουστάρετε ΘΕΛΕΤΕ και ντουέτο ΜΠΑΣ και γίνετε πιο ανταγωνιστικοί?καλα για το σχόλια του αεκτζη δεν θα ΠΩ τωρα του χρονου οταν ανεβειτε

στις 04/09/2014 07:55
jim32 sorry αλά ο Βέργος είναι πολύ καλός και προσωπικά αρκετά καλύτερος από τον Ντοσεβί

στις 04/09/2014 09:17
κακομοιρηδες ζωα ολοι

στις 05/09/2014 01:51
κατι θα ξερει ο Μιτσελ που τον αφηνει εξω. για μενα παντως αδικα κοπηκε ο Ντοσεβι!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.