Σκολάρι: «Εγώ είμαι υπεύθυνος, συγχωρέστε μας...»

Σκολάρι: «Εγώ είμαι υπεύθυνος, συγχωρέστε μας...»

Αφορά τον αγώνα ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ


Ο Λουίς Φελίπερ Σκολάρι ανέλαβε την ευθύνη για την ντροπιαστική ήττα της Βραζιλίας και ζήτησε από τον κόσμο να συγχωρέσει την ομάδα.

Συγγνώμη από τους συμπατριώτες του ζήτησε ο Λουίς Φελίπε Σκολάρι, με τον τεχνικό της Βραζιλίας να αναλαμβάνει την ευθύνη για τη βαριά ήττα με 7-1 από τους Γερμανούς, δηλώνοντας πως δεν μπορεί να εξηγήσει ότι έγινε:

«Εγώ είμαι υπεύθυνος για αυτό το καταστροφικό αποτέλεσμα. Καταρρεύσαμε μετά το πρώτο γκολ και η Γερμανία εκμεταλλεύτηκε απόλυτα το γεγονός ότι δεν μπορούσαμε να αντιδράσουμε. Μέσα σε 6-7 λεπτά κρίθηκε το παιχνίδι. Δεν έχω εξήγηση για ό,τι έγινε. Ούτε οι Γερμανοί θα έχουν.

Συγχωρέστε μας! Ζητώ συγγνώμη για το αρνητικό αποτέλεσμα κι επειδή δεν καταφέραμε να φτάσουμε στον τελικό. Θα συνεχίσουμε τη δουλειά μας και θα προσπαθήσουμε να τιμήσουμε τη φανέλα παίζοντας για την τρίτη θέση
».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.953.603.101.452.151.261.21.67
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.502.103.501.402.20
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.002.102.206.50

Σχολιασμός

48 σχόλια:

στις 09/07/2014 02:11
paretisi vlepo

στις 09/07/2014 02:17
pathe karkino kologere ... kala na patheis plhrwneis tis athlies dhlwseis sou

στις 09/07/2014 02:27
lucadirisio telika i malakia pou exeis panosou exi kseperasi to einai pio megali kai ato tin taxitita tou fotos den mporo na katalavo gt i mana sou den se epnixe apo mirko kai se afise na ziseis ektos an itan kamia poutana kai se petage apo edo kai apo eki kai egines etsi

στις 09/07/2014 02:35
ooooola afta ta kala paidia pou exun edw to simataki ths vrazilias k elegan oti 8a apokleisun tin germania pou na phgane arage? mallon gia ypno apo to 29' tou agwna.

στις 09/07/2014 02:57
Απο κινητο τα γραφετε τα σχολια παιδια; Πολυ Greeklish ρε παιδια.

στις 09/07/2014 03:27
εγω δε θα κανα καν δηλωσεις, μονο αυτοκτονια :Ρ

στις 09/07/2014 04:01
ΣΤΑ ΕΠΤΑΝΗΣΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΟΙ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΙ

στις 09/07/2014 08:34
ΛΟΥΓΚΡΑdirisio σε εχουν παρει ολοι χαμπαρι..τελικα οντως...οπως λεει και ο φιλος πιο πανω..η πουτανα η μανα σου γιατι δεν μας απαλαξε απο την μαλακια που σε δερνει ρε παλιομπασταρδε.. το βραδυ θα της πω 5-6 τροπους για να σε ξεκανει.. παλιοπουστρα..

στις 09/07/2014 09:56
Ταβερνιαρης σκολαρι

στις 09/07/2014 10:37
Ρε μαγκες σεβαστητε λιγο τον ανθρωπο μπορει να εγινε οτι εγινε αλλα ΜΕ αυτον εραψαν το ΠΕΜΠΤΟ ΑΣΤΕΡΙ στη φανελα τους οι σελεσαο....και για οσους δεν καταλαβαν γιατι εχει μικρα παιδια εδω που μπενουν να παταν απλα εναν ασσο ή διπλο, εννοω οτι με αυτον πηραν το τελευταιο παγκοσμιο κυπελλο!!!

στις 09/07/2014 10:51
ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΤΑΜΕΙΟΜΑΧΕ..ΜΙΛΑΣ ΣΩΣΤΑ... ΑΛΛΑ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ..ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ... ΚΑΤΙ ΤΥΠΟΙ ΣΑΝ ΤΟ ΠΟΥΤΑΝΟΠΑΙΔΙ ΤΟΝ LUCADIRISIO ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ Η ΕΥΘΑΝΑΣΙΑ ΣΕ ΜΠΑΣΤΑΡΔΙΑ ΣΑΝ Κ ΑΥΤΟΝ.. Η ΚΡΕΜΑΣΜΑ ΣΕ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΛΑΤΕΙΑ... ΑΔΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ...

στις 09/07/2014 10:54
ΣΤΗΝ ΚΡΕΜΑΛΑ ΟΛΟΙ

στις 09/07/2014 10:56
ειστε τοσο αχαριστοι αμπαλοι και βλαμμενοι που ουτε να σεβεσται δεν ξερετε. Αντιπαθητικοι ελληναρες ποδοσφαιροφιλοι...Οι πιο πολλοι θελατε να χασει η Βραζιλια και χαιρεσται με τους γερμανους χωρις να καταλαβω το λογο.Σας φουσκωνουν τα μυαλα οι δημισιογραφοι και Γερμαναρα και μαλακιες.Και οσοι λενε οτι σπρωχναν την Βραζιλια πατε δειτε λιγο πως η Ουγγαρια τοτε εχωνε στους ομιλους με τους Γερμανους 8-3 και 8-1 και εντελος τυχαια στα νοκ-ουτ παιχνιδια κερδιζε παντα.Αντιπαθητικη χωρα γαμω την μυκτη κοσμου γαμω.το 2012 ειχε 11 ξενους στην αποστολη στο Euro. και χθες 4 απο τους βασικους της ηταν ξενοι,ουτε καν γεννηθηκαν εκει,ο Κλοσε ο Γερμαναρας λενε,που καλα καλα δεν ξερω αν ξερει γερμανικα, στα 8 του πηγε πρωτη φορα Γερμανια τον κανανε και Γερμανο θρυλο τα γιδια.

στις 09/07/2014 10:59
ΣΤΗΝ ΚΡΕΜΑΛΑ Η ΣΤΑ ΜΠΕΤΑ ΡΕ ΚΑΡΑΦΛΟΜΑΝΑΡΙ..; ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ...

NERAZZURRO.. ΜΙΚΤΗ ΞΕΜΙΚΤΗ ΕΧΕΙ ΟΜΑΔΑΡΑ...ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΦΟΥΣΚΩΣΟΥΝ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ... 7 ΤΕΜΑΧΙΑ ΤΗΣ ΕΡΙΞΕ.. ΠΟΣΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΡΙΞΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΕΧΘΕΙΣ; ΚΑΜΙΑ ΝΤΟΥΖΙΝΑ..;

στις 09/07/2014 11:01
1234,89 ΕΠΡΕΠΕ Ν ΒΑΛΕΙ

στις 09/07/2014 11:09
ρε σκολαρι εσυ δεν εισαι προπονητης αλλα μαναβης και καρπουζας

στις 09/07/2014 11:16
Mugdala.δλδ δεν επιτρεπεται η μεγαλυτερη ομαδα του κοσμου να μην ειναι τελεια?? δεν επιτρεπεται να μην της βγει το ματς?? μην ειστε τοσο κομπλεξικοι.Απλα ασχολουνται ολοι και κοροιδευουν γιατι ξεσπασαν σε κλαματα ολοκληρο εθνος και μαλακιες,απλα οι ανθρωποι εκει αγαπανε το ποδοσφαιρο και ζουν με αυτο,ειναι η καθημερινοτητα τους.Αν εισαι Γερμανια πανε δες λιγο προιστορια...απο Ουγγαρια ετρωγες 8-1,8-2,8-3, και οπως ειπα πιο πανω ΕΝΤΕΛΟΣ τυχαια την κερδιζες στους ομιλους. Σχολιασε το παρακαλω αν εχεις απαντηση.

στις 09/07/2014 11:17
στα νοκ-ουτ παιχνιδια ηθελα να πω**** γιατι στους ομιλους ετρωγε της 8αρες.

στις 09/07/2014 11:46
o ampalos nerazzuro sigkrinei epoxh tou 50 pou ta goal empenan broxh k den uphrxe antagwnismos me to 2014 .. k den antipathoume th brazilia alla oti th sprwksane dhmosiografoi k diaithtes k olh h mafia ths fifa k oti oi opadoi ine arwstoi psixologika me t podosfairo les k tha anebei to ethniko tous fronhma apo to podosfairo

στις 09/07/2014 11:48
to podosfairo dhmiourghthke gia na apoprosanatolizei to kosmo ap ta sobara problhmata

στις 09/07/2014 11:50
k ton scolari ton ebrisa epeidh htan uperbolika alazonas meta to mats me croatia

στις 09/07/2014 11:52
καλα να παθει το αρχιδι, ο μονος λογος που χαρηκα χθες ηταν η ξενερα που εφαγε ο σκολαρι ..

στο 1ο ματς με την κροατια ειχε δηλωσει πως ηταν καθαρο πανελτυ , μετα απο 2 εβδομαδες δηλωσε πως η φιφα βοηθαει την ολλανδια και οχι την βραζιλια και στο προηγουμενο παιχνιδι με την κολομβια οταν ηταν στο 3ο λεπτο εων ειχε δωσει 5 των καθυστερησεων χοροπηδαγε και φωναζε πως ειχε τελειωσει

στις 09/07/2014 11:54
NERAZZURRO

ΔΕΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ... ΑΛΛΑ ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΜΑΔΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΗΣ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.. ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΕΙΝΑΙ..ΜΠΑΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΤΙΔΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΣΩΖΕ Ο ΝΕΙΜΑΡ... Η 7ΑΡΑ ΧΘΕΣ ΜΙΛΑΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ...

ΜΕ ΣΕΝΑ ΜΟΥΛΕ LUCADIRISIO ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΦΙΑ ΤΗΣ ΦΙΦΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΦΡΟΝΗΜΑ..ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΜΩΣ, ΣΑΛΤΑ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ ΠΟΥΤΑΝΟΠΑΙΔΙ

στις 09/07/2014 11:55
ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ LUCADIRISIO ΜΕ ΕΚΠΛΗΖΕΙΣ ΡΕ ΜΠΑΣΤΑΡΔΑΚΟ... ΣΟΥ ΚΟΒΕΙ ΤΕΛΙΚΑ.. ΕΦΑΓΕΣ ΚΑΜΙΑ ΣΦΑΛΙΑΡΑ ,Η ΧΤΥΠΗΣΕΣ ΚΑΠΟΥ; ΓΤ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΛΕΣ ΣΩΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...

στις 09/07/2014 11:56
xaaxaxaxaxaxaax...μιλησε ΣωΣΤα Ο LUCADIRISIO

στις 09/07/2014 12:05
Για τν φίλο απο ποιο πάνω: ο Klose μιλάει τέλεια Γερμανικά και ειναι και υπόδειγμα παίχτη. Το να μην μπορείς να υποστηριξεις την Γερμανία ειναι θέμα. Αλλα να υποστηρίζεις τους Βραζιλιάνους που σε κάθε ματς της εθνικής μας γιουχαραν ειναι βλακεία καθαρή. Οι έλληνες ήμαστε μόνοι. Το να υποστηρίζουμε ομάδες και να μαλωνουμε για άλλες εθνικές ειναι ηλιθιοτητα καθαρή. Οπως και ηλίθιο ειναι να πιστεύουμε ότι οι Γερμανοί φταίνε για την κατάσταση μας. Εδώ και 25 μερες κάνω διακοπές στην ελλαδα. Κάθε μέρα καταλαβαίνω και λίγο παραπάνω ότι μόνοι μας φτάσαμε εδώ.

στις 09/07/2014 12:18
ΟΥΣΤ ΡΕ

στις 09/07/2014 12:18
ΣΟΥΠΕΡΓΑΤΟΝΙ... ΑΠΛΑ ΛΕΜΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΑΘΕ ΜΑΤΣ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ.. ΜΑΣ ΓΙΟΥΧΑΡΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΑΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ..ΑΜΑ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΟΥΧΑΡΕΙΣ...; ΟΠΩΣ ΓΙΟΥΧΑΡΑΝ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΤΟΥΣ... ΑΥΤΟ ΓΤ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΣ; 25 ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ;;;;; ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ..; Ο ΩΝΑΣΗΣ..; :Ρ

στις 09/07/2014 12:21
ΘΕΛΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ....ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΣΕΛΗΝΟ ΒΟΥΤΙΕΣ...ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΣ....ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥ

στις 09/07/2014 12:26
37 θα κάτσω και αφού δεν ειναι κλεμμένα τα φραγκα που τρωω στην παραλία των τόπων που επισκέπτομαι καλα θα κανεις να ασχολείσαι με τα δικά σου θέματα και προβλήματα που ελπίζω να ειναι λίγα αλλα στατιστικα αν το δώ, μάλλον θα ειναι αρκετά. Και δεν το λέω ουτε με χολή ουτε με κακια. Καλα να είσαι. Τα καλύτερα σου εύχομαι.

στις 09/07/2014 12:32
ΠΟΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΡΕ ΦΙΛΕ Τ ΕΙΣΑΙ...?ΤΙ ΜΑΣ Τ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΩΡΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ...ΑΝΤΕ ΑΓΟΡΙ Μ..ΠΗΓΑΙΝΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...ΑΙΝΤΕΕΕΕΕΕ

στις 09/07/2014 12:36
ΓΑΤΟΝΙ...ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ...;ΜΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΧΑΡΑ ΣΟΥ, ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ.. ΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΟΥΝ 25 ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΟΓΟ... ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ...ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...

στις 09/07/2014 12:37
ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ

στις 09/07/2014 12:40
ΛΕΥΚΟ Η' ΚΟΚΚΙΝΟ; ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΜΑΥΡΟΔΑΦΝΗ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ...ΠΑΡΕ-ΠΑΡΕ...

στις 09/07/2014 12:44
ΚΟΚΚΙΝΟ ΡΕ,,,ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ

στις 09/07/2014 12:48
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΡΕΤΣΙΝΟΥΛΑ Η' ΜΠΥΡΟΝΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΑΕΚΑΡΑ...

στις 09/07/2014 12:49
ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΑ...ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΛΕΩ ΕΓΩ..

στις 09/07/2014 13:33
Mugdala.

Δεν ειπα κατι φιλε μ συνφωνω και οτι δεν ειναι η Βραζιλια που ολοι ξερουμε, αλλα τι να κανουμε και επειδη δεν επαιξε μπαλα δεν χρειαζεται να βγαλουμε ολοι το κομπλεξ μας. Και φιλε εσυ που σχολιασες για τον Κολζε μαλλον οι διακοπες σε κανουν αργο,δεν ειπα αν ειναι υποδειγμα παιχτι η οχι(αν και λυπηθηκα που εσπασε το ρεκορ του ΜΕΓΑΛΟΥ Ροναλντο) αλλο εννοουσα.Οτι ολοι τον κανανε Γερμανο θρυλο, ακομα και με τα 7 που εφαγε η Βραζιλια παλι θα την υποστηριζω(αν και ειμαι Γραντε Ιταλια) γιατι πολυ απλα σε σχεση με τους Γερμανους η Βραζιλια εχει δικα της παιδια και ολοι παιζουν για την χωρα και οχι για το συμφερων και τα οικονομικα και να μπορουν να φαινονται σαν παιχτες γιατι πραγματικα κανατε θρυλο τον Κλοζε ελεος...οκ ενας μετριοτατος παιχτις ειναι...αν δεν επαιζε στην Εθνηκη Γερμανιας αμφιβαλω αν θα τον ηξερε κανεις(σου μιλαω σε συγκριση με μεγαλους επιθετικους ετσι) οποτε οταν η μιση σου ομαδα δεν ειναι καν Γερμανικη αλλα μυκτη τοτε δεν μπορω να πω οτι παιζουν για την χωρα,αλλα γ

στις 09/07/2014 13:34
**αλλα για τα παραδακια και να μπορουν να προωθουνται πιο ευκολα.

στις 09/07/2014 13:44
Μιλάς για πράγματα που δεν ξέρεις. Δεν υπαρχει βάση μιας λογικής συζήτησης per διαδίκτυο. Τον Khedira και τον Lahm οπως και τον Löw τους γνωρίζω προσωπικά. Ο Khedira ηταν απ την γειτονιά μου. Ο αδερφός του ακόμα μένει στην γειτονιά μου. Ο Lahm έπαιξε Stuttgart. Έχουμε μιλήσει τουλάχιστο 5 φορές για μπάλα. Ο Löw ειναι ακόμα κολλητός του Δημήτρη μούτα που τον ξέρω παρά πολυ καλα και ο οποίος ειναι τουλάχιστο για 15 μερες τον χρόνο Χαλκιδική. Αν νομίζεις ότι Khedira, Boateng, Özil, Klose, Podolski και ο αμυντικός της Sampdoria δεν νιώθουν Γερμανοί κανεις λάθος απόλυτο. Μιλάς για πράγματα που τα ξέρεις μόνο απο βλάκες δημοσιογράφους.

στις 09/07/2014 15:18
supergatoni εντελώς ηλίθιος. stasoumugdala φιλε συμφωνω σ αυτα που λες

στις 09/07/2014 15:30
Στέφανε δούλευε σαν τον μαύρο και πάρε τα αρχιδια μου γιατι η μόρφωση ειναι πλέον πολυτέλεια σ αυτήν την χώρα. Δουλε της Ευρώπης που νομίζεις όλα τα ξέρεις. Σκατονεοελληνα.

στις 09/07/2014 19:33
Άντε ρε φτιάξε κανένα πατσά ταβερνιάρη Σκολλάρι και άσε τις συγνώμες για τους πραγματικούς προπονητές!!!ΤΑΒΕΡΝΙΑΡΗ!!!!!!!!!!!

στις 09/07/2014 20:06
Έτσι ακριβώς είναι foot. Την άλλη φορά αυτός ο γαμημένος το παιζε υπερήφανος για τη νίκη της Ελλάδας με την Ακτη Ελεφαντοστού αν θυμάσαι. Τώρα αποδεικνύεται πόσο μαλάκας είναι. Είσαι και Έλληνας ρε γαμημένε και πιστέυεις ότι μαλακία σου πασάρουν τα media στη Γερμανία. Μιλάς και για μόρφωση ανύπαρκτε. Λες αγαπάς την Ελλάδα αλλά έχεις φύγει για Γερμανία και έρχεσαι εδώ μόνο για διακοπούλες βολεμένε. Ας μείνουμε λοιπόν εμείς οι "δούλοι" πίσω για να υπερασπιστούμε τα δικαιώματα μας και τη χώρα μας, η οποία δεν είναι το χώμα και τα σύνορα που την περικλείουν, ούτε οι πολιτικές ηγεσίες αλλά ο λαός και οι άνθρωποι της. Και εμείς οι άνθρωποι δε θα γίνουμε ποτέ δούλοι των ισχυρών που προσκυνάς. Κατάλαβες ζώο?

στις 09/07/2014 21:00
ludacrisio ψοφα να κανεις και ενα καλο στον κοσμο

στις 09/07/2014 22:11
ρε λεβεντες,πρεπει επιτελους να καταλαβεται οτι η γερμανια ειιναι μικτη κοσμου κεντιρα (τυνισιος)οζιλ (τουρκος) κλοζε (πολωνος) νταντε (φιλιπινεζος)ποντολσκι (πολωνος)

στις 09/07/2014 22:16
οσο για τον σκολαρι τα ειπε ολα ο μανατζερ του Νευμαρ.στην πορτογαλια δεν τον αφησε η ελλαδαρα να παρει euro.στην τσελσι τον εδιωξε ο αμπραμοβιτσ γρηγορα.στο ουζμπεκισταν εφυγε νυχτα.σε βραζιλιιανικη ομαδα παραιτηθηκε λιγο πριν η ομαδα του πεσει κατηγορια.κι'αλλα'θελετε να καταλαβεται οτι ειναι αχρηστος

στις 10/07/2014 00:03
Αντε ρε κολοπαιδα. Φάτε την πουτσα εδώ και σκαστε. Εγω έφυγα πριν 25 χρόνια γιατι ήξερα ότι με κάτι τέτοιους ελληναραδες σαν και σας στο 2014 θα μας κυβερνανε οι Αλβανοί. Την φτώχεια που έφαγα κολοπαιδα δεν την ξέρετε. Ε ναι, και τώρα δεν με νοιάζει όσα και να φάω γιατι πέτυχα. Που ειναι το πρόβλημα...όσο για μόρφωση γαματα μεγάλε...ξέρω ειναι πουτσα η φτώχεια. Καλη δύναμη σου εύχομαι.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.