Μίλερ: «Bάλτε το χρυσό παπούτσι στον κ@@@ σας» (video)

Μίλερ: «Bάλτε το χρυσό παπούτσι στον κ@@@ σας» (video)



Έξαλλος έγινε ο Τόμας Μίλερ σε ερώτηση Κολομβιανής ρεπόρτερ για το πώς αισθάνεται που έχασε το «Χρυσό Παπούτσι» από τον Ροντρίγκες! Δείτε σε βίντεο την απάντηση του Γερμανού.

Ο Τόμας Μίλερ πήρε το χρυσό μετάλλιο του πρωταθλητή Κόσμου με τη Γερμανία, όχι όμως και το «Χρυσό Παπούτσι», καθώς έχασε τον τίτλο του σκόρερ της διοργάνωσης από τον Χάμες Ροντρίγκιες.

Γι’ αυτό μια νεαρή ρεπόρτερ από τη Κολομβία ρώτησε τον Μίλερ πως αισθάνεται για το γεγονός πως ήρθε δεύτερος στη μάχη για τον πρώτο σκόρερ του τουρνουά, κάνοντας έξαλλο τον άσο της Μπάγερν:

«Πρέπει να μιλήσεις βαυαρικά», ήταν το αίτημα του Μπάστιαν Σβαϊνστάιγκερ που ήταν δίπλα στον Μίλερ, με την ρεπόρτερ όμως να ρωτάει στα αγγλικά τον άσο της Μπάγερν: «Δεν μιλάω βαυαρικά αλλά συγχαρητήρια για το Μουντιάλ. Ήσουν πολύ κοντά στο να αναδειχτείς κορυφαίος σκόρερ του τουρνουά. Πώς αισθάνεσαι;

Και η απαράδεκτη απάντηση του Μίλερ, στα βαυαρικά: «Δεν με ενδιαφέρουν αυτές οι μ…..ιες περί πρώτου σκόρερ στη διοργάνωση. Είμαστε παγκόσμιοι πρωταθλητές! Μπορείτε να χώσετε το Χρυσό Παπούτσι στον κ… σας».




Ομάδες που αφορά: ΓΕΡΜΑΝΙΑ, ΚΟΛΟΜΒΙΑ

Σχολιασμός

43 σχόλια:

στις 14/07/2014 18:10
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΒΑΛΤΕ ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΣΤΟ ΚΩΛΟ ΣΑΣ ΕΜΕΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ! :PP ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 14/07/2014 18:14
oreos

στις 14/07/2014 18:40
hahahaha swstos!!mpravo germaniara!!

στις 14/07/2014 18:43
Γιαυτο ειναι οι πιο αντιπαθεις ανθρωποι στον κοσμο..

στις 14/07/2014 18:45
kala ths eipe

στις 14/07/2014 19:01
Συνγαρητήρια για το ήθος και την αξιοπρέπεια...

στις 14/07/2014 19:06
kala 3-4 mpironia ta xei kopanisei idi gia na dwsei teteia apantisi.magkes mas aresei den mas aresei oi germanoi einai 4 fores pagkosmioi exontas vgalei terastious paixtarades kai exontas spoudaio podosfairo.isws kat eme i megaliteri dinami ston kosmo diaxronika.

στις 14/07/2014 19:30
Μίλερ: «Bάλτε το χρυσό παπούτσι στον κ@@@ του αττιχου» (video)

στις 14/07/2014 19:46
τελικα τον πειραξε πααρα πολυ το θεμα..

στις 14/07/2014 22:20
thanatos stous kologermanous

στις 14/07/2014 22:23
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ TOMAS MULLER Η ΔΗΛΩΣΗ ΑΥΤΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΣΟ ΟΜΑΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΑΤΟΜΙΣΤΕΣ.Η ΧΡΥΣΕΣ ΜΠΑΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΑΒΕΥΣΟΥΝ ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΠΑΙΧΤΗ ΠΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΟΜΑΔΑ.ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΕΙΠΕ Ο ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΡΟΙΟΝ ΜΑΡΚΕΤΙΝΚ ΚΑΙ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΜΕΡΙΚΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΠΟΥ ΔΙΑΦΗΜΗΖΟΥΝ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΧ ΡΟΝΑΛΝΤΟ ΚΑΙ ΜΕΣΣΙ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ.ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΜΙΛΕΡ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΗΣ ΜΠΑΓΕΡΝ.ΜΕ ΠΛΗΓΩΣΕ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΧΑΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΕΧΤΕΣ ΑΛΛΑ ΧΑΙΡΟΜΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΙΟΤΙ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΗΣ ΜΠΑΓΕΡΝ ΕΧΟΥΝ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟΣΟ ΨΗΛΑ.ΣΗΚΩΣΑΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ,ΣΗΚΩΣΑΝ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ-ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΠ ΟΥΕΦΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ.

