Στη Μπάγερν ο Ρέινα!

Στη Μπάγερν ο Ρέινα!



Τη φανέλα της Μπάγερν θα φορέσει ο Πέπε Ρέινα, καθώς οι Βαυαροί ανακοίνωσαν την απόκτηση του, με τον Ισπανό γκολκίπερ να αναμένεται στην Γερμανία για να περάσει από ιατρικές εξετάσεις και να υπογράψει συμβόλαιο. Κοντά στα 3 εκατ. ευρώ το ποσό της μεταγραφής.

Στη Γερμανία θα συνεχίσει την καριέρα του ο Πέπε Ρέινα, ο οποίος αφού περάσει τις ιατρικές εξετάσεις θα υπογράψει συμβόλαιο για λογαριασμό της Μπάγερν.

Ο Ισπανός γκολκίπερ, που την περασμένη σεζόν αγωνίστηκε δανεικός στη Νάπολι, φέρεται ότι θα υπογράψει τριετές συμβόλαιο, ενώ η Μπάγερν έδωσε ένα ποσό κοντά στα 3 εκατ. ευρώ στη Λίβερπουλ για να τον φέρει στο Μόναχο.



Ομάδες που αφορά: ΜΠΑΓΕΡΝ, ΓΕΡΜΑΝΙΑ

Σχολιασμός

9 σχόλια:

στις 06/08/2014 08:38
Σωστα

στις 06/08/2014 09:43
και αυτός τον πάγκο θα ζεσταίνει

στις 06/08/2014 13:24
για να παιζει ταμπουρλο στο κεφαλι του ο νοιερ τον πηρανε οταν θα βαριεται χαχαχαχα

στις 07/08/2014 07:36
Μια χαρα το σκεφτηκανε. Η μπαγερν υπολογίζει οπως πάντα να κερδίσει τα πάντα. 34 ματς πρωτάθλημα ειναι σίγουρα. 6-7 κύπελλο ως τελικο. CL ομίλοι και μετα play Off. Τίποτα με εθνικές και μπαγερν φιλικά ενδιάμεσα. Εθνική επίσημα...πάμε πάνω απο 55 ματς. Αν λάβει κανεις υπόψη ότι το πρωτάθλημα αρχίζει 22 Αυγούστου και ότι ο νοιερ είχε 17 μερες άδεια ενώ εγω 40 φυσικό ειναι να φοβούνται ότι θα κλαταρει.

στις 07/08/2014 08:47
καλα τ λεει το σουπεργατονι....αλλα τ παληκαρι ειναι ασχετο απο τερμα...οχι τελειως...αλλα για ναπολι καλος ηταν...μεχρι εκει...τον πηραν για παγκο ....και για ξεκουραση του μεγαλου νοιερ...και ο ρεινα καλα εκανε κ πηγε γτ απο τον παγκο κ θ πληρωνετε κ θ τ παρει ολα....η καλυτερα θα τα διεκδικησει ολα

στις 07/08/2014 09:09
ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ,ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΘΕΣΗ ΕΤΡΕΜΕ Η ΨΥΧΗ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΡΟΥΦΑ... ΓΙΑ ΠΑΓΚΟ ΚΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ...ΚΟΣΤΑΝΤΣΟ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑΣ Ο ΤΥΠΟΣ..Ο ΚΑΡΑΦΛΑΣ..

στις 07/08/2014 09:13
χααχαχαχαχαχ

στις 07/08/2014 22:01
ΘΑ ΓΥΑΛΙΖΕΙ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΤΟΥ ΝΟΙΕΡ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΦΛΑ.

στις 08/08/2014 05:29
ton malaka h napoli edine 4,5 gia na ton agorasi enw h bayern edwse mono 3 kai ton phre kai ti tha kani sthn bayern mallon ton theloun gia na kouvala ta pagourino ton paixtwn

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.