Σουάρες: «Θα είμαι στο Μουντιάλ»

Σουάρες: «Θα είμαι στο Μουντιάλ»



Παρά τους αρχικούς φόβους ότι θα έχανε το Μουντιάλ εξαιτίας των ενοχλήσεων που είχε στο γόνατο, ο Λουίς Σουάρες ανακοίνωσε μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο twitter ότι θα δώσει κανονικά το παρών στα γήπεδα της Βραζιλίας, σκορπώντας τον ενθουσιασμό στους συμπατριώτες του.

Ευχάριστα νέα για την Εθνική Ουρουγουάης, καθώς ο Λουίς Σουάρες θα ακολουθήσει κανονικά την αποστολή της ομάδας στο Μουντιάλ.

Ο επιθετικός της Λίβερπουλ υποβλήθηκε πριν από λίγες ημέρες σε αρθροσκόπηση λόγω ενοχλήσεων που είχε στο γόνατο ωστόσο όπως επιβεβαίωσε ο ίδιος μέσω twitter, θα δώσει κανονικά το παρών στα γήπεδα της Βραζιλίας:

«Το όνειρο μου παραμένει «ζωντανό». Θα είμαι στο Παγκόσμιο Κύπελλο» τόνισε ο Ουρουγουανός επιθετικός.




Ομάδες που αφορά: ΛΟΥΙΣ, ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 24/05/2014 21:20
sta paparia mas dagkwniarh

στις 24/05/2014 21:25
Ωραία να δούμε θέαμα και απολαυστικά γκόλ!! Παικτάρας ο Σουάρεζ.

στις 24/05/2014 22:37
kouklizogr κοίταξε μην στον στείλω στο σπιτάκι σου να δαγκώσει το κολαράκι σου και κυκλοφορείς χωρίς κόλο μετά.

στις 24/05/2014 22:46
ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ!!!!

στις 25/05/2014 03:07
kouklizogr εσυ μωρη μαλακια τι πετιεσαι σε καθε αρθρο. Αργοσχολοι παοκτζηδες. Εβαλες και το σημα της Ατλετικο. Καταλαβες οτι η ομαδα σου δεν προκειται να παρει τιτλο ποτε και υποστηριζεις οποια παιρνει πρωταθλημα.

στις 25/05/2014 13:00
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΜΟΥ.ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΛΙΓΗ ΜΠΑΛΙΤΣΑ..ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ kouklizogr...Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΓΑΛΑ ΣΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΤΟΥ ΒΑΖΕ ΕΚΧΥΛΙΣΜΑ ΑΠΟ ΚΑΚΤΟ

στις 25/05/2014 13:08
prwtos scorer ama h celeste ftasei estw sta hmitelika

στις 25/05/2014 14:04
εαν δεν ειναι αυτος η ουρουγουαη ουτε νικη δεν θα κανει

στις 25/05/2014 14:42
mn to les exoun polli dynath omada.aneta gia 8ada alla me luis pane gia parapanw pisteyw.sigoura aytos k o cavani einai toulaxiston se aksia to kalytero didimo epi8etikwn tou mundial

στις 25/05/2014 17:04
malakia eisai esu morh lougra!fantasou poso kathysterhmeno eisai gia na evales auto to name axaxxa o paok tha parei prwtathlima kai meta tha sto valw mesa ston kwlo sou!sansan sou eipa pane vres kamia gomena 40 exeis paei kai akoma to poulaki sou paizeis

στις 26/05/2014 20:47
PAIXTOURA O LUIS ......MAZI ME KAVANI ,,, MPROSTA FWTIA...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.