Επεισόδιο οπαδών με Σαββίδη!

Επεισόδιο οπαδών με Σαββίδη!



Ένταση δημιουργήθηκε μετά το τέλος του αγώνα ΠΑΟΚ-Καλλονή, καθώς οπαδοί των γηπεδούχων ζήτησαν εξηγήσεις από τον Ιβάν Σαββίδη, ο οποίος φέρεται πως έπιασε από το λαιμό έναν οπαδό του «δικεφάλου του Βορρά».

Ένταση προκάλεσε η ισοπαλία του ΠΑΟΚ με την Καλλονή στην Τούμπα (1-1), καθώς οπαδοί των γηπεδούχων ζήτησαν εξηγήσεις μετά το τέλος του αγώνα από τον Ιβάν Σαββίδη την ώρα που ο διοικητικός ηγέτης της ΠΑΕ κατευθυνόταν στο αυτοκίνητό του.

«Τρία χρόνια μας κοροϊδεύεις. Τι είναι αυτά; Φέρε παίκτες, κάνε μεταγραφές, εδώ δεν είναι Ροστόφ» ήταν ορισμένες από τις ατάκες των οπαδών.

Μάλιστα ένας εκ των οπαδών πλησίασε τον Σαββίδη, ο οποίος έδειξε εκνευρισμένος και σύμφωνα με τις πληροφορίες τον έπιασε από τον λαιμό σε προσπάθεια του να τον απωθήσει, κίνηση που προκάλεσε αναστάτωση. Ωστόσο μετά την επέμβαση των σεκιούριτι τα πνεύματα ηρέμισαν και ο ίδιος αποχώρησε από την Τούμπα.



Ομάδες που αφορά: ΠΑΟΚ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

20 σχόλια:

στις 24/08/2014 22:22
arxisan ta organa..

στις 24/08/2014 22:54
ΒΟΥΛΩΝΕΙ ??

στις 24/08/2014 23:26
Χαμπάρι δεν έχετε πάρει... έχετε αποκοιμηθεί στην βολή σας (ακόμα και σε κοινωνικό επίπεδο)... οι ΔΟΥΡΕΙΟΙ ΙΠΠΟΙ έχουν εισβάλλει για τα καλά στον ΠΑΟΚ. Και ΔΙΑΛΥΟΥΝ την ομάδα... η ΠΟΥΣΤΙΑ(ΕΣ) στον ΓΚΑΡΣΙΑ είναι ΣΑΦΕΣΤΑΤΟ ΜΗΝΥΜΑ προς το λαό... (του κόψανε την μπάλα και σας δουλέψανε οτι γέρασε, μετά οτι είναι θέμα οικονομικό-είστε τελείως ΗΛΙΘΙΟΙ) άντε ραγιάδες προσκυνήστε τους... μασήστε το σανό και αφήστε τους να κονομάνε εις βάρος μας και υπέρ της ΔΙΑΛΥΣΗΣ του ποδοσφαιρικού τμήματος (που με τόσο υπομονή και κόπο είχε μέχρι το 2011 φτάσει τόσο ψηλά)! Πραγματικά αν δεν υπάρχει δόλος (αστείο) ΠΡΕΠΕΙ να ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΑΣ για να φτάσεις τον ΠΑΟΚ από το 2012 μέχρι σήμερα, έτσι... η στάση τους και η λογική λέει (αν υπολογίσουμε και την περασμένη χρονιά που ΣΤΗΣΑΝΕ σχεδόν ΟΛΟΥΣ τους αγώνες μας) οτι ΠΑΛΕΥΟΥΝ για το κακό του ΠΑΟΚ. Κι εσείς τους προσκυνάτε, ΜΑΛΑΚΕΣ... ΓΑΜΩ την ΠΑΕ σας, τον μαλάκα τον μεγαλομέτοχο, το αρχίδι το Ζήση και το κάθε τσουτσέκι ΓΟΥ-ΧΟΥ και σία (και ΟΛΗ την κλίκα τους)

στις 24/08/2014 23:34
Θα πεσει ξυλο φετος

στις 24/08/2014 23:42
APLA PANE NA GAMISOUN TIN MONI OMADA POU EMEINE KAI MENEI PANTA STIN A ETHNIKH TON PAOK NA PANE NA GAMITHEI O OPAP KAI H PAE MAZI GAMW TO SPITAKI TOUS KAI AUTOS O VLAKAS O SAVVIDIS!

στις 24/08/2014 23:50
ti exei na ginei an apoklistoume tin pempti...

στις 25/08/2014 00:31
Δε θα αποκλειστουμε ρε... Στην επομενη φαση ισως

στις 25/08/2014 00:43
Χαχαχαχα τιμπεριμενατε ολοι αυτο κανουν ερχονται στην ελλαδα για να οικονομισουν οχι για να φτιαξουν την ομαδα μας δουλευουν ρεε

στις 25/08/2014 02:12
χαλαρωστε λιγο ρε παιδια.. η Παναγια βοηθαει οσο μπορει, γλυτωσατε το 2-0 στη μολδαβια, γλυτωσατε 2 φορες σημερα απο την Καλλονη και θα νικησετε την Πεμπτη για να περασετε, τι αλλο να κανει? να παιξει μπαλα? να φτιαξει ροστερ? να κοψει το στοιχημα? τοσα χρονια δας δουλευουν οι ιδιοι και οι ιδιοι και τωρα ο μεγιστανας σας και σας φταιει η Αθηνα η ΑΕΚ, ο ΠΑΟ, ο ΟΣΦΠ.. δε φταιει κανεις αλλος περισσοτερο απο καθε φιλαθλο του ΠΑΟΚ.. χρονια τωρα!!!!!!!!

