«Περνάει ιατρικά στην Άρσεναλ ο Μανωλάς»

«Περνάει ιατρικά στην Άρσεναλ ο Μανωλάς»

Αφορά τον αγώνα ΕΒΕΡΤΟΝ - ΑΡΣΕΝΑΛ


Μια «ανάσα» από την απόκτηση του Κώστα Μανωλά φέρεται να βρίσκεται η Άρσεναλ σύμφωνα με δημοσίευμα του «Goal.com», το οποίο υποστηρίζει πως ο αμυντικός του Ολυμπιακού θα περάσει από ιατρικές εξετάσεις για λογαριασμό των «κανονιέρηδων», ώστε στη συνέχεια να υπογράψει συμβόλαιο με τους Λονδρέζους.

Πολύ κοντά στην απόκτηση του Κώστα Μανωλά από τον Ολυμπιακό φέρεται να βρίσκεται η Άρσεναλ, καθώς δημοσίευμα του «Goal.com» αναφέρει πως ο διεθνής αμυντικός θα περάσει από ιατρικές εξετάσεις ώστε να υπογράψει συμβόλαιο με την ομάδα του Αρσέν Βενγκέρ, η οποία βρίσκεται σε αναζήτηση αμυντικού.

Μάλιστα το δημοσίευμα υποστηρίζει πως για τον παίκτη ενδιαφέρεται και η Γιουβέντους, ωστόσο αναφέρει πως οι «κανονιέρηδες» είναι αυτοί που κατάφεραν να έρθουν σε συμφωνία με τον Ολυμπιακό έναντι του ποσού των 10 εκατ. ευρώ.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΕΒΕΡΤΟΝ - ΑΡΣΕΝΑΛ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.553.352.401.601.901.451.241.4
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
3.201.952.901.402.20
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.751.902.6010.00

Σχολιασμός

29 σχόλια:

στις 17/08/2014 01:58
opote apo dw kai pera mono 1/1 thn arsenal hahaha

στις 17/08/2014 09:07
10 ek gia manola ????????????????? plaka kanoune ??? sovara tora san na les i arsenal na agorazi aek ari kai irakli mazi kai tis 3 omades mazi hahah 10 ek plaka kanoune

στις 17/08/2014 10:05
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

10 ek gia manola aaaaaaaaa

10 ekkk ooooo lefta eiparxoun omos se alles xores

στις 17/08/2014 11:37
mitroglou 15 ek foulam kai manolas 10 ek sinolo 25 ek lolll mono me 2 metagrafes hahaha are olimpiake plaka kaneis olimpiakos protaflitis 2015,2016,2017,2018,2019,2020 hahaha pios tha stamatisi ton olimpiako ????? olimpiakos champion legaeu 2022 hahaha

στις 17/08/2014 11:44
Den to pistwvw oti Megalos Vaggelas ton poulise mono gia 10ek...isws na yparxei kai thema me ton campell..10ek+daneikos o campel me option agoras alliws pistevw oti htan megalo lathos na dwsei ton manwla mono me 10ek..polla athra graftikan ws twra gia ton manwla kai kanena den isxye...gia na doume ki auto

στις 17/08/2014 11:52
kai ap oti diavazw ston GAVRO o pextis to diapsevdei oti pernaei apo iatrika stin arsenal..

στις 17/08/2014 14:29
kala pame na paroume paikti apo omada tis 3aras???

στις 17/08/2014 15:50
γιατι σε χαλαει ο μανωλας στην αρσεναλ.. και λιγα ειναι 10εκ.δεν ειναι τυχαιο που ηταν στα πλάνα μεγαλων ομάδων. . ασε που ποδοσφαιρικα αναπτύσσεται συνέχεια.

στις 17/08/2014 16:05
Ο ιδιος τo διαψευδει... Καλυτερα να πηγαινε σε μια μεσαια της Πρεμιερ να επαιζε μια χρονια συνεχομενα βασικος να συνηθισει το επιπεδο. Δεν ξερω κατα ποσο θα παιζει βασικος απο τωρα.

