Μαρινάκης: «Τις αντιμετωπίζουμε με χιούμορ» (video)

Μαρινάκης: «Τις αντιμετωπίζουμε με χιούμορ» (video)



Με χιούμορ αντιμετωπίζονται από τον Ολυμπιακό οι δικαστικές εξελίξεις σχετικά με την εισαγγελική έρευνα στο χώρο του ποδοσφαίρου, όπως σχολίασε ο Βαγγέλης Μαρινάκης.

Στο περιθώριο της επίσκεψής του Βαγγέλη Μαρινάκη στην Κρήτη για τη χορηγία που έκανε στο μουσείο Καζαντζάκη, ο πρόεδρος του Ολυμπιακού ρωτήθηκε από δημοσιογράφο να σχολιάσει τις τελευταίες δικαστικές εξελίξεις σχετικά με την εισαγγελική έρευνα στο χώρο του ποδοσφαίρου, με τον ίδιο να τονίζει χαρακτηριστικά:

«Τις αντιμετωπίζουμε με χιούμορ» δήλωσε, ενώ αναφέρθηκε και στους στόχους των «ερυθρόλευκων»: «Οι στόχοι είναι πάντα οι ίδιοι. Το πρωτάθλημα και να έχουμε ακόμα καλύτερη πορεία στην Ευρώπη. Πιστεύουμε ότι θα τα καταφέρουμε»






Σχολιασμός

26 σχόλια:

στις 18/07/2014 00:35
ΕΤΣΙ ΠΡΟΕΔΡΕ "ΤΙΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΧΙΟΥΜΟΡ" :P

στις 18/07/2014 00:37
Sapia paragga

στις 18/07/2014 00:48
ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΔΩ ΑΠΟΨΗ dimisthessaloniki1??? ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ ΧΑΖΟΒΙΟΛΗ

στις 18/07/2014 01:17
Tziovani psofa paliokargiolh karkinwma.trqva autoktwna na faneis xrhsimos poutanopedo

στις 18/07/2014 01:51
dimisthessloniki1 ΠΟΥΤΑΝΟΠΑΙΔΟ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΡΚΙΝΟΥΣ ΚΑΙ ΒΡΙΖΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ, ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗ ΧΑΡΙΣΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΜΥΑΛΟ ΓΙΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΓΑΜΗΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΓΑΜΗΣΩ!

στις 18/07/2014 02:06
Ε ρε σκληρα ιντερνετικα γαμησια που εχουνε να πεσουν εδω στο chat!!!

στις 18/07/2014 03:24
hahahahahha gamiseta ervin

στις 18/07/2014 03:55
Όλοι μάγκες του pc είστε για αυτό σταμάτησα να μπαίνω εγώ εδώ επειδή είστε όλα 15 χρονα!

στις 18/07/2014 03:56
ΌΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΟΝΤΡΌ ΈΡΧΕΤΑΙ Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΝΟΎ!

στις 18/07/2014 05:52
ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΦΥΛΑΚΗ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΧΙΟΥΜΟΡ ΘΑ ΕΧΕΙ.ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΣΚΙΣΟΥΝ ΤΟΝ ΠΑΤΟ.

στις 18/07/2014 08:15
ειναι και χιουμοριστας ο προεδρος

στις 18/07/2014 08:36
skaste re zwa stamathste na ta bazete me th pio katharh omada

στις 18/07/2014 09:02
ΝΑΙ ΡΕ ΣΚΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΠΙΑ ΝΑ ΣΠΙΛΩΝΕΤΕ ΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ...ΤΗΝ ΠΙΟ ΕΝΤΙΜΗ ΟΜΑΔΑ....ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ....ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗΝ ΤΙ Θ ΕΙΜΑΣΤΑΝ....

στις 18/07/2014 09:55
poios exei thn kaluterh eurwpaikh poreia sthn ellada????o panathinaikos oxi o olympiakos einai h ntroph tou ellhnikou podosfairou sunepos na ginomaste olh h ellada rezili gia tis vrwmies ton gayrwn ka8ws kai dn exei kamia spoudea poreia sthn eurwph....to oti exei perissotera prwta8lhmata o olympiakos dn mas kanei kati na fenomaste san ellhniko podosfairo pio spoudaio..oloi sthn eurwph 3eroun gia tis vrwmies tou olympiakou!!!!!!

στις 18/07/2014 10:24
peris 99 έτσι σου είπαν οτι ο ποα παει καλυτερα στην Ευρώπη...στατιστικά άλλα λένε. έχεις μείνει μάλλον στο Γιουβέντους Ολυμπιακός ..και περα απο αυτο δεν ξέρεις τιποτα άλλο εσυ και πόσοι αντιολυμπιακοι..

στις 18/07/2014 10:41
Οτι πεις προεδρε

στις 18/07/2014 11:01
Εγω λεω να κανουν μια εισαγγελικη ερευνα για την μειωση μισθων κ συνταξεων, για την ανεργεια και το ξεπουλημα της χωρας, για το κλεισιμο των επιχειρησεων κ τον παραλογο πλουτισμο των πολιτικων. Ολα τα αλλα ειναι παπαριες.. Λες κ εχει αναγκη ο Μαρινακης με αυτο το υλικο να στησει παιχνιδι για να παρει πρωταθλημα στην Ελλαδα..

στις 18/07/2014 12:00
Ti na peis allo gia auton ton anthropo...Pragmatika deigma anwterou anthropou.Ton kathgoroun,ton vrizoune,ton sikwfantoun ki autos ekei m' ena xamogelo sta xeili.Einai ofthalmofanes oti o anthropos exei toso kathari tin fwlia tou pou den exei na fovithei gia tpt...Ta vlepei kai gelaei

στις 18/07/2014 13:06
Αν παει φυλακη ο προεδρος θα σας γαμαει και απο εκει δεν χαμπαριαζει.μην σας πω οτι να παρακαλατε να μην παει γιατι θα παιζεται τοπικο σε λιγα χρονια

στις 18/07/2014 15:23
Σωστος

στις 18/07/2014 16:24
MALAKA POLNTO MARINAKH,AN GINEI THAUMA KAI MPEIS STHN STENH,THA SOU MATOSOUN TON KOLO STIS NTOUZIERES PALIOPOUSTA

στις 18/07/2014 17:03
να δω με τι χιουμορ θα αντιμετωπισεις τον εισαγγελεα οταν σε καλεσει χοντρε....

στις 18/07/2014 19:07
axxxx paxoulo agori na deis xioumor an deis kana mpam kai pas ntougrou korydallo.tha sou peftei o gyros ap to xeri kai tha ton afineis na ton fan oi gates....you know what i mean baby....

στις 18/07/2014 21:53
gia xioumor eisai re xodre?

gia diaita eisai

στις 20/07/2014 12:06
aftos kai o veizelos ine ta prota zoa pou prepei na pane filaki stin ellada kai anti na tous kleisoun mesa kanoun woltes akoma kai to paizoun mia eksipnoi kai mia arxontes...kolosistimata ellinika...me xioumor...as ipirxan nomoi stin ellada kai tha to ewlepa to kitos...edo o Uli Höness tis Bayern pije filaki kai glitonei i koutsoulia to wodi...alla ipame oi protoi sto xorio nomizoun oti ine kai oi protoi stin poli...ellada mou pos kantantises...

στις 20/07/2014 12:07
fisika enoousa ton VENIZELO...ton mega-bastardo...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.