Καφού: «Βραζιλία-Γερμανία ο τελικός»

Καφού: «Βραζιλία-Γερμανία ο τελικός»

Αφορά τον αγώνα ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΚΡΟΑΤΙΑ


Σίγουρος πως Βραζιλία και Γερμανία θα είναι οι δύο ομάδες του τελικού στο Μουντιάλ εμφανίστηκε σε δηλώσεις του ο Καφού.

Επανάληψη του τελικού του 2002 προέβλεψε ο Καφού, με τον παλαίμαχο βραζιλιάνο άσο να έχει ως… σίγουρη την παρουσία της χώρας του στον τελικό και να δηλώνει πως η Γερμανία θα είναι η δεύτερη φιναλίστ:

«Η Γερμανία είναι μια πολύ δυνατή ομάδα. Στην Βραζιλία θεωρείται από τις καλύτερες ομάδες και όλοι πιστεύουμε ότι θα τους αντιμετωπίσουμε στον τελικό» δήλωσε ο Καφού ο οποίος έχει κερδίσει δύο φορές το Παγκόσμιο Κύπελλο (1994, 2002).




Στοιχεία για τον αγώνα: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΚΡΟΑΤΙΑ
1Χ2OverUnder12X2
1.255.0010.001.801.701.113.33
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.652.358.002.101.45
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.101.803.0017.00

Σχολιασμός

20 σχόλια:

στις 09/06/2014 02:51
n kl oti pis

στις 09/06/2014 02:52
esis tha to parete kai o finalist I portugal

στις 09/06/2014 09:22
Αν σας πάνε τελικό. .ισως!!!

στις 09/06/2014 09:36
megalos pextis,megalos arxigos!gie mena o kaliteros de3i bak tis istorias!

στις 09/06/2014 10:20
giauto kapoioi palemaxoi podosferistes dn petixenoun san proponites , giati einai kleistomualoi.

στις 09/06/2014 10:25
ΚΑΦΟΥ ΔΕΝ ΣΝΙΦΑΡΕΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΚΟΚΑ ΛΕΩ ΕΓΩ.ΕΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΣΠΡΩΞΙΜΟ ΘΑ ΠΑΤΕ ΤΕΛΙΚΟ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ Ο BABIKOS7.OΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΑΜΑ ΦΘΑΣΕΙ ΣΤΟΥΣ 4 ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ.Η ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙ ΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ ΑΠΟ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ.ΟΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΛΙΓΟ ΜΠΑΛΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΛΕΛΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΛΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΕΘΝΙΚΗ ΜΙΛΑΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΩ ΓΙΑ ΕΥΝΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΠΟΝΤΑΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ.

στις 09/06/2014 10:26
***ΔΙΟΡΘΩΣΗ:ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΛΙΓΟ ΜΠΑΛΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΛΕ***

στις 09/06/2014 11:43
i italia sto teliko ke as mu pi kapios edo poten itan kamia fora i italia favori?

στις 09/06/2014 12:28
Η ΙΤΑΛΙΑ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΓΙΑ ΤΕΛΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙ ΑΥΤΗΝ ΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΘΩ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΘΑ ΤΗΝ ΣΗΚΩΣΕΙ ΑΛΛΗ ΕΘΝΙΚΗ ΜΕ ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΤΗΣ.

στις 09/06/2014 13:17
I Portugal tha ftasi sigoura mexri tous 4

στις 09/06/2014 13:18
epidi den kserete tipota h italia den einai pote favori k otan thn exoun oloi ksegramenh ayth panta ta katafernei k telika den thelei na thn vrei kaneis mprosta tou mono nna sas thimisw oti exei molis ena muntial ligotero apo thn brazilia k ayto sta penalty

στις 09/06/2014 13:19
oi 4 tha einai italia braziliza velgio germania

στις 09/06/2014 13:37
1=Brazilia

2=Portogalia

3=Ispania

4-Italia

στις 09/06/2014 13:47
βραζιλια-ελλαδα ρε

στις 09/06/2014 14:17
ondoura-ellada teliko

στις 09/06/2014 14:18
kai tha to paroume sta penaldy

στις 09/06/2014 14:41
αγγλια ρεεεεεεε

στις 09/06/2014 16:24
η Βραζιλια δεν θα τα παει καλα .. αντιθετως με την Γαλλια και το Βελγιο.

στις 09/06/2014 19:16
@ Bookadoros,

στην Ισπανία αναφέρεσε έτσι?

στις 10/06/2014 14:00
τρομερος παικτης...μου θυμιζει εμενα οταν κανονιζω καλτσετακι με την παρεα μου... ολοιδιοι... βασικα...ψεμματα..εγω δεν μασαω τσιχλα οταν παιζω μπαλα...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.