Η Ίντερ στην Τούμπα!

Η Ίντερ στην Τούμπα!



Σπουδαίο φιλικό παιχνίδι με την Ίντερ θα δώσει στην Τούμπα στις 14 Αυγούστου ο ΠΑΟΚ, όπως ανακοίνωσε ο «δικέφαλος του Βορρά».

Λίγες ημέρες μετά το φιλικό με την ΚΠΡ στο Λονδίνο (9/8), ο ΠΑΟΚ θα υποδεχθεί στην Τούμπα την Ίντερ, σε αγώνα προετοιμασίας που θα διεξαχθεί στις 14 Αυγούστου και ώρα 20:30 και πρόκειται για την πρόβα τζενεράλε της ομάδας πριν την έναρξη των επίσημων υποχρεώσεων της.

Η ανακοίνωση:

Ένα μεγάλο φιλικό θα πραγματοποιηθεί τον Αύγουστο στην Τούμπα. Συγκεκριμένα, η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ήρθε σε συμφωνία με την Ίντερ για τη διεξαγωγή αγώνα προετοιμασίας στις 14 Αυγούστου στις 20:30 το βράδυ!

Ουσιαστικά πρόκειται για την πρόβα τζενεράλε της ομάδας πριν την έναρξη των επίσημων υποχρεώσεων, απέναντι σε μια από τις πιο μεγάλες ευρωπαϊκές ομάδες, κάτοχο ενός Τσάμπιονς Λιγκ, 2 Κυπέλλων Πρωταθλητριών, 3 Κυπέλλων ΟΥΕΦΑ, 2 Διηπειρωτικών, 18 πρωταθλημάτων, 7 Κυπέλλων και 5 Σούπερ Καπ Ιταλίας.



Ομάδες που αφορά: ΙΝΤΕΡ, ΚΠΡ

Σχολιασμός

25 σχόλια:

στις 07/07/2014 20:36
Wraio match

στις 07/07/2014 20:38
Στα αρχιδια μας γαμω τους βουλγαρους καλες πουτσες

στις 07/07/2014 20:43
nafpliogate7 πες την μανα σου να σταματησει να με περνει τηλεφωνο ρε μαλακα με εχει πρηξει

στις 07/07/2014 20:45
Το βρομοσπιτο σου μπασταρδε

στις 07/07/2014 21:38
karkinos stous gaurous thn athlia paragka

στις 07/07/2014 21:48
περιμενω να δω αν θα κανουν καλυτερη ατμοσφαιρα απο εμας

στις 07/07/2014 21:49
με ρομα επρεπε που εχουν καλες σχεσεις

στις 07/07/2014 21:53
Axaxa papares orthies tha kanoune.tha poulaei o paxaros psaria stous paggous

στις 07/07/2014 22:17
Πιό επικίνδυνος απο ένα μαλάκα,που γνωρίζει ότι είναι μαλάκας ,είναι ο μαλάκας που νομίζει ότι ειναι έξυπνος

στις 07/07/2014 22:19
Swpa re den to 3erame↑

στις 07/07/2014 22:19
(Teo)*

στις 07/07/2014 22:51
Ντίμη απο Θεσ/νίκη,λίγοι είναι οι μαλάκες που έχουν επίγνωση της μαλακίας τους.Οι περισσότεροι αισθάνονται σπουδαίοι,όταν αμολούν τη μαλακία τους στο τσατ,γιατί στη πραγματική ζωή θα τρώγανε πολλές "σφαλιάρες".Και θα φάνε όταν βγούνε.Λυπάμαι που το λέω αλλά θα το χαρώ,γιατί στα άτομα που εκτιμάς δίνεις πολλές ευκαιρίες.Στα μαλακισμένα μία .Ποτέ δεύτερη.

στις 07/07/2014 23:10
Ok teo luke

στις 08/07/2014 00:58
απογονοι του στολου σκαστε!!!

στις 08/07/2014 01:11
Μαλάκες ξεκολλήστε λίγο! Εδώ μιλάμε για φιλικά! Δηλαδή στο πρωτάθλημα που θα παίζει ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός ή ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός τι θα κάνετε;;; Ξεκολλήστε λίγο να δούμε ποδόσφαιρο και αφήστε τις μαλακίες!

στις 08/07/2014 09:06
ade na goustaroume kana matsaki kalou epipedou stin touba gt h paokara me tetoies omades prepei na paizei!!!!!

στις 08/07/2014 10:19
ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΕΠΡΕΠΕ Ν ΠΑΙΞΕΙ

στις 08/07/2014 10:25
ΘΕΤΙΚΟ ΔΕΙΓΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΟΥΛΓΑΡΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΠΟΥ Η ΙΝΤΕΡ ΕΠΕΛΕΞΕ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΜΟΥΔΙΑΣΟΥΝ ΛΙΓΟ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΗΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ...

στις 08/07/2014 10:27
ΑΑΧΧΑΧΑΧΑ...ΚΑΛΑ ΣΤΑΣΟΥ ΜΥΓΔΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ...ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΜΠΑΟΥΓΚΤΖΗΔΕΣ.

στις 08/07/2014 10:37
ΦΙΛΕ ΚΑΡΑΦΛΟΜΑΝΑΡΙ... ΕΙΜΑΙ ΩΡΑΙΟΣ ΤΥΠΟΣ..ΤΟ ΞΕΡΩ.. ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΖΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΩ...ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΩ ΤΟΥΣ ΜΠΑΟΥΓΚΤΖΗΔΕΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΟΖΩΟΣ..

στις 08/07/2014 13:55
MAKED εσύ εισαι απόγονος των Τούρκων τουρκόσποροι Η μανα σου Βουλγαρα μπάσταρδε Ε μπασταρδε

στις 08/07/2014 13:58
lougradirisio την λένε ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

στις 08/07/2014 14:55
Ante gamithite re kologauroi gamw tin paraga sas malakes poutanas gioi.

PAME PAOKARA!!!!! INTER!!!!!!

στις 08/07/2014 15:45
GIORGOS Η ΠΑΡΑΓΚΑ ΣΟΥ ΦΤΑΕΙ ΡΕ ΠΡΟΒΑΤΟ? ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΒΑΛΕΙ Ό ΙΒΑΝ ΤΗΣ ΠΟΥΤΣΑΣ? ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΑΡΑΓΚΑ ΠΡΟΒΑΤΟ ΘΑ ΗΣΟΥΝ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟ αεράκι ΤΩΡΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΡΕ ΟΥΓΚΑΝΕ?

στις 08/07/2014 20:06
eiste psologayroi giafto popwneste synexeia

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.