στις 25/08/2014 06:37
proti fora eirthe proedros poy plironontai oli stin ora toys.elate paokia na ton dioxoyme.na feroyme ton goymeno...

στις 25/08/2014 08:35
ti na po re pousti me mia stravi to vazoume kato ti laos imaste?diladi re malakes ti thelete 34 nikes xalaroste ligo....oso gia tis metegrafes dikio exun den egine kamia ousiodi kinisi se avto o olimpiakos ine manula ke logo ts.ligk vevea

στις 25/08/2014 09:00
τασο πρεπει ν εισαι πλυ εξυπνος και ν εχεις διαβασει παρα πολλα...αστο διαολο ,γροθοι ολοι εδω μεσα..ολοι εξυπνοι...και ολοι τ παιζετε οτι τα ξερετε ολα...και ειμαστε σε αυτα την κατασταση....κοπριτες...και εσυ αγορι μου σαββιδη πηγαινε ν παρεις καμια πιπα του αμπραμοβιτς κ μετα ελα ν κανεις τσαμπουκαδες...λες κ σε νοιαζει εσενα τι κανει ο παοκ...

στις 25/08/2014 09:17
ΤΑΣΟ ΣΕ ΚΟΒΩ ΓΙΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟ ΤΟΥ ΧΑΡΒΑΡΝΤ... ΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑ... ΨΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΓΚΑΡΣΙΑ... ΜΟΝΟ 102 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΝΑΙ... ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕ ΜΑΛΑΚΑ Ο ΓΚΑΡΣΙΑ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ..; ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ; ΑΠΛΑ ΕΙΧΕ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΟΥΓΚΑΝΟΥΣ, ΠΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΑΙΖΕ ΚΛΟΤΣΟΜΠΟΥΝΙΔΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΝΕΙ ΘΕΟ... ΠΟΥ ΑΝ ΗΤΑΝ ΣΕ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΔΙΩΞΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ... ΚΑΤΣΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΕ ΓΛΕΝΤΑΕΙ Η ΚΑΛΛΟΝΗ...ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

στις 25/08/2014 09:19
αχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχααχαχ

στις 25/08/2014 10:01
vrikate re paoktzides enan antrwpo pou sas exei jila kai exete kai apaitiseis gia metagrafares gia ekatomiria les kai apo kei pou vgainate 4-5 tha parete to prwtathlima.peste ena eyxaristw ston savidi kai mia sygnwmi giati ama fygei aytos dtougrou gia b tha pate.

στις 25/08/2014 10:17
Πρωτη φορα βλεπω ομαδα με χειροτερο ροστερ απο περυσι να θελει να κανει καλυτερη πορεια φετος.

στις 25/08/2014 14:28
σωστος ο τονυ,,,

στις 25/08/2014 15:34
MONO A.E.K RE MOUNIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

στις 25/08/2014 16:36
Σοβαρότης μηδέν. Με τον συγκεκριμένο προπονητή και με αυτό το ρόστερ αν η ομάδα δεν είχε την φανέλα του ΠΑΟΚ κάποιος θα νόμιζε ότι μιλάμε για μικρομεσαία ομάδα που θα είναι ευχαριστημένη αν τερματίσει στην μέση της βαθμολογίας. Ο Σαββίδης έχει αποδείξει ότι είναι και άσχετος και χωρίς υπομονή και χωρίς διάθεση να τοποθετήσει σοβαρούς ανθρώπους στα σωστά πόστα. Κι άλλοι είναι λαμόγια/μαφιόζοι στην superleague και football league, αλλά τουλάχιστον είναι σοβαροί σαν επιχειρηματίες και έχουν ένα πλάνο. Ο συγκεκριμένος απ ότι φαίνεται δεν έχει ούτε πλάνο , ούτε καμία γνώση απο μπάλα, ούτε ελάχιστη υπομονή και είναι και αλλαζώνας.

Βέβαια φταίει κι ο κόσμος του ΠΑΟΚ που πρώτα έκραζε τον Δώνη, μετά τον Στεφενς , μετά του έφταιγε ο Μαρινάκης και πάντα φταίει κάποιος άλλος και ποτέ η ομάδα τους. Δυστυχώς δεν το κατέχουν απο μπάλα μόνο απο ξύλο και ψευτομαγκιές κι ο Σαββίδης τους δίνει σημασία για να είναι αρεστός , όμως βλέπει ότι οι δικαιολογίες τέλειωσαν όπως και η υπομονή των οπαδών πλεον. Π

στις 26/08/2014 14:00
τωρα φωναζουν οι οπαδοι του ΠΑΟΚ; Οταν εφερναν αυτους τους παικτες γιατι δεν λεγανε τιποτα; Τι περιμεναν,να παρουν πρωταθλημα με αυτους; Μα αυτος ο Αγγελος,εχει ερθει 10 φορες στον ΠΑΟΚ,ετσι ειναι σοβαρες ομαδες;

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.