Ελπίζουν για Κρκιτς στη Στόουκ

Ελπίζουν για Κρκιτς στη Στόουκ



Μπορεί ο Μπόγιαν Κρκιτς να φέρεται ότι βρίσκεται κοντά στο να συνεχίσει την καριέρα του στον Ολυμπιακό, ωστόσο ο τεχνικός της Στόουκ, Μαρκ Χιουζ δεν χάνει την ελπίδα του, υποστηρίζοντας πως περιμένει την τελική απόφαση του Ισπανού άσου.

Αν και αρκετά δημοσιεύματα αναφέρουν πως ο Ολυμπιακός βρίσκεται κοντά στο να αποκτήσει τον Μπόγιαν Κρκιτς από τη Μπαρτσελόνα, οι «ερυθρόλευκοι» δεν είναι η μόνη ομάδα που θέλει να εντάξει στο ρόστερ της τον Ισπανό άσο.

Συγκεκριμένα για τον παίκτη ενδιαφέρεται η Ντεπορτίβο Λα Κορούνια αλλά και η Στόουκ, με τον τεχνικό της αγγλικής ομάδας να δηλώνει πως περιμένει την απόφαση του ποδοσφαιριστή:

«Δεν άκουσα κάτι μέσα στο Σαββατοκύριακο, όμως ενδεχομένως αυτό θα συμβεί σύντομα. Είναι ένας νέος ποδοσφαιριστής που απέδειξε πως μπορεί να σταθεί στο υψηλότερο επίπεδο και να κάνει την διαφορά. Έχασε κατά κάποιο τρόπο τον δρόμο του, όμως δεν παίζεις 100 ματς στη Μπαρτσελόνα αν δεν διαθέτεις κάποιες ικανότητες» δήλωσε ο Χιουζ.



Ομάδες που αφορά: ΣΤΟΟΥΚ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

13 σχόλια:

στις 21/07/2014 17:06
Ποτε επαιξε 100 ματς?

στις 21/07/2014 18:39
as paei olimpiako na peksi tin malakia to elliniko protathlima pou akoma kai oi nekroi anastinontai...

στις 21/07/2014 18:52
ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΘΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΞΥΠΝΟΣ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΑΕΙ.ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΠΑΡΑΓΚΑ,ΛΑΜΟΓΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ.

στις 21/07/2014 19:23
Mhn psarwnete magkes o Vaggelas ton exei idi kleisei.Edw ton thelei o olympiakos kai autos tha paei stin stoke?Min trelathoume etsi?Olympiakos einai autos...

στις 21/07/2014 19:26
bookadoros gia poia paragka milas?gia ton olympiako??gia sovareuteite ligo,gia sovareutite..exete xasei ta auga kai ta pasxalia..Xypnateeee

στις 21/07/2014 19:47
ama ton pari o vaggelas tha vrizo kai ton gavro

στις 21/07/2014 20:42
paidia oti kai na lete an o osfp dn exei eunoikh klhrwsh kai dn perasei stous 16 alla sto europa .....tote 8a paei stous 4 gia plaka

στις 21/07/2014 22:20
antikimenika panta..den einai mpam,roma pige tipota den ekane evale 4-5 goal.ajax arxidia pali tipota.k an itan opos lete mpam tha ton afine i barcelona i o ajax se tetoia ilikia?

στις 21/07/2014 22:56
Αρχιδια τι να κανει στην στοουκ να παλαβει να μηνει κατηγορια

στις 22/07/2014 10:52
football fan-2....xaxaaxaxaxa.me ekanes kai gelasa.poso eisai 15;pou na xeroume ti re pitsiriko;me ena teliko 2 fores sta imitelika champions kai uefa kai alles 2 stous 8;;;;opws esy les 41 kai meis 20 prwtathlimata stin eyrwpi eisai pouthenas m mia poreia stous 8 epi konteeeeee kai tavla o eleytheropoulos sto 86'.gia na sovareytoume.afou thelete istoria nai exeis ta perissotera prwtathlimata stin ellada exw tis poreies stin eyrwpi.ante geia

στις 22/07/2014 11:10
vazelia ektos europis tha meinete g na kserete mounakia h stadar tha sas stisei ston toixooooooo oeoeoeeo!!!!mono mia einai i OMADA MONO OLYBIAKOS XONEYTE TO K GRIGORA!O THRULOS PERNEI BOJAN K ESEIS PALEYETE N KRATISETE XAXAXAX G DANEIKO TON SINTENFELNT!MALLON PLAKA KANETE EE??XAXAXAXA GIA GELIA EISTEEEE REEE

στις 22/07/2014 14:34
Αν ενδιαφέρεται για την καριέρα του και τον χαρακτήρα του ας παει σε κανένα άλλο πρωτάθλημα το πάληκαρι...αν ενδιαφέρεται για τραμπουκισμους, μαφιόζικα σύστηματα και γκομενιτσες ας έρθει...πάντως για τόσο μαλακά δεν τον βλέπω...CL θα παίξει το πάληκαρι με ολυμπιακό. Ο Ολυμπιακός δείνει με διάφορα τα περισσότερα φράγκα και πάλι το σκέφτεται. Και καλα κανει. Αν τελειώσουν τα Group και δεν περάσει CL που να παιζει...στην Καλλονη?ου ρε.

στις 23/07/2014 09:41
tin apantisi sou football fan tromara sou.....stin dinw sto allo artro tou mpojian stin stoouk.ekei pou kateleixe telika.mias kai stin eyrwpi apantes se exoun xesmeno.who is olimpiakos elege kai o ser alex.vlakako e vlakako.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.