στις 14/07/2014 22:43
axaxaxxa oxi rexaxaxax

στις 14/07/2014 22:58
xaxaxaxaxaxa......ποσο ηλιθιος μπορει να ειναι ο καθε ελληνας που εχει μπερδεψει τα δανεια που χρωσταει απο τις δικες του μαλακιες με το ποδοσφαιρο που ποτε δεν θα μαθει;....Αψογη η δηλωση του τομας μιλλερ σε μια κακοπροαιρετη ερωτηση...θα το υποστειτε και αυτο.ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ....ΠΕΣ ΤΟ ΣΥΛΛΑΒΙΣΤΑ ΤΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΕΜΠΕΔΩΣΕΤΕ....ΠΑ-ΓΚΟ-ΣΜΙ-Α....4 ΣΥΛΛΑΒΕΣ ΟΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΡΧΙΑΣ....μετα θα ελθουν τα επομενα .......βλεπω αυτον τον τραγικο v-yannis γενιτσαρος του θρηνου ειναι οποτε εχει και το ακαταλογιστο της ηλιθιοτητος που μαλλον δεν βρισκει το σπιτι του για να .......κοιμηθει....δεινα πολλα θα κουβαλαει ...ποτα ξενυκτια...λαμογιες....αξιολογισεις...διαφανειες....τσιγαρα....γυναικες,,,,,φραπεδες....ραχατια....

στις 14/07/2014 23:06
ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΚΩΛΑΡΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΚΟΛΟΜΒΙΑΝΕΣ,ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΠΑΠΟΥΤΣΟΘΗΚΗ ΧΩΡΑΝΕ ΟΙ ΚΩΛΟΙ ΤΟΥΣ.

στις 14/07/2014 23:29
Μιλλερ βαλτο στον δικο σου ζηλιαρη αρχιδι δεν εκανες τιποτα στον τελικο και μιλας

στις 14/07/2014 23:42
Αυτό είναι το επίπεδο αυτού του μπάσταρδου του μίλλερ ως άνθρωπος. Για αυτό οι γερμανοί είναι και θα είναι μισητοί από τους περισσότερους. Ποτέ μην σώσουν και ξαναπάρουν το παγκόσμιο, σκατόφαρρα .Τους έλληνες λένε ότι είναι αγενής κ.τ.λ. Για πείτε μου αν θα απαντούσε σε δημοσιογράφο έλληνας διεθνής με αυτόν τον τρόπο? Γαμώ τα κεφάλια τους γαμώ.

στις 14/07/2014 23:50
gt einai misitoi epidi einai oi kaluteroi emeis kai h portogalia italia irlandia kai alles tosos tous xrostame p mas esosan apo thn ptoxeush logo tou oti thelame visma EUXARISTO GERMANIA

στις 15/07/2014 00:02
aaa reee skatofatses apokalipsate to pragmatiko sas prwsopo

στις 15/07/2014 00:04
kala kanane oi argentinh kai sas sapisan sto ksilo

στις 15/07/2014 00:34
http://www.youtube.com/watch?v=krBTyqafCtw

emeis oi kalokardoi

στις 15/07/2014 00:56
Μόνο Και μόνο η σύγκριση του αθλητικού ήθους μεταξύ Bundesliga και Super Leage με αφορμή αυτήν την δήλωση του Thomas Müller αγγίζει την ηλιθιοτητα.

στις 15/07/2014 00:59
Εσείς ρε πουτάνας παιδιά αν έπερνε η ελλαδα το παγκόσμιο κύπελλο τι νομίζετε ότι θα έκαναν; Και δεύτερον ο αμανος δειχειρηστης το έβαλε μόνο και μόνο για να τραβήξει views η σωστή μετάφραση ειναι "εδώ το παγκόσμιο κύπελλο πήραμε το σκατόπαπουτσο θα με ενδιέφερε δεν με νοιάζει το παπούτσι το παγκόσμιο κύπελλο σηκωσαμε" αυτο είπε άχρηστα όντα γιαυτο και δεν πάμε σαν χώρα σωστά!!!!! Και μπράβο στους γερμαναραδες για το υπέροχο ποδόσφαιρο που μας πρόσφεραν!

στις 15/07/2014 01:37
εξυπνάκια συγχρονιστη επιδεις τυχαίνει να γνωρίζω γερμανικά το είπε...δεν ασχολούμαι με αυτά τα σκατά και στο τέλος λέει να το βάλουν στον κολο τους το παπούτσι aide που θα μας πεις και οπισθοδρομικούς μπουφε

στις 15/07/2014 01:44
mpamiass μηπως εισαι εσυ ο συντακτης-συγγραφεας αυτου του ποστ? ετσι ρωταω μην με παρεξηγησεις.

στις 15/07/2014 02:07
για σου ρε μεγάλε παχαρε...υποκλίνομαι στην μεγαλοφυΐα σας και μονο που ασχοληθήκατε μαζί μου με σκλαβώνει

στις 15/07/2014 05:27
oti kai na lete autoi einai pagkosmioi prwtathlites autoi tha glentane autoi tha pinoun kai autoi den ptwxeuoun!!

στις 15/07/2014 08:35
ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑΝΤΙΡΙΣΙΟ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ... ΜΙΑ ΖΩΗ ΣΚΑΤΟΦΑΡΑ ΓΕΡΜΑΝΑΡΑΔΕΣ....ΣΙΧΑΜΕΝΟΙ

στις 15/07/2014 09:01
αχχαχααχ....ημουν σιγουρος......παιχταρα μ....εισαι τιτανομεγιστος...γραφεις ιστορια...εισαι ο μεγαλυτερος κατσικοπαιχταρος π εχει βγει ποτε....μακαρι ν πηγαινες ρεαλ... παιχταρα....στην μουναρα της δημοσιογραφου επρεπε ν πεις...παρολα αυτα ειστε κωλοφαρα...λιγο θαρως ν σα δωσουμε θ μας γαμησετε....κωλογερμαναραδες...ουστο στο διαολο...αλλα το αξιζατε

στις 15/07/2014 10:46
Κατσιαπλιαδες "ΕΛΛΗΝΑΡΑΔΕ" σας ψαρωσανε ζωα οτι για τα δεινα σας φταινε οι Γερμανοι και τωρα σας φταιει η Μερκελ και η Γερμανια εεε?Αντε τωρα πηγαινετε να ψηφισετε ΝΔ και ΠΑΣΟΚ ζωα σας σιχαθηκα!!!!!!

στις 15/07/2014 14:31
xaxaxa wraios makari na tan etsi

στις 15/07/2014 14:33
Βουλοστο ξερω εγώ γερμανικά ίσως επειδή μεγάλωσα εκει πάντως κωλο δεν αναφέρει άντε βουλοστο τώρα αδερφή

στις 15/07/2014 15:03
οτι πειτε φυρερ...θα πρωτινα να κλεισει το θεμα....

στις 15/07/2014 16:03
Να Το Βαλεις Εσυ Κλασομπανιερα Ασχετε Αντε Απο κει Ωριστε Μας

στις 15/07/2014 17:29
ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ,ΑΛΛΑ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΜΙΛΛΕΡ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΗΤΑΝ<ΣΑΠΩΝΟΠΟΙΟΣ>////

στις 15/07/2014 19:13
gamo tin germania tin poutana paliomalakes komple9ikoi...eprepe na klirwnostan me kamia ollandia 8a sas elega ti 8a eixate parei tote!!!

στις 15/07/2014 19:14
xaxaxax wraios o leon64

στις 15/07/2014 19:20
poutanas paidi eisai esy Fc barcelona...oso gia to sxolio pou anafereis parapanw enas ellinas die8nis den 8a milage pote etsi giati oi ellines exoun i8os kai xaraktira kai sevontai tous antipalous tous ili8ie...

στις 15/07/2014 19:34
ΣΥΜΦΟΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ mitsos_7

στις 15/07/2014 20:03
ΣΙΓΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΜΙΛΕΡ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ.ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΘΑ ΗΣΟΥΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΤΟΥ ΤΣΟΡΙ ΝΤΟΜΙΓΚΕΣ ΑΜΠΑΛΙΔΗ ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΧΙΤΛΕΡ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ ΦΡΑΝΚΦΟΥΤΗΣ

στις 15/07/2014 22:27
Καλα και εσύ μητσο μαλακας εισαι? έβρισε κανέναν παίκτη και δεν το ξέρω? Ας το επερνε η Ελλάδα θα σε έβλεπα μετα...εξάλλου αστειακη αλλα εσείς οι κομπλεξικοι που να ξέρετε μπερδεύεται την μπάλα με την πολιτική σας γαμανε οι δικοί σας οι ίδιοι οι άνθρωποι και τα ρίχνετε στην μερκελ...κατι που σαν Γερμανίδα και πίστη στον λαό τους καλο κανει μονο...εδώ στην Ελλάδα σας γαμανε τα δικά σας κόμματα!!

στις 15/07/2014 22:28
Έλληνας είμαι ανιδεε και ας το περνάμε και να έλεγε έτσι ο κάθε διεθνής παίκτης δεν θα το εκαμνα θέμα γιατί εκείνη την στιγμή δεν μπορείς να καταλάβεις πως νιώθει

στις 16/07/2014 01:46
ade vre asxhme sto mouni ths mana sou na to valeis

στις 16/07/2014 01:50
βρε πάρτε το χαμπάρι οι γερμανοί όπως και οι άγγλοι έχουν το μικρόβιο αυτη και κανένας άλλος σε οποιαδήποτε χωρα όπως και εδώ θα έτρωγε βαριά τιμωρία εκεί μάλλον θα το περάσουν στο ντούκου

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.