Πριμέρα Ντιβιζιόν: Ξεκίνημα με τριάρα για Μπαρτσελόνα (video)

Πριμέρα Ντιβιζιόν: Ξεκίνημα με τριάρα για Μπαρτσελόνα (video)



Με νίκη ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της στην Πριμέρα η Μπαρτσελόνα, η οποία παρότι έπαιξε με δέκα παίκτες από το 44’ λόγω αποβολής του Μασεράνο, κέρδισε με 3-0 την Έλτσε στο «Καμπ Νου» χάρη σε τέρματα των Μέσι και Μουνίρ.

Παρά την αποβολή του Μασεράνο στο 44’, η Μπαρτσελόνα ξεκίνησε με το δεξί τις υποχρεώσεις της στη Πριμέρα, καθώς κέρδισε με 3-0 την Έλτσε στο «Καμπ Νου» και πήρε την πρώτη της νίκη στο πρωτάθλημα.

Δύο γκολ πέτυχε ο Μέσι, ο οποίος άνοιξε το σκορ στο 42’, ενώ ο ίδιος διαμόρφωσε το τελικό 3-0 στο 63’, ενώ το δεύτερο γκολ των «μπλαουγκράνα» πέτυχε στο 46’ ο 18χρονος Μουνίρ που είχε αφήσει εξαιρετικές εντυπώσεις στο φιλικό με τη Λεόν λίγες ημέρες νωρίτερα.




Ομάδες που αφορά: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ, ΕΛΤΣΕ

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 25/08/2014 00:03
MOUNIR EL XANTANTI

στις 25/08/2014 00:10
PAIXTURAAAAAAA ELA XANTANTI THA GINEIS ASTERAS MEGALOS BARCA REEEEEEE!

στις 25/08/2014 00:10
Παμε ρε μπαρτσα!!

στις 25/08/2014 00:15
TI 6 ATOMA NA TOU POUNE KAI 5 ATOMA MPROSTA TOU TA VAZEI O MESSI STIS GONIES KIOLAS RE HE IS BACKKKKKK!

στις 25/08/2014 00:15
OPWS LEEI O SPEAKER!

στις 25/08/2014 00:37
skepsoy na parei kai ton muniain

στις 25/08/2014 01:53
he is back dn les tpt...

στις 25/08/2014 02:04
pali ta rxidia mou tha parete sto telos oxaoxoaxoaoxaoxaoxooaxoaxooxao xrisi pali sto theo ton cr7 ton trelo 17 goal cl de tha valis pote kontopoutane k as trexoun oli gia sena ..............mono ena megalo mpravo sto mikro xerome na vlepo tetia pedia k as pezoun se opia omada theloun tous parakouloutho krima pou fetos de tha pari pola mats an girisoun k i ali ala san ton mastour den ine kanenas tous se 3 xronia autos tha ine o star tin europis molis egine 16 prin 2 mines.......

στις 25/08/2014 04:54
ΓΕΝΝΗΜΑ ΘΡΕΜΜΑ ΤΗΣ ΜΑΣΙΑ

στις 25/08/2014 09:58
the next big thing......mounir.

στις 25/08/2014 10:21
Να πεταξει κανα παστελι στη Ρεαλ ο μικρος και να ακους: " Το μουνιρ της μανας σου". ΧΑΧΑΧΑΧΑ. Πλακιτσα κανω μην αρχισετε τα μπινελικια.

στις 25/08/2014 12:56
xaxaaxxa tonyl.

στις 25/08/2014 13:01
gpapi07 apo kati typades san ki esena katalavaino ti eidoys opadous exei h real.O theos leei o CR7,o kodos o Messi.Podosfairo vlepeis re ampale.Mia xronia epaikse kalytera o Ronaldo kai egine theos?Pou htan sto Mudial h sto proxtes me thn ateltico?Traumatias tha mou peis kai mporei na symfonhso alla kai ston teliko kypellou traumatias htan kai to peirate kai ston teliko ch.l. mhn po poso sas voithise.Einai poly kalos,den exo kati mazi tou,apla den mporo tous dithen pou eginan se ea kalokairi real.Kai opos kai na to kanoume re file epeidh vlepo mach kai ton dyo paikton allh mpala kserei o Messi kai allh o Ronaldo.Aytos pia apla anamhgnyetai se faseis otan yparxei pithanothta goal.O messi ftiaxnei to paixnidi.

στις 25/08/2014 17:07
AKOUSTE PWS LEEI O SPEAKER TO HE IS BA CKKK ME TI EKRFRASH TO GELIO XAAXAXAXAXAXAXAXAX

στις 25/08/2014 17:07
TWRA TO PARATIRISA!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.