στις 17/08/2014 17:36
Θα παίξει για πλάκα βασικός όπως ο παπασταθοπουλος στην Ντόρτμουντ.τζάμπα τοΝ πειρε η Άρσεναλ.από τον Νταβίντ λουιζ καλύτερος είναι

στις 17/08/2014 17:51
σιγουρα θα παιξει αλλα τωρα ο ολυμπιακος πρεπει να βρει αντικαταστατη

στις 17/08/2014 19:23
BRAVO TU.

στις 17/08/2014 21:47
πουλάς μόνο 15 εκ. τον Vermaelen, τον καλύτερο μας αμυντικό πέρσυ και ξοδεύεις τα 10 από αυτά για έναν άγνωστο Έλληνα (δεν έχω δει την εξέλιξη του τα τελευταία χρόνια αλλά αυτό που είχα δει στην ΑΕΚ ήταν ένα κωλόπαιδο για κλωτσιές). Έτσι θα χτυπήσουμε πρωτάθλημα ρε Wenger?? Κατά τα άλλα δεν είμαστε selling club...

στις 17/08/2014 22:04
glasgow oyte egw ton thelw ton manwla , alla agnwsto den ton les. kai to mountial toy exei paixei kai to ch l tou

στις 17/08/2014 22:26
thodoris μιλάμε για την Arsenal, όχι για τη Fulham. Όταν θες να διεκδικείς το καλύτερο πρωτάθλημα του κόσμου πρέπει να παίρνεις παίκτες παγκόσμιας κλάσης, όχι έναν καλό Έλληνα που έχει πάιξει μουντιάλ και CL. Και πίστεψέ με εδώ στην Αγγλία άγνωστος είναι, εκτός αν πιστεύεις ότι οι Άγγλοι παρακολουθούν Ελληνικό πρωτάθλημα.

στις 17/08/2014 23:21
xanalew oti den thelw ton manwla alla dne nomizw oti xreiazomaste paikti pagkosmias klasis gia 4o cb . poso nomizeis oti tha paizei ? edw o chambers molis girisei o germanos tha blepei pagko.

στις 18/08/2014 01:13
Σ'αυτό δεν έχεις άδικο. Απλά το αποτέλεσμα μετά την πώληση του Vermaelen είναι ο Μανωλάς και 5 εκ. στο ταμείο. Τραγική διαχείριση...

στις 18/08/2014 02:49
ontos i arsenal den einai foulam kati parapanw kserei....mas to exei apodiksei sto parelthon

στις 18/08/2014 06:10
Φιλτατε Κωνσταντινε σου εχω ξαναπει οσο πολυ γνωριζεις απο στοιχημα τοσο ασχετος εισαι αποΠοδοσφαιρο...Ξερεις ποσο σε συμπαθω,αλλα ρε φιλαρακο συγχωρα με η Ελλαδα ειναι μεσα στα top 10 του κοσμου στο ranking ths fifa την τελευταια δεκαετια εξαιτιας της αμυντικης της διαταξης....Ο Σωκρατης παιζει στην Ντορτμουντ...πιστεψε με εκανες μια καλη αγορα με αρκετα θετικη value τιμη...Θεωρηται για οσους γνωριζουν στους top 5 του κοσμου στην θεση του....Ποσο ηθελες να τον αγορασετε???κοψχρονια???

στις 18/08/2014 06:12
Κωνσταντινος (glascow)

στις 18/08/2014 09:06
ετσιιιι

στις 18/08/2014 19:09
τι διαβαζω εδω περα? ειναι λιγα τα 10 εκατομυρια για τον μανωλα? τον τυπο που στην αεκ εμπαινε μεσα παταγε την μπαλα και γελαγε το γηπεδο?το παιδι που στον ολυμπιακο στις 5 πασες οι 22 ειναι λαθος? το παιδι δεν αξιζει ουτε 5...απλα πανε να τον βαλουνε σε μια ομαδα οπως κανανε με τον μητρογλου (ναπολι,αρσεναλ,ντορτμουντ τον θελανε και κατεληξε καπως στην φουλαμ)τωρα το μανωλα τον θελει ολοι η ευρωπη εχω διαβασει εξωφρενικα πραγματα για ολες τις ομαδες (ατλεντικο μαδριτης,αρσεναλ,μπαγιερ μοναχου,μονακο,γιουβεντους,ναπολι,ρομα,βαλενθια) γιατι δεν τον παιρνουν? δεν εχουν τα λεφτα?

στις 18/08/2014 21:09
Ναι καλα ενταξει..Ο Ολυμπιακος δεν ειναι αεκακι ομως φιλαρακο...Χαος διαφορας..Και αντε πες οτι εγω γραφω οπαδικα...Η αρσεναλ ειναι η δευτερη καλυτερη ομαδα scouting την τελευταια τριακονταετια στην Αγγλια μετα την Εβερτον...Και θεωρηται στις 10 καλυτερες ομαδες παγκοσμιος σε τμημα scouting ανευρεσης ταλεντων και ταυτοχρονα ''ευκαιριων'' αγορας...Μεταξυ ομαδων οπως Αγιαξ,Μπαρτσελονα,Σεβιλη κλπ κλπ...Με ενα βενγκερ στον παγκο μονιμα επι δεκαετιες,τεραστιο γνωστη και κοινωνο του 4-2-3-1 στην μετεξελιξη του στο συγχρονο αγγλικο αλλα και παγκοσμιο ποδοσφαιρο...ΕΕΕ ρε παιδακια ελεος μου την βγαλατε την αρσεναλ ,αεκ ή Απολλων καλαμαριας...πως θα το κανουμε αυτοι οι συλλογοι ΑΡΣΕΝΑΛ,ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ,ΡΕΑΛ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ,ΜΠΑΓΕΡΝ ΚΛΠ ,ειναι μεγαλοι συλλογοι και ξερουν που κανουν επενδυση τα χρηματα τους....

στις 19/08/2014 01:10
φίλε Σαλμέιδα ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Όντως μπορεί να είμαι άσχετος από μπάλα, μιας και πρόκειται για μεγάλη επιστήμη όπως έχουμε ξαναπεί, αλλά η διαφορά μας είναι ότι εγώ μένω στο Λονδίνο και είμαι οπαδός της Άρσεναλ και εσύ μένεις στο χωριό σου και είσαι Ολυμπιακάρας, οπότε τα βλέπεις λίγο κόκκινα και παρεξηγήθηκες που μείωσα την παιχτάρα σας και το υψηλό επίπεδο του Ελληνικού ποδοσφαίρου. Sorry κιόλλας αλλά πληρώνω αρκετά λεφτά για να πηγαίνω στο Emirates (μιας και για να πάρεις διαρκείας πρέπει να περιμένεις μια ζωή) και απαιτώ να βλέπω στην ομάδα μου παίκτες παγκόσμιου επιπέδου γιατί με αυτές τις τακτικές του Βενγκέρ βαρέθηκα να βγαίνω τέταρτος. Τέλος πάντων, δεν ξέρω καν αν ισχύει το άρθρο μιας και καμιά σοβαρή ιστοσελίδα δεν έχει αναφέρει τίποτα (η συγκεκριμένη μονίμως ραδιο-αρβύλες γράφει), αλλά μετά την πώληση του Vermaelen θα περίμενα έναν παίκτη καλύτερο του Mertesacker για βασικό και όχι άλλο ένα υποτιθέμενο ταλέντο με την προοπτική να τον πουλήσουμε σε λίγα χρόνια

στις 19/08/2014 01:25
Oλυμπιακος πλεον εκτος απο κορυφαιος συλλογος παγκοσμιος θεωρηται και μεγαλη ομαδα scouting στον κοσμο με ηδη τρεις παικτες γεννηθεις 1996 απο τις ακαδημιες του να μοστραρουν στην παγκοσμια καταταξη ταλεντων ηλικιας κατω των 19...Μετα τους Τουρε ,καστιγιο,Μιραλας που πηγε στην Εβερτον μια απο τις μεγαλυτερες ομαδες scouting πατροπαραδοτα εδω και τριαντα χρονια παγκοσμιως!!Πλεον ο ΟΣΦΠ μετα την αποχωρηση του τεραστιου ΚΟΚΚΑΛΗ εχει μια πο τις καλυτερες ακαδημιες και ομαδες scouting ποδοσφαιρου παγκοσμιως!!!ΑΝΕΥΡΕΣΗ ΤΑΛΕΝΤΩΝ ΣΕ ΤΙΜΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΩΛΗΣΗ ΤΟΥΣ ΜΕ ΑΞΙΟΛΟΓΑ ΚΕΡΔΗ,ΑΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΑΝΤΟΤΕ ΣΤΑ ΕΠΙΘΥΜΗΤΑ!!!ΚΥΡΙΟΙ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΑΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΤΙ Ο ΟΣΦΠ ΠΛΕΟΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΒΑΔΙΖΕΙ ΣΕ ΕΠΙΠΕΔΑ ΚΑΙ ΠΡΟΤΥΠΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΤΥΠΟΥ ΑΓΙΑΞ!!

στις 19/08/2014 01:33
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕ ΤΑ ΙΣΟΠΕΔΩΣΕΣ ΟΛΑ ΦΙΛΤΑΤΕ!!Ο Βενγκερ δεν ειναι κανενας ταβερνιαρης!!Ηταν ο προπονητης που εξελιξε το 4-2-3-1 στην πρεμιερ λιγκ και κατ'επεκταση στο παγκοσμιο ποδοσφαιρο....Πιστεψε με κατι ξερει παραπανω απο εμενα και εσενα μου ειμαστε οπαδοι της γκρινιας και του μηδενισμου...Φιλε να εισαι λιγο ουσιαστικος,αλλο το επιπεδο μπατζετ της Σιτυ και αλλο το δικο σου,η Αρσεναλ πατροπαραδοτα πρωταγωνιστουσε στο Ευρωπαικο ποδοσφαιρο λογω επιπεδου scouting ταλεντων και ποτε συμφωνως αναπτυξης λογω υπερογκων μπατζετ...Μην ξεχασουμε και αυτα που ξεραμε...Ελεος σου ξαναλεω ο Μανωλας ειναι ενας απο τους καλυτερους κεντρικους αμυντικους στον κοσμο...Καλυτερος απο τον Βελγο που δωσατε και συγκρισιμος με τον Γερμανο που προαναφερες....ΒΕΝΓΚΕΡ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΑ ΚΑΤΙ ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ...ΕΛΕΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ...

στις 19/08/2014 01:36
ΕΛΛΑΣ ΝΟ 13 RANKING FIFA...ΓΙΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΠΟΣΟΙ ΑΜΥΝΤΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ ....ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΩ ΟΤΙ ΣΤΙΣ 13 ΟΜΑΔΕΣ ΕΙΣΑΙ ΣΤΙΣ 4 ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΜΥΝΕΣ...ΣΤΟ ΒΑΖΩ ΣΑΝ ΝΟ 13 ΑΜΥΝΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ....ΟΚ ΜΗΝ ΑΠΑΞΙΩΝΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΣΧΕΤΟΙ...ΝΤΡΟΠΗ..

στις 19/08/2014 01:49
http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/arsenal/11042372/Arsenal-target-Olympiakos-defender-Kostas-Manolas-to-plug-the-gap-in-the-centre-of-their-defence.html

στις 19/08/2014 17:24
SALMEIDA?EXEIS KSEFYGEI RE MPASTARDO?EXEIS PAREI XAMPARI OTI ERXONTAI PETRINA XRONIA GIA TO GAY-RO?THA SAS GAMHSOUME APO PANTOU!OPOIOS SAS GAMAEI EINAI A.E.K

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.