Δεν τα βρήκαν ΑΕΚ-Τζιμπούρ

Δεν τα βρήκαν ΑΕΚ-Τζιμπούρ



Δεν βρέθηκε η «χρυσή τομή» στην πρώτη επαφή του Ράφικ Τζιμπούρ με τον Δημήτρη Μελισσανίδη μετά την εξασφάλιση της ελευθέρας του Αλγερινού, ο οποίος δεν δέχτηκε ορισμένους όρους.

Η Νότιγχαμ Φόρεστ ανακοίνωσε την Τρίτη τη λύση της συνεργασίας της με τον Ράφικ Τζιμπούρ, ο οποίος ήρθε άμεσα σε επαφή με τον Δημήτρη Μελισσανίδη, ωστόσο οι δύο πλευρές δεν κατάφεραν να έρθουν σε συμφωνια.

Συγκεκριμένα, ο Αλγερινός ζήτησε κλειστό τριετές συμβόλαιο χωρίς ειδικούς όρους, που βρίσκει αντίθετη την ΑΕΚ, η οποία θέλει να είναι καλυμμένη σε περίπτωση που ο παίκτης δημιουργήσει εξωαγωνιστικά προβλήματα.

Το θέμα έμεινε εκεί, ωστόσο αυτό δεν σημαίνει πως είναι και το οριστικό τέλος των επαφών των δύο πλευρών, ωστόσο εάν ο Τζιμπούρ δεν δεχθεί τους όρους, τότε δεν θα επιστρέψει στην ΑΕΚ.




Ομάδες που αφορά: ΝΟΤΙΓΧΑΜ, ΑΕΚ

Σχολιασμός

9 σχόλια:

στις 16/07/2014 00:55
ouf de teliose eki to thema

στις 16/07/2014 06:06
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΑΣ Ο ΤΥΠΟΣ.ΤΡΕΛΛΟΣ ΓΙΑ ΔΕΣΙΜΟ.

στις 16/07/2014 08:35
μακαρι να μην τον παρουμε....το αλγερινο αρχιδι...ουτε τον βρωμοκαπουρανη....

στις 16/07/2014 08:58
ΓΤ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΡΕΜΟΣ ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΖΙΜΠΟΥΡ..ΑΠΛΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΤΙ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ ΣΤΟΝ ΝΤΟΥΣΑΣ ΣΤΑΝΙΣΗ...ΕΕΕ..ΜΠΑΓΕΒΙΤΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ... ΕΚΑΝΕ ΜΑΥΡΟ ΣΤΟ ΞΥΛΟ ΤΟΝ ΣΚΟΚΟ... ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ...!!!!!

στις 16/07/2014 09:17
Αρχιδι ειναι και αυτος και ο αμπτουν

στις 16/07/2014 14:11
ΣΑΝ ΤΟΝ ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ ΜΕ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ...

στις 16/07/2014 14:13
ΕΕΕΕ ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ ΡΕ...ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ ΦΟΡΑΕΙ...ΟΥΓΚ ΝΤΑΤΣΙ...????ΣΥ ΜΑΓΚΑ...?ΜΑΚΑΙΡΤΟΣΟ//..ΑΑΑΑΑΑ???

στις 16/07/2014 14:15
ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟ ΜΑΖΕΨΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΚΥΤΕΙ ΑΙΜΑ... ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ ΤΩΡΑ ΕΣΥ Α; ΤΑ ΠΕΤΑΝΕΙΣ ΣΚΟΥΛΗΚΙ... ΜΑΚΑΙΡΟΣΩ ΕΣΕΝΑ... ΜΑΓΚΑ Α;

στις 16/07/2014 14:17
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΑΑΧ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.