Τσάβι: «Μεγάλη απώλεια η αποχώρηση του Φάμπρεγκας»

Τσάβι: «Μεγάλη απώλεια η αποχώρηση του Φάμπρεγκας»



Μεγάλη απώλεια για τη Μπαρτσελόνα χαρακτήρισε την αποχώρηση του Σεσκ Φάμπρεγκας για λογαριασμό της Τσέλσι ο Τσάβι.

Η Τσέλσι ανακοίνωσε την Πέμπτη (12/6) την απόκτηση του Φάμπρεγκας από την Μπαρτσελόνα για τα επόμενα πέντε χρόνια και ο συμπαίκτης του στους «μπλαουγκράνα» και την Εθνική Ισπανίας, Τσάβι έκανε λόγο πως η αποχώρηση του 27χρονου είναι μεγάλη απώλεια για τους Καταλανούς:

«Είναι μεγάλη απώλεια για την Μπαρτσελόνα. Είναι το μέλλον του και αποφάσισε για αυτό. Ως φίλος του, του εύχομαι όλη την τύχη του κόσμου. Φαίνεται χαρούμενος και είναι μεγάλη ευκαιρία για εκείνον να παίξει σε έναν μεγάλο σύλλογο» δήλωσε ο Τσάβι.



Ομάδα που αφορά: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Σχολιασμός

8 σχόλια:

στις 13/06/2014 15:41
H SEIRA NA FYGEIS KAI ESY KOLOGERE !!BARE8HKAME NA SE BLEPOUME 8ELOUME ANANEWSH TI DEN KATALABENEIS !!!!!!!!!!

στις 13/06/2014 15:51
xaxaxaaaaxaaxa enas prepi na figi gia na ginete omada o kodarxidis

στις 13/06/2014 15:52
ρε παιδια μπαρτσελονα χωρις τσαβι και ινιεστα γινεται?

στις 13/06/2014 16:27
asto kwstas eisai asxeto paidaki min milas gia barca plz AKOU EKEI NA FIGEI TSAVI ASXETE PANE AUTOKTONA ESU KAI O ARIAS TO PAIDAKI TO VLIMA TSAVI INIESTA MESSI APO AKADIMIES STIN BARCA EINAI K DEN FEUGOUN vlakes kai oi 2 paidakia tou pc!

στις 13/06/2014 16:54
esi ti ise re barca; piso apo to pc den ise; opote katse kai diavaze

στις 13/06/2014 18:01
barca den ksereis apo mpala ka8olou omws auto to susthma pou paizoume edw kai xrooooniaaaa mas to ema8aaaannn gia ayto kai mas gamaneeee mas kleinoun to messi mas kleinoun ton iniesta kai meta geia sas o tsabi pou na dwsei mpala sthn mana tou ?? den mporei allo eleikse parto xampari gemisw palta h barca an 8eloyn na einai TELIKO CL kalo einai na fygoyn kapoia atoma kai kalo einai na ER8OYNE katalabes malaka ?? akoma kai esy 8a ton ekobes ton tsabi den mporei allo sthn omada ....

στις 13/06/2014 18:02
monos soy to lesss apo akadhmies exei posa xronia paizei h as fygei h as ta parathsei ti perimenei dld ??? les kai den yparxoyn kaluteroi paixtes !xalbaa

στις 13/06/2014 18:06
ediwksan oi asxetoi ton tiago o kalyero kentro gia thn ilikia tou to paidi fysoyse kai me krathsan ton mparmpa oy reee

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.