Στα «πράσινα» ο Μπούρμπος

Στα «πράσινα» ο Μπούρμπος



Την πρώτη του προπόνηση με τη φανέλα του Παναθηναϊκού πραγματοποίησε τη Δευτέρα ο Χρήστος Μπούρμπος ο οποίος δεν είχε ανακοινωθεί από τους «πράσινους» λόγω της δικαστικής διαμάχης του παίκτη με τον ΟΦΗ.

Παίκτης του Παναθηναϊκού θα πρέπει να θεωρείται ο Χρήστος Μπούρμπος, καθώς ο 31χρονος δεξιός οπισθοφύλακας μετέβη στο Γκνιεβίνο της Πολωνίας και ενσωματώθηκε στην προετοιμασία της ομάδας.

Ο Γιάννης Αναστασίου παρουσίασε τον Μπούρμπο στους συμπαίκτες του και αυτός εντάχθηκε στο πρόγραμμα, με αποτέλεσμα να αναμένονται μόνο οι ανακοινώσεις για την επισημοποίηση της συνεργασίας.

Το πρόγραμμα είχε αρχικά ζέσταμα, στη συνέχεια ταχύτητες και τέλος δυο σετ που περιλάμβαναν κυκλική προπόνηση με τεχνική, σλάλομ, εμπόδια και τελειώματα.

Ατομικό πρόγραμμα ακολούθησε ο Εμίρ Μπαϊράμι ενώ δεν προπονήθηκε ούτε σήμερα ο Στέφανος Κοτσόλης.



Ομάδα που αφορά: ΣΕΤ

Σχολιασμός

12 σχόλια:

στις 07/07/2014 17:10
den axizi ti ton pirate enas theos xeri

στις 07/07/2014 18:00
k to messi na paroun to prwtathlima tha to sthsei h paragka twn karkinogaurwn

στις 07/07/2014 19:24
Ωραια πολυ ωραια τωρα δεν θα περναει τιποτα

στις 07/07/2014 19:25
Δεν θα περναει τιποτα χαχαχα

στις 08/07/2014 01:53
nafpliogate7

0-3

στις 08/07/2014 08:59
Μπουρμποςςςςς παππαπαπαππα ο βαζελος μαγκες φετος εχει αγριες διαθεσεις το νου σας!Μπηκε δυνατα στο παζαρι των μεταγραφων με την αποκτηση του ΜΠΟΥΡΜΠΑΑΑ!Μεγαλα πραγματα φετος στην Λεωφορο!Αυτη η ομαδα φετος θα ειναι τρομος!

στις 08/07/2014 09:23
Στον κολο σου liverpool13 σε περιμενω 8 αγωνιστηκη αφου την 6 θα εχω ριξει στους βουλγαρους μια 4 ελλα και εσυ μετα να δουμε την ομαδα σου δεν θα περναη τιποτα αλλα αλλο αμπινταλ και αλλο μπορμος κουφαλες

στις 08/07/2014 09:45
nafpliogate7 araxe.twra milaei to 0-3 kalws ta paidia.mexri na ginei to metaxi mas mats to afentiko sou eimai egw eite se aresei eite oxi.to apotelesma metraei kai to apotelesma einai oti me kati mpourmpous sou pira tis kilotes.mexri na ginei o metaxi mas loipon pali den dikaiouse na omileis.ayta se allous.

στις 08/07/2014 14:41
ΝΤΑΡΠΙΣΑΙΡ-ΑΜΠΤΟΥΝ- ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ 1-4 ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΣΕΣ undisputed μπυρα 13. ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ Π Ο Τ Ε ΛΑΓΕ!!!!!!!

στις 08/07/2014 15:41
den thelane ton karagkouni epidi einai megalos kai pernoun afton pou den tha kani kai tpt

στις 08/07/2014 21:59
nafpliogate7 min perneis aera yperopti,to 0-3 akoma se tsouzei.to kalytero einai vevaia na mas ypotimisete gia na fate pali poutsa.elpizw na to kanete pragmatika.

στις 08/07/2014 22:00
se exw viasei 8-1 TERRORISTAS pio palia.AYTES einai poutses pitsiriko.gia na mathainoun oi neoi kai na thimountai oi palioi.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.