Μόνο προπονήσεις με τη Μπαρτσελόνα ο Σουάρες

Μόνο προπονήσεις με τη Μπαρτσελόνα ο Σουάρες



Το μεσημέρι της Πέμπτης (14/8) το CAS ανακοίνωσε την απόφαση για την προσφυγή του Λουίς Σουάρες, με την ποινή του Ουρουγουανού επιθετικού να παραμένει, ωστόσο ο παίκτης θα μπορεί πλέον να προπονείται κανονικά μαζί με τους συμπαίκτες του στη Μπαρτσελόνα!

Παραμένει τελικά ο τετράμηνος αποκλεισμός του Λουίς Σουάρες που του είχε επιβληθεί για το δάγκωμα στον Κιελίνι στον αγώνα της Ουρουγουάης με την Ιταλία, καθώς το CAS αποφάσισε να επικυρώσει την τιμωρία του Ουρουγουανού επιθετικού, ο οποίος ωστόσο θα μπορεί πλέον να προπονείται κανονικά μαζί με τους νέους συμπαίκτες του στη Μπαρτσελόνα!

Υπενθυμίζεται ότι ο Ουρουγουανός επιθετικός είχε τιμωρηθεί με αποκλεισμό για τους επόμενους εννέα διεθνείς αγώνες με την Ουρουγουάη, αλλά και με απαγόρευση για οποιαδήποτε ποδοσφαιρική δραστηριότητα για τους επόμενους τέσσερις μήνες.

Αυτό σημαίνει πως ο διεθνής άσος θα επιστρέψει στην ενεργό δράση στις 26 Οκτωβρίου και είναι πιθανό να κάνει ντεμπούτο κόντρα στη Ρεάλ Μαδρίτης!



Ομάδες που αφορά: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ, ΛΟΥΙΣ

Σχολιασμός

18 σχόλια:

στις 14/08/2014 16:21
8A KSESKISTEI STHS PRWPONHSEIS KAI MOLIS MPEI 8A TRIBETE TA MATAKIA SASSSS !!!

στις 14/08/2014 17:16
oti thaa trivoume ta matia mas ine sigouro ala apo to poli to aima pou tha trexi apo ta dagomata oxoaxoxoxoxaoxaxaoaxxaoaxoxaaxoxaoaxoaxoxaoaxooaxxoaxaoxaoxoaoo

στις 14/08/2014 18:28
gpapi ta ellhnika pou milas re malaka alvane den ta katalavainei oute pakistanos gamw tin orthografia pou emathes pou den nomizw pane b dhmotikou 3ana mpas kai matheis vlima GAMW TIN REAL SOU VRWMIARH ALVANE!

στις 14/08/2014 18:30
kala dagkwmata! xaxaxaxa ante re me ton psyxakia

στις 14/08/2014 18:38
barca4ever savouri sto xana exo mi mou to pezis emena kolamagas piso apo ena pc alavaniari poutanosperma epidi se varai akoma i manasou de tha mpenis edo na xespas palio vlima atixima kapotas ante pane poula kana xartomantilo sta fanaria k na ta dosis ola ta lefta sti mana sou mi tis fas pali akous k to vradi xeris visita mazi me ti mana sou eki na sas gamene i pakistani palio vlima........

στις 14/08/2014 19:09
axaxaxaxaxax vrizeis manes pisw apo pc kai to paizeis mages esu twra e; steile mou munhma OPOTE THES KAI AN MENEIS SALONIKA SOU ESPASE TA MUTRA FLWRE SOVARA SOU MILAW! STEILE MUNHMA EDW DEN THA MILAS FLORAKI POU VRIZEIS MANES PISW APO PC KAI THEOREISE MAGAS GIATI APO MPROSTA TETOIA DEN LES GIATI EISAI ENA FLORAKI 15 XRONO!

στις 14/08/2014 19:09
KAI STO 3ANA LEW PANE 2A DHMOTIKOU NA MATHEIS ORTHOGRAFIA 3ANA GIATI ETSI DEN MILANE OUTE PAKISTANOI POU MENOUN KAIRO ELLADA SE ORTHOGRAFIA !

στις 14/08/2014 19:21
pamere barca

στις 14/08/2014 19:36
re barca4ever kai esi . poia orthografia me greeklish grafei

στις 14/08/2014 20:45
den exei shmasia file prepei na grafeis swsta epeidh grafeis dhladh me greek english gia eukolia shmainei oti prepei na grafeis opws na ne; tin orthografia; apo pote?

στις 14/08/2014 21:18
η μπαρτσελονα φετος απλα ειναι 0.Πολυ ανωτερη.Atletico κ Real

στις 14/08/2014 21:39
Ο ΠΕΠΕ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΣΠΟΡΑΚΟ ... ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ !!

στις 14/08/2014 21:41
Τωρα που διαβασα τα κομεντς παραπανω ενα εχω να πω .. για την πουτσα ειστε ολοι εκτος απ'τον φανατικ που λεει την αληθεια ..

στις 14/08/2014 22:42
αχαχαχαχαχαχαχαχαχα προσοχη . δαγκωνει. και barva4no0b μιλα ελληνικα και ασε το greeklish αφου ξερεις ορθογραφια.

στις 15/08/2014 08:15
ψοφος σε ολους τους εχθρους του Σουαρεζ.

στις 15/08/2014 09:52
για ποιες προπονησεις μιλατε βρε παιδια; απλα θα ακονιζει τα δοντια του....

στις 15/08/2014 16:11
kala fanatic esu kwlo gaure pane autoktona kai esu t4sos vrwmiarh trava gamisou kai fere kai tin eispra3h meta emena etsi me voleuei alla lathoi den kanw

στις 15/08/2014 16:12
ela na deis pws dagkonw flwrako

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.