Σάντος: «Νοκ άουτ ο Κονέ»

Σάντος: «Νοκ άουτ ο Κονέ»

Αφορά τον αγώνα ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ - ΕΛΛΑΔΑ


Ο Φερνάντο Σάντος επιβεβαίωσε τα άσχημα νέα για τον τραυματισμό του Παναγιώτη Κονέ, δηλώνοντας πως δεν θα μπορέσει να ξεπεράσει το πρόβλημα του σε αντίθεση με τον Ορέστη Καρνέζη ο οποίος έχει πιθανότητες να αγωνιστεί απέναντι στην Κόστα Ρίκα.

Όπως αποκάλυψε ο Φερνάντο Σάντος, το μυϊκό πρόβλημα τραυματισμού που αποκόμισε ο Παναγιώτης Κονέ στον αγώνα με την Ακτή Ελεφαντοστού τον θέτει νοκ-άουτ για το υπόλοιπο του Μουντιάλ.

Αντίθετα, ο Πορτογάλος τεχνικός τόνισε πως ο Ορέστης Καρνέζης ένιωσε ένα σφίξιμο στην σπονδυλική στήλη και λογικά θα είναι έτοιμος:

«Ο Κονέ τίθεται οριστικά εκτός Μουντιάλ. Είναι πάρα πολύ δύσκολο να ξεπεράσει τον μυϊκό του τραυματισμό και να προλάβει να είναι έτοιμος. Η περίπτωση του Καρνέζη είναι διαφορετική, ένιωσε ένα σφίξιμο στην σπονδυλική στήλη σε ένα βολέ και δεν πιστεύω ότι θα έχει πρόβλημα. Λογικά θα είναι έτοιμος»




Στοιχεία για τον αγώνα: ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ - ΕΛΛΑΔΑ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.403.052.852.301.401.341.31.47
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.901.803.401.851.60
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.351.704.5025.00

Σχολιασμός

16 σχόλια:

στις 25/06/2014 20:56
Paxare to gademiases to pedi flwre pese apo ton 7o xolera

στις 25/06/2014 20:56
Κριμα αλλα εχουμε αλλες λυσεις

στις 25/06/2014 21:52
κριμα ρε πουστη μου

στις 25/06/2014 21:56
eksw oi koloalvanoi

στις 25/06/2014 22:03
Krima alla protimo samari telika

στις 25/06/2014 22:03
Το μουνι της μανας σου

στις 25/06/2014 22:04
Lucadirisio μουνι

στις 25/06/2014 22:05
Cris δεν το ειπα σε εσενα

στις 25/06/2014 23:31
Κρίμα....θα ήταν μια καλή τριάδα στα χαφ Μανιάτης-Σάμαρης και ο Κονέ πιο μπροστά σε ρόλο δημιουργού.

στις 26/06/2014 00:00
krima gt edeikse oti einai sthn pio wrimh fash tou o kone. kai me lazaro pantws sthn idia 8esh pali kala 8a einai. epaikse poly kala me thn akth. an kai dystyxws fovamai oti 8a doume kamia synthrhtikoura apo ton mparmpa-santos...

στις 26/06/2014 00:08
esy o pio panw, ti se peirazei k an einai alvanos sthn katagwgh? edw megalwse (dn kserw k an gennh8hke) k vgazei psyxh to palikari. xalali na paizei sthn e8nikh k bravo tou. dld ti na poun k oi galloi h' oi elvetoi?

στις 26/06/2014 00:37
den epaize kala outws i allws aporw giati ton phre mazi!

στις 26/06/2014 15:40
κριμα.ευτυχως που υπαρχει και ο καραγκουνης που σε αντιθεση με τον κατσουρανη βγαζει ψυχη και χιλιομετρα στο γηπεδο.

στις 26/06/2014 18:21
BRYKOLAKA ΠΕΣ ΤΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Ο ΣΑΝΤΟΣ!ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ (ΣΑΒΒΑΤΟ) ΘΑ ΣΟΥ ΒΑΛΩ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΒΡΑΖΙΛΙΑ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΡΙΞΕΙΣ ΜΙΑ ΔΑΓΚΩΜΑΤΙΑ ΣΑΝ BRYKOLAKAS ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΞΕΡΟ!!!

στις 26/06/2014 20:53
ναι ρε σεις...χαχαχαχαχα

Ο Σάντος θα δει τα like στο fb και θα πει σήμερα δεν θα βαλω τον Κατσουράνη, επειδή οι προπονητάρες στην Ελλάδα μαζί με κάποιες κατινίτσες είπαν να μη τον ξαναβάλω. Ξυπνάτε ρεεεεεε!!!!!!!!!! 100.000 πιτσιρικάδες άμπαλοι μαζί με κατι γκομενίτσες που δεν ξέρουν αν η μπάλλα στρογγυλή...αποφάσισαν και διέταξαν τον Σάντος. ΗΜΑΡΤΟΝ ΡΕΕΕΕΕΕ

στις 26/06/2014 22:06
ΟΧΙ ΒΡΕ trap111 ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗ ΚΑΙ ΤΖΙΟΛΗ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ ΣΤΡΙΒΕΙ ΤΟ KING MINOS ΠΑΡΑ ΑΥΤΟΙ.ΘΕΛΟΥΝ ΑΠΟ 2 ΥΔΡΑΥΛΙΚΑ ΤΙΜΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΡΙΨΟΥΝ ΤΑ ΠΑΛΤΑ